Bosworth Independent College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego wybrać Bosworth?

Założona w 1977 jako mała szkoła samokształceniowa, dziś Bosworth jest wiodącą niezależną uczelnią w Wielkiej Brytanii. Nasze doskonałe wyniki akademickie, nawiązania powiązań uniwersyteckich i troskliwych i wspierających etosów doprowadziły do ​​godnej pozazdroszczenia reputacji. Nauczanie na wszystkich poziomach charakteryzuje się entuzjazmem i pasją i jesteśmy dumni, że jesteśmy nie selektywną uczelnią z udokumentowaną historią, zarówno lokalną, jak i zagraniczną, w celu podniesienia aspiracji studentów.

Bosworth ma ponad 310 uczniów, z których każda chce się zaspokoić ich indywidualnym potencjałem akademickim. Z różnorodną mieszanką narodowości każdego roku, studenci Bosworth regularnie pracują razem z kolegami z różnych środowisk kulturowych, społecznych i religijnych. Zapewnia to, że opuszczają Kolegium tak dobrze zaokrąglone osoby z doskonałą okazją, aby odnieść sukces w szerszym świecie. Bosworth może zaoferować szeroką gamę wiedzy i doświadczenia wymaganego, aby uczniowie doskonalił się.

Biorąc pod uwagę programy akademickie dla dzieci w wieku od 14 do 19 lat, Bosworth zapewnia indywidualny harmonogram dla każdego i każdego studenta. Istnieje niewielka liczba ograniczeń dotyczących kombinacji tematycznych na poziomie GCSE i A i przy średniej klasie ośmiu uczniów uzyskuje indywidualną uwagę, potrzebną do osiągnięcia ich potencjału akademickiego. Gdy Kolegium opiera się na swojej udanej przeszłości, oczekuje na przyszłość kształcenia studentów brytyjskich, europejskich i międzynarodowych w swojej kulturze osiągnięć.

Stowarzyszenie Niezależnych Szkół (ISA)

Do roku 2015 Bosworth został poddany inspekcji przez Ofsted, departament rządowy odpowiedzialny za kontrolę standardów szkół. Możesz przeczytać nasz najnowszy raport z inspekcji na stronie Ofsted. Dołączyliśmy już do Stowarzyszenia Niezależnych Stowarzyszeń, więc wszelkie przyszłe inspekcje zostaną objęte ISI (Independent Schools Inspectorate). Członkowie innowacji i inspiracji wartości ISA, opierając się na najlepszych tradycjach promujących uczciwość, wysokie standardy, przemysł i odpowiedzialność.

Fiona Pocock, Principal, również zasiada w radzie IHE (Independent Higher Education) http://independenthe.com/about-us/our-board/

Wartości Bosworth

Naszym celem jest pielęgnowanie i wychowanie każdego studenta w naszej społeczności, niezależnie od jego zdolności, kultury, pochodzenia etnicznego czy kontekstu społecznego. Staramy się zachęcić każdego ucznia do wzrastania w zaufaniu, do pielęgnowania życiowej ciekawości dla otaczającego nas świata, komunikowania się z entuzjazmem, współpracy i przyczynienia się do naszej społeczności z zaangażowaniem i kreatywnością. Dążymy do promowania akademickiej doskonałości uśmierzonej dbałością i troską o otaczających nas ludzi.

Komunikat Zleceniodawcy

To ludzie, którzy sprawują, że Bosworth Independent College jest wyjątkowy. Studenci, nauczyciele i pracownicy pracują razem jako zespół, aby zapewnić osiągnięcie najlepszych wyników akademickich w obdarzonym, bezpiecznym i szczęśliwym otoczeniu. Oferujemy strukturę wyważoną elastycznością, wytycznymi, wyrozumiałymi i nieustannie zachęcanymi, oferowanymi z ciepłem i optymizmem. Każdy członek kolegium powinien czuć się ceniony i szanowany, gdy uczą się i wzrastają.

Nasi uczniowie dzielą się wysokimi i realistycznymi aspiracjami, jakie dla nich ma, przyczyniając się jednocześnie do dobrego samopoczucia naszej całej globalnej społeczności. Cieszymy się bogatą i zróżnicowaną tożsamością, w której promujemy doskonałość i celebruje indywidualne osiągnięcia, w tym zabawę i oryginalność. Nasi studenci dobrze radzą sobie w odprężającym i pełnym współczucia środowisku, który jest pełen pozytywów.

Mam wielką nadzieję, że masz okazję odwiedzić Bosworth Independent College. Chciałbym, abyś doświadczał naszej gościnnej atmosfery, w której studenci rozwijają się.

Fiona Pocock MA PGCE

Główny

Życie College

Bosworth Hall i trzy nasze nadzorowane pensjonaty wychodzą na park o powierzchni 5 akrów nazywany "Racecourse". Jest idealny do uprawiania sportów na świeżym powietrzu, a piłka nożna jest najbardziej popularna. W tym samym sąsiedztwie korzystamy z hali sportowej, gdzie wieczorami iw weekendy studenci mogą uczestniczyć w wielu dyscyplinach sportowych: badmintonie, koszykówce, siatkówce, tenisa stołowego i piłce nożnej 5-a-side.

Każdego tygodnia organizujemy sesję wzbogacania, a uczniowie mogą uczestniczyć w różnych działaniach. Są różne w każdym semestrze, ale obejmują takie zajęcia jak: joga, piłka nożna, fotografia, sztuka, gotowanie, dzianie, mandarynka, rzemiosło perełkowe, bieganie, joga, debata, gra w gitarze i szachy.

Rada Studencka Bosworth jest mocno zaangażowana w organizowanie Zimowych i Letnich Piłek, a także organizuje coroczne imprezy pozyskiwania funduszy. Ci, którzy biorą udział w Radzie Studenckiej, dużo się bawią. Inne zajęcia wieczorowe i wieczorowe oferowane są dla studentów, do których należą: szkoła rockowa, pilates, zajęcia samoobrony, a także wycieczki sobotnio do interesujących miejsc w Wielkiej Brytanii np. Oxford i Cambridge.

Możemy zorganizować indywidualne lekcje muzyki w Kolegium na różne instrumenty od początkujących po dyplom. Egzaminy mogą być zorganizowane w Northampton School of Music. Studenci z Rock School zawsze wykonują koncerty świąteczne i letnie, a także inni utalentowani studenci, którzy chcą wziąć udział.

Co roku pojawiają się nowe wydarzenia i działania; są to często napędzane interesami nowych studentów, którzy są zachęcani do kandydowania w skład Rady Studenckiej. Nasza strona internetowa zawiera dalsze szczegóły dotyczące zajęć i wydarzeń, które organizujemy lub uczestniczą.

A-level Results Dzień 2017

Z przyjemnością informujemy, że tegoroczne wyniki znowu przewyższały średnią krajową w Wielkiej Brytanii, a 74,6% osiągnęło poziom A * do B i 89,4% osiągając klasy A do klasy C.

Fiona Pocock, główka w stanach Bosworth,

"Cieszymy się, że tak wielu naszych uczniów otrzymało tak przyjemne rezultaty w wyniku ich ciężkiej pracy, nie zapominając o poparciu rodziców i wytycznych zespołu w Bosworth. Doświadczyliśmy wyjątkowo niespokojnego czekania tego lata, ponieważ był to pierwszy cykl, przy użyciu zmienionej specyfikacji w wielu dziedzinach, w szczególności nauk ścisłych. Jest to świadectwo dedykowanego planowania przez naszych nauczycieli i wyjątkowa determinacja naszych uczniów, że wyniki są tak bardzo przyjemne. Bijemy z dumy i trochę ulgi! "

Jesteśmy tak dumni ze wszystkich naszych uczniów, którzy mogą teraz przejść do następnego etapu kariery naukowej, gdzie życzymy im dalszego sukcesu i ciekawości, aby kontynuować naukę. Wiemy, że możemy na nich polegać, aby dobrze nas reprezentować.

Lokalizacje

Northampton

Address
Nazareth House
Barrack Road
Northampton

NN2 6AF Northampton, Anglia, Wielka Brytania

Programy