Ashburton Chefs Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kiedy decyduje się na kurs gotowania należy wybrać najlepsze szkoły gotowania dla treningu. Ashburton Kucharze Akademia ma reputację inspirujących kursach gotowania kucharz, świetnych wykładowców klasy, najlepszych składników i wspaniała lokalizacja. Dlatego zostały nominowane jako "Cookery School of the Year" w Food and Travel Magazine Awards dla czytnika ostatnich 3 lat.

TRACK RECORD SUKCESU Mamy powodzeniem działa kursy gotowania 7 dni w tygodniu, 350 dni w roku przez ostatnie 10 lat, i są oceniane jako jedno z najbardziej udanych szkół kulinarnych w kraju. Zapraszamy do ponad 5000 uczniów naszej szkoły kucharskiej roku.

Mamy zostały uznane następujące nagrody:

Jedzenie i Travel Magazine - Zwycięzca Cookery School of the Year 2013 Small Business of the Year - Zwycięzca WMN Business Awards 2013 Brytyjski Cookery School kategorii -Ludzie Choice Award Najlepsza męska Cookery School 2013 Brytyjski Cookery School Nagrody -Winner Najlepsza English Cookery School 2012 Brytyjski Cookery School Nagrody -Winner Najlepszy Duży Cookery School 2012 Jedzenie i Travel Magazine - Zwycięzca Cookery School of the Year 2012

Ważniejsze jest sprzężenie zwrotne z naszych studentów. Studenci są zaproszeni, aby ocenić nasze działania na koniec każdego kursu są podjąć - ponad 3 lat mamy 99% pozytywne oceny satysfakcji klientów z ponad 80% studentów ocenił nam 5 z 5 możliwych gwiazdek.

SZEROKI ZAKRES Szkolenia Otwarte Oferujemy ponad 40 zaplanowanych kursy gotowania z kursów pół dnia i weekendowych do kwalifikacji zawodowych kulinarnych. Jesteś pewny, aby znaleźć kurs spotkać swój poziom umiejętności i obszar zainteresowań. Co więcej, ponieważ nasz plan jest publikowany i stały przez co najmniej najbliższych 6 miesięcy, można zaplanować kursy gotowania z ufnością.

Elastycznego kształcenia do potrzeb klienta PATH Stworzyliśmy unikalną gamę kursów z określonych poziomów umiejętności do potrzeb klienta bez względu na wcześniejsze doświadczenia kucharską. Czy jesteś nowy do gotowania, entuzjastycznie kucharz domu lub profesjonalnym kucharzem, znajdziesz poziom gotowania i trasę treningu, który jest idealny dla Ciebie.

Profesjonalnych instruktorów CHEF Przy wyborze szkoły kucharskiej musisz być pewien, że szkolenia będziesz otrzymywać jest na najwyższym poziomie. W Akademii Ashburton Chefs, wszystkie nasze nauczycieli szefa kuchni są profesjonalne kucharze z dużym doświadczeniem w pracy w gastronomii, w szefów kuchni wysoko ocenianych restauracji.

Pracują w pełnym wymiarze godzin do szkoły kucharskiej i są one ciągle się rozwija kursów, na najwyższym poziomie. Wierzymy, że jakość szkoleń oferowanych przez naszych profesjonalnych instruktorów szef kuchni nie ma sobie równych wśród szkół gotowania, i jest powodem tak wielu naszych studentów do nas wrócić.

Mała grupa ROZMIARY Nasza klasa jest średniej wielkości 10 uczniów. Nasi doświadczeni nauczyciele kucharz wie, że nie każdy uczy się w tym samym tempie, albo w ten sam sposób, a więc jednocześnie będzie pracować razem w grupie, w parach, to otrzyma również mnóstwo uwagi od swoich indywidualnych tutorów kucharz.

Szkolenia praktyczne Na Ashburton Chefs Akademii uważamy, że najlepszym sposobem, aby nauczyć się gotować w rzeczywistości nie jest przez gotowanie oglądania. Nasze kursy są nastawione na maksymalizację ilości praktycznej kuchni można wykonać w ciągu każdego dnia. Wszystkie składniki są wstępnie przygotowane dla Ciebie na początku każdego dnia, mycie się jest pod opieką, a asystent kuchnia pracuje do pomocy kucharza i studentów przez cały dzień.

Nasze kuchnie są zaprojektowane tak, aby czuć się tak blisko, jak to możliwe w domu kuchni i można mieć pewność, że wszelkie umiejętności lub recepty nauczysz z nas może być tak łatwo powielane w domu jak w profesjonalnej kuchni.

ZRÓWNOWAŻONY, etyczne, LOCAL, ORGANIC Od pierwszego dnia zostaliśmy zobowiązani do korzystania z najwyższej jakości, etycznie pozyskiwaniem produktów możemy. Jakość składników w Devon jest wyjątkowa i mamy szczęście mieć fantastyczne dostawców prawo na naszych drzwi w Ashburton.

Nasze jedzenie jest uprawiana i pozyskiwane lokalnie jak największym stopniu do zmniejszenia "food miles" oraz wspierania lokalnych producentów. Domagamy się znając pochodzenie naszej żywności, i że jest to trwały i etycznie produkowane. Różnica w jakości można spróbować w każdej potrawie.

PRAKTYCZNA KUCHNIA ŻE BĘDZIE Wszystkie nasze kursy zostały zaprojektowane tak, aby były tak dostępne i praktyczne, jak to możliwe do przygotowania w domu.

Składniki, których używamy są łatwo pochodzą z codziennych dostawców, a nie znajdziesz skupić się na rzadkich lub egzotycznych składników, które często znajdują się dłużej, niż do samego przepisu.

W przypadku jakichkolwiek składników "out-of-the-zwykłym", będziemy zawsze polecam inną alternatywę, które można znaleźć łatwo. Jesteśmy również świadomi, że budżety żywności muszą pójść dalej w tych dniach, i rozwijać nasze recepty być przystępne i smaczne.

Doskonałym miejscem do nauki Studenci mówią, że cieszą się ciepłe i przyjazne środowisku, w Ashburton Chefs Academy i lubią poczucie współodpowiedzialności przestrzeni są pracuje i przebywa w. Istnieje wiele obszarów ciszy, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz w czasie przerw i po zakończeniu kursu, a na koniec emocjonującego dnia w kuchni, malownicze miasteczko Ashburton oferuje kilka dobrych pubów, restauracji i sklepów do zwiedzania.

Lokalizacje

Exeter

Address
Old Exeter Road
Ashburton
Devon TQ13 7LG

Exeter, Anglia, Wielka Brytania