Cambridge International Education Centre

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy

kim jesteśmy

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie biznesu i edukacji Zarządzania i angielskim szkolenia z globalnym profilu wydawniczym po napisaniu i opracowane teksty i serie dla dużych wydawców, takich jak Pearson i Kaplan z ponad 10 mln sprzedaży na całym świecie, w tym najważniejszych tekstów w języku chińskim, rosyjskim i wielu innych językach ,

Mamy bogate doświadczenie w zakresie doradztwa i badań z instytucjami takimi jak OECD i dużych firm międzynarodowych, aw walidacji kursu, zewnętrzne badania i opracowanie materiałów szkoleniowych dla wielu brytyjskich i międzynarodowych uniwersytetów.

CIEC ma również duże doświadczenie w kształceniu na poziomie wykonawczym oraz w dostarczaniu i oceny szerokiego zakresu kwalifikacji języka angielskiego, w tym Pearson Test of English (PTE) oraz IELTS Academic. Jesteśmy wyznaczone jako oficjalne centrum egzaminacyjnego Cambridge PTE akademickich. CIEC jest również współwłaścicielem Cambridge Seminars College znajduje się w Cambridge w Wielkiej Brytanii, gdzie nasz przewodniczący CIEC, profesor Stuart Wall, jest jego podstawowym.

Co robimy

co robimy

Tworzymy i dostarczamy Higher Education programów takich jak kursy przygotowawcze, licencjackie, Pre-Master i programów magisterskich w biznesie i zarządzaniu, a także angielskim szkolenia.

Nasze programy Pre-University wyposażenie studentów w wiedzę, umiejętności i zdolności językowych, aby skutecznie podejmować stopnia i studiów magisterskich w języku angielskim uczelni mówienia.

Rozwijamy także, dostarczania i oceny modułów biorących udział w tych programach studiów i mistrzem dla wielu szkół wyższych i uniwersytetów w Wielkiej Brytanii i za granicą. CIEC posiada również bogate doświadczenie w opracowywaniu on-line i materiałów nauczania na odległość w biznesie i zarządzaniu dla studiów licencjackich i studiów podyplomowych, w tym akredytowany przez Pearson / Edexcel.

W ramach naszej Programów Kształcenia angielskim tworzymy i dostarczamy dostosowane szkolenia dla wielu instytucji i agencji rządowych na całym świecie.

Nasze biura

Nasze biura znajdują się w historycznym i pięknym mieście Cambridge, w Anglii. Cambridge znajduje się w sąsiedztwie dróg M11 i A14 i jest około 49 minut drogi od London Kings Cross by non-stop pociągiem z innych połączeń kolejowych do Norwich, Birmingham i gdzie indziej. Jest również blisko do Londynu Stansted International Airport.

Lokalizacje

Cambridge

Address
Sheraton House
Castle Park


CB3 0AX Cambridge, Anglia, Wielka Brytania