British School of Marketing International

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Złóż wniosek o stypendium tutaj!

Nasza misja

BSMI zapewnia profesjonalne i akademickie kursy biznesu i marketingu, które są dostosowane do tego, aby młodzi ludzie i obecni specjaliści byli przygotowani do studiów uniwersyteckich i kariery w rozwijającej się globalnej gospodarce cyfrowej.

Oświadczenie Wizji

Nasza wizja w BSMI polega na zapewnieniu marketingu akademickiego i kursów biznesowych jako przygotowanie do studiów wyższych i kursów zawodowych dla osób w zawodach. Chcemy rozwijać szkołę, zwiększając liczbę istniejących partnerstw na poziomie szkolnictwa wyższego i łącząc się z uniwersytetami na całym świecie. W związku z naszym celem, jakim jest przekształcenie się w szkołę brytyjską na poziomie 4, BSMI będzie nadal przekształcać studentów i specjalistów w globalnych marketerów i liderów biznesu poprzez badania od Fundacji do poziomu podyplomowego.

BSMI zaprasza studentów ze wszystkich zakątków świata do rozwijania swoich perspektyw zawodowych. Studenci mogą wybierać spośród profesjonalnych kursów z zakresu administracji biznesowej, marketingu cyfrowego, obsługi klienta, przywództwa i zarządzania oraz dostosowanych do potrzeb branży programów kariery.

106052_pexels-photo-785667.jpeg

O nas

British School of Marketing International to szkoła specjalizująca się w biznesie i marketingu, oferująca studentom programy Pathway na brytyjskie uniwersytety, kursy zawodowe i programy kariery w zakresie biznesu i marketingu, a także kursy języka angielskiego. Mamy silne stosunki robocze z uniwersytetami w Wielkiej Brytanii, co pozwala naszym studentom przejść do pierwszego lub ostatniego roku studiów.

British School of Marketing to młoda, dynamiczna szkoła. Jesteśmy dumni z naszej miłej, gościnnej atmosfery i wierzymy, że uczniowie również zabiorą do domu wspaniałe wspomnienia z nauki u nas. To środowisko rodzinne pozwala nam monitorować postępy uczniów podczas nauki z nami.

Szkoła ta jest regularnie kontrolowana przez British Council i spełnia standardy wymagane do akredytacji do nauczania języka angielskiego jako języka obcego.

BSMI oferuje studentom szereg opcji praktyk, w których mogą poprawić znajomość języka angielskiego i rozwinąć umiejętności zawodowe zdobyte dzięki programom ukierunkowanym na karierę BSMI. British School of Marketing International mieści się w samym sercu Bournemouth. Szkoła składa się z dwóch klas, opartych na drugim piętrze, odpowiednich dla piętnastu plus studentów. Obie sale lekcyjne zawierają tablice, a jedna ma komputer i projektor. Ze względu na ekspansję od początku 2019 r. BSMI będzie mieć kolejne cztery klasy na najwyższym piętrze budynku.

BSMI ma salę komputerową, z której uczniowie mogą korzystać w ciągu dnia. Komputery obsługują MS Word, PowerPoint i Excel i są idealne dla studentów do pracy nad projektem i prezentacji.

Bournemouth to tętniące życiem nadmorskie miasteczko, które od dziesięcioleci przyjmuje międzynarodowych studentów. Z obiektu BSMI roztacza się widok na Central Gardens w Bournemouth, które prowadzą do piaszczystej plaży w odległości mniejszej niż kilometr. W odległości krótkiego spaceru od szkoły znajdują się kina, sklepy, teatr, siłownie i lokalne autobusy, stacja kolejowa w Bournemouth znajduje się kilka minut jazdy autobusem od hotelu. Plaża w Bournemouth zdobyła wiele nagród za czysty piasek i wodę. Bournemouth znajduje się w odległości około dwóch godzin jazdy pociągiem, autokarem lub samochodem od Londynu i mniej więcej w tej samej odległości od Oxfordu i designerskich wytwórni Bicester.

Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie studentów ze wszystkich zakątków świata do BSMI.

Lokalizacje

Bournemouth

Address
4 Westover Rd
BH1 2BY Bournemouth, Anglia, Wielka Brytania