Przeczytaj oficjalny opis

Co robimy

Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swoje podstawowe umiejętności, czy studiować na wyższym poziomie, możemy zapewnić najwyższej jakości kształcenie techniczne i zawodowe, aby zapewnić sukces.

Nasze kursy obejmują setki potencjalnych Pathways , które mają na celu polepszenie twoich perspektyw zawodowych i pomoc w przejściu na uniwersytet i nie tylko.

Nasza siła wynika z naszych bliskich związków z przemysłem i lokalnymi pracodawcami, którzy przyczyniają się do projektowania naszych kursów, aby zapewnić, że pozostaną aktualne i dostosowane do ich potrzeb. Zapewniają także cenne doświadczenie w pracy, mentoring ekspertów i gości, dzięki czemu zwiększają szanse na wymarzoną pracę.

Współpracujemy z Tobą, aby mieć pewność, że uzyskasz dostęp do wszelkiej pomocy i wsparcia, jakich potrzebujesz, zarówno osobistych, edukacyjnych, jak i finansowych. Wierzymy, że Coventry jest wspaniałym miejscem do życia, pracy i rozwoju, a także świętujemy osiągnięcia naszych uczniów.

Dlaczego Coventry College ?

Przyszłość bez kwalifikacji i / lub umiejętności staje się coraz trudniejsza. Coventry College jest po to, aby zapewnić mieszkańcom Coventry wsparcie, informacje, szkolenia, umiejętności i wiedzę, które pomogą ci rozwinąć karierę i zrealizować twoje ambicje.

Duma w college'u, duma z miasta

To nowe Kolegium powstało, gdy City College Coventry i Henley College Coventry połączyły się we wtorek 1 sierpnia 2017 roku. Mamy dwa kampusy, City Campus i Henley Campus, które znajdują się na poprzednich stronach byłych szkół wyższych. Jesteśmy największą uczelnią w zakresie dalszego kształcenia w mieście i okolicach. Naszą misją jest służyć temu obszarowi, podnosić umiejętności, zachowywać doskonałość i cieszyć się tym wspaniałym miastem.

Nauka dla wszystkich etapów i dla wszystkich grup wiekowych

Od kwalifikacji na poziomie podstawowym, poprzez studia do poziomu akademickiego i specjalistyczne kursy zawodowe, jest tu coś dla studentów z niewielkim wykształceniem lub bez formalnego wykształcenia, aż do kariery wysokiej klasy.

Oczekuj tętniącego życiem środowiska, w którym można spotkać ludzi z różnych środowisk i kultur.

Doskonałe udogodnienia

City Campus został ukończony w 2008 roku i jest łatwo dostępny z centrum miasta i tras autobusowych. Gdy znajdziesz się w środku, zobaczysz fantastyczne obiekty od zewnętrznych obszarów budowy po centra mediów i nagrań. Studia tańca sąsiadują z apartamentami IT i pokojami relaksacyjnymi. Miejsca do jedzenia, nauki, spotkań i tworzenia dla studentów na wszystkich kursach.

Nowa przebudowa Henley Campus została ukończona w marcu 2014 r. 8 mln funtów w Henley obejmuje atrium z miejscem wystawienniczym, w którym można zobaczyć pracę studenta, nowy blok z 14 dużymi salami lekcyjnymi i najnowocześniejszym zapleczem konferencyjnym, cztery nowe włosy i salony kosmetyczne, tętniąca życiem restauracja, centrum sportowe i fitness oraz żłobek.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Coventry College

Niezależnie od tego, czy chcesz po prostu uczyć się angielskiego, czy po prostu szlifować swoje umiejętności, możesz wybrać program, który Ci odpowiada. Coventry College ... [+]

Przegląd

Niezależnie od tego, czy chcesz po prostu uczyć się angielskiego, czy po prostu szlifować swoje umiejętności, możesz wybrać program, który Ci odpowiada. Coventry College to dobrze zaopatrzona, wysokiej jakości, publiczna uczelnia z doskonałymi nauczycielami. Jesteśmy British Council akredytowanym do nauczania języka angielskiego.

Ucz się 15, 18 lub 21 godzin angielskiego w każdym tygodniu i ciesz się wolnym czasem w tym fantastycznym studenckim mieście i zwiedzaj Wielką Brytanię w okresach wakacyjnych.

Nasze programy EFL w języku angielskim są całkowicie elastyczne:

Zaczynają się w każdy poniedziałek w terminieTy wybierasz ile godzin uczyć się w tygodniu 15, 18 lub 21 godzinTy wybierasz, ile tygodni chcesz się uczyćPo prostu daj nam znać, czego chcesz, a wyślemy ci wycenęCeny już od 9 £ za godzinęProgram... [-]
Wielka Brytania Coventry
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Coventry College

Jeśli chcesz uczyć się języka angielskiego, poznawać nowych przyjaciół, dobrze się bawić i poznawać Wielką Brytanię, dołącz do nas w lipcu i / lub sierpniu. ... [+]

Przegląd

Jeśli chcesz uczyć się języka angielskiego, poznawać nowych przyjaciół, dobrze się bawić i poznawać Wielką Brytanię, dołącz do nas w lipcu i / lub sierpniu.

Coventry College jest dobrze zaopatrzoną, wysokiej jakości szkołą publiczną w Coventry z doskonałymi nauczycielami i oferujemy doskonałe szkoły letnie w przystępnych cenach. Jesteśmy British Council akredytowanym do nauczania języka angielskiego.

Po codziennej nauce języka angielskiego z naszymi wykwalifikowanymi nauczycielami możesz dowiedzieć się więcej o Wielkiej Brytanii i dobrze się bawić, dołączając do naszego popołudniowego harmonogramu zajęć.

Zabierzemy Cię do miast kulturalnych, takich jak Londyn, Oxford, Cambridge, Bath, Liverpool czy Manchester, i możesz odwiedzić brytyjskie kampusy uniwersyteckie, aby ułatwić sobie wybór w przyszłości.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Coventry College

Kurs Fast-Track Access to Higher Education przygotowuje Cię do studiowania na uniwersytecie i jest powszechnie uznawany przez większość uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. ... [+]

Przegląd

Kurs Fast-Track Access to Higher Education przygotowuje Cię do studiowania na uniwersytecie i jest powszechnie uznawany przez większość uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. Jest przeznaczony dla osób, które opuściły szkołę i chcą uzyskać kwalifikacje wystarczająco wysokie, aby uzyskać dostęp do studiów licencjackich w Wielkiej Brytanii. Kurs Fast-Track trwa od stycznia do czerwca i zostanie ukończony w ciągu zaledwie 6 miesięcy.

Godziny nauki

Godziny studiów składają się z 15 obowiązkowych godzin kontaktowych w klasie plus 3 godzin nauki i angielskiego wsparcia tygodniowo. Będziesz także musiał poświęcić się samokształceniu poza godzinami lekcyjnymi.... [-]

Wielka Brytania Coventry
Sierpień 2020
Język angielski
6 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku