British Academy of Jewellery

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Powstały w 1999 r. Z inicjatywy lokalnej firmy rodzinnej Hatton Garden, jesteśmy akademią prowadzącą pionierskie programy edukacyjne i szkoleniowe w zakresie biżuterii, które wspierają kreatywne talenty i umiejętności techniczne.

British Academy of Jewellery dąży do tego, by być szkołą jubilerską, w której kształcenie techniczne nie jest po myśli. Tam, gdzie umiejętności techniczne nie są postrzegane jako przeszkoda dla kreatywności, ale gdzie wiedza zdobyta przez ręce dostarcza inspiracji. Pragnąc być szkołą, w której uczniowie nie unikają oryginalności i kreatywności, a tam, gdzie naucza się tradycyjnych technik, można je kwestionować.

Odpowiadając na potrzeby przemysłu, staramy się zapewnić następnej generacji wykwalifikowanych jubilerów, którzy posiadają umiejętności i pomysłowość, aby kształtować przyszłość branży.

Posiadając bazy w Londynie i Birmingham, ściśle współpracujemy z partnerami z branży, rządu i edukacji, mając nadzieję, że zbudujemy sieć wsparcia, aby pomóc w rozwoju handlu biżuterią i innych kreatywnych branż w Wielkiej Brytanii.

Nasza wizja

Aby zapewnić światowej klasy kształcenie techniczne i kreatywne INSPIRE, NURTURE i TRAIN kolejnej generacji jubilerów.

Nasza kultura

Podczas gdy ewoluowaliśmy jako dostawca usług edukacyjnych, zachowaliśmy nasze tradycyjne wartości i zaangażowanie w doskonalenie nauczania.

Nasz utalentowany zespół nauczycieli i pracowników BAJ wspiera naszą kulturę:

INSPIRE , aby wzbudzić zainteresowanie światem brytyjskiej produkcji i projektowania biżuterii.

NURTURE , aby wyciągnąć indywidualną kreatywność i wizję każdego ucznia i zbudować jego pewność siebie.

POCIĄGU , aby wyposażyć uczniów w zestaw umiejętności koncepcyjnych i technicznych, aby przygotować ich do kariery w branży.

w PIONEER , aby stać na czele innowacji w zakresie edukacji biżuteryjnej.

CONNECT , w celu stworzenia biżuteryjnej sieci wsparcia, aby pomóc w utrzymaniu i wspieraniu rozwoju handlu biżuterią.

Lokalizacje

Londyn

Address
British Academy Of Jewellery,
5 St Cross St, Hatton Garden,

EC1N 6UA Londyn, Anglia, Wielka Brytania