Cambridge Marketing College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego Cambridge Marketing College?

Reputacja i doświadczenie

Cambridge College oferuje kursy marketingu i dyplom ciągłych w marketingu i komunikacji od ponad 21 lat. Zaświadczamy ponad 8000 specjalistów na całym świecie poprzez połączenie zajęć grupowych i Internecie. Jesteśmy wiodącym ośrodkiem szkoleniowym w Europie z 8 ośrodków w Wielkiej Brytanii, ale także w centra Holandii, Niemiec, Kanady, Rosji, Azji .... W ubiegłym roku 99% naszych delegatów stwierdziło, że jest wart polecenia.

Szkolenie

Wszystkie nasze kursy są

• prowadzone w języku angielskim, pozwoli to poprawić swoje umiejętności marketingowe, dając możliwość studiowania w języku angielskim ci. Te nowe umiejętności pozwoli na pracę z marketingu na całym świecie. Musisz być biegły w języku angielskim na te kursy.

• Kwalifikacje - Akredytacja CIM, CAM, MRS i ICRP, czołowych organizacji w marketingu i międzynarodowo uznane członków EMC (Europejska Konfederacja Marketing). Twoje kwalifikacje daje normę kwalifikacyjną uznane na całym świecie i ułatwienia swoje mutacje zawodowych.

• Zdalne Szkolenia / Edukacja en-line- identyczna z podaną w "twarzą" pod względem treści i wsparcie.

• Obowiązkowe klasy w Anglii.

Wysokiej jakości edukacja

Nasi wykładowcy są profesjonalnym marketingu i public relations. To pozwala nam wzbogacić nasze wykształcenie szkolne i zawodowe oraz zapewniają doskonałą wskaźnik sukcesu. Obecnie mamy ponad 60 wydział profesorów z różnych środowisk, z różnymi doświadczeniami i umiejętnościami.

Wskaźnik sukcesu

Nasi delegaci zawsze miał doskonałe wyniki. W ubiegłym roku mieliśmy 75 klas ze skutecznością 100%

Materiały szkoleniowe: Goście otrzymują wsparcie edukacyjne wysokiej jakości

  • Osobisty tutor skontaktuje się z Tobą w całej szkolenia - Oczywiście, że zawierają ocenę ćwiczenia przewodników, prawdziwych przykładów, przykładowe ćwiczenia przygotowawcze, dodatkowe zasoby, aby pogłębić - kopie egzaminów przeszły Raporty egzaminatorów, zadania i odpowiedzi okazów wybrane - Linki do dodatkowych zasobów - dostęp do forum dyskusyjnym internetowej debaty i szkolenia lokalnych grup wsparcia - online Seminaria - Podcast Konferencja

Lokalizacje

Cambridge

Address
Cambridge Marketing Colleges
Cygnus Business Park
Middlewatch
Swavesey

CB24 4AA Cambridge, Anglia, Wielka Brytania