Carfax College Oxford

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O naszej uczelni

Prywatna szkoła położona w samym sercu Oksfordu, Carfax College specjalizuje się w zapewnieniu najwyższej jakości nauczania indywidualnego i małych grup.

Carfax oferuje zorganizowane środowisko do nauki i przyjazną społeczność. Tutaj każdy uczeń otrzymuje indywidualną uwagę, wsparcie i zachętę, nie tylko w dążeniu do celów akademickich, ale także pod względem dobrostanu osobistego. Niezależnie od tego, czy studiujesz w kierunku A-poziomów, GCSE lub innych kwalifikacji, sprawdzając lub egzaminując, uczniowie korzystają ze spersonalizowanych programów z nauczaniem ściśle dopasowanym do ich celów i potrzeb, w tym specjalistycznych usług dla osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Młodsi uczniowie realizują niezależny program nauczania, który został profesjonalnie opracowany w celu przygotowania ich do awansu do wiodących szkół wyższych.

Dzięki bogatemu dziedzictwu kulturowemu na wyciągnięcie ręki, a także sportowym i kulturalnym społeczeństwom rozkwitającym w całym mieście, Carfax zachęca uczniów do udziału w szerokim zakresie zajęć pozalekcyjnych w społeczności. Dostępny jest również szereg opcji zakwaterowania.

Kursy grupowe rozpoczynają się we wrześniu i lutym, ale indywidualne kursy można rozpocząć o dowolnej porze roku. Kursy krótkoterminowe i niestacjonarne są oferowane przez cały rok, w tym weekendy i święta.

Lokalizacje

Oxford

Address
39-42 Hythe Bridge Street
OX1 2EP Oxford, Anglia, Wielka Brytania