Celtic English Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Celtic English Academy jest akredytowana przez British Council, Centrum język angielski.

OFERUJEMY Zajęcia z języka angielskiego z doskonałą mały uczeń stosunek do pracowników, jak klasy są ograniczone do maksymalnie zaledwie 10 uczniów. Zapewnia przyjazne środowisko nauki uczeń-skoncentrowane, zapewniając, że każdy student otrzyma uwagę, że on lub ona potrzebuje, aby odnieść sukces.

Czy wiedziałeś?

Jesteśmy akredytowanym przez British Council i ISI i są członkami English UK. 98% naszych studentów powiedzieć, że poleciliby Celtic English Academy do swoich przyjaciół i rodziny. W lecie 2015 roku, mieliśmy studentów do 50 różnych narodowości studiujących u nas.

dogodne miejsce pobytu Cardiff także ułatwiają uczniom badać więcej z Wielkiej Brytanii pociągiem lub autobusem. Jest to niski koszt, kosmopolityczne miasto, które posiada jedną z największych centrów handlowych w Europie, były miejscem Olympic i jest 2014 europejska stolica sportu.

Nasze imię

Wcześniej znany jako Celtic School, odnowiliśmy naszą nazwę, aby dopasować naszą nową tożsamość: Celtic odzwierciedla dziedzictwo kulturowe naszego położenia. My zachowaliśmy tę część naszej nazwy, bo Celtic English Academy zyskała dobrą reputację pocztą pantoflową, jak Celtic School. Chcemy, aby nasz odnowiony marki z tego skorzystać.

Angielski jest produktem sprzedajemy. Słowo ma moc jako produkt i jest symbolem możliwości dla tych, którzy chcą się nauczyć.

Akademia jest bardziej prestiżowe słowo niż szkoły. Szkoły są często związane z młodszych odbiorców i obowiązkowego uczestnictwa. Akademia daje wizję studentów rozwijających się i pogłębianie i jest bardziej zgodne z naszym edukacji o wysokiej jakości, dostępnych dla wszystkich grup wiekowych.

Nasze wartości

Wartość pieniądza Etyczny Osobisty Profesjonalny Elastyczny Troska Założony Społeczny Różnorodny wielokulturowe przyjazny Student Bezpieczny Gościnny kulturowo wzbogacającym

Lokalizacje

Cardiff

Celtic English Academy

Address
18 Park Grove
CF10 3BN Cardiff, Walia, Wielka Brytania
Telefon
+44 29 2034 4805