Edinburgh School of Food and Wine (ESFW)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła Edynburska Żywności i Wina (ESFW) jest najstarszą, niezależną i wielokrotnie nagradzaną szkołą kucharską w Szkocji, założoną w 1986 roku. ESFW znajduje się w budynku The Coach House of Newfelson Estate, EH29 9EB.

Gdzie jesteśmy:

  • Tylko 25 minut od centrum miasta
  • 5 minut od lotniska w Edynburgu
  • Dostęp do wszystkich głównych tras transportowych. (M8, M9, B800)

Kursy

Edukacja, dyplom, jednodniowe zajęcia gotowania, wieczory z jedzeniem i wino, klasa mistrzowska.

Poza Cateringem

Szkoła oferuje również szeroki wybór usług cateringowych dla imprez firmowych, wesel i specjalnych uroczystości.

PODĄŻAĆ

Edynburska Szkoła Żywności i Wina to najstarsza w Szkocji niezależna i ceniona szkoła gotowania, założona w 1986 roku.

Nasz doświadczony zespół szefa kuchni uczył studentów szerokiego wachlarza umiejętności i technik oraz pełnego początkującego aspiracyjnego profesjonalisty.

Szkoła zapewnia doskonałą bazę do naszej szerokiej gamy kursów edukacyjnych, jednodniowych klas gotowania, wieczorów z jedzeniem i wino, lekcji mistrzowskich, zajęć rekreacyjnych i imprez firmowych.

Szkoła oferuje również szeroki wybór usług gastronomicznych, takich jak regularne spotkanie w Newliston Estate w Kirkliston, zamek Dundas w South Queensferry, a także w rezydencji Bute House domu Pierwszego Ministra Szkocji.

Uczestniczymy w wielu imprezach społeczności lokalnych oraz naszych regularnych pokazach drogowych w centrum handlowym John Lewis i Gyle w Edynburgu, dzięki czemu zawsze możesz spotkać się z zespołem i poczuć się jak w domu.

Szkoła jest w pełni akredytowana przez "brytyjską Radę Akredytacyjną" i pracujemy nad pełną akredytacją SQA. Współpracujemy z wieloma partnerami biznesowymi i organizacjami, aby zapewnić studentom edukacji, jednodniowemu entuzjastom kulinarnym i uczestnikom imprez najlepsze doświadczenia i wiedzę podczas pobytu w szkole.

Staramy się przestrzegać wszystkich szkockiego, brytyjskiego, europejskiego i międzynarodowego prawa, a tak jak w lutym 2013 roku z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy zerową marnotrawstwem organizacji składowania odpadów. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Lokalizacje

Edynburg

Address
The Coach House
Newliston Estate

EH29 9EB Edynburg, Szkocja, Wielka Brytania