Coventry College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Co robimy

Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swoje podstawowe umiejętności, czy studiować na wyższym poziomie, możemy zapewnić najwyższej jakości kształcenie techniczne i zawodowe, aby zapewnić sukces.

Nasze kursy obejmują setki potencjalnych Pathways , które mają na celu polepszenie twoich perspektyw zawodowych i pomoc w przejściu na uniwersytet i nie tylko.

Nasza siła wynika z naszych bliskich związków z przemysłem i lokalnymi pracodawcami, którzy przyczyniają się do projektowania naszych kursów, aby zapewnić, że pozostaną aktualne i dostosowane do ich potrzeb. Zapewniają także cenne doświadczenie w pracy, mentoring ekspertów i gości, dzięki czemu zwiększają szanse na wymarzoną pracę.

Współpracujemy z Tobą, aby mieć pewność, że uzyskasz dostęp do wszelkiej pomocy i wsparcia, jakich potrzebujesz, zarówno osobistych, edukacyjnych, jak i finansowych. Wierzymy, że Coventry jest wspaniałym miejscem do życia, pracy i rozwoju, a także świętujemy osiągnięcia naszych uczniów.

Dlaczego Coventry College ?

Przyszłość bez kwalifikacji i / lub umiejętności staje się coraz trudniejsza. Coventry College jest po to, aby zapewnić mieszkańcom Coventry wsparcie, informacje, szkolenia, umiejętności i wiedzę, które pomogą ci rozwinąć karierę i zrealizować twoje ambicje.

Duma w college'u, duma z miasta

To nowe Kolegium powstało, gdy City College Coventry i Henley College Coventry połączyły się we wtorek 1 sierpnia 2017 roku. Mamy dwa kampusy, City Campus i Henley Campus, które znajdują się na poprzednich stronach byłych szkół wyższych. Jesteśmy największą uczelnią w zakresie dalszego kształcenia w mieście i okolicach. Naszą misją jest służyć temu obszarowi, podnosić umiejętności, zachowywać doskonałość i cieszyć się tym wspaniałym miastem.

Nauka dla wszystkich etapów i dla wszystkich grup wiekowych

Od kwalifikacji na poziomie podstawowym, poprzez studia do poziomu akademickiego i specjalistyczne kursy zawodowe, jest tu coś dla studentów z niewielkim wykształceniem lub bez formalnego wykształcenia, aż do kariery wysokiej klasy.

Oczekuj tętniącego życiem środowiska, w którym można spotkać ludzi z różnych środowisk i kultur.

Doskonałe udogodnienia

City Campus został ukończony w 2008 roku i jest łatwo dostępny z centrum miasta i tras autobusowych. Gdy znajdziesz się w środku, zobaczysz fantastyczne obiekty od zewnętrznych obszarów budowy po centra mediów i nagrań. Studia tańca sąsiadują z apartamentami IT i pokojami relaksacyjnymi. Miejsca do jedzenia, nauki, spotkań i tworzenia dla studentów na wszystkich kursach.

Nowa przebudowa Henley Campus została ukończona w marcu 2014 r. 8 mln funtów w Henley obejmuje atrium z miejscem wystawienniczym, w którym można zobaczyć pracę studenta, nowy blok z 14 dużymi salami lekcyjnymi i najnowocześniejszym zapleczem konferencyjnym, cztery nowe włosy i salony kosmetyczne, tętniąca życiem restauracja, centrum sportowe i fitness oraz żłobek.

Lokalizacje

Coventry

Address
City Campus
50, Swanswell Street
Coventry

CV1 5DG Coventry, Anglia, Wielka Brytania

Coventry

Address
Henley Campus
Henley Road
Bell Green
Coventry

CV2 1ED Coventry, Anglia, Wielka Brytania