Przeczytaj oficjalny opis

Jesteśmy angielska szkoła W samym sercu wschodniego Londynu, tętniącej życiem i dziwacznej okolicy oferującej wielokulturowe doświadczenie.

Oferujemy szereg kursów języka angielskiego, które są zaprojektowane tak, aby odpowiadały Twoim potrzebom i zaspokajały Twoje umiejętności. Lekcje są dynamiczne i komunikatywne, dzięki czemu można praktycznie wszystko, czego nauczyć się i używać na co dzień.

Nasi profesjonalni, entuzjastyczni i przystępni nauczyciele pomogą Ci osiągnąć cele języka angielskiego i będą zawsze wspierać Cię podczas pobytu z nami, aby w pełni wykorzystać swoje doświadczenie w nauce.

Nasz personel jest tutaj, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, które możesz mieć i poprowadzić przez cały czas w szkole. Mamy wielojęzyczny personel, który będzie zawsze do Państwa dyspozycji i sprawi, że Twój pobyt będzie łatwiejszy.

Mamy nadzieję, że lubisz spędzić czas w Londynie i skorzystasz z tego, co miasto ma do zaoferowania.

Co osiągniesz podczas studiowania z nami?

  • Popraw swoją znajomość języków i poziom znajomości języka angielskiego poprzez ciągłą praktykę i zaangażowanie.
  • Używaj języka angielskiego dokładnie z poprawną wymową i gramatyką.
  • Bądź bardziej pewny siebie w życiu akademickim i zawodowym.
  • Poznaj inne kultury. Dzięki naszej międzynarodowej atmosferze będziesz mógł poznać nowych przyjaciół z różnych krajów.
  • Naucz się umiejętności życiowych, które będą cenne z dnia na dzień, poprawić perspektywy kariery i osiągnąć cele.
  • Naucz się doświadczonych i profesjonalnych nauczycieli, którzy zawsze pomagają w doskonaleniu języka angielskiego.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Bethnal Student Academy

Nasze ogólne kursy języka angielskiego są dostępne dla studentów na wszystkich poziomach: od początkujących (A1) do biegłości (C2). Nasze kursy pomogą Ci rozwijać swoje u ... [+]

Kurs języka angielskiego ogólnego Nasze ogólne kursy języka angielskiego są dostępne dla studentów na wszystkich poziomach: od początkujących (A1) do biegłości (C2) . Nasze kursy pomogą Ci rozwijać swoje umiejętności językowe, dzięki czemu możesz poprawić mówienie i płynność. Naszym celem jest praktykowanie umiejętności komunikacyjnych, koncentrując się na mówieniu, słuchaniu i wymowie. Nasza metodologia nauczania zapewnia mnóstwo możliwości korzystania z języka angielskiego i jesteśmy zawsze do dyspozycji, aby zapewnić Ci dodatkową praktykę. Chcemy, abyś cieszył się doświadczeniem w nauce, a także aby upewnić się, że to, czego uczymy podczas zajęć, jest istotne i przydatne poza klasą. Akceptujemy studentów w wieku 16 lat lub starszych *. Nasze kursy języka angielskiego prowadzone są przez cały rok *. BSA utrzymuje maksymalnie 20 uczniów w klasie, przy średniej klasie 12 uczniów. Możesz wybrać, jak długo chcesz studiować. Oferujemy różne opcje, począwszy od 1 tygodnia lekcji, tyle, ile chcesz. Możesz wybrać studia 9 **, 15, 20, 25 lub 30 godzin w tygodniu. ... [-]
Wielka Brytania London
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 - 30 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku