DLD College London

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

DLD jest najstarszym i jednym z najbardziej prestiżowych college'ów w Wielkiej Brytanii, który od swojego powstania w 1931 roku zbudował dobrą reputację wśród uczniów, rodziców, szkół i uniwersytetów.London, United Kingdom - Palace of Westminster (Houses of Parliament). UNESCO World Heritage Site.

DLD College London działa z celowego kampusu w sercu Londynu, z widokiem na Westminster i Tamizę.

Skupiamy się na każdym uczniu jako na osobie, oferując każdej osobie najlepsze zasoby dydaktyczne i edukacyjne. Naszym celem jest budowanie zaufania do naszych studentów, umożliwiając im dostęp do szerokiej gamy kursów na najlepszych uniwersytetach. Jesteśmy uczelnią znaną z życzliwości i nieformalności i traktujemy naszych studentów jak młodych dorosłych.

Jako część grupy Alpha Plus, DLD College dąży do utrzymania "złotego standardu" jakości edukacyjnej. Zajęcia są niewielkie, umożliwiając uczniom i nauczycielom skupienie się na najbardziej efektywnych sposobach uczenia się. Rozwijamy i rzucamy wyzwanie naszym uczniom, motywujemy ich i podnosimy własne oczekiwania, ponadto nasza społeczność edukacyjna jest wspierana przez platformę e-learningową.

College oferuje wspaniałe, nowoczesne zakwaterowanie i zasoby dydaktyczne w jednym z najbezpieczniejszych i najbardziej dostępnych miejsc w Londynie, o rzut kamieniem od Westminster Bridge i Houses of Parliament. Chociaż szkoła jest silna we wszystkich dziedzinach akademickich, nasze sztuki twórcze odniosły sukces w sposób przejrzysty, a nasze studia teatralne, artystyczne i projektowe, muzyczne i fotograficzne są świetlistymi miejscami.

W college'u jest około 500 studentów , niektórzy przygotowują się do A Levels, niektórzy studiują dla swoich GCSE, a niektórzy studiują dla BTEC i International Foundation Programs. Nasza szeroka szósta forma umożliwia Kolegium oferowanie szerokiego zakresu tematów, wspieranego przez silny system opieki społecznej oraz wysokiej jakości szkolnictwo wyższe i doradztwo zawodowe. Dla studentów wymagających zakwaterowania w mieszkaniu, DLD College zapewnia ponad 200 pokoi w naszej specjalnie wybudowanej rezydencji studenckiej bezpośrednio nad lokalem uczelni. DLD oferuje szeroki zakres zajęć poza zajęciami klasowymi, sportowymi, kulturalnymi i społecznymi. Oczywiście uważamy, że mamy tu coś wyjątkowego, coś, czego można doświadczyć tylko odwiedzając nas. Nie mogę się doczekać spotkania z tobą.

Irfan Latif, Principal

Lokalizacje

Londyn

Address
199 Westminster Bridge Road
London
SE1 7FX

SE1 7FX Londyn, Anglia, Wielka Brytania