Przeczytaj oficjalny opis

O naszej uczelni

Prywatna szkoła położona w samym sercu Oksfordu, Carfax College specjalizuje się w zapewnieniu najwyższej jakości nauczania indywidualnego i małych grup.

Carfax oferuje zorganizowane środowisko do nauki i przyjazną społeczność. Tutaj każdy uczeń otrzymuje indywidualną uwagę, wsparcie i zachętę, nie tylko w dążeniu do celów akademickich, ale także pod względem dobrostanu osobistego. Niezależnie od tego, czy studiujesz w kierunku A-poziomów, GCSE lub innych kwalifikacji, sprawdzając lub egzaminując, uczniowie korzystają ze spersonalizowanych programów z nauczaniem ściśle dopasowanym do ich celów i potrzeb, w tym specjalistycznych usług dla osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Młodsi uczniowie realizują niezależny program nauczania, który został profesjonalnie opracowany w celu przygotowania ich do awansu do wiodących szkół wyższych.

Dzięki bogatemu dziedzictwu kulturowemu na wyciągnięcie ręki, a także sportowym i kulturalnym społeczeństwom rozkwitającym w całym mieście, Carfax zachęca uczniów do udziału w szerokim zakresie zajęć pozalekcyjnych w społeczności. Dostępny jest również szereg opcji zakwaterowania.

Kursy grupowe rozpoczynają się we wrześniu i lutym, ale indywidualne kursy można rozpocząć o dowolnej porze roku. Kursy krótkoterminowe i niestacjonarne są oferowane przez cały rok, w tym weekendy i święta.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

A-levels

Carfax College Oxford

Poziom A jest "złotym standardem", uznawanym na całym świecie przez uniwersytety i pracodawców jako znak doskonałości akademickiej. Większość studentów przyjmuje trzy poz ... [+]

Poziom A jest "złotym standardem", uznawanym na całym świecie przez uniwersytety i pracodawców jako znak doskonałości akademickiej. Większość studentów przyjmuje trzy poziomy A, a większość uniwersytetów tego wymaga, ale inne liczby od dwóch do pięciu nie są rzadkością.

Studiowanie na poziomie A jest wymagającym procesem i zwykle trwa dwa pełne lata nauki w szkole lub na uczelni. Jednak ta struktura nie pasuje do wszystkich.

Dla studentów, którzy potrzebują niestandardowych terminów, wyższego poziomu indywidualnego wsparcia lub którzy chcą wziąć niezwykłe kombinacje przedmiotów lub modułów opcjonalnych, Carfax College jest tutaj, aby pomóc.

... [-]
Wielka Brytania Oxford
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Kursy

Carfax College Oxford

Studenci zagraniczni często potrzebują pomocy w nauce języka angielskiego. Jeśli rozpoczęcie kursu akademickiego nie jest możliwe bez uprzedniej poprawy w języku angielsk ... [+]

Studenci zagraniczni często potrzebują pomocy w nauce języka angielskiego. Jeśli rozpoczęcie kursu akademickiego nie jest możliwe bez uprzedniej poprawy w języku angielskim, uczniowi zaleca się rozpoczęcie intensywnego kursu języka angielskiego.

Carfax oferuje wysoce spersonalizowane kursy języka angielskiego, z ukierunkowaniem na te obszary, które wymagają największej poprawy. Jeśli uczeń chce przejść na kurs akademicki, nauczanie może być ukierunkowane na odpowiednie przedmioty. W przypadku indywidualnego toku studiów, równowaga programu może być dostosowywana w miarę postępów ucznia, a lekcje w przedmiotach akademickich mogą być wprowadzane, gdy tylko uczeń osiągnie odpowiedni poziom.... [-]

Wielka Brytania Oxford
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Przygotowawczy rok

Carfax College Oxford

Carfax oferuje szeroką gamę kursów dla uczniów ubiegających się o brytyjskie i amerykańskie uniwersytety, a także tych, którzy szukają wstępu do wiodących uniwersytetów w ... [+]

Carfax oferuje szeroką gamę kursów dla uczniów ubiegających się o brytyjskie i amerykańskie uniwersytety, a także tych, którzy szukają wstępu do wiodących uniwersytetów w innych krajach.

Niektórzy uczniowie spędzają w college'u od jednego do dwóch lat, przygotowując się do zestawu A-Levels lub innych kwalifikacji, jak również standardowych testów specjalistycznych (lub, w przypadku kandydatów na amerykańskie uniwersytety, Advanced Placement (AP) i SAT), podczas gdy inne dołączają do weekendowych, wieczorowych lub wakacyjnych kursów.

Carfax oferuje również "Program Fundacji", w tym (w razie potrzeby) nauczanie języka angielskiego, aby przygotować międzynarodowych uczniów do wejścia na czołowe uniwersytety.... [-]

Wielka Brytania Oxford
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku