Przeczytaj oficjalny opis

Eksperyment. Pytanie. Wyzwanie. Stwórz. To tylko niektóre z rzeczy, do których będziesz zachęcać podczas naszych letnich kursów.

Napisane przez nasze zespoły kursowe, które uczą na naszych studiach dziennych w pełnym wymiarze godzin, i wspierane przez wizytujących nauczycieli, techników specjalistycznych i absolwentów szkół wyższych, nasze wysoce praktyczne kursy pozwalają na poznanie wielu podejść do twórczego myślenia i robienia w różnych sztukach formularze.

Oprócz nauki o kreatywnych technikach i procesach, nasze wakacyjne kursy mają na celu zwiększenie zaufania do twoich zdolności artystycznych, dając możliwość podjęcia bardziej świadomej decyzji o swojej przyszłości.

Być może rejestrujesz się, aby ulepszyć swoje portfolio artystyczne , aby uzupełnić swoją aplikację uniwersytecką lub chcesz wzbogacić swoje CV lub zainteresowanie kreatywnym światem.

Nasze kursy przyciągają młodych studentów, kreatywnych profesjonalistów i freelancerów z Wielkiej Brytanii i całego świata z różnych epok, środowisk i doświadczeń.

Nasze trzytygodniowe kursy są otwarte dla wszystkich entuzjastów w wieku 16 lat i starszych; nie ma górnego limitu wieku.

Nasze kursy letnie dają możliwość:

  • Rozwijaj nowe kreatywne umiejętności i techniki
  • Przygotuj się na kurs sztuki na uniwersytecie
  • Ucz się od kreatywnych ekspertów
  • Ucz się na brytyjskim uniwersytecie artystycznym
  • Zwiększ swoje szanse na karierę
  • Dziel się pomysłami i umiejętnościami ze studentami z całego świata
  • Spędź czas w jednym z najlepszych letnich miejsc w Wielkiej Brytanii
  • Uzyskaj porady dotyczące portfela i wsparcia aplikacji uniwersyteckich
  • Certyfikat AUB oferenta

FAQ

Jeśli twoje pytanie nie jest objęte, skontaktuj się z nami pod adresem summercourses@aub.ac.uk lub zadzwoń pod numer 44 1202 363831/363823. Możesz również Skype: summercoursesAUB.

Kto może wziąć udział w Letnim Kursie AUB?

Nasze 3-tygodniowe kursy są otwarte dla wszystkich kreatywnych entuzjastów w wieku 16 lat i nie ma limitu wiekowego.

Młodsi uczniowie mogą wziąć udział w Letniej Szkole Sztuki Twórczej , zaprojektowanej dla entuzjastycznych twórców w wieku 14 i 15 lat.

Mimo że wielu naszych studentów Summer Course ma 16-21 lat, kursy przyciągają studentów, kreatywnych profesjonalistów i freelancerów w każdym wieku z Wielkiej Brytanii i całego świata, z różnorodnym pochodzeniem i doświadczeniem.

Nasze letnie kursy korzystają z włączenia takiej mieszanki ludzi, którzy mogą się uczyć i współpracować ze sobą.

Czy istnieją specjalne wymagania dotyczące kursów letnich?

Nie ma formalnych wymagań wstępnych do naszych kursów letnich, ponieważ chcemy, aby uczniowie i twórcy dzielili się i uczą się bez względu na ich pochodzenie lub wcześniejsze doświadczenia.

Kursy są bardzo praktyczne i napisane z myślą o osobach żywo interesujących się kreatywnością; spodziewamy się po prostu, że studenci będą entuzjastycznie nastawieni i chętni do nauki jako jednostki i jako członkowie zespołu.

Nie musisz żadnych wcześniejszych kwalifikacji, aby dołączyć do naszych kursów.

W jakim języku odbywa się kurs? Czy potrzebuję certyfikatu lub testu angielskiego lub elity, aby wziąć udział?

Wszystkie kursy letnie prowadzone są w języku angielskim.

Nie ma formalnych wymagań dotyczących angielskiego, jednak zalecamy, abyś miał średni poziom znajomości języka angielskiego, aby w pełni korzystać z doświadczenia na naszych wakacyjnych kursach i móc komunikować się z liderem kursu i innymi studentami.

Jeśli masz wątpliwości, czy Twój angielski jest wystarczająco dobry, napisz do nas na adres summercourses@aub.ac.uk, aby uzyskać poradę.

Ile osób będzie na moim kursie?

Nasze kursy są bardzo popularne, jednak aby upewnić się, że masz doskonałe doświadczenie w kursie i wystarczająco dużo czasu kontaktu ze swoim nauczycielem, utrzymujemy niewielkie rozmiary klas.

Numery zajęć będą się różnić w zależności od przedmiotu kursu, jednak kursy letnie zazwyczaj mają od 15 do 25 uczniów na kurs, z opiekunem kursu, asystentem kursu i ambasadorem AUB dla studentów.

Jak zarezerwować letni kurs?

Wszystkie kursy letnie można łatwo zarezerwować w naszym sklepie internetowym za pomocą karty debetowej lub kredytowej.

Jeśli nie jesteś w stanie zapłacić przez Internet, poprosimy Cię o wypełnienie formularza rezerwacyjnego, a my przekażemy Ci dane naszego rachunku bankowego, dzięki czemu możesz zorganizować przelew bankowy (pamiętaj, że będą dodatkowe opłaty bankowe do zapłaty, jeśli wybierzesz tę opcję metoda).

Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zarezerwować tutaj .

Jestem studentem międzynarodowym - czy będę potrzebować wizy na letni kurs?

Jeśli nie posiadasz paszportu brytyjskiego / unijnego / EOG, potrzebujesz wizy, która pozwoli ci uczyć się tutaj, aby wziąć udział w jednym z naszych kursów.

Większość studentów zagranicznych zamierzających studiować krótki kurs letni w Wielkiej Brytanii może to zrobić za pomocą krótkoterminowej wizy studyjnej.

Twoim obowiązkiem jest jednak ustalenie, czy musisz złożyć wniosek o wizę z wyprzedzeniem i aby dać wystarczająco dużo czasu na uzyskanie wizy.

Należy zapewnić wystarczającą ilość czasu na uzyskanie niezbędnej wizy przed rozpoczęciem naszego kursu letniego, a Uniwersytet dostarczy list potwierdzający otrzymanie wizy po otrzymaniu pełnej płatności.

Proszę zapoznać się z wizą rządową Wielkiej Brytanii

Wszystkie wizy i dokumenty podróżne potwierdzające kwalifikowalność zostaną sprawdzone po przyjeździe na studia uniwersyteckie lub w pierwszym dniu rejestracji. Jeśli nie masz odpowiedniej wizy, nie będziemy mogli pozwolić Ci dołączyć do kursu, ani nie będziesz mieć prawa do zwrotu pieniędzy.

Jeśli ubiegasz się o wizę i potrzebujesz dokumentów potwierdzających twoje podróże i ustalenia dotyczące kursu w celu zabezpieczenia twojej wizy, pamiętaj, że listy potwierdzające kurs dla wniosków wizowych będą wydawane tylko wtedy, gdy opłaty za kurs i wszystkie zarezerwowane zakwaterowanie zostały opłacone w pełni.

O co jeszcze trzeba będzie płacić?

Nasze letnie kursy są w pełni dostępne, łącznie z materiałami i zasobami.

Dla osób przebywających w naszych kwaterach wszystkie posiłki są zapewnione, więc studenci będą potrzebować dodatkowych pieniędzy na własne zakupy, takie jak prezenty, osobiste zakupy, dodatkowe przekąski i zajęcia weekendowe.

Jeśli mieszkasz lokalnie lub wybrałeś opcję zarezerwowania tylko kursu letniego i samodzielnego zakwaterowania, powinieneś pozwolić na wystarczające fundusze na lunch i inne posiłki, czynności lub osobiste zakupy.

Co dostanę na końcu kursu?

Po pomyślnym ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat AUB of Attendance.

Możesz użyć tego do udokumentowania pracy, którą możesz dodać do swojego portfolio lub CV. Masz również prawo ubiegać się o kredyty z uczelni macierzystych, które możesz wykorzystać w dowolnym badaniu, które obecnie wykonujesz (np. Jako student Study Abroad na innej uczelni lub student pobierający IB na kredyty CAS).

W zależności od kursu letniego, który odbyłeś, będziesz mieć możliwość zabrania ze sobą pracy wykonanej w twoim czasie.

Na przykład uczniowie charakteryzacji będą mieli szkicowniki i zestaw cyfrowych odbitek ukończonych stylów z sesji zdjęciowych, uczniowie filmowi i animacji będą mieli krótkie filmy, studenci mody mogą zabrać do domu skończone ubranie, jak również folio mody itp.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Ten kurs został zaprojektowany specjalnie dla młodych studentów, którzy interesują się sztuką, designem i mediami, którzy chcą rozwijać swoje artystyczne talenty. Przez p ... [+]

O

PONIEDZIAŁEK 15 CZERWCA - PIĄTEK 7 SIERPNIA 2019 (2 TYGODNIE) Wiek 14-17

RysunekIlustracjaProjekt graficznyModaFotografia cyfrowaProjektowanie 3D / modelowanieAnimacjaDrukowanieRóżne środki przekazuPakiety AdobePrzygotowanie portfela

Ten kurs został zaprojektowany specjalnie dla młodych studentów, którzy interesują się sztuką, designem i mediami, którzy chcą rozwijać swoje artystyczne talenty. Przez ponad dwa tygodnie letnia szkoła zapewnia ekscytujący kurs praktyczny, który łączy kreatywne nauczanie z stymulującymi warsztatami i sesjami praktycznymi, dzięki czemu uczniowie mogą odkrywać kreatywne Pathways i rozwijać umiejętności na przyszłość. Będziesz zachęcany do eksperymentowania z różnymi przedmiotami artystycznymi, co da ci możliwość poznania własnego stylu twórczego i zrozumienia procesu twórczego, od pomysłu do gotowego dzieła.... [-]

Wielka Brytania Bournemouth
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
2 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Letnie kursy

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Idealne wprowadzenie do brytyjskiej architektury i wzornictwa. Kurs opiera się na kreatywnych procesach "myślenia i tworzenia" w celu lepszego zrozumienia projektu archit ... [+]

O

21 lipca - 7 sierpnia 2020 (3 tygodnie)

Wysoce praktyczny kurs obejmujący serię podróży studyjnych w celu wprowadzenia zasad brytyjskiej architektury i wzornictwa.

Najważniejsze kursy obejmują:

Zasady projektowania architektonicznegoŚwiadomość przestrzennaUrbanistykaWyjazdy studyjne, w tym Stonehenge, BathProjekt: Ancient vs ModernSesje badań i szkicownikOdpowiadanie na brief architektonicznyProjekt eksperymentalny i instalacje na dużą skalęMateriały architektoniczne, konstrukcje i budownictwoCyfrowy rysunekOprogramowanie do cięcia laserowego i CADOpracowanie modelu 3D

Idealne wprowadzenie do brytyjskiej architektury i wzornictwa. Kurs opiera się na kreatywnych procesach "myślenia i tworzenia" w celu lepszego zrozumienia projektu architektonicznego.... [-]

Wielka Brytania Bournemouth
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Poprzez połączenie praktycznych warsztatów, pokazów i badań poznasz makijaż i stylizację włosów w dramacie historycznym i współczesnym. Eksperymentujesz z efektami specja ... [+]

27 lipca - 7 sierpnia 2020 rO

Odkryj, jak planować, tworzyć i stosować różnorodne style makijażu i efekty specjalne dla filmu, telewizji i teatru.

Najważniejsze kursy obejmują:

Poznaj kluczowe techniki i procesy twórczego makijażuEksperyment Avant GardeCasualty Simulation MakeupRozwijanie postaciWarsztat zombie: lateks i efekty specjalneLata 20., 1940 i 1960. Style makijażuPraca peruka i włosy okresoweEfekty starzeniaUżywaj standardowych urządzeń w profesjonalnych studiach makijażuSeria sesji zdjęciowych do nagrywania utworzonych stylów w celu dodania do portfolio

Poprzez połączenie praktycznych warsztatów, pokazów i badań, poznasz makijaż i fryzurę dla dramatu historycznego i współczesnego. Będziesz eksperymentować z efektami specjalnymi i makijażem protetycznym dla filmu i telewizji, a także poznasz makijaż i perukę do występów na żywo. Gdy będziesz budować swój projekt i umiejętności techniczne, nauczysz się również planować i tworzyć gotowe stylizacje do stylizacji mody i sesji zdjęciowych. Nauczysz się i ćwiczysz szereg podstawowych technicznych i kreatywnych technik, aby zwiększyć swoją pewność siebie i zachęcisz do eksperymentowania; rozszerzone sesje praktyczne dadzą Ci możliwość stworzenia własnego wyglądu i rozwoju własnego stylu.... [-]

Wielka Brytania Bournemouth
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
2 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Będziesz miał możliwość pracy ze sprzętem zgodnym ze standardami branżowymi w naszych dedykowanych studiach animacji, w tym profesjonalnych standardowych armaturach i lek ... [+]

O

21 lipca - 7 sierpnia 2020 (3 tygodnie)

Poznaj proces animacji i stwórz swój własny animowany film krótkometrażowy.

Najważniejsze kursy obejmują:

12 zasad animacjiNarrative i StoryboardingTechniki rysowania i rozwójPisanie scenariuszy i tworzenie scenariuszyWytnij technikiStop Motion PuppetsPixilationTradycyjna animacja 2DUkład i tłoKreatywna edycja postprodukcjiPrzegląd filmów i krytyka

Uzyskaj wgląd w świat animacji i projektowania produkcji, badając ręcznie rysowane techniki, wycinając i zatrzymując ruch, a także rozwijając umiejętności obserwacyjne i projektowe poprzez ćwiczenia w szkicu, filmowej opowieści, storyboardach, pisaniu scenariuszy i pitchingach pomysłów.... [-]

Wielka Brytania Bournemouth
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Brytyjska branża filmowa nadal jest jednym z największych na świecie dostawców kinowej rozrywki i prosi o pasję, kreatywność, umiejętności techniczne, wizję, badania i za ... [+]

O

21 lipca - 7 sierpnia 2020 (3 tygodnie)

Od scenopisania po gotowy film, szansa na poznanie podstaw filmowania.

Najważniejsze kursy obejmują:

Stwórz krótki film od początkowego pomysłu po postprodukcjęPoznaj podstawy filmowaniaOpracowanie storyboardów: techniki narracyjnePisanie skryptów i tworzenie wersji roboczychProjektowanie produkcjiCasting and PróbySztuka reżyserii; Praca z aktoramiOświetlenie scenyKąty kamery i wybór ujęć2 - 3 dni filmowania na żywoTechniki edycji i postprodukcjiEdycja dźwiękowaPrzegląd filmów z krytyką grupową

Brytyjska branża filmowa nadal jest jednym z największych na świecie dostawców kinowej rozrywki i prosi o pasję, kreatywność, umiejętności techniczne, wizję, badania i zaangażowanie. Idealny dla osób zainteresowanych prowadzeniem badań nad filmem lub mediami, ten intensywny i szybki kurs da Ci szansę poznania różnych ról w procesie tworzenia filmu i rozwinie zrozumienie zarówno kreatywnych, jak i technicznych aspektów tworzenia film.... [-]

Wielka Brytania Bournemouth
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
3 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Bournemouth jest popularnym miejscem dla turystów i turystów, szczególnie w ruchliwych miesiącach letnich, a wiele hoteli pobiera za zakwaterowanie około 100 funtów za no ... [+]

O

Uzyskaj zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia towarzyskie i wiele więcej za znacznie niższą cenę niż hotel.

Bournemouth jest popularnym miejscem turystycznym i turystycznym, szczególnie podczas ruchliwych miesięcy letnich, a wiele hoteli pobiera około 100 funtów za noc za zakwaterowanie, które nie obejmuje wyżywienia ani innych wydatków.

Nasz program mieszkaniowy oferuje doskonały stosunek jakości do ceny, aby upewnić się, że masz wszystko pod opieką, aby wesprzeć swój czas, podczas gdy jesteś tutaj, by uczyć się z nami na kursie letnim.

Możesz zarezerwować nasz letni program mieszkaniowy wraz z 2 lub 3-tygodniowym kursem letnim, który obejmuje zakwaterowanie na uniwersytecie, śniadanie i lunch oraz nasz żywy program zajęć towarzyskich, aby jak najlepiej wykorzystać swój czas wieczorem i w weekendy.... [-]

Wielka Brytania Bournemouth
Sierpień 2020
Język angielski
3 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Idealny dla tych, którzy rozważają dalsze studia lub karierę w modzie, ten kurs wprowadzi kluczowe koncepcje w projektowaniu mody i zachęci do rozwijania własnej tożsamoś ... [+]

O

27 lipca - 7 sierpnia 2020 (2 tygodnie)

Poznaj kluczowe koncepcje projektowania mody i tekstyliów z możliwością eksperymentowania z szeroką gamą tkanin i technik.

Od szkicownika i badań nad modą po zrozumienie palet kolorów, rejestrowanie kształtów mody i zrozumienie manipulacji materiałami, seria praktycznych warsztatów i inspirujących sesji studyjnych poprawi Twoją wiedzę projektową, świadomość krytyczną i rozwinie umiejętności ilustrowania mody. Zostaniesz poprowadzony przez proces twórczego projektowania i zachęcony do własnego stylu.

Opierając się na naszych w pełni wyposażonych studiach mody i pod okiem naszych specjalistów-nauczycieli, nauczysz się tłumaczyć swoje pomysły wizualne przy użyciu wielu materiałów i technik, w tym eksperymentowania z drukiem cyfrowym. Zakończenie kursu zakończy się sesją zdjęciową twoich ubrań z wykorzystaniem naszych profesjonalnych modeli i wizażystki. Wyjdziesz z serią dopracowanych zdjęć idealnych do dodania do swojego portfolio.... [-]

Wielka Brytania Bournemouth
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
3 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Przez 3 tygodnie będziesz pracować nad swoim fizycznym i cyfrowym portfolio, badając przedmioty takie jak rysunek i ilustracja, projektowanie graficzne, moda, fotografia, ... [+]

O

21 lipca - 7 sierpnia 2020 (3 tygodnie)

Zdobądź doświadczenie w różnych przedmiotach artystycznych, odkryj swoją twórczą ekspresję i opracuj obszerne portfolio swojej pracy, aby pokazać swoje artystyczne zdolności.

Najważniejsze kursy obejmują:

Praktyczne warsztaty i projekty tematyczneSzkicowniki: tworzenie kreatywnych pomysłówTypografia i projektowanie, eksperymenty w kompozycji i kolażuRysunek i ilustracja, projektowanie graficzneModa i tkaninyFotografiaArchitektura i projektowanie 3DTechniki mieszane i drukowaniePrezentacja układu i portfolioPrzegląd portfela

Zdobądź doświadczenie w różnych przedmiotach związanych ze sztuką i rozwijaj wiarę w swoje kreatywne umiejętności dzięki temu zróżnicowanemu i stymulującemu kursowi.... [-]

Wielka Brytania Bournemouth
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
3 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Rysowanie jest istotną częścią każdej specjalności artystycznej i projektowej, a także dla tych, którzy chcą pracować w branżach kreatywnych i jest istotą tego, co robimy ... [+]

27 lipca - 7 sierpnia 2020 r

Rysowanie jest istotną częścią każdej specjalności artystycznej i projektowej, a także dla tych, którzy chcą pracować w branżach kreatywnych i jest istotą tego, co robimy tutaj w AUB.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym ilustratorem, czy po prostu chcesz poprawić swoje umiejętności rysowania, aby wspierać inne prace twórcze, ten nowy kurs daje szansę utknięcia w szeregu różnych mediów, tworzenia ekscytujących i oryginalnych prac oraz rozwijania rysunku techniki. Będziesz miał okazję wziąć udział w szerokiej gamie warsztatów rysunkowych prowadzonych przez różnorodną grupę inspirujących nauczycieli. Będziesz zmuszany do eksperymentowania, uczenia się na błędach i krytycznego rozumienia swojej pracy.... [-]

Wielka Brytania Bournemouth
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
14 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Arts University Bournemouth - Summer Courses