Churchill Square Training And Development

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jak możemy ci pomóc

Nasi wysoce doświadczeni konsultanci pozwolą Ci być najlepszym z naszych kursów akceleratora osobistego, oferujemy również szereg specjalistycznych szkoleniowych pakietów szkoleniowych, które zapewnią konkretne korzyści zarówno jednostce, jak i organizacji.

Korzystając z innowacyjnych technik, w tym z uznanych na całym świecie narzędzi psychometrycznych, aby poprawić samoświadomość i poprawić relacje w zespole, czy to w celu tworzenia wydajnych zespołów, czy w radzeniu sobie z konfliktami, mamy kurs szkoleniowy i zestaw przełomowych technik do wykorzystania. Prowadzimy również niezwykle popularne dni pracy dla pracowników, w których dzień zabawy połączony jest ze specjalnie dostosowanym elementem szkolenia.

Kim jesteśmy

Na Churchill Square , jako dostawca usług szkoleniowych, wierzymy, że silne połączenie akademickich, praktycznych, organizacyjnych i przywódczych umiejętności i doświadczeń czyni nas wyjątkowymi. Wszyscy nasi konsultanci i współpracownicy mają udokumentowane doświadczenie jako dostawca szkoleń w swojej dziedzinie i mogą od razu dostarczyć na zamówienie serię szkoleń, szkoleń lub doradztwa w zakresie zarządzania dla potrzeb Twojej firmy. Wszystkie nasze produkty i usługi są konkurencyjne cenowo i zapewnią długotrwałe rozwiązania.

Szkolenia i rozwój

Wysokiej jakości rozwiązania szkoleniowe zwiększające indywidualny lub zespołowy potencjał i rozwijające nowe umiejętności. Off the shelf lub rozwiązania szkoleniowe na zamówienie.

Inspirujące, motywujące, namiętne!

Susan LLOYD, Managing Consultant

Susan rozpoczęła karierę jako oficer w Royal Navy, pozostawiając kwalifikacje MBA i testy psychometryczne, rozpoczęła szeroko zakrojoną karierę, pracując w centralnym rządzie, Whitehall, NATO, sektor prywatny i publiczny oraz globalne organizacje charytatywne. Doświadczona profesjonalistka w zakresie szkoleń i rozwoju, psychometrii, komunikacji jest w stanie obrócić rękę w prawie wszystko, z myślą o tym, czego chcą organizacje w dobrej cenie.

Lokalizacje

Portsmouth

Address
Churchill Square Consulting Ltd
Gatcombe House
Copnor Rd, Portsmouth

PO3 5EJ Portsmouth, Anglia, Wielka Brytania

Programy

Ta szkoła oferuje również: