Przeczytaj oficjalny opis

CIM (The Chartered Institute of Marketing) jest wiodącym na świecie profesjonalnym ciałem marketingowym, a CIM Academy jest jedynym ośrodkiem badawczym należącym do CIM. Zapewniamy szeroki zakres kwalifikacji marketingowych, cyfrowych marketingu na całym świecie, dzięki elastycznym opcjom nauki, które są dostosowane do intensywnego trybu życia. Jako profesjonalista biznesowy, chcący podnieść swoje umiejętności, jesteśmy naturalnym partnerem, jeśli poważnie myślisz o zdobyciu praktycznych, szanowanych i uznawanych na całym świecie kwalifikacji.

Zespół wsparcia w CIM Academy zapewnia najlepszą jakość nauki. Będą ci doradzać i wspierać Cię, pomagając ci zaplanować i zarządzać twoją nauką podczas całego kursu i będą monitorować twoje postępy, abyś nie przegapił żadnych ważnych terminów po drodze. Pomogą także we wszystkich aspektach administracyjnych kursu, dzięki czemu możesz skoncentrować się na swoich studiach.

  • Doskonała jakość zasobów i wiedzy.
  • Wyjątkowe nauczanie akademickie i biznesowe - od naszego zespołu Expert Delivery, który jest liderem w swojej dziedzinie.
  • Wysoce wspomagająca sieć - od dedykowanego zespołu wsparcia, zespołu ds. Dostarczania ekspertów i innych delegatów.
  • Całodobowy dostęp do portalu edukacyjnego CIM Academy - społeczności online zajmującej się nauką, która wspiera Cię podczas studiów. Oprócz możliwości współpracy z innymi delegatami i naszym zespołem Expert Delivery, udostępnia on szeroki wachlarz narzędzi online, szablonów, podcastów i linków do odpowiednich lektur, które można wykorzystać w pracy, a także w zadaniach.
  • Doskonałe stopnie i nagrody za wybitne osiągnięcia.
  • Niezrównana reputacja - poleciłoby nas ponad 90% naszych delegatów.
  • Wybór lokalizacji warsztatów - studia w centrum Londynu lub w Moor Hall, siedzibie CIM. Lub, jeśli masz grupę lub zespół do szkolenia, możemy dostarczyć kwalifikacje w wybranym przez ciebie miejscu - dostępne są również opcje krawiectwa.
  • CPD - udowadniając swoje zaangażowanie w doskonalenie i rozwijanie swoich umiejętności.
Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

CIM Academy

Idealny dla marketerów z kilkuletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania marketingiem, aktualnie pracujący na poziomie strategicznym. Ta kwalifikacja marketingowa na po ... [+]

Idealny dla marketerów z kilkuletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania marketingiem, aktualnie pracujący na poziomie strategicznym. Ta kwalifikacja marketingowa na poziomie Masters może również umożliwić przejście do strategicznego zarządzania marketingowego.

Dla kogo to jest?

Jeśli chcesz stać się bardziej skutecznym "Liderem zmian", to ten nowy program na poziomie magisterskim jest dla Ciebie. Program został opracowany przez liderów biznesu, naukowców i starszych sprzedawców i obejmuje tematy, które zostały określone jako "must haves" dla starszych marketerów i liderów biznesu w przyszłości.

Program przywództwa marketingowego CIM Academy został opracowany w celu włączenia początkowych 3-dniowych warsztatów, które ułatwiają badanie istotnych problemów, które mają wpływ na Twój biznes. Należą do nich: "Rola marketingu w tworzeniu wartości", "Konkurencyjność na korzyść", "Kultura, przywództwo i zmiana" oraz "Sprawiedliwość marki i reputacja". Obejmuje to również intensywne warsztaty, które umożliwiają nawiązywanie kontaktów z innymi delegatami. jako Executive Coaching, który skupi się na obszarach, które chcesz rozwijać.... [-]

Wielka Brytania Cookham London
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
The Chartered Institute of Marketing
Witryna
Telefon
+44 (0)1628 427240
Address
Garfield House, 86 Edgware Road
W2 2EA London, England, Wielka Brytania