Conde Nast College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Condé Nast College of Fashion & Design


Condé Nast College of Fashion & Design zapewnia studentom światowej klasy edukację modową w sercu Londynu.

Nasze kursy łączą ekscytujące i intensywne nauczanie akademickie z niezrównanym dostępem do najlepszych i najzdolniejszych umysłów w branży, w tym zespołów Vogue, LOVE, Glamour, GQ i wielu innych tytułów Condé Nast.

College zapewnia wysoce kreatywne kursy w połączeniu z solidnymi podstawami w biznesowej części branży. Celem naszych kursów jest przygotowanie studentów do wielu miejsc pracy /; stylizacja, dziennikarstwo, zakupy mody, marketing, branding, projektowanie graficzne, PR, strategia cyfrowa, biznes, przedsiębiorczość związana z wydarzeniami, e-commerce i wiele innych ścieżek kariery.

Obecnie oferujemy następujące akredytowane kursy - strategię medialną MA Fashion, kierunek kreatywny MA Fashion Media, dziennikarstwo modowe MA, komunikację modową MA, przedsiębiorczość modową i branże kreatywne, zarządzanie luksusową marką MA (we współpracy z Richmond University), BA (z wyróżnieniem) Fashion Communication, roczny program fundacji Vogue oraz dziesięciotygodniowy certyfikat mody Vogue.

Nasze krótkie kursy obejmują czterotygodniowy intensywny kurs letni Vogue, tygodniowy kurs: Fashion Styling Course, Fashion Journalism Course, Fashion Business Course, Business of Beauty, Streetwear and Brand Drop Culture oraz Vogue Teen Weekend, a także sześć tygodni Program internetowy Moda i obraz.

Przyjmujemy teraz zgłoszenia i czekamy na przyjęcie do rodziny Condé Nast.


Doświadczenie studenckie


Studia w Condé Nast College of Fashion & Design to ekscytujące, angażujące i wyjątkowo wzbogacające doświadczenie.


Z dostępem do jednych z najwybitniejszych kreatywnych umysłów w branży, a także intensywnymi kursami w stylu zawodowym i napiętym harmonogramem - zarówno w naszym nowym, nowoczesnym budynku, jak i poza nimi, w galeriach, studiach i tak dalej - studenci znajdą swoje dni w Condé Nast College jest zarówno zajęty, jak i satysfakcjonujący. Wierzymy, że przyjaźnie zawarte przez studentów podczas studiów z nami są równie ważne, jak możliwości nawiązywania kontaktów z ogromną liczbą zewnętrznych specjalistów z branży. W rezultacie zachęcamy naszych studentów do bogatej, zaangażowanej i kolegialnej postawy, gdy są tutaj z nami, pozwalając im nawiązywać silne przyjaźnie, które będą prowadzić do ich niezliczonych i niewątpliwie wspaniałych karier na całym świecie.


Kariera


Condé Nast College umożliwia naszym studentom osiągnięcie wymarzonej kariery. College oferuje doskonałe powiązania branżowe i partnerstwa. Studenci nie tylko gruntownie przygotowują się do życia biznesowego, ale już wcześniej intensywnie angażowali się w świat zawodowy przed opuszczeniem Kolegium. Doświadczenie zawodowe / staże w Condé Nast mogą być oferowane wybranej grupie najbardziej utalentowanych studentów. Uczelnia nie może obiecać staży w innych firmach, ale przedstawi wprowadzenie i rekomendacje dla gwiazdorów.
Doradcy zawodowi Kolegium są w stanie pomóc uczniom w dalszych studiach, możliwościach zatrudnienia, stażach, stażach i projektach odpowiednich do wymagań każdego studenta. Oferują profesjonalną obsługę zaprojektowaną w odpowiedzi na indywidualne potrzeby.
Doradcy zawodowi prowadzą również warsztaty z pisania CV, prezentacji portfolio, umiejętności poszukiwania pracy i technik rozmowy kwalifikacyjnej.
Należy pamiętać, że indywidualne poradnictwo zawodowe jest dostępne tylko dla studentów na naszych akredytowanych kursach - wszystkie programy magisterskie, komunikacja modowa BA (z wyróżnieniem), program Fundacji Vogue i certyfikat mody Vogue.


Wyposażenie uczelni

College of Fashion & Design Condé Nast ma wyjątkowe udogodnienia, stworzone i nowo zbudowane z myślą o ambicjach College i naszych studentów. Ponadto oferujemy naszym studentom nowoczesne środowisko uczenia się, które jest zarówno inspirujące, jak i prowokujące.

College jest uznawany na całym świecie jako centrum doskonałości edukacyjnej - miejsce, w którym rozpoczyna się kariera nowej generacji najlepszych marketerów, PR, stylistów, redaktorów, wydawców i dziennikarzy z branży mody. Uczelnia osiąga to poprzez umieszczanie w centrum naszej praktyki nowatorskiego, skoncentrowanego na uczniach "w dowolnym miejscu i czasie". Aby mieć pewność, że nasi studenci czerpią maksymalne korzyści z unikalnego wglądu, jaki otrzymują w branży mody i jej historyczny kontekst, Kolegium przyjmuje spersonalizowane i bardzo elastyczne podejście do uczenia się uczniów.


Środowisko uczenia się
Nasze kursy oparte są na praktycznych metodach - nie tylko na teorii. Nauczanie jest intensywne i wspiera, łącząc wysoki odsetek sesji twarzą w twarz z możliwościami uczenia się online. To nowoczesne podejście do uczenia mieszanego umożliwia także nauczycielom regularne monitorowanie postępów uczniów oraz dostarczanie skutecznych i stałych informacji zwrotnych, które są niezbędne do zapewnienia pomyślnych efektów uczenia się. Studenci zdobywają także cenne, praktyczne doświadczenie w dostarczaniu prezentacji wizualnych. Etos Condé Nast College polega na wyposażeniu studentów w wiedzę i umiejętności odpowiednie dla szerokiej gamy kariery w branży modowej lub na przygotowanie ich do dalszej nauki w odpowiednich dziedzinach.

Library - Print and Digital
Studenci mają dostęp do wielu mediów drukowanych i cyfrowych. Lokalizacja College w centrum Londynu oznacza również, że studenci mają łatwy dostęp do wielu ważnych bibliotek publicznych i muzeów, w tym British Library, National Art Library w V&A, Design Museum, Westminster Reference Library, Tate Library i czytelni archiwalnych.

Lokalizacje

Londyn

Conde Nast College Of Fashion & Design

Address
Condé Nast College of Fashion & Design
 Admissions

16-17 Greek Street
W1D 4DR Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium