Bucksmore Homelingua

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Co to jest czesne w domu?

Na kursie nauki w domu uczeń mieszka i uczy się w domu swojego nauczyciela. Cały program, od zakwaterowania po lekcje, odbywa się w domu nauczyciela. Każdy uczeń jest dopasowany do idealnego nauczyciela.

Lekcje z nauczycielem odbywają się zazwyczaj rano, a po południu na spotkania towarzyskie i wycieczki z rodziną nauczyciela.

Korzyści z nauki w domu

 • Nauczyciel jest całkowicie skoncentrowany na uczniu (1: 1)
 • Spersonalizowany program oparty na szczegółowej analizie potrzeb
 • Harmonogram i program nauczania dostosowywane w miarę postępu kursu w oparciu o rozwój studentów
 • Studenci muszą zawsze komunikować się w języku angielskim
 • Spersonalizowany harmonogram zajęć i wizyt dla każdego ucznia
 • Pełna integracja z życiem rodzinnym126459_SummerDuo.jpg

Lokalizacje Homelingua

Wybierz spośród ponad 250 lokalizacji w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Kurs czesnego w domu nie polega tylko na osiągnięciu wielkiego postępu akademickiego; jest to także okazja do odwiedzenia Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Bucksmore Homelingua ma nauczycieli we wszystkich częściach Wielkiej Brytanii i Irlandii, w tym w Londynie, Oksfordzie, Cambridge, Brighton, Edynburgu i Dublinie.

Bądź częścią rodziny, ucząc się w domu i mieszkając w uroczych lokalizacjach w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Nasze kursy zanurzeniowe obejmują zakwaterowanie w domu nauczyciela z prywatną sypialnią. Za dodatkową opłatą dostępne są pokoje z łazienką lub łazienką.

Dlaczego Bucksmore Homelingua dla mnie odpowiedni?

Wiodący dostawca czesnego

Bucksmore Homelingua studentów od ponad 20 lat: jesteśmy akredytowani przez British Council jako uznany dostawca usług w zakresie nauki w domu i członek EnglishUK.

Nauczyciele z zatwierdzonymi kwalifikacjami

Prosimy, aby nasi nauczyciele posiadali kwalifikacje nauczycielskie z języka angielskiego, takie jak kwalifikacje University of Cambridge (CELTA) lub Trinity College (TESOL). Nauczyciele szkolni muszą mieć podyplomowe kwalifikacje nauczycielskie: PGCE w Wielkiej Brytanii lub PGDE w Irlandii. Tylko 10% wniosków nauczycieli jest udanych.

Monitorowanie postępów

Zespół akademicki Bucksmore Homelingua monitoruje wszystkich studentów, aby zapewnić maksymalny postęp akademicki i satysfakcję z kursu.

Spersonalizowany kurs, który Ci odpowiada

Unikalny i dostosowany kurs dla każdego ucznia. Wszystkie aspekty kursu - od lekcji i umiejętności, po czas wolny, a nawet wizyty kulturalne - można dostosować do własnych potrzeb i celów edukacyjnych.

Dołącz do Bucksmore Homelingua samodzielnie lub jako rodzina i wybierz jedną z naszych opcji nauki 1: 1 lub 2: 1.

Programy dostępne co tydzień w roku

Kursy Homelingua trwają 52 tygodnie w roku. Uwaga: dostępność określonych nauczycieli zależy od pory roku.126460_AcademicStandards.jpg

Spersonalizuj swój kurs

Dostosuj swój kurs w trzech łatwych krokach:

1. Wybierz swój kurs

Bucksmore Homelingua oferuje ponad 20 różnych kursów, które można całkowicie spersonalizować, aby dopasować do twoich potrzeb.

2. Wybierz swoją lokalizację

Wybierz jedną z ponad 100 lokalizacji w Wielkiej Brytanii

3. Wybierz daty

Wybierz dogodny dla siebie Bucksmore Homelingua - kursy Bucksmore Homelingua są dostępne przez cały rok. Możesz uczyć się przez tyle tygodni, ile chcesz, a także możesz wybrać liczbę godzin tygodniowo na naukę.

Standardy akademickie

Nasze kwalifikacje

Bucksmore Homelingua rekrutowani są przy użyciu ścisłego procesu aplikacyjnego. Prosimy, aby wszyscy nauczyciele posiadali kwalifikacje nauczycielskie z języka angielskiego, takie jak kwalifikacje University of Cambridge (CELTA) lub Trinity College (TESOL). Nauczyciele szkolni muszą mieć wykształcenie podyplomowe - PGCE w Wielkiej Brytanii lub PGDE w Irlandii.

Proces selekcji nauczycieli

Tylko około 10% kandydatów odnosi sukces. Nauczyciele przechodzą rygorystyczny pięciostopniowy proces rekrutacyjny, zanim stają się aktywnymi nauczycielami Bucksmore Homelingua . Proces ten obejmuje kompleksową rozmowę kwalifikacyjną, kontrolę policyjną i kontrolę referencji oraz pełną inspekcję w domu.

Inspekcje

Zanim uczeń będzie mógł uczyć się u nauczyciela, członek zespołu głównego biura sprawdza dom nauczyciela i jego rodzinę, a kolejne kontrole odbywają się co dwa lata.

Wsparcie

Menedżer nauczycieli akademickich stale monitoruje kursy i postępy uczniów - co obejmuje dzwonienie do uczniów i nauczycieli podczas kursu w celu sprawdzenia postępów i satysfakcji.126458_8441_London01_BucksmoreHomelinguaPhotos_Hi-resBucksmoreHomelinguaLocationphotos.London_TowerBridge..jpg

Akredytacja

Jesteśmy akredytowani przez British Council jako instytucja zapewniająca czesne w Wielkiej Brytanii.

Dlaczego to jest ważne?

 • Zapewnia to, że mamy odpowiednio wykwalifikowanych nauczycieli, którzy prowadzą wysokiej jakości kursy.
 • Kontroluje zarządzanie kursami, szkolenia i procedury.
 • Zapewnia zakwaterowanie o wysokim standardzie.
 • Sprawdza, czy zastosowano środki socjalne dla studentów i osób poniżej 18 roku życia.
 • Co cztery lata przeprowadzana jest pełna kontrola, w tym kontrole na miejscu i inne kontrole w tym okresie.

Jesteśmy członkiem EnglishUK , krajowego stowarzyszenia centrów szkolenia językowego w Wielkiej Brytanii

Co robi EnglishUK?

 • Wspiera swoich członków poprzez szkolenia, najlepsze praktyki i akredytację, aby zapewnić uczniom najlepsze możliwe doświadczenie.
 • Chroni studentów dzięki systemowi skarg i funduszowi pomocy w sytuacjach kryzysowych dla studentów.

Lokalizacje

Londyn

Address
Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Dublin

Address
Dublin, Hrabstwo Dublin, IIrlandia