Conde Nast College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

The Condé Nast College of Fashion


Szkoła mody Condé Nast

Nasze kursy łączą ekscytujące i intensywne nauczanie akademickie z niezrównanym dostępem do najlepszych i najzdolniejszych umysłów w branży, w tym zespołów Vogue, LOVE, Glamour, GQ i wielu innych tytułów Condé Nast.

College zapewnia wysoce kreatywne kursy w połączeniu z solidnymi podstawami w biznesowej części branży. Celem naszych kursów jest przygotowanie studentów do wielu miejsc pracy /; stylizacja, dziennikarstwo, zakupy mody, marketing, branding, projektowanie graficzne, PR, strategia cyfrowa, biznes, przedsiębiorczość związana z wydarzeniami, e-commerce i wiele innych ścieżek kariery.

Obecnie oferujemy następujące akredytowane kursy - MA Fashion Media Practice, MA Fashion Communication, MA Entrepreneurship: Fashion and Creative Industries, MA Luxury Brand Management (we współpracy z Richmond University), BA (Hons) Fashion Communication, roczny Program Fundacji Vogue oraz dziesięciotygodniowy certyfikat mody Vogue.

Nasze krótkie kursy obejmują czterotygodniowy intensywny kurs letni Vogue, tygodniowy kurs stylizacji mody, tygodniowy kurs dziennikarstwa mody, tygodniowy kurs mody biznesowej, tygodniowy kurs biznesu piękna i weekend nastolatków Vogue. Przyjmujemy teraz zgłoszenia i czekamy na przyjęcie do rodziny Condé Nast.


Doświadczenie studenckie


Studiowanie w Condé Nast College of Fashion


Z dostępem do jednych z najwybitniejszych kreatywnych umysłów w branży, a także intensywnymi kursami w stylu zawodowym i napiętym harmonogramem - zarówno w naszym nowym, nowoczesnym budynku, jak i poza nimi, w galeriach, studiach i tak dalej - studenci znajdą swoje dni w Condé Nast College jest zarówno zajęty, jak i satysfakcjonujący. Wierzymy, że przyjaźnie zawarte przez studentów podczas studiów z nami są równie ważne, jak możliwości nawiązywania kontaktów z ogromną liczbą zewnętrznych specjalistów z branży. W rezultacie zachęcamy naszych studentów do bogatej, zaangażowanej i kolegialnej postawy, gdy są tutaj z nami, pozwalając im nawiązywać silne przyjaźnie, które będą prowadzić do ich niezliczonych i niewątpliwie wspaniałych karier na całym świecie.


Kariera


Condé Nast College umożliwia naszym studentom osiągnięcie wymarzonej kariery. College oferuje doskonałe powiązania branżowe i partnerstwa. Studenci nie tylko gruntownie przygotowują się do życia biznesowego, ale już wcześniej intensywnie angażowali się w świat zawodowy przed opuszczeniem Kolegium. Doświadczenie zawodowe / staże w Condé Nast mogą być oferowane wybranej grupie najbardziej utalentowanych studentów. Uczelnia nie może obiecać staży w innych firmach, ale przedstawi wprowadzenie i rekomendacje dla gwiazdorów.
Doradcy zawodowi Kolegium są w stanie pomóc uczniom w dalszych studiach, możliwościach zatrudnienia, stażach, stażach i projektach odpowiednich do wymagań każdego studenta. Oferują profesjonalną obsługę zaprojektowaną w odpowiedzi na indywidualne potrzeby.
Doradcy zawodowi prowadzą również warsztaty z pisania CV, prezentacji portfolio, umiejętności poszukiwania pracy i technik rozmowy kwalifikacyjnej.
Należy pamiętać, że indywidualne porady dotyczące kariery są dostępne tylko dla studentów na naszych akredytowanych kursach - praktyka medialna MA Fashion, komunikacja MA modowa, przedsiębiorczość MA: branża modowa i branża kreatywna, komunikacja modowa BA (z wyróżnieniem), program Fundacji Vogue oraz moda Vogue Certyfikat.


Wyposażenie uczelni


Szkoła mody Condé Nast


College jest uznawany na całym świecie jako centrum doskonałości edukacyjnej - miejsce, w którym rozpoczyna się kariera nowej generacji najlepszych marketerów, PR, stylistów, redaktorów, wydawców i dziennikarzy z branży mody. Uczelnia osiąga to poprzez umieszczanie w centrum naszej praktyki nowatorskiego, skoncentrowanego na uczniach "w dowolnym miejscu i czasie". Aby mieć pewność, że nasi studenci czerpią maksymalne korzyści z unikalnego wglądu, jaki otrzymują w branży mody i jej historyczny kontekst, Kolegium przyjmuje spersonalizowane i bardzo elastyczne podejście do uczenia się uczniów.

Środowisko uczenia się
Nasze kursy oparte są na praktycznych metodach - nie tylko na teorii. Nauczanie jest intensywne i wspiera, łącząc wysoki odsetek sesji twarzą w twarz z możliwościami uczenia się online. To nowoczesne podejście do uczenia mieszanego umożliwia także nauczycielom regularne monitorowanie postępów uczniów oraz dostarczanie skutecznych i stałych informacji zwrotnych, które są niezbędne do zapewnienia pomyślnych efektów uczenia się. Studenci zdobywają także cenne, praktyczne doświadczenie w dostarczaniu prezentacji wizualnych. Etos Condé Nast College polega na wyposażeniu studentów w wiedzę i umiejętności odpowiednie dla szerokiej gamy kariery w branży modowej lub na przygotowanie ich do dalszej nauki w odpowiednich dziedzinach.

Library - Print and Digital
Studenci mają dostęp do bogactwa mediów drukowanych i cyfrowych. Centralne położenie Kolegium w Londynie oznacza również, że studenci mają łatwy dostęp do wielu ważnych bibliotek publicznych i muzeów, w tym The British Library, National Art Library na V

Lokalizacje

Londyn

Conde Nast College Of Fashion & Design

Address
Condé Nast College of Fashion & Design
 Admissions

16-17 Greek Street
W1D 4DR Londyn, Anglia, Wielka Brytania