Chichester College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test Dział Międzynarodowy chciałby zaprosić do studia w Chichester College. Ponad szkole językowej, mamy powitał studentów z całego świata w ciągu ostatnich 30 lat.

Nasz wybór programów akademickich, zawodowych oraz fundacji oferują szeroki wybór ze sprawdzonymi sukcesu we wszystkich dziedzinach. Jesteśmy bardzo dumni z tego wsparcia oferujemy naszym studentom. Chichester College jest dom z dala od domu.

Jest wygodne i bezpieczne zakwaterowanie na miejscu. Tętniąca życiem program społeczny pozwala spotkać się i poznać nowych przyjaciół, biorąc cię gdzieś do odkrywania wspaniałego miasta Chichester i okolicznych wydarzeń w trakcie pobytu. Ciesz się znakomitą, a uczysz się i pogawędzić z brytyjskich studentów o podobnych zainteresowaniach.

My czekamy na Ciebie!

Doskonała lokalizacja

Chichester znajduje się na południowym wybrzeżu Anglii. Miasto słynie z pięknej przyrody i zabytków. Miasto Chichester oferuje prawdziwe brytyjskie doświadczenie z wspaniałą architekturą i bezpiecznej atmosferze. Centralna lokalizacja kampusu pozwala na dostęp do lokalnych stacji kolejowych i autobusowych w ciągu pięciu minut. Chichester ma dobre połączenia z międzynarodowych lotnisk i bezpośrednie pociągi do Brighton, Portsmouth i Londynie. Podróżowanie po Wielkiej Brytanii jest łatwe, gdy żyjesz w Chichester.

Programy oferowane w Chichester

W Sercu Miasta

Do centrum miasta jest tylko pięć minut od kampusu i ma wiele rzeczy do zobaczenia i cieszyć się, takich jak sklepy, kina, teatry, kręgielnia, centrum sportowym i basenem, ogrodach katedry, galerie sztuki i wiele więcej.

fantastyczne usługi

Aby zapewnić najlepsze wykształcenie trzeba mieć najlepsze udogodnienia. Dlatego stale ulepszać naszą szeroką gamę najwyższej jakości pomieszczenia, zasobów i usług, aby zapewnić idealne środowisko edukacyjne.

Program Społeczny

Jak najlepiej wykorzystać swój czas w weekendy i wieczorami. Weź udział w wycieczkach kulturalnych i zajęć wieczornych. Jest to doskonały sposób, aby spotkać się z wszystkimi swoimi nowymi przyjaciółmi i odwiedzić kilka znanych miast Anglii.

Wydarzenia obejmują:

  • Dzień wycieczki do zabytków i miast, takich jak Oxford, Cambridge, Bath, Portsmouth, Arundel i zamku Windsor
  • Zabawa wycieczki do Harry Potter World i Thorpe Park
  • Wieczorne zajęcia takie jak kręgle, wieczory filmowe, imprezy, itp nocy quizu

Czas wolny

Jak najlepiej wykorzystać swój czas po zajęciach Udział w zajęciach sportowych i rekreacyjnych daje szansę do mieszania, dzielenia się pomysłami i ćwiczyć swój angielski z naszych studentów w Wielkiej Brytanii. Nauczyć się nowych umiejętności lub spróbować nowego sportu w trakcie pobytu.

Darmo dla wszystkich uczniów (zajęcia mogą się zmieniać)

Lokalizacje

Chichester

Address
Westgate Fields,
PO19 1SB Chichester, Anglia, Wielka Brytania

Pulborough

Address
North Heath,
RH20 1DL Pulborough, Anglia, Wielka Brytania