Cardiff and Vale College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Cardiff i Vale College (CAVC) jest jedną z największych uczelni w kraju - przekształcenie kształcenia i szkolenia w całej stolicy regionu Walii. Mamy ponad 20.000 studentów rocznie oraz duży zespół zespół ekspertów z branży, specjaliści z sektora i wyspecjalizowane i doświadczone zespoły wsparcia.

Uczymy ludzi w najlepszych obiektów i centrów doskonałości w całej Cardiff i Vale of Glamorgan przemysłu klasy; we wspólnocie oraz w miejscach pracy w całym regionie, Walii i na świecie.

Jesteśmy dumni z naszej studenckiej wskaźnik sukcesu - jedna z najlepszych w branży, o 87% osiągając swój główny kwalifikacje - 2% powyżej krajowej porównawczym.

Naszym celem jest nie tylko od kwalifikacji, ale także rozwijanie umiejętności osobniki i pracodawcy wymagają dla przyszłego sukcesu. I to działa - z 82% naszych uczniów prowadzące do dalszej nauki lub zatrudnienia w ciągu dwóch miesięcy od zakończenia ich przebieg. Ostatnie lata to zawierało niesamowite 850 uczniów postępuje na badania na poziomie uniwersyteckim.

Nasi studenci mają wyjątkowe możliwości do rozwijania swoich umiejętności szersze stają przedsiębiorczy i szanse na rynku pracy i wyróżniać się z tłumu. Ostatnie lata to widział tysiące naszych studentów zobowiązują staże, rywalizować w krajowych wyzwań przedsiębiorczości i konkursów umiejętności i wygrać nagrody krajowe bardziej niż kiedykolwiek przedtem.

Nieustannie dążymy do zapewnienia, że ​​oferują najlepszą jakość kształcenia i szkolenia - z Inspektoratu Jej Królewskiej Mości w kształceniu i szkoleniu, Estyn, przyznając nam "Podwójna dobry" za jakość naszego nauczania i uczenia się, Nasza praca z pracodawcami jest nagradzany i nadal rośnie w tempie. Byliśmy dumni być nazwany Walia Biznes Insider College of the Year " dla naszego partnerstwa z pracodawcami, a także były uznawane za pracę w naszej wiodącej People Development.

Pracujemy z partnerami, aby przekształcić edukację i szkolenia w naszym regionie - opracowanie nowych inspirujących miejsc i obiektów, które wspierałyby osoby, pracodawców i społeczności na przyszłość. Obejmuje to otwarcie naszego góry £ 45m Centrum Campus w samym sercu centrum Cardiff; tworząc dom stojący na zewnątrz dla CAVC Sportu w Cardiff International Sports Campus; i działa we współpracy z władzami lokalnymi w celu opracowania innowacyjnego nowej szkoły i partnerstwa w celu wspierania młodych ludzi w Cardiff i Vale.

Wierzymy również w mocy i zakresie sektora FE wspierania rozwoju gospodarczego. Pozostajemy jedyną Welsh College być członkiem organów Gazelle Grupa college i jedna z dwóch uczelni walijskich być dumnym członkiem 157 Grupa uczelni - wszyscy wspierają nas do dzielenia się najlepszymi praktykami i pracować wspólnie z zainteresowanymi mistrz sektora dla przyszłego wpływu może przynieść.

Nasza Wizja, Misja

NASZA WIZJA:

Inspirujący. Włącznie. Wpływowy.

Nasza misja:

Przekształcenie życia poprzez uwolnienie potencjału i rozwijanie umiejętności

Spotkanie naszej wizji:

Cardiff i Vale Szkoła posiada trzy zamierzają Development roku. Ten krótki dokument określa swoje priorytety na najbliższe trzy lata, które pozwolą nam spełnić naszą wizję i misję. Kliknij na poniższy dokument, aby pobrać kopię tego planu.

Cardiff i Vale College International jest głównym dostawcą kształcenia i szkolenia w Walii.

Cardiff, stolicy Walii jest doskonałym miejscem do odwiedzenia i studiować. English UK zgadza się, że studia w Walii jest świetny wybór i czytelników książek Rough Guide z całego świata, które niedawno głosowali Walii jako jeden z najlepszych krajów na świecie do odwiedzenia.

Cardiff i Vale College International znajduje się w samym sercu miasta, z dobrym dojazdem i dostępem do udogodnień miasta. Kolegium ma setki studentów, którzy pochodzą z ponad 30 różnych krajów.

Nasze wsparcie dla studentów

Od zapytanie do lądowania, aby świętować osiągnięcia uczniów i pożegnania, gdy uczniowie kończą swój bieg, Cardiff i Vale College International oferuje kompleksowy program wsparcia czasu. Można poznać więcej szczegółów dotyczących usług i porad oferowanych przez łącza po stronie lewej strony.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć A-levels » Widzieć Zaawansowane dyplomy » Widzieć Dyplomy » Zobacz kursy » Widzieć Health Dyplomy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:


Poziomy

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 34 tygodnie September 2019 Wielka Brytania Cardiff

Program poziomu zaawansowanego (A Level) jest tradycyjnym kursem akademickim i popularnym wyborem dla studentów, którzy chcieliby dostać się na brytyjski uniwersytet. Możesz wybrać maksymalnie trzy przedmioty, które są badane przez dwa lata. Nasz ogromny wybór ponad 30 poziomów A wynosi od literatury angielskiej do fotografii, biologii do socjologii. [+]

Program poziomu zaawansowanego (A Level) jest tradycyjnym kursem akademickim i popularnym wyborem dla studentów, którzy chcieliby dostać się na brytyjski uniwersytet. Możesz wybrać maksymalnie trzy przedmioty, które są badane przez dwa lata. Nasz ogromny wybór ponad 30 poziomów A wynosi od literatury angielskiej do fotografii, biologii do socjologii.

Nasi studenci z poziomu A uczą się w naszym kultowym kampusie City Center i korzystają z fantastycznych obiektów tematycznych. Należą do nich dedykowane Centrum Nauki, Technologii i Matematyki z imponującymi laboratoriami specjalistycznymi o standardach branżowych. Nasze ogólne sale dydaktyczne są również ekscytującymi przestrzeniami, a wszyscy uczniowie mają dostęp do ogromnego centrum edukacyjnego do celów lekcyjnych.... [-]


Oczywiście Cambridge General English

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu

Cardiff i Vale College International oferuje szeroki wybór elastycznych kursów języka angielskiego na wszystkich poziomach dla tych, którzy chcą poprawić swój angielski z powodów ogólnych, zawodowych lub akademickich. Oferujemy szeroki zakres kursów od Fundacji do Wyższego poziomu dla tych, którzy chcą poprawić swój angielski z powodów ogólnych, zawodowych lub akademickich. [+]

Cardiff i Vale College International oferuje szeroki wybór elastycznych kursów języka angielskiego na wszystkich poziomach dla tych, którzy chcą poprawić swój angielski z powodów ogólnych, zawodowych lub akademickich.

Oferujemy szeroki zakres kursów od Fundacji do Wyższego poziomu dla tych, którzy chcą poprawić swój angielski z powodów ogólnych, zawodowych lub akademickich.

Jesteśmy akredytowani przez British Council do nauczania języka angielskiego w Wielkiej Brytanii i niedawno otrzymaliśmy status Międzynarodowego Centrum Doskonałości 2017 przez El. Gazeta.

Cardiff i Vale College są również akredytowanymi członkami angielskiej Wielkiej Brytanii.... [-]


KURS WYKONANIA IELTS

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin

Pełny kurs angielskiego dla studentów zagranicznych, którzy chcą przygotować się do egzaminu IELTS. Został on zaprojektowany, aby zapewnić studentom wprowadzenie do formatu IELTS oraz zapoznanie ich z różnych typów zadań, które są prezentowane na egzaminie. [+]

Pełny kurs angielskiego dla studentów zagranicznych, którzy chcą przygotować się do egzaminu IELTS. Został on zaprojektowany, aby zapewnić studentom wprowadzenie do formatu IELTS oraz zapoznanie ich z różnych typów zadań, które są prezentowane na egzaminie.

Jest odpowiedni dla studentów, którzy zamierzają awansować na uniwersytet w kraju anglojęzycznym.

Jesteśmy akredytowani przez British Council do nauczania języka angielskiego w Wielkiej Brytanii i niedawno otrzymaliśmy status Międzynarodowego Centrum Doskonałości 2017 przez El. Gazeta.

Cardiff i Vale College są również akredytowanymi członkami angielskiej Wielkiej Brytanii.

Wymagania kwalifikacyjne: Studenci przystępujący do tego kursu zostaną przesłuchani przez Skype przed otrzymaniem oferty. Wnioskodawcy muszą mieć ukończone 16 lat. Opłaty za kurs od 4 080 £ [-]

Aat zaawansowany dyplom z rachunkowości

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 34 tygodnie September 2019 Wielka Brytania Barry

AAT Advanced Diploma in Accounting obejmuje szereg złożonych zadań rachunkowych, w tym kosztów utrzymania ksiąg rachunkowych oraz sporządzania sprawozdań i deklaracji. Studenci będą uczyć się i opanować procesy finansowe, w tym zasad i pojęć, zaawansowaną księgowych, rachunków końcowych, kwestii VAT w biznesie, techniki kosztujących rachunkowości zarządczej i praktyk etycznych dla księgowych. [+]

Stowarzyszenia :

Kwalifikacje :

Zaawansowany dyplom AAT w zakresie rachunkowości (poziom 3)

Przegląd kursu:

AAT Advanced Diploma in Accounting obejmuje szereg złożonych zadań rachunkowych, w tym kosztów utrzymania ksiąg rachunkowych oraz sporządzania sprawozdań i deklaracji. Studenci będą uczyć się i opanować procesy finansowe, w tym zasad i pojęć, zaawansowaną księgowych, rachunków końcowych, kwestii VAT w biznesie, techniki kosztujących rachunkowości zarządczej i praktyk etycznych dla księgowych. Kwalifikacja ta dodatkowo dostarcza oprogramowanie umiejętności poprzez szkolenia kalkulacyjnego rachunkowości.

Kwalifikacja ta składa się z sześciu jednostek obowiązkowe przewodnikiem (390 godzin nauki). Celem tej kwalifikacji jest zapewnienie, że uczniowie są dobrze przygotowani do postępu w działalności gospodarczej, finansów lub rachunkowości kariery zawodowej lub do dalszej edukacji.... [-]


Inżynieria lotnicza [2-letni certyfikat rozszerzony]

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Wielka Brytania Barry

Kurs, odpowiadający poziomowi 3 A - Levels (w tym 90 Credit Diploma), zakończy szkolenie jako potencjalny technik lotniczy lub pozwoli na przejście do szkolnictwa wyższego, w tym BSc (Hons) Aeronautical Engineering. [+]

Kwalifikacje:

Dyplom BTEC 90 w dziedzinie inżynierii lotniczej

Przegląd kursu:

Kurs, odpowiadający poziomowi 3 A - Levels (w tym 90 Credit Diploma), zakończy szkolenie jako potencjalny technik lotniczy lub pozwoli na przejście do szkolnictwa wyższego, w tym BSc (Hons) Aeronautical Engineering.

Ten kurs pozwoli ci jeszcze bardziej zwiększyć twoje umiejętności analityczne, podejmując kompleksowy projekt, wzbogacony o pakiet dalszych tematów samolotów.

Tematy mogą obejmować:

czynniki ludzkie Nauki mechaniczne samolotów Materiały samolotów i sprzętu Koncepcje strukturalne konstrukcji samolotu Projekt inżynieria Zasady elektryczne Dalsze matematyki dla techników ... [-]

Electrical & Electronic Engineering [1 Year Subsidiary Diploma]

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Cardiff

[+]

Stowarzyszenia:

Kwalifikacje:

Tematy mogą obejmować:

Zdrowie i bezpieczeństwo w miejscu pracy Inżynierii Zasady elektrycznego i elektronicznego Matematyka dla techników

Wymagania kwalifikacyjne:

Nauczanie i ocena:

Scenariusz i praktyczne zadania

[-]

Computing [1 Year - Foundation Diploma]

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Wielka Brytania Cardiff

[+]

Kwalifikacje:

Web Development

Jest to program, który biegnie obok kursu, aby zapewnić drogę transformacji. Program pomoże zapewnić Państwu, aby wejść na rynek pracy lub na uczelni z ufnością, umiejętności i sieci zawodowych niezbędnych do realizacji swojego potencjału.

Wszystko to będzie współpracować i budować na swoich badaniach, aby pomóc im rozwijać umiejętności i pewności siebie, których potrzebują, aby odnieść sukces w ich przyszłej kariery.

Wymagania kwalifikacyjne:

[-]

Projekt graficzny [2 lata rozszerzonego dyplomu]

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Wielka Brytania Cardiff

Ten kurs BTEC Extended Diploma in Graphic Design oferuje szeroką gamę podejść do cyfrowego projektowania interaktywnego, a jednocześnie wykorzystuje najnowsze oprogramowanie Apple macs i Adobe do generowania stymulujących wyników. Rozwiniesz zakres zaawansowanych umiejętności, dostosowanych do twojego indywidualnego obszaru zainteresowań i potencjału twórczego. [+]

Kwalifikacje:

Rozszerzony dyplom z projektowania graficznego w pełnym wymiarze godzin Poziom 3

Przegląd kursu:

Ten kurs BTEC Extended Diploma in Graphic Design oferuje szeroką gamę podejść do cyfrowego projektowania interaktywnego, a jednocześnie wykorzystuje najnowsze oprogramowanie Apple macs i Adobe do generowania stymulujących wyników. Rozwiniesz zakres zaawansowanych umiejętności, dostosowanych do twojego indywidualnego obszaru zainteresowań i potencjału twórczego.

Kurs jest oparty na projektach i studiach z zastrzykiem projektów na żywo i konkursów, aby zachęcić do innowacji i kreatywności, które pozwolą Ci twórczo odpowiedzieć na projekty jednostkowe i skosztować specjalistycznych dziedzin projektowania graficznego. Przez cały rok będzie wykonywana seria specjalistycznych dyscyplin bez potrzeby dodatkowych egzaminów. Wszystkie projekty opierają się na zasadach praktyki zawodowej, a jednocześnie uwzględniają wynik, estetykę i interaktywność użytkowników.... [-]


BTEC dyplom w biznesie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Wielka Brytania Cardiff

Rozszerzony Certyfikat EDEXCEL Level 3 BTEC oraz kurs BTEC Diploma in Business to praktyczne, związane z pracą kwalifikacje. Ten kurs odpowiada dwóm poziomom A. Uczniowie uczą się, realizując projekty i zadania oparte na realistycznych sytuacjach, działaniach i wymaganiach w miejscu pracy. [+]

Kwalifikacje:

Edexcel Level 3 Certyfikat rozszerzony BTEC w biznesie [na koniec roku 1] i dyplom w biznesie [na koniec roku 2] - dyplom BTEC jest równoważny 2 poziomom "A"

Przegląd kursu:

Rozszerzony Certyfikat EDEXCEL Level 3 BTEC oraz kurs BTEC Diploma in Business to praktyczne, związane z pracą kwalifikacje. Ten kurs odpowiada dwóm poziomom A. Uczniowie uczą się, realizując projekty i zadania oparte na realistycznych sytuacjach, działaniach i wymaganiach w miejscu pracy.

Rozszerzony Certyfikat EDEXCEL Level 3 jest badany w pierwszym roku i składa się z 4 jednostek:

Exploring Biznes Opracowanie planu marketingowego Finanse osobiste i biznesowe Plus 1 Opcjonalna jednostka ... [-]

Applied Science (Forensic Science) - National Diploma

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Wielka Brytania Cardiff

Krajowy dyplom BTEC Level 3 w dziedzinie nauk stosowanych jest kwalifikacją dla uczniów w wieku 16 lat, którzy chcą kontynuować naukę poprzez naukę praktyczną i praktyczną, i której celem jest rozwój na uniwersytecie lub w sektorze nauki. [+]

Kwalifikacje:

BTEC National Diploma in Applied Science

Przegląd kursu:

Krajowy dyplom BTEC Level 3 w dziedzinie nauk stosowanych jest kwalifikacją dla uczniów w wieku 16 lat, którzy chcą kontynuować naukę poprzez naukę praktyczną i praktyczną, i której celem jest rozwój na uniwersytecie lub w sektorze nauki. Kurs jest idealny dla uczniów, którzy są zainteresowani byciem technikami laboratoryjnymi; praca w kryminalistyce, analityce lub medycynie; zostanie pielęgniarką lub ratownikiem lub uczniami, którzy chcą studiować nauki ogólne / stosowane na uniwersytecie.

To dwuletni kurs. Kwalifikacje uzyskane na koniec dwóch lat są równoważne z dwoma poziomami A.... [-]


Kurs kreatywnego przygotowywania mediów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Wielka Brytania Cardiff

Kurs Creative Media Production zapewnia odpowiednie wykształcenie i szkolenia dla tych, którzy zamierzają pracować lub którzy już pracują w sektorze mediów kreatywnych. [+]

Kwalifikacje:

90 Dyplom kredytowych w Creative Media Pełny etat Poziom 3 - Rok 1 Rozszerzony dyplom na poziomie Creative Media 3 w drugim roku Essential Skills Wales 6 Kwalifikacje w ciągu 2 lat, a także Kwalifikacja umiejętności BTEC

Przegląd kursu:

Kurs Creative Media Production zapewnia odpowiednie wykształcenie i szkolenia dla tych, którzy zamierzają pracować lub którzy już pracują w sektorze mediów kreatywnych.

Kurs da ci możliwość zdobycia uznawanego w całym kraju poziomu kwalifikacji zawodowych poziomu 3, który pozwoli ci na podjęcie pracy w sektorze mediów kreatywnych lub przejście na studia wyższe. Kwalifikacje dadzą ci możliwość rozwijania umiejętności, wiedzy i zrozumienia związanych z przemysłem medialnym. Daje także możliwość rozwoju szeregu umiejętności i technik niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w życiu zawodowym.... [-]


Technologia muzyki [dyplom 1 roku]

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 34 tygodnie September 2019 Wielka Brytania Cardiff

90 dyplomów w dziedzinie technologii muzycznej jest rocznym, stacjonarnym kursem dla wszystkich zainteresowanych karierą techniczną w branży muzycznej. Będziesz uczyć się wielu różnych tematów, które rozwiną twoje umiejętności i przygotują cię do zatrudnienia. Będziesz pracował nad różnymi projektami, które dadzą ci realistyczne scenariusze oparte na pracy, aby rozwinąć umiejętności związane z Twoją branżą. [+]

Kwalifikacje:

90 Dyplom za osiągnięcia w zakresie technologii muzycznej Pełny etat Poziom 3W ramach Kursu wszyscy uczniowie będą uczyć się matury Walijskiej i rozwijać Umiejętności Kluczowe i zostać wpisani do akredytacji. Walijska matura i kluczowe umiejętności są istotnymi, uniwersalnymi umiejętnościami, które można przenieść na całe życie, a punkty zdobyte dzięki akredytacji są uznawane przez wyższe uczelnie.

Przegląd kursu:

90 dyplomów w dziedzinie technologii muzycznej jest rocznym, stacjonarnym kursem dla wszystkich zainteresowanych karierą techniczną w branży muzycznej. Będziesz uczyć się wielu różnych tematów, które rozwiną twoje umiejętności i przygotują cię do zatrudnienia. Będziesz pracował nad różnymi projektami, które dadzą ci realistyczne scenariusze oparte na pracy, aby rozwinąć umiejętności związane z Twoją branżą. Kurs jest odpowiedni dla osób w każdym wieku, które chcą rozwijać i rozwijać swoje umiejętności w zakresie produkcji muzycznej, organizowania imprez na żywo i marketingu, kompozycji i aranżacji oraz praktyk w branży muzycznej.... [-]


Sztuki widowiskowe - dyplom 90 punktów kredytowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 34 tygodnie September 2019 Wielka Brytania Cardiff

Ten kurs Performing Arts, 90 Credit Diploma przeznaczony jest dla osób zainteresowanych działaniem lub pracą w branży sztuk scenicznych. Oferuje możliwość nauki w uznawanych w całym kraju kwalifikacjach Performing Arts, które pozwolą Ci rozwinąć wiele umiejętności wymaganych do działania w środowisku teatralnym. [+]

Kwalifikacje:

90 Dyplom ukończenia studiów w pełnym wymiarze godzin Poziom 3

Przegląd kursu:

Ten kurs Performing Arts, 90 Credit Diploma przeznaczony jest dla osób zainteresowanych działaniem lub pracą w branży sztuk scenicznych. Oferuje możliwość nauki w uznawanych w całym kraju kwalifikacjach Performing Arts, które pozwolą Ci rozwinąć wiele umiejętności wymaganych do działania w środowisku teatralnym. Istnieje również możliwość rozwijania umiejętności w zakresie działania telewizji.

W ramach kursu wszyscy uczniowie będą uczyć się matury Welsh i rozwijać Key Skills i zostaną wpisani do akredytacji. Walijska matura i kluczowe umiejętności są istotnymi, uniwersalnymi umiejętnościami, które można przenieść na całe życie, a punkty zdobyte dzięki akredytacji są uznawane przez instytucje szkolnictwa wyższego.... [-]


Engineering with CAD [2 Year Extended Diploma]

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 34 tygodnie September 2019 Wielka Brytania Cardiff

[+]

Kwalifikacje:

Tematy mogą obejmować:

Zasady elektryczne elektronika Programowalne sterowniki logiczne

Wymagania kwalifikacyjne:

Nauczanie i ocena:

Następne kroki:

UNIWERSYTET [-]

Diploma in Business Administration

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 34 tygodnie September 2019 Wielka Brytania Cardiff

[+]

Kariera gotowy

Program pomoże zapewnić Państwu, aby wejść na rynek pracy lub na uczelni z ufnością, umiejętności i sieci zawodowych niezbędnych do realizacji swojego potencjału.

Wszystko to będzie współpracować i budować na swoich badaniach, aby pomóc im rozwijać umiejętności i pewności siebie, których potrzebują, aby odnieść sukces w ich przyszłej kariery.

Wymagania kwalifikacyjne:

Nauczanie i ocena:

Następne kroki:

UNIWERSYTET Zatrudnienie [-]

Dyplom z finansów, ryzyka i inwestycji (poziom 3)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 34 tygodnie September 2019 Wielka Brytania Cardiff

Celem CISI Level 3 Dyplom Finansów, Ryzyka i Inwestycji jest umożliwienie kandydatom zrozumienie kluczowych cech, mechanizmów i czynników wpływających na rynków i instytucji finansowych, które obejmuje przygotowania w analizie danych, oceny inwestycji i rachunkowości oraz roli i odpowiedzialność usług finansowych w społeczeństwie jako całości. [+]

Kwalifikacje:

Dyplom w zakresie finansów, ryzyka i inwestycji - poziom 3 - Chartered Institute of Securities and Investment - (poziom równoważny)

Przegląd kursu:

Celem dyplomu CISI poziomu 3 w zakresie finansów, ryzyka i inwestycji jest zapewnienie kandydatom zrozumienia kluczowych cech, mechanizmów i wpływów na rynkach i instytucjach finansowych, a także uziemienia w analizie danych, wycenie inwestycji i rachunkowości oraz roli i odpowiedzialność usług finansowych w społeczeństwie jako całości.

Dyplom składa się z następujących czterech jednostek: Część 1 - Pieniądz, gospodarki i niepewność **

The Nature of Money Gospodarka Rządy i gospodarka Międzynarodowy wymiar (handlowa i wymiana) Analizując i interpretacji danych (statystyka, Sampling) Ryzyko i niepewność ... [-]

Podróże i turystyka - [1 rok 90 dyplomów kredytowych]

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 34 tygodnie September 2019 Wielka Brytania Cardiff

Ten dyplom BTEC na poziomie 3 w turystyce i turystyce jest pierwszym rokiem dwuletniego kursu zdobycia dyplomu w zakresie kwalifikacji na poziomie turystyki i turystyki 3. [+]

Kwalifikacje:

Dyplom BTEC w zakresie turystyki i turystyki na poziomie 3 Agored Cymru Conversational French Level 1 Essential Skills Wales - Komunikacja

Przegląd kursu:

Ten dyplom BTEC na poziomie 3 w turystyce i turystyce jest pierwszym rokiem dwuletniego kursu zdobycia dyplomu w zakresie kwalifikacji na poziomie turystyki i turystyki 3. Ten kurs został zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb uczniów, którzy już pracują lub chcą pracować:

Overseas Resort Reps Wielka Brytania jako cel podróży Biznes podróży i turystyki Long-Haul Travel Destinations Miejsce pracy dla podróży i turystyki Firmy oferujące rejsy wycieczkowe Wydarzenia konferencyjne

Jednostki, które tworzą kwalifikacje, pozwalają uczącym się uczyć, rozwijać i ćwiczyć umiejętności wymagane do zatrudnienia i / lub rozwoju kariery w branży turystycznej.... [-]


Sportowe osiągi i doskonałość (QCF) - z Futsal [2 Year Extended Diploma]

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 34 tygodnie September 2019 Wielka Brytania Cardiff

Uczniowie będą pracować nad ukończeniem rozszerzonego dyplomu BTEC na poziomie 3 w sporcie (wydajność i doskonałość), który jest równoważną kwalifikacją na poziomie 3 A. Wiele jednostek uczestniczących w kwalifikacji BTEC zostanie ukończonych podczas sesji praktycznych, które obejmują do 5 godzin tygodniowych sesji szkoleniowych. [+]

Kwalifikacje:

Extended Diploma Sport (CCFC) Pełny etat Poziom 3

Przegląd kursu:

Uczniowie będą pracować nad ukończeniem rozszerzonego dyplomu BTEC na poziomie 3 w sporcie (wydajność i doskonałość), który jest równoważną kwalifikacją na poziomie 3 A. Wiele jednostek uczestniczących w kwalifikacji BTEC zostanie ukończonych podczas sesji praktycznych, które obejmują do 5 godzin tygodniowych sesji szkoleniowych.

Futsal to ekscytująca, szybka gra o małych rozmiarach, gra kładzie duży nacisk na umiejętności techniczne i umiejętności w sytuacjach wysokiego ciśnienia, a następnie jest doskonałą pożywką dla umiejętności piłkarskich, które można przetłumaczyć na 11-a stronie format gry.... [-]


Sport & Exercise Science - BTEC Extended Diploma

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 34 tygodnie September 2019 Wielka Brytania Cardiff

[+]

Kwalifikacje:

Tematy mogą obejmować:

Anatomia i fizjologia

Wymagania kwalifikacyjne:

[-]

Interactive Media / Design [2 Year Extended Diploma]

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 34 tygodnie September 2019 Wielka Brytania Cardiff

[+]

Kwalifikacje:

Tematy badane są:

Projektowanie graficzne ilustracja

Wymagania kwalifikacyjne:

Nauczanie i ocena:

Następne kroki:

UNIWERSYTET Zatrudnienie [-]

Filmy

CAVC International

Kontakt

Cardiff and Vale College

Adres Cardiff and Vale College City Centre Campus Dumballs Road Cardiff CF10 5FE Wales - UK
Cf10 5FE Cardiff, Wales, Wielka Brytania
Strona internetowa http://www.cavc.ac.uk/
Telefon +44 (0)29 2090 8004