Cardiff Sixth Form College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Historia

Cardiff Sixth Form College : Początek

Cardiff Sixth Form College zostało założone w 2004 roku. Jako małe, prywatne seminarium szkoleniowe poświęciliśmy się pionierskiemu podejściu. Łącząc małe klasy wielkości, doskonałe nauczanie i indywidualne podejście do każdego ucznia; wierzyliśmy w potencjał pielęgnacyjny - a wyniki były pierwszej klasy.

Od tego czasu uczelnia przechodziła z coraz większej siły. Szybki wzrost wymusił rozwój na wszystkich frontach. Dwukrotnie przenieśliśmy szkołę, gdy tylko usłyszeliśmy o naszych osiągnięciach, a teraz mieszkamy w Trinity Court w Newport Road. W sercu miasta Cardiff nasz nowoczesny, przestronny kampus jest idealnym miejscem dla naszych rosnących ambicji - i wciąż się rozwijamy!

W 2009 roku Cardiff Sixth Form College przyjęło swoich pierwszych zagranicznych studentów. Od tego czasu przyjmujemy coraz więcej studentów z zagranicy, zapewniając zakwaterowanie na pokładzie i pierwszorzędną opiekę duszpasterską. Cardiff Sixth Form College to gruntownie wielokulturowe środowisko. Jesteśmy dumni z naszej różnorodności i obecnie studenci z ponad 30 różnych narodowości studiują w naszej uczelni.

Rozwijaliśmy się pod każdym względem - więcej pracowników, więcej nauki, więcej sukcesów! Teraz Cardiff Sixth Form College osiągnął swój cel - Top Independent School w Wielkiej Brytanii dzięki wynikom A-Level! Jesteśmy dumni z naszych początków, ale teraz patrzymy w przyszłość. Staramy się nadal dążyć do sukcesu; stojąc na czele zdyscyplinowanej i twórczej nauki dla przyszłych pokoleń.

Nasze wyjątkowe podejście

Jak to robimy?

Jak osiągnąć wysokie oceny? Jaka forma edukacji kształtuje najlepiej uformowanych uczniów? Jakie środowisko uczenia się naprawdę działa? Są to pytania, które codziennie zadajemy w Cardiff Sixth Form College .

Podobnie jak nasi studenci, ciężko pracujemy na naszych studiach. Analizujemy nasze zajęcia i style nauczania; nieustannie dążąc do doskonałości. Zawsze można poprawić - jest nauka do nauczania. Oceniając szczegóły edukacji - duże i małe - zapewniamy uczniom najlepszą możliwą atmosferę do nauki.

Tradycja jest ważna. Każda szkoła potrzebuje kultury. W Cardiff Sixth Form College jednak nasza kultura jest dokładnie obecna. Wiele angielskich szkół z internatem opiera się na długiej historii i dziedzictwie. Tu, w Cardiff, czekamy. Chcemy budować na przyszłość i być standardem, według którego oceniane są wszystkie szkoły. A nasze wyniki pokazują, że jesteśmy już w drodze ...

W 2017 roku 92% uczniów uzyskało oceny A * -A, a 99% uczniów uzyskało oceny A * -B. Od ośmiu lat z rzędu nagradzani jesteśmy najlepszymi prywatnymi koedukacyjnymi szkołami z internatem i Top Independent Sixth Form College. Ponadto, zajęliśmy pierwsze miejsce w rankingu A-Level w tabelach rankingowych opublikowanych przez The Telegraph i The Times przez pięć kolejnych lat.

Aby uzyskać więcej informacji o naszych nagrodach i akredytacjach, odwiedź naszą stronę Nagrody.

Wschód spotyka zachód

Cardiff Sixth Form College dosłownie przeszukuje świat pod kątem najlepszych podejść do edukacji. Nasza filozofia nauczania opiera się zarówno na Wschodzie, jak i na Zachodzie. Podobnie jak nasze wielokulturowe ciało studenckie, wierzymy, że nasze zintegrowane metody odróżniają nas od innych szkół z internatem.

Wschodnia edukacja nagradza rygor i dyscyplinę, a studenci otrzymują pierwszorzędne zrozumienie podstawowych przedmiotów w całym ciele studenta, podczas gdy zachodnie podejścia cenią indywidualną kreatywność. Każdy uczeń otrzymuje opiekę duszpasterską i jest zachęcany do rozwijania talentów, które są dla nich wyjątkowe.

W Cardiff Sixth Form College wierzymy, że nie powinieneś wybierać. Nasze nauczanie łączy zalety obu systemów, aby stworzyć unikalne podejście edukacyjne. Zapewniamy wszystkim uczniom mocny, zdyscyplinowany program przedmiotów podstawowych, a jednocześnie monitorujemy i wspomagamy indywidualne postępy. Ciężko pracujemy w kierunku ocen i wyposażamy każdego ucznia w umiejętności i pewność siebie, aby mogli dobrze się rozwijać w swoim życiu. Nasi studenci są gotowi dołączyć do uniwersytetów w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych lub gdziekolwiek indziej na świecie! Ich edukacja nie kończy się na nas, ale uważamy, że jest to najlepszy możliwy początek.

Akredytacje i nagrody

Cardiff Sixth Form College jest dumne, że zajmuje ósmy rok z rzędu w rankingach rankingowych doradców edukacyjnych w dwóch kategoriach:

  • Top Prywatna koedukacyjna szkoła z internatem
  • Top Independent Sixth Form College

Doradcy edukacyjni z Wielkiej Brytanii, specjalizujący się w prywatnych usługach edukacyjnych, który zapewnia porady rodzicom z całego świata, opracowują statystyki poziomu nadawane im bezpośrednio przez szkoły w Wielkiej Brytanii i przyznają roczne nagrody najwyższym instytucjom na podstawie procentów A * -A.

The Crystal Awards, jak wiadomo, zostały zaprezentowane Cardiff Sixth Form Principal, Gareth Collier, przez Dyrektora Zarządzającego ds. Edukacji Doradcy Les Webb i Konsultanta ds. Edukacji, Ryana Crittendena. Cardiff Sixth Form College wygrał te nagrody dzięki znakomitym wynikom A-Level z 2017 r., W których uzyskał 99% ocen A * - B; 92% z nich to oceny A * - A. Aby zobaczyć pełny raport z naszych wyników, odwiedź sekcję wyników A-Level.

Akredytacje

Po naszej ostatniej inspekcji (2016) Niezależna Inspekcja Szkół (ISI) uznała Cardiff Sixth Form College za "przewyższającą oczekiwania co do jakości edukacji".

W raporcie napisano:

"Jakość osiągnięć programowych, dydaktycznych i uczących się jest doskonała: studenci otrzymują niezwykle dobre wykształcenie zgodnie z ich celami i celami uczelni ... ustalenia dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i dobrobytu uczniów są doskonałe ... skuteczność zarządzania, przywództwa i zarządzania jest doskonałe. "

Lokalizacje

Cardiff

Cardiff Sixth Form College

Telefon
(+44) 029 2049 3121