Brookfield Aviation

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O NAS

Kim jesteśmy i co robimy?

Brookfield Aviation jest wiodącym na świecie dostawcą pilotów, inżynierów i rozwiązań kadrowych dla przemysłu lotniczego na całym świecie.

Od momentu założenia w 1993 roku nasze osiągnięcia do szybkiego reagowania i dostawa specjalistycznych umiejętności w bardzo krótkim czasie nie ma sobie równych, a nasze usługi są wykorzystywane na całym świecie przez linie lotnicze, firmy leasingowe samolotów, szkolenia i organizacji obsługi technicznej. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszelkie wymagania naszych klientów, że zadanie jest obecny, albo na krótko-, średnio- i długoterminowe.

Z naszą zdolność do zapewnienia w krótkim czasie, szeroki zakres dobrze wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników lotu załoga / utrzymania dla większości zachodnich samolotów, pomagamy uzupełniać stałych pracowników naszych klientów, podczas gdy nowe samoloty są wprowadzone do floty lub szkolenia typu konwersji jest zakończona , Pozwala to również klientów do korzystania z możliwości związanych z nieplanowanych obciążeń i wymagań dotyczących dodatkowego personelu w trakcie operacji szczytu sezonu.

Mamy również pracował z nowo powstałe podmioty dostarczając im wykwalifikowanych i doświadczonych załóg, instruktorów i egzaminatorów, wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników technicznych, dostarczanie i pomoc ze wszystkimi odpowiednimi documentation.We dumni z zapewniając doskonałą obsługę klienta z należytą starannością i dbałością o klientów i personel podobne. Dajemy dobrą radę, oferują ciekawe i trudne zadania, płatności na czas, osobiste uwagi i ciągłość pracy do indywidualnych pilotów i personelu technicznego.

Nasza przeszłość widział fenomenalny wzrost, a nasza przyszłość wygląda jaśniej, jak co roku przechodzi. Nieustannie przejść dalej w świat, a stajemy się bardziej znany, tym więcej linii klient ma chęć wykorzystania naszych usług, co odpowiada z większą załogą lotu / personelu technicznego, które chciałyby pracować us.Longevity przynosi stabilizację, a to jest to stabilność, że pracownicy coraz więcej klientów, załogi i utrzymania lotu przyszedłem polegać.

Lokalizacje

Epsom

Brookfield Aviation International

Address
Brookfield Aviation International
P.O. Box 279, Epsom, Surrey
KT19 8YX, England

Epsom, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 1372 747044