Przeczytaj oficjalny opis

Edukacja marzysz

CCSS jest dumny ustalaniu programu edukacyjnego dla ambitnych młodych ludzi. Osiągnięcia naszych studentów i sukces naszych absolwentów odzwierciedla naszą ambicję przekształcenia aspiracji do osiągnięcia.

CCSS ... inspirując wykształcenie.

O nas

Cambridge Centrum szóstej postaci jest uznaną i wiodącą niezależną szóstej Form College oferuje wysoką jakość jeden i dwa lata GCSE i A kursów poziom.

W ciągu ostatnich 35 lat CCSS zbudowała imponującą reputację stymulujące, edukacja koncentruje się na sukces, przygotowanie uczniów do studia i na całe życie.

CCSS znajduje się w samym sercu akademickiego Cambridge, otoczony kolegiów Uniwersytetu Cambridge.

Nasze małe rozmiary i klasy pierwszej klasy lekcje umożliwiają osiągnięcie i zachęcić ambicji i pewności siebie. W dzień iw miejscach wsiadania i szerokiej międzynarodowej mieszanki studenckiej, Wielkiej Brytanii i zagraniczni studenci rozwijać i odnieść sukces.

Studenci zagraniczni są oferowane wprowadzenie do systemu edukacji w Wielkiej Brytanii za pośrednictwem naszego programu Międzynarodowa Szkoła Letnia lub naszej Akademickiego Kursu Foundation, lub może wybrać do przyłączenia się do pełnego GCSE akademickiej i kursy poziomu.

studenci Wielkiej Brytanii mogą również doświadczyć "degustator" życia na CCSS, przyłączając się zarówno w naszych kursach Easter Przegląd lub krótki kurs lato - z których oba mają na celu pomóc studentom z niezależnych lub państwowych szkołach zdobyć te dodatkowe znaki, które czynią różnicę klas.

Witamy CCSS ... inspirując edukacji. Czekamy na Ciebie.

Edukacja do potrzeb klienta

Nasi nauczyciele i wybitny specjalista nauki tworzą w niektórych najmniejszych rozmiarach klasy w dowolnym miejscu w Wielkiej Brytanii, oznacza to nasi studenci mają cały czas i uwagę, jakiej potrzebują do studiowania i zdobywania umiejętności uczenia się. Wyjątkowo podtrzymujące atmosfera CCSS zapewnia możliwości i horyzonty naszych studentów są stale kwestionowane i rozszerzony.

CCSS - zdaniem inspektorów

"Szkoła ma na celu zapewnienie edukacji, która pomaga wszystkim uczniom przygotować, wewnątrz i poza program nauczania dla potrzeb i możliwości dorosłym życiu."

ISI Report 2013

"Cechą charakterystyczną jest ścisła harmonia i przyjaźnie, które rozwinęły się wśród tych młodych ludzi. Różnorodność jest obchodzony i kultury kolegium wyraźnie świadczy względem przedstawionego do siebie. "

OFSTED 2010

Zaletą CCSS

Twoje kursy i nauka są dostosowane do stylu i swoje ambicje.

Inspirowanie nauczycieli, naukę w małych grupach, bezkonkurencyjny wybór przedmiotów, dodatkowy czas czesne i oczywiście entuzjastycznych studentów przyczyniają się do czasu w CCSS wspaniałe doświadczenie.

Małe rozmiary klasy (średnio sześć) Doskonała mieszanka narodowości (40% Brytyjski / 60% w UE i międzynarodowych) Do 7,5 godzin raz na temat tygodniowo na poziomie Znakomita nauczania przez wysoko wykwalifikowanych pracowników Bezkonkurencyjne możliwości nawiązania kontaktów z akademickich, społecznych i biznesowych Zróżnicowane i edukacyjnych pozalekcyjnych program zajęć sportowych i kulturalnych Doskonała obsługa UCAS i progresja uniwersytetu Wszystkie lokatorów mieszka w pojedynczym noclegów w CCSS udało rezydencji Wspierające i opiekuńcze środowisko, które zachęca do samodzielności i dojrzałości

"Indywidualna uwagi od nauczycieli światowej klasy jest znakomita." Hadley Freeman, Absolwent CCSS, obecnie dziennikarz The Guardian.

Wyniki i Miejsca

Do 200 uczniów z Wielkiej Brytanii i na całym świecie przyjść do CCSS każdego roku do ukończenia szkoły średniej przed przejściem na uniwersytecie. We wszystkich przypadkach, nasze wyniki pokazują, że uczniowie czerpią ogromne korzyści z małej liczebności klas, doświadczony i stymulowanie nauczania, a poszczególne samouczki osobowych. Zdecydowana większość uczniów CCSS zdecydować się na kontynuowanie nauki na uniwersytetach w Wielkiej Brytanii lub za granicą. Wiele z nich odnosił sukcesy w najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii, w tym w Cambridge, Oxford, LSE, Imperial i innych.

Z przedmiotów stopni od International Business z prawem i Medycyny naszym osiągnięciem naukowym jest jasne. W sztuce możemy również excel z absolwentami CCSS regularnie oferowanych miejsc w czołowych instytucjach twórczych, na przykład Central St Martina, Londyn.

Wielu naszych studentów osiągnąć wyniki niż ich pierwotnych oczekiwań, co nasze "wartości dodanej" prawdziwie imponujące statystyki. Możemy być pewni, że zostawią nas w stanie realizować swoje ambicje, które osiągnęły w ich mocy, z wieloma osiągnięcie A * stopnie wymagane do najbardziej konkurencyjnych uczelni na świecie.

Na przykład w 2015 roku, pięciu studentów otrzymał oferty z Oxfordu i Cambridge, z których trzy miały swoje miejsce we wrześniu tego roku, jeden odrzucił Cambridge na rzecz Durham, a jeden poszedł do Edynburga.

CCSS jest jednym z najbardziej udanych szkół i uczelni w kraju na osiągnięcie Oxford i Cambridge miejsce, ponieważ wyższy procent naszych uczniów osiągnąć Oxbridge sukces niż w każdym z podobnych szkół lub szkół wyższych, które znamy. Aby uzyskać więcej szczegółów na temat wszystkich wyników i 2015 miejsc, kliknij poniższy link (pełną listę wyników badań dla ostatniego roku akademickiego jest dostępna na życzenie w głównym biurze szkoły).

Udogodnienia

CCSS ma dwie placówki nauczania i pięć pokładowe rezydencje. Wszystkie znajdują się w samym sercu Cambridge w ciągu kilku minut od siebie i Cambridge City Centre (pieszo lub rowerem, ale trochę dłużej w samochodzie!) Nasz kampus odzwierciedla nasz styl i etos: Wysokiej jakości, celowy i milion mil od tradycyjnego środowiska szkolnego. Nasza kolegiata konfiguracja zachęca naszych uczniów do jak najlepszego wykorzystania pierwszych obiektów klasy nauczania, ciche i dobrze wyposażone sale do nauki i nowoczesnych i dobrze wyposażonych pomieszczeń socjalnych.

nauczanie

Nasze budynki dydaktyczne obejmują specjalistyczne laboratoria nauk, dobrze wyposażone, jasne pokoje do nauki i pełnego pakietu dla sztuk wizualnych. Nasz przepis IT nie ma sobie równych, a superszybki szerokopasmowych działa ponad przewodowych i WiFi sieci i wyjątkowo hojne limity pobierania.

Abordaż

Nasze domy gościnne zapewniają 130 atrakcyjnych, w pełni obsługiwane pokoje jednoosobowe, wszystkie o wysokim standardzie i wszystkie wspaniałe "Home from Home". Większość naszych pokoi posiada prywatną łazienkę i jest tam dobry wybór różnych stylów do indywidualnych upodobań.

pensjonatach również korzystać z superszybkiego Internetu szerokopasmowego, który obsługuje połączenia z domu i najlepszy dostęp do zasobów akademickich.

ZAJĘCIA

Wszyscy uczniowie są zachęcani do doświadczyć szeroką gamę sportowych, artystycznych, kulturalnych i rekreacyjnych. Współpracujemy z kluczowymi naszych współpracowników kulturalnych, kiedy ta wartość dodaną dla naszych studentów. Na przykład dzielimy obiektów sportowych z University of Cambridge: nasza murawa gospodarzy jest w Pembroke College, gdzie uczniowie Atmosfera panująca w wysokiej rozdzielczości, a także wgląd w życiu uniwersyteckim.

Cambridge ma tak wiele do zaoferowania, a nasze nauczanie i tereny mieszkalne są w ciągu kilku minut kryte korty tenisowe, boiska sportowe najwyższej klasy, wielkości olimpijskiego basenu i hal sportowych.

Opiekunowie i pracownicy

System CCSS

U podstaw niepowtarzalny styl CCS to system duszpasterski, który zachęca efektywną komunikację pomiędzy wszystkimi pracownikami, uczniami i rodzicami. Każdy student jest alokowana prywatnego nauczyciela, który ściśle współpracuje z nimi i ich rodziców, nauczycieli i pracowników internatu całym czasu w CCS. Łączy nas wspólny cel: zapewnienie, że studenci dokonać skutecznego przejścia do samodzielności i odpowiedzialności. Podczas pobytu w CCSS studenci będą wspierane w osiąganiu sukcesów w nauce, rozwoju osobistego i bogate doświadczenie kulturowe i pozalekcyjnych.

Praca z każdej jednostki

Tutorial Zespół składa się z ponad 20 doświadczonych i zaangażowanych pracowników, którzy spełniają swoje tutees indywidualnie na cotygodniowym. "Tutorial" daje czas zabezpieczone, aby rozważyć kwestie takie jak:

Pomoc w badaniu, zarządzania czasem i umiejętności rewizyjnych Monitorowania postępów oraz dostarczanie informacji zwrotnych Pomoc w kontaktach z kadry nauczycielskiej, aby pomóc przezwyciężyć trudności, z zastrzeżeniem szczególnych Szanse dla dyskusji na temat wszelkich problemów osobistych Skierowania do naszego działu SEND powinny szczególne trudności w procesie uczenia się pojawić Wytyczne dotyczące wyboru odpowiednich kierunków studiów w specjalistyczny Praca Profilowanie Intensywna pomoc w procesie aplikacji UCAS i osobistego sporządzenia sprawozdania Wnioski do właściwych informacji uniwersyteckiej i degustator Dni np Technicznych Doświadczenie / praktyki medycznej wspólnej pracy / Warsztaty Prawo i HEADSTART Kursów Zachęcanie do pełnego wykorzystania możliwości edukacyjnych i kulturalnych będąc w Cambridge na przykład University of Cambridge otwarty program wykładów publicznych oraz Instytut Astronomii wykładów publicznych.

Wymagania kwalifikacyjne

Jeśli po zakończeniu egzaminów GCSE, standardowe wymogi dla naszego 2-letniego program poziom jest dla studentów, aby osiągnęli grup A * do C w co najmniej pięciu przedmiotów, w tym języka angielskiego i matematyki. Jeśli nie studiuje GCSE ocenimy aplikację indywidualnie.

Jak każdy kraj za granicą ma swój własny system edukacji nie istnieje jeden wymóg wpisu. Nasze doświadczenie w ocenie zagranicznych transkrypcje szkolnych i świadectw badania (z Europy, Azji, Afryce, WNP, USA, etc.) oznacza, że ​​będziemy w stanie podjąć świadomą decyzję dość szybko, na podstawie swojej przeszłości lub zbliżających się kwalifikacjach. Raporty i stenogramy z Twoich obecnych lub poprzednich szkołach będą ważne. Chcielibyśmy zachęcić zawsze przychodzi na wywiad w CCS, o ile w ogóle jest to możliwe, a jeśli nie możesz przyjść osobiście będziemy z tobą rozmawiać przez Skype łącza wideo.

Jaki poziom języka angielskiego muszę dołączyć CCSS?

Nie jest istotne, aby mieć formalnej kwalifikacji językowych, gdy dołączysz CCSS, ale żeby poradzić sobie z badaniem poziomu musisz poziom angielskiego co najmniej równoważny IELTS 5.0. Do jednego roku program level poziom angielskiego co najmniej 6,0 IELTS jest wymagany, co najmniej 6,0 w pisemnym komponentu. Na GCSE trzeba co najmniej IELTS 4.5 i dla naszego Pre-Programu jest potrzebne minimum 4,0.

Dołożymy ocenę swojej mówionego języka angielskiego w wywiadzie, ponieważ jest kluczowa dla uczenia się, że jesteś w stanie prawidłowo uczestniczyć w lekcji. Jeśli pierwszym językiem nie jest angielski, będziemy dostarczać Państwu z programem lekcji ESL, ponieważ nasza wymogiem jest, aby dostać się do wysokiego poziomu języka angielskiego na sukces na uniwersytecie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


Cambridge Centre for Sixth-Form Studies

CCSS dwuletni Program Level to popularne i skuteczne rozwiązanie dla studentów. CCSS oferuje atrakcyjną gamę przedmiotów na poziomie A i możemy zwykle pomieścić dowolną k ... [+]

CCSS dwuletni Program Level to popularne i skuteczne rozwiązanie dla studentów.

CCSS oferuje atrakcyjną gamę przedmiotów na poziomie A i możemy zwykle pomieścić dowolną kombinację student wybiera. Studenci na ogół wybór jednego z czterech przedmiotów w pierwszym roku i zmniejszyć to trzy w drugim roku.

Nasi nauczyciele posiadają niezwykłą wiedzę i oferują wysoki poziom indywidualnego wsparcia i zwiększenia szansy uczenia się. Nasze hojne wskaźniki zatrudnienia i wynik wymiar zajęć przez uczniów korzystających ze dwa razy tyle czasu nauczania jednego studenta niż w innych szkołach i na uczelniach, w wyniku czego najlepszym możliwym doświadczenie uczenia się i przygotowania do ich badania.... [-]

Wielka Brytania Cambridge
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cambridge Centre for Sixth-Form Studies

CCSS jednoroczny Program Poziomu fast-track to wyjątkowa okazja, aby zdobyć złoty standard A poziom kwalifikacji w ciągu zaledwie jednego roku ... ... [+]

Chociaż przedmiotem specyfikacji dla poziomów A są zreformowane, zmiany te nie mają wpływu na nikogo biorąc jednorocznych kursach poziomu wyjściowego A we wrześniu 2015 r. Znane specyfikacje nadal dostępne w tym roku.

CCSS jednoroczny Program Poziomu fast-track to wyjątkowa okazja, aby zdobyć złoty standard A poziom kwalifikacji w ciągu zaledwie jednego roku.

Na tym kursie studentów potrwać do trzech przedmiotów i nadaje się dla studentów, którzy:

zakończone wtórnym średnie wykształcenie za granicą i potrzebują poziomów wejść brytyjskim uniwersytecie; zakończone niższa szósta, ale trzeba ponownie pokrywę AS oprócz uczenia się nowego materiału A2 lub chcą podjąć nowe przedmioty u boku programem opartym na A2; podjęta poziomach, ale chcemy, aby ponownie podjąć. Re-take studenci na ogół ukończyć CCSS z ulepszonych opcji akademickich i jaśniejszego zrozumienia umiejętności wymaganych do najlepszych prac stopień poziomu. ... [-]
Wielka Brytania Cambridge
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cambridge Centre for Sixth-Form Studies

CCSS prowadzi bardzo udany program jednego roku dla studentów GCSE. Oferujemy szeroki zakres tematów dostarczenie studentom zróżnicowanej nauczania. Matematyka, angielski ... [+]

CCSS prowadzi bardzo udany program jednego roku dla studentów GCSE. Oferujemy szeroki zakres tematów dostarczenie studentom zróżnicowanej nauczania. Matematyka, angielski i przedmiotem nauki są obowiązkowe na tym kursie.

Studenci zazwyczaj od pięciu do siedmiu tematów, w zależności od ich pochodzenia i planach na przyszłość. Takie podejście daje doświadczenie z zakresu dyscyplin akademickich przed wyborem, który poddaje się uczyć na programie A-level.

Wychowanie indywidualne, społeczne i zdrowotne (PSHE) jest ważnym elementem edukacji dla młodszych uczniów i jest wplecione w programie GCSE.

Kto wybiera program GCSE w CCS? studenci Brytanii, którzy po ukończeniu Rok 9 lub 10 lat w szkołach lokalnych czują, że będą korzystać z naszej małej liczebności klas i osobiste uwagi lub z naszej szerokiej gamy tematu. Uczniowie, których rodziny są planuje przenieść się do Cambridge, a którzy szukają pierwszej klasy, przepis na sukces-skoncentrowany. Zagraniczni studenci, którzy chcą przygotować się do kursów A-level. Re-sit studentów, którzy nie dokonali, jak mieli nadzieję i chcemy odzyskać GCSE, aby poprawić swoje oceny i uzyskać solidne podstawy do dalszej edukacji. Studenci, którzy chcą budować na sukces GCSE, szybko zyskuje dodatkowe GCSE w nowych przedmiotów, które otwierają drzwi do lepszej przyszłości. Pomoc indywidualna ... [-]
Wielka Brytania Cambridge
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Cambridge Centre for Sixth-Form Studies

Pre-Program na CCSS jest idealnym cały preparat do badań naukowych, jak również jest doskonałym wprowadzeniem do życia w niezależnym college'u szósty postaci w Wielkiej B ... [+]

Pre-Program na CCSS jest idealnym cały preparat do badań naukowych, jak również jest doskonałym wprowadzeniem do życia w niezależnym college'u szósty postaci w Wielkiej Brytanii.

Idealny dla uczniów w wieku 14-17, każdy Pre-Program daje studentowi indywidualną doświadczenie uczenia się. Mieszanka ekspert języka angielskiego nauczania i najlepszym wprowadzeniem do poddania lekcji, zajęć sportowych i wycieczek kulturalnych stwarza satysfakcjonujące angielskiego doświadczenie uczenia się.

Pre-Program na CCSS jest oferowany w pełnym jednorocznego kursu i możemy zaoferować krótkie kursy dla dwóch kategoriach, na jedną kadencję, a przez pół kadencji. Wszystkie Pola Pre-Program może prowadzić do dalszych studiów w pełnym wymiarze godzin w CCS.... [-]

Wielka Brytania Cambridge
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

CCSS - An introduction for students