Chef Academy London

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Chef Academy London została założona w 2007 roku. Po wielkim sukcesie we Włoszech otworzyliśmy naszą pierwszą szkołę w Wielkiej Brytanii, zlokalizowaną w centrum Londynu. Naszym celem jest szkolenie naszych uczniów, aby stali się profesjonalnymi szefami kuchni.

Oferujemy skuteczny program szkolenia praktycznego, który daje naszym studentom wszystkie narzędzia i umiejętności, aby rozpocząć karierę jako profesjonalny szef kuchni. Podczas kursu będziesz trenować w jednej z naszych partnerskich restauracji z jednym z naszych trenerów szefa kuchni. Będziesz pracował w profesjonalnej kuchni na żywo i uzyskasz widok na restaurację. Zajmiesz się każdym aspektem rutyny szefa kuchni, od wyboru świeżych produktów po zrównoważenie kosztów żywności. Nauczysz się wszystkich technik wymaganych do rozpoczęcia pracy od razu. Najważniejszym aspektem i dlaczego uważamy, że uczymy w najbardziej efektywnej formie jest to, że uczysz się od profesjonalistów w profesjonalnym środowisku. Jesteśmy jedyną szkołą, która oferuje tego rodzaju szkolenia i dlatego nasi uczniowie mają tak wysoki wskaźnik sukcesu.

Obecnie oferujemy następujące kursy: Hospitality Management

Po ukończeniu jednego z naszych kursów, będziesz miał wszystkie narzędzia potrzebne do rozpoczęcia kariery natychmiast. Otrzymasz certyfikat HACCP, masz dyplom z Chef Academy London który jest międzynarodowo uznawany i akredytowany przez ASIC (akredytacja dla międzynarodowych szkół wyższych). Z pewnością poznasz swoją drogę dookoła kuchni i będziesz mieć wszystkie techniki pozwalające ci wejść do kuchni jako aktywny członek Brygady.

Tutaj, w Akademii Chef, chcemy najlepszego dla przyszłości naszych studentów. Po ukończeniu kursu członek naszego zespołu ds. Kariery znajdzie dla ciebie idealną pracę i zorganizuje dla ciebie wywiady. Obecnie mamy 100% wskaźnik zatrudnienia.

Nowe i ekscytujące kursy!

Sprawdź nasz nowy kurs Hospitality Management i Advanced Food Science! Naucz się być profesjonalnym szefem kuchni i sprawnie i skutecznie zarządzaj własną kuchnią.

Czy marzysz o przekształceniu swojej pasji do jedzenia w ekscytującą nową firmę lub karierę?

Dołącz do nas na jeden z naszych kursów i uruchom swoją przyszłość w kulinarnym polu!


Cele kursu

Studenci Akademii Muzycznej uczą się sztuki gotowania z profesjonalnej platformy, aby zdobyć doświadczenie w tej dziedzinie. Oferujemy kursy na zamówienie, praktyczne i skuteczne, które skupiają się nie tylko na nauczaniu głównych technik gotowania, ale także uczą znaczenia, jak to jest być kucharzem pracującym w profesjonalnej kuchni.

Nasi studenci mają możliwość trenowania u boku najlepszych szefów kuchni w Londynie, od znakomitych posiłków na poziomie gwiazd Michelin, w kuchniach swoich restauracji. Będą gotowe do rozpoczęcia pracy natychmiast po pomyślnym ukończeniu kursu. Będą mieli wszystkie praktyczne i teoretyczne umiejętności, aby pewnie wejść do profesjonalnej kuchni.

Chef Academy to prestiżowa szkoła o międzynarodowym uznaniu. Akademia została założona we Włoszech i dzięki ogromnemu sukcesowi wkrótce w Londynie otwarto kolejną szkołę, która należy do najbardziej renomowanych w Wielkiej Brytanii. Ukończenie Akademii Chef zapewni ci dostęp do profesjonalnego świata gotowania. Nasza szkoła jest również uznawana na całym świecie przez ASIC (akredytacja dla międzynarodowych szkół wyższych).


Certyfikat Akademii Kucharskiej

Chef Academy London to prestiżowa i ciesząca się międzynarodowym uznaniem instytucja edukacyjna. Każdego dnia coraz więcej kandydatów chce zapisać się na jeden z naszych wysoce profesjonalnych kursów, Chef Academy London jest jednym z najbardziej uznanych placówek edukacyjnych w Londynie. Z dumą zapewniamy kursy jakości i przygotowujemy najlepszych profesjonalnych szefów kuchni w branży!

Nasza szkoła jest uznawana na całym świecie przez ASIC (służba akredytacji dla międzynarodowych szkół wyższych), co umożliwia naszym studentom kontynuowanie kariery zawodowej na terenie całego kraju lub terytorium.

Lokalizacje

Mayfair

Address
Hanover Square,17
W1S 1BN Mayfair, Anglia, Wielka Brytania

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: