Bucksmore Education

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Co sprawia, że Bucksmore jest wyjątkowy?

Ucz się więcej.

 • Materiały naukowe są aktualizowane co roku, aby odzwierciedlić najnowsze wiadomości i trendy.
 • Spersonalizowany certyfikat i karta raportu dla każdego ucznia.
 • Małe klasy: maksymalnie 6 studentów na kursach Advanced Studies Program i 11 na wszystkich innych programach.
 • 20-28 godzin nauki każdego tygodnia.
 • Większość studentów podróżuje samotnie, tworząc prawdziwie międzynarodowe środowisko.

Zobacz więcej.

 • Dwie wycieczki tygodniowo do znanych miejsc.
 • Dni wycieczek studyjnych w działaniu powiązane z programem nauczania.
 • 14 prestiżowych lokalizacji w Wielkiej Brytanii i USA.
 • Unikalny program społeczny i akademicki dostosowany do każdego centrum.
 • 98% studentów było zadowolonych z kursu Bucksmore w 2019 roku, 80% stwierdziło, że planuje wrócić latem przyszłego roku.

Być bardziej.

 • Dołącz do 40 lat tradycji i zostań częścią społeczności Bucksmore.
 • 93% studentów poleciłoby Bucksmore znajomemu.
 • Poznaj uczniów z ponad 75 krajów.
 • Pełne wyżywienie i prosta, all-inclusive cena.
 • Wracaj co roku do innego programu od 10 do 18 lat.

126583_060602-051.JPG

Bezpieczeństwo

Jesteśmy dumni z doskonałości naszych treści akademickich, ekscytacji z naszego programu społecznego, a co najważniejsze z bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia wszystkich studentów Bucksmore.

Dobrobyt

Każda lokalizacja w Bucksmore ma zespół zarządzający mieszkaniami, a minimalny stosunek liczby pracowników do studentów wynosi 1: 7. Na miejscu zawsze jest przeszkolony pomocnik, a studenci są nadzorowani 24 godziny na dobę.

Nocleg

Bucksmore oferuje mieszankę jedno-, dwu- i wieloosobowych pokoi. Studenci płci męskiej i żeńskiej są zawsze umieszczeni w oddzielnych obszarach, a pracownicy są w tym samym miejscu zamieszkania. Wszystkie lokalizacje są bezpiecznymi, zamkniętymi obiektami z dostępem tylko dla naszych studentów i pracowników.

Lotniskowe Transfery

Bucksmore oferuje bezpłatny transfer lotniskowy w dni transferu dla lotów przylatujących / odlatujących między 10:00 a 20:00. Możemy również świadczyć usługi dla osób niepełnoletnich bez opieki w celu odbioru i odbioru. Studenci są objęci opieką od momentu wylądowania do momentu odlotu.

Personel

Każda lokalizacja ma Kierownika Centrum, Menedżera Aktywności i Dyrektora Studiów, dzięki którym wszyscy studenci mogą podejść do każdego problemu. Doradcy Bucksmore to więcej niż nauczyciele; zapewniają wysoki poziom opieki i wskazówek wszystkim uczniom. Wszyscy pracownicy są sprawdzani w tle.

Zajęcia

Uczniowie są zajęci pełnym programem społecznościowym, gdy nie są w klasie. Studenci otrzymają trochę wolnego czasu, jeśli wycieczka na to pozwala. W czasie wolnym uczniom musi towarzyszyć jeszcze jeden uczeń i podać personelowi dane kontaktowe.

Duszpasterstwo

Wysoki stosunek liczby pracowników do liczby studentów zapewnia opiekę nad wszystkimi studentami. Szkoły letnie Bucksmore starają się stworzyć ciepłą i przyjazną „rodzinną atmosferę”, w której wszyscy uczniowie i doradcy dobrze się znają.

Historia Bucksmore Education

Historia Bucksmore Education rozpoczyna się w 1979 roku, kiedy brytyjski Bucksmore Education Michael Reise założył szkołę średnią w Buckswood Grange. „Letnie programy Buckswood” powstały również jako letnia szkoła dla zagranicznych studentów chcących uczyć się angielskiego.

Szkoła letnia była wzorowana na amerykańskich obozach letnich, z „doradcami”, którzy mieszkają ze studentami, uczą lekcji i prowadzą wycieczki i zajęcia, zapewniając wyższy poziom opieki duszpasterskiej, przewodnictwa i przyjaźni - dając uczniom coś więcej niż tylko „działalność nauczycieli” przywódcy w letniej szkole.

W 1999 roku letnia szkoła języka angielskiego dla studentów zagranicznych odłączyła się od Buckswood School dla uczniów angielskich, aw 2003 roku stała się częścią Oxford International Education Group (wcześniej znanej jako ISIS Education and Travel).

Pod kierownictwem Rory'ego Wilkinsona, obecnie naszego prezesa firmy, który przejął zarządzanie letnimi programami Buckswood, firma rozpoczęła nowy kierunek w 2007 r. I zaczęła się szybko rozwijać, prowadząc więcej kursów w nowych lokalizacjach w całym kraju.

Uznając, że wysoko postawieni i dobrze zmotywowani indywidualni uczniowie chcieli więcej od brytyjskiej szkoły letniej niż tylko języka angielskiego, wycieczek i zajęć popołudniowych, firma opracowała bardziej wymagające kursy, takie jak Young Leaders, World University Preparation, Arts Choice i Advanced Studies i zlokalizowane ich kursy dla starszych uczniów w wielu uczelniach Oxford i Cambridge University. Firma dalej zapewniała większy wybór, więcej zajęć, więcej lekcji, więcej wycieczek, więcej „wow” czynnik dla młodszych uczniów.

Aby uniknąć pomyłki ze starą Buckswood Grange School, firma zmieniła nazwę na „Bucksmore Summer Programs” w 2009 roku, a następnie na „ Bucksmore Education ” w 2012 roku. W tym okresie wysokie standardy, rygor akademicki, oryginalność i fantastyczne lokalizacje Bucksmore kursy dały marce rosnącą reputację, ponieważ coraz więcej studentów chciało spędzać lata na kursach Bucksmore. Dzięki kursom „Pierwsze doświadczenie języka angielskiego za granicą”, które trwają od 7 do 10 lat na kursach na wysokim szczeblu i zaawansowanych studiach dla dzieci w wieku 15-17 lat, studenci poświęcający się Bucksmore mogliby co roku powracać na inny, bardziej wymagający kurs.

W 2014 r., Po przejęciu firmy Homelingua, firmy zajmującej się nauką w domu z siedzibą w Oksfordzie, Bucksmore zaczął oferować intensywne nauczanie domowe, oprócz szkół letnich i kursów całorocznych, oraz założył „Bucksmore Homelingua”.

Bucksmore Education jest pełna historii i tradycji, ale także oryginalności i wyzwania. Dzięki 40-letniemu doświadczeniu w doskonaleniu i poprawianiu jakości naszych prestiżowych szkół letnich jesteśmy dumni z oferowanych przez nas letnich programów. Naszym celem jest, aby każdy z naszych kursów był najlepszym kursem, w jakim uczestniczyli nasi uczniowie.

126584_BucksmorePembroke0600a.jpg

Oxford International Education Group

Bucksmore Education jest częścią Oxford International Education Group, akredytowanego, prywatnego dostawcy edukacji, który prowadzi niezależne szkoły z internatem, międzynarodowe uczelnie, wycieczki edukacyjne i centra językowe w Wielkiej Brytanii i Ameryce Północnej, aby zapewnić uczniom na całym świecie lepsze doświadczenia życiowe. Nasze kursy pomagają ponad 50 000 studentów w Wielkiej Brytanii i za granicą osiągać sukcesy akademickie każdego roku. Nawiązaliśmy silne relacje z konsultantami ds. Edukacji na całym świecie i jesteśmy dumni z zapewniania najlepszych programów dla ich uczniów.

Akredytacja

Bucksmore Education jest akredytowany przez British Council w zakresie dostarczania programów w języku angielskim jako gwarancja jakości dla studentów zagranicznych, którzy biorą lub zamierzają odbyć kurs języka angielskiego w Wielkiej Brytanii.

British Council kontroluje wszystkie obszary szkoły letniej, w tym opiekę społeczną, zarządzanie ośrodkami, zasoby i nauczanie, zasoby i nauczanie języka angielskiego jako języka obcego.

Lokalizacje

Greenwicz

Address
Greenwich High Road,259
SE10 8NB Greenwicz, Anglia, Wielka Brytania

Wormley

Address
GU8 5SG Wormley, Anglia, Wielka Brytania

Lewes

Address
BN7 3AE Lewes, Anglia, Wielka Brytania

Cambridge

Address
Fitzwilliam College
Cambridge, Anglia, Wielka Brytania

Oxford

Address
St Hilda’s College
Oxford, Anglia, Wielka Brytania

Londyn

Address
King’s College
Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Nowy Jork

Address
Léman
Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Tonbridge

Address
High Street
TN9 1JP Tonbridge, Anglia, Wielka Brytania

Oxford

Address
Banbury Road,111-113
OX2 6JX Oxford, Anglia, Wielka Brytania

Oxford

Address
Parks Road
OX1 3PN Oxford, Anglia, Wielka Brytania

Cambridge

Address
Magdalene College
Cambridge, Anglia, Wielka Brytania

Oxford

Address
Brasenose College
Oxford, Anglia, Wielka Brytania