Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła Edynburska Żywności i Wina (ESFW) jest najstarszą, niezależną i wielokrotnie nagradzaną szkołą kucharską w Szkocji, założoną w 1986 roku. ESFW znajduje się w budynku The Coach House of Newfelson Estate, EH29 9EB.

Gdzie jesteśmy:

  • Tylko 25 minut od centrum miasta
  • 5 minut od lotniska w Edynburgu
  • Dostęp do wszystkich głównych tras transportowych. (M8, M9, B800)

Kursy

Edukacja, dyplom, jednodniowe zajęcia gotowania, wieczory z jedzeniem i wino, klasa mistrzowska.

Poza Cateringem

Szkoła oferuje również szeroki wybór usług cateringowych dla imprez firmowych, wesel i specjalnych uroczystości.

PODĄŻAĆ

Edynburska Szkoła Żywności i Wina to najstarsza w Szkocji niezależna i ceniona szkoła gotowania, założona w 1986 roku.

Nasz doświadczony zespół szefa kuchni uczył studentów szerokiego wachlarza umiejętności i technik oraz pełnego początkującego aspiracyjnego profesjonalisty.

Szkoła zapewnia doskonałą bazę do naszej szerokiej gamy kursów edukacyjnych, jednodniowych klas gotowania, wieczorów z jedzeniem i wino, lekcji mistrzowskich, zajęć rekreacyjnych i imprez firmowych.

Szkoła oferuje również szeroki wybór usług gastronomicznych, takich jak regularne spotkanie w Newliston Estate w Kirkliston, zamek Dundas w South Queensferry, a także w rezydencji Bute House domu Pierwszego Ministra Szkocji.

Uczestniczymy w wielu imprezach społeczności lokalnych oraz naszych regularnych pokazach drogowych w centrum handlowym John Lewis i Gyle w Edynburgu, dzięki czemu zawsze możesz spotkać się z zespołem i poczuć się jak w domu.

Szkoła jest w pełni akredytowana przez "brytyjską Radę Akredytacyjną" i pracujemy nad pełną akredytacją SQA. Współpracujemy z wieloma partnerami biznesowymi i organizacjami, aby zapewnić studentom edukacji, jednodniowemu entuzjastom kulinarnym i uczestnikom imprez najlepsze doświadczenia i wiedzę podczas pobytu w szkole.

Staramy się przestrzegać wszystkich szkockiego, brytyjskiego, europejskiego i międzynarodowego prawa, a tak jak w lutym 2013 roku z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy zerową marnotrawstwem organizacji składowania odpadów. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Edinburgh School of Food and Wine (ESFW)

Chleb, wypieki i wyroby cukiernicze Planowanie i kosztorysowanie menu Gotowanie dla większej liczby Warsztat Budowy CV W ramach intensywnego kursu certy ... [+]

Chleb, wypieki i wyroby cukiernicze Planowanie i kosztorysowanie menu Gotowanie dla większej liczby

Warsztat Budowy CV

W ramach intensywnego kursu certyfikacyjnego oferujemy również nieoceniony warsztat na temat wywiadu i CV. Mentored przez doświadczonych ekspertów HR i biznesu, jest to doskonała okazja, aby doskonalić swoje CV i wykształcić technikę rozmowy w celu przygotowania się do zmiany kariery lub zagłębiać się w świat pracy.

Badania na wino

Podczas kursu studenci otrzymują jednodniowy wstęp do dopasowywania jedzenia i wina, przygotowany przez naszego sommeliera eksperta.

Daje to studentom podstawę zrozumienia co do wyglądu win i ich zdolności do dopasowywania się do różnych rodzajów smaku i żywności.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Dyplom

Edinburgh School of Food and Wine (ESFW)

... [+]

Edynburska Szkoła Żywności i Wina akceptuje uczniów z całego świata, w tym studentów o lukach, uczniów odchodzących od szkoły i zmieniających ich karierę. Przekrój studentów, do których przyciąga Dyplom, pomaga stworzyć zróżnicowaną grupę, w której koncentruje się zdecydowanie na zdobyciu nieocenionego wprowadzenia do żywności i wina.

Możliwości zawodowe

Edynburska Szkoła Wyższej Szkoły Wyższej Żywności i Wina od dawna poszukuje szeregu karier zawodowych w świecie zawodowym. Obejmowały one profesjonalnych szefów kuchni, prywatnych kucharzy, pracowników cateringu i pisarzy żywnościowych. Od momentu powstania w 1986 roku Edynburg School of Food & Wine stworzyła i pielęgnowała silne relacje z profesjonalistami z branży w Wielkiej Brytanii i na całym świecie. Współpracujemy ściśle z każdym studentem w celu stworzenia właściwej okazji dla jednostki.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Edinburgh School of Food and Wine (ESFW)

To umiejętności i techniki oparte kurs i ma na celu zapewnienie platformy wymaganej przez nowoczesnego kucharza cukierniczego. Dyplom jest intensywny i na poziomie zawodo ... [+]

To umiejętności i techniki oparte kurs i ma na celu zapewnienie platformy wymaganej przez nowoczesnego kucharza cukierniczego.

Dyplom jest intensywny i na poziomie zawodowym, który wspiera wszystkie techniki, których potrzebujesz, aby odnieść sukces. Obecny jest zapotrzebowanie na kucharza cukierniczego ze światem cateringowym, poszukującym nas do trenowania w wysokich standardach wymaganych przez profesjonalną kuchnię. Kurs przeznaczony jest dla szerokiego grona osób, począwszy od osób, które chcą rozpocząć karierę, chcąc założyć własną firmę, zmieniać kariery i tych, którzy chcą uzupełnić swoje obecne poziomy. Zawiera swój jednolity, osobisty zestaw noży i wszystkie przepisy.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Edinburgh School of Food and Wine (ESFW)

... [+]

Gra Palenie, utwardzanie i konserwowanie Gotowanie na dietę i alergie Desery i puddingy Pisanie i kosztorys Studia Wina

Podczas dyplomu studenci otrzymują jednodniowy wstęp do dopasowywania jedzenia i wina, przygotowany przez naszego sommeliera eksperta.

Daje to studentom podstawę zrozumienia co do wyglądu win i ich zdolności do dopasowywania się do różnych rodzajów smaku i żywności.

Ten kurs zapewni uczniom dobre zrozumienie odmian winorośli i pozwoli na dokonanie świadomych wyborów na temat wina i ducha.

Kurs ten stanowi doskonałe podstawy do kontynuowania studiów nad jedzeniem i wino.

zdrowie i bezpieczeństwo

Przed rozpoczęciem pracy we wszystkich pomieszczeniach gastronomicznych obowiązkiem prawnym jest, aby każdy pracownik posiadał certyfikat higieny żywności REHIS. Oczywiście wszyscy studenci Foundation Diploma spędzają cały dzień szkolenia z naszym urzędnikiem ds. Bezpieczeństwa i higieny pracy po zakończeniu krótkiego egzaminu w celu uzyskania certyfikatu.... [-]

Wielka Brytania Edinburgh
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku