Bournemouth & Poole College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szeroka gama programów

Bournemouth and Poole College to duża instytucja rządowa oferująca szeroki zakres programów w zakresie edukacji i szkolnictwa wyższego. Każdego roku około 300 zagranicznych studentów z różnych środowisk i krajów wybiera naukę u nas.

Jako jedna z największych szkół wyższych w Wielkiej Brytanii finansowanych przez państwo, zapewniamy doskonałe zaplecze i zespoły pedagogiczne oraz oferujemy szeroki zakres kursów zawodowych i technicznych, które zapewniają wejście na uniwersytet, członkostwo w uznanych na całym świecie organizacjach zawodowych oraz przygotowanie do świat pracy.

Styl życia i wybór

Bournemouth i Poole College kształcą rocznie około 20 000 studentów, w tym studentów z całego Bliskiego Wschodu, Europy, Azji, Ameryki Łacińskiej, Afryki i krajów Pacyfiku. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do uniwersytetu, rozwijasz swoje umiejętności zawodowe lub techniczne, czy też uczysz się języków, otrzymasz wysokiej jakości wykształcenie i kwalifikacje uznane przez uniwersytety i pracodawców na całym świecie.

Okolica jest bardzo popularnym miejscem docelowym dla studentów zagranicznych i oferuje doskonały styl życia; kiedy uczysz się u nas, masz gwarancję cennego i niezapomnianego doświadczenia.

Najlepsza opieka dla studentów zagranicznych

Od momentu przybycia na lotnisko, do dnia, w którym nas opuścisz, możesz być pewny najlepszej opieki i wsparcia. Kolegium zostało nagrodzone prestiżową nagrodą Beacon Award za wsparcie studentów zagranicznych.

Zapewnienie wsparcia w zakresie języka angielskiego i umiejętności studiowania

The College jest jednym z brytyjskich ośrodków szkolenia języka angielskiego. Będziesz prowadzony przez wiodących ekspertów i będziesz mieć dostęp do najlepszych obiektów edukacyjnych w kraju, w tym do rozbudowanych bibliotek, książek audio i materiałów pomocniczych. Oferujemy elastyczne programy języka angielskiego z regularnymi datami rozpoczęcia i wsparciem języka angielskiego podczas nauki na głównym kursie.

Studiuj z brytyjskimi studentami

Jako największa uczelnia państwowa w regionie będziesz uczyć się wraz z tysiącami studentów z Wielkiej Brytanii. To doskonała okazja, aby poprawić swój angielski i poznać brytyjskie życie i kulturę.

Świetna lokalizacja

Lokalny region, w tym miasta Bournemouth i Poole, jest znany jako główny ośrodek turystyczny w Wielkiej Brytanii i ośrodek wypoczynkowy na plaży. Klimat jest dobry i są atrakcje dla wszystkich, w tym doskonałe sklepy, nocne życie, restauracje i oczywiście 7 mil plaż i szeroki wybór sportów wodnych.

Szybkie pociągi do Londynu trwają około godziny i czterdziestu minut, a nasza pozycja na południu Anglii oferuje wyjątkowe możliwości wycieczek kulturalnych do Londynu, Bath, Oxfordu i Thorpe Park, by wymienić tylko kilka.

Lokalizacje

Bournemouth

Address
International Operations
The Bournemouth and Poole College
The Lansdowne
Dorset

BH1 3JJ Bournemouth, Anglia, Wielka Brytania