Cambridge Marketing College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego Cambridge Marketing College?

Reputacja i doświadczenie

Cambridge College oferuje kursy marketingu i dyplom ciągłych w marketingu i komunikacji od ponad 21 lat. Zaświadczamy ponad 8000 specjalistów na całym świecie poprzez połączenie zajęć grupowych i Internecie. Jesteśmy wiodącym ośrodkiem szkoleniowym w Europie z 8 ośrodków w Wielkiej Brytanii, ale także w centra Holandii, Niemiec, Kanady, Rosji, Azji .... W ubiegłym roku 99% naszych delegatów stwierdziło, że jest wart polecenia.

Szkolenie

Wszystkie nasze kursy są

• prowadzone w języku angielskim, pozwoli to poprawić swoje umiejętności marketingowe, dając możliwość studiowania w języku angielskim ci. Te nowe umiejętności pozwoli na pracę z marketingu na całym świecie. Musisz być biegły w języku angielskim na te kursy.

• Kwalifikacje - Akredytacja CIM, CAM, MRS i ICRP, czołowych organizacji w marketingu i międzynarodowo uznane członków EMC (Europejska Konfederacja Marketing). Twoje kwalifikacje daje normę kwalifikacyjną uznane na całym świecie i ułatwienia swoje mutacje zawodowych.

• Zdalne Szkolenia / Edukacja en-line- identyczna z podaną w "twarzą" pod względem treści i wsparcie.

• Obowiązkowe klasy w Anglii.

Wysokiej jakości edukacja

Nasi wykładowcy są profesjonalnym marketingu i public relations. To pozwala nam wzbogacić nasze wykształcenie szkolne i zawodowe oraz zapewniają doskonałą wskaźnik sukcesu. Obecnie mamy ponad 60 wydział profesorów z różnych środowisk, z różnymi doświadczeniami i umiejętnościami.

Wskaźnik sukcesu

Nasi delegaci zawsze miał doskonałe wyniki. W ubiegłym roku mieliśmy 75 klas ze skutecznością 100%

Materiały szkoleniowe: Goście otrzymują wsparcie edukacyjne wysokiej jakości

  • Osobisty tutor skontaktuje się z Tobą w całej szkolenia - Oczywiście, że zawierają ocenę ćwiczenia przewodników, prawdziwych przykładów, przykładowe ćwiczenia przygotowawcze, dodatkowe zasoby, aby pogłębić - kopie egzaminów przeszły Raporty egzaminatorów, zadania i odpowiedzi okazów wybrane - Linki do dodatkowych zasobów - dostęp do forum dyskusyjnym internetowej debaty i szkolenia lokalnych grup wsparcia - online Seminaria - Podcast Konferencja

Lokalizacje

Cambridge

Address
Cambridge Marketing Colleges Cygnus Business Park Middlewatch Swavesey
CB24 4AA Cambridge, Anglia, Wielka Brytania

Nottingham

Address
Nottingham, Anglia, Wielka Brytania

Londyn

Address
Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Manchester

Address
Manchester, Anglia, Wielka Brytania

Guildford

Address
Guildford, Anglia, Wielka Brytania

Bristol

Address
Bristol, Anglia, Wielka Brytania

Birmingham

Address
Birmingham, Anglia, Wielka Brytania

Edynburg

Address
Edynburg, Szkocja, Wielka Brytania

Dubai

Address
Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie