Przeczytaj oficjalny opis

Zapotrzebowanie na nowych pilotów nigdy nie było większe. Oczekuje się, że w ciągu najbliższych 20 lat lotnictwo komercyjne podwoi się, dla młodych kobiet i mężczyzn, którzy aspirują do kariery ponad chmurami, jako pilotów linii lotniczych.

CAE szacuje, że w ciągu najbliższych 10 lat potrzeba będzie 255,000 nowych pilotów linii lotniczych, aby podtrzymać rozwój komercyjnego sektora transportu lotniczego. Szybka ekspansja floty i wysokie stawki emerytalne pilotów powodują kolejną potrzebę opracowania 180 000 pierwszych oficerów na nowych kapitanów linii lotniczych, więcej niż w poprzedniej dekadzie. Te liczby oznaczają, że ponad 50% pilotów, którzy od 10 lat będą latać samolotami komercyjnymi na świecie, jeszcze nie rozpoczęło szkolenia. Musi być 70 nowych pilotów, którzy rozpoczynają karierę z liniami lotniczymi każdego dnia przez następne 10 lat!

Kim jest CAE ?

70 lat doskonałości
Naucz się latać z CAE i urzeczywistnij swoje marzenie o zostaniu pilotem. CAE jest światowym liderem w szkoleniach na rzecz lotnictwa cywilnego, obrony i bezpieczeństwa oraz rynków opieki zdrowotnej. Dzięki 70-letniemu doświadczeniu w branży, jesteśmy partnerem szkoleniowym światowych linii lotniczych i światowym liderem w produkcji symulatorów fullflight. Ucz się z nami i bądź pilotem CAE na całe życie!
Programy szkoleniowe CAE obejmują cały cykl życia zawodowego pilota, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić ci szkolenie, którego potrzebujesz w swojej karierze, od kadeta do kapitana. To jest powód, dlaczego ponad 120 000 pilotów trenuje z nami każdego roku. Dzięki 50 lokalizacjom szkoleniowym na całym świecie, CAE posiada największą na świecie sieć szkoleniową w zakresie lotnictwa cywilnego, zapewniającą szkolenia w zakresie najszerszego zakresu modeli produkcji i wprowadzania samolotów.
CAE liderem branży w pilotażu
Zaspokajając potrzeby szkoleniowe ponad 300 linii lotniczych na całym świecie, wielu oczekuje od nas rekrutowania najlepszych talentów dla swoich linii lotniczych. Dzięki licznym akademiom lotniczym zlokalizowanym na całym świecie i naszym usługom rekrutacyjnym w lotnictwie, żadna inna organizacja nie oferuje więcej pilotów niż więcej niż CAE .

CAE to największa na świecie sieć szkoleniowa ab initio ze światowej klasy szkołami lotniczymi w następujących lokalizacjach:

 • Bruksela, Belgia
 • Gondia, Indie
 • Madryt, Hiszpania
 • Melbourne, Australia
 • Oxford, Wielka Brytania
 • Perth, Australia
 • Phoenix - Falcon Field, Stany Zjednoczone
 • Rae Bareli, Indie

Bazując na ponad 85-letnim doświadczeniu pilotażowym, CAE Cadet Pilot Training Programmes zapewnia skoncentrowane szkolenia ab initio aspirującym pilotom na całym świecie. Zakres programów obejmuje kursy szkoleniowe CPL, ATPL i MPL, z których wszystkie łączą najlepsze kursy w szkołach naziemnych z wysokiej jakości szkoleniami instruktorskimi dostarczanymi zgodnie z wymaganiami krajowych władz lotniczych. Dysponując flotą ponad 170 samolotów, CAE dysponuje zasobami i wiedzą fachową, które umożliwiają szkolenie nawet 2000 pilotów kadetów rocznie.

Dlaczego CAE

 • Wibrujące życie w kampusie
 • Tight-knit Community
 • Świetne lokalizacje szkół lotniczych
 • Najnowsza flota samolotów
 • Tysiące zadowolonych kadetów
 • Bieżąca obsługa kariery
 • Interaktywne uczenie
 • Globalna sieć szkoleniowa CAE
 • Zasoby dla pilotów CAE Parc

Doświadczenie treningowe CAE

Nasi instruktorzy lotów

Udostępniając kadetom wiedzę i umiejętności niezbędne do bezpiecznego i efektywnego wykonywania lotów samolotami komercyjnymi, nasze programy są prowadzone przez doświadczonych instruktorów lotów, którzy wnoszą lata doświadczeń z życia codziennego do środowiska nauczania w klasie.

Bezpieczeństwo

Nasze obiekty są wyposażone w najnowszą technologię, zgodnie z najnowszymi wytycznymi branżowymi i przepisami. CAE jest pierwszą akademią lotniczą na świecie, która obsługuje samoloty wyposażone w niestandardowe systemy zarządzania lotami i technologię sygnalizacji ruchu. Systemy te rejestrują dane, dźwięk i obraz podczas lotu, umożliwiając uczniom składanie sprawozdań natychmiast po locie i umożliwiając CAE zbieranie statystycznych trendów w celu zapewnienia długoterminowych korzyści w zakresie bezpieczeństwa i wydajności.

Family Feel

Nasi uczniowie mówią nam, że poczucie rodziny, które rezonuje w naszych akademiach, naprawdę odróżnia nas od innych akademii lotniczych. Nasz zespół wyspecjalizowanych pracowników obsługi klienta i instruktorów sprawi, że poczujesz się jak w domu i będziesz wspierał Cię przez cały czas szkolenia z duszpasterską opieką oraz indywidualne lekcje. Jesteśmy pasjonatami tego, co robimy i jesteśmy zaangażowani, aby urzeczywistnić Twoje pilotażowe marzenie.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


CAE

Programy CAE dotyczące zintegrowanego pilotażu linii lotniczych (ATPL) zabierają uczniów z niewielkim doświadczeniem lub bez doświadczenia w lotach na poziomie licencji p ... [+]

Programy CAE dotyczące zintegrowanego pilotażu linii lotniczych (ATPL) zabierają uczniów z niewielkim doświadczeniem lub bez doświadczenia w lotach na poziomie licencji pilota komercyjnego (CPL) z "zamrożoną ATPL" i oceną silnika z kilkoma silnikami (IR) w przybliżeniu 18 miesięcy i zostały zaprojektowane we współpracy z wiodącymi liniami lotniczymi.

Konspekt szkolenia

Faza 1: teoretyczne szkolenie z wiedzy

Dowiedz się wszystkiego o teorii związanej z ATPL w 14 przedmiotachSzkolenie w klasie i komputerzeOkoło 750 godzin lub 7-8 miesięcyLokalizacja: Oxford, Wielka Brytania

Faza 2: Szkolenie w zakresie podstaw lotu... [-]

Wielka Brytania Oxford Stany Zjednoczone Phoenix
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
CAE

Nasz zintegrowany program ATPL - Madryt umożliwia trenowanie w 3 z naszych globalnych lokalizacji, ze szkołą naziemną w Madrycie w Hiszpanii oraz szkoleniami lotniczymi w ... [+]

Programy CAE zakresie zintegrowanego pilotażu linii lotniczych (ATPL) zabierają z niewielkim doświadczeniem lub bez żadnego doświadczenia w lotach na poziomie licencji pilota komercyjnego (CPL) z "zamrożoną licencją ATPL" i oceną dla wielu silników (MEIR) w ciągu około 18 miesięcy i zostały zaprojektowane we współpracy z wiodącymi liniami lotniczymi.

Nasz zintegrowany program ATPL - Madryt umożliwia trenowanie w 3 z naszych globalnych lokalizacji, ze szkołą naziemną w Madrycie w Hiszpanii oraz szkoleniami lotniczymi w Phoenix, USA i Oksfordzie w Wielkiej Brytanii.

Konspekt szkolenia

Faza 1: teoretyczne szkolenie z wiedzy

Dowiedz się wszystkiego o teorii związanej z ATPL w 14 przedmiotachSzkolenie w klasie i komputerzeOkoło 750 godzin lub 7-8 miesięcyLokalizacja: Madryt, Hiszpania... [-]
Hiszpania Madrid Wielka Brytania Oxford Stany Zjednoczone Phoenix  + 2 Więcej
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
CAE

CAE Gondia oferuje skoncentrowany 19-miesięczny program, który ma przygotować Cię do zostania profesjonalnym pilotem linii lotniczych. ... [+]

CAE Gondia oferuje skoncentrowany 19-miesięczny program, który ma przygotować Cię do zostania profesjonalnym pilotem linii lotniczych. Wszystkie kursy są zgodne z standardami sylabusu Międzynarodowej Organizacji Lotnictwa Cywilnego (ICAO) i Dyrekcji Generalnej Lotnictwa Cywilnego (DGCA). Po pomyślnym ukończeniu uzyskasz wszystkie odpowiednie oceny ab initio, w tym licencję Commercial Pilot License (CPL) z Instrument Rating (IR) i Multi-Engine Rating (ME).

Zostaniesz przeszkolony w oparciu o najlepsze praktyki opracowane na podstawie dużego doświadczenia CAE w szkoleniu profesjonalnych pilotów w całej sieci centrów CAE całym świecie, gdzie co roku trenują dziesiątki tysięcy pilotów linii lotniczych i biznesowych.... [-]

Indie Gondia
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
19 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
CAE

W CAE wierzymy, że połączenie Multi-Crew Cooperation (MCC) i Jet Orientation Course (JOC) w jeden 40-godzinny kurs zapewnia lepszy gradient treningowy. Nasz połączony kur ... [+]

W CAE wierzymy, że połączenie Multi-Crew Cooperation (MCC) i Jet Orientation Course (JOC) w jeden 40-godzinny kurs zapewnia lepszy gradient treningowy. Nasz połączony kurs MCC / JOC oferuje pełną treść kursu MCC i JOC, ale w bardziej równomierny sposób.

Ten kurs spełnia wymagania EASA.

Konspekt szkolenia

Czas trwania kursu wynosi około 15 dni roboczych:

2 dni szkolenia w zakresie czynników ludzkich w klasie3 dni szkolenia technicznego w klasie10 dni (40 godzin) praktycznego szkolenia w symulatorze Boeing 737-400 lub CRJ200Zawartość kursu

Treść kursu obejmuje:

KomunikacjaPrzywództwo i praca zespołowaŚwiadomość sytuacyjna (zarządzanie zagrożeniami... [-]
Wielka Brytania Oxford
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
40 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
CAE

Programy CAE dotyczące zintegrowanego pilotażu linii lotniczych (ATPL) zabierają uczniów z niewielkim doświadczeniem lotniczym lub bez żadnego doświadczenia na poziomie l ... [+]

Programy CAE dotyczące zintegrowanego pilotażu linii lotniczych (ATPL) zabierają uczniów z niewielkim doświadczeniem lotniczym lub bez żadnego doświadczenia na poziomie licencji pilota komercyjnego (CPL) z "zamrożoną ATPL" i oceną za przyrząd z wieloma silnikami (MIR) w ciągu około 18 miesięcy i zostały zaprojektowane we współpracy z wiodącymi liniami lotniczymi.

Konspekt szkolenia

Faza 1: teoretyczne szkolenie z wiedzy

Dowiedz się wszystkiego o teorii związanej z ATPL w 14 przedmiotachSzkolenie w klasie i na komputerze (CBT)Około 750 godzin lub 7-8 miesięcyLokalizacja: Bruksela, Belgia

Faza 2: Szkolenie w zakresie podstaw lotu... [-]

Wielka Brytania Oxford Belgia Steenokkerzeel Stany Zjednoczone Phoenix  + 2 Więcej
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

CAE - Promotional Video

CAE Global Academy - Flight School Network