Arts University Bournemouth - Summer Courses

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Eksperyment. Pytanie. Wyzwanie. Stwórz. To tylko niektóre z rzeczy, do których będziesz zachęcać podczas naszych letnich kursów.

Napisane przez nasze zespoły kursowe, które uczą na naszych studiach dziennych w pełnym wymiarze godzin, i wspierane przez wizytujących nauczycieli, techników specjalistycznych i absolwentów szkół wyższych, nasze wysoce praktyczne kursy pozwalają na poznanie wielu podejść do twórczego myślenia i robienia w różnych sztukach formularze.

Oprócz nauki o kreatywnych technikach i procesach, nasze wakacyjne kursy mają na celu zwiększenie zaufania do twoich zdolności artystycznych, dając możliwość podjęcia bardziej świadomej decyzji o swojej przyszłości.

Być może rejestrujesz się, aby ulepszyć swoje portfolio artystyczne , aby uzupełnić swoją aplikację uniwersytecką lub chcesz wzbogacić swoje CV lub zainteresowanie kreatywnym światem.

Nasze kursy przyciągają młodych studentów, kreatywnych profesjonalistów i freelancerów z Wielkiej Brytanii i całego świata z różnych epok, środowisk i doświadczeń.

Nasze trzytygodniowe kursy są otwarte dla wszystkich entuzjastów w wieku 13, 15 i 18 lat; nie ma górnej granicy wieku.

Nasze kursy letnie dają możliwość:

  • Rozwijaj nowe kreatywne umiejętności i techniki
  • Przygotuj się na kurs sztuki na uniwersytecie
  • Ucz się od kreatywnych ekspertów
  • Ucz się na brytyjskim uniwersytecie artystycznym
  • Zwiększ swoje szanse na karierę
  • Dziel się pomysłami i umiejętnościami ze studentami z całego świata
  • Spędź czas w jednym z najlepszych letnich miejsc w Wielkiej Brytanii
  • Uzyskaj porady dotyczące portfela i wsparcia aplikacji uniwersyteckich
  • Certyfikat AUB oferenta

FAQ

Jeśli twoje pytanie nie jest objęte, skontaktuj się z nami pod adresem summercourses@aub.ac.uk lub zadzwoń pod numer 44 1202 363831/363823. Możesz również Skype: summercoursesAUB.

Kto może wziąć udział w Letnim Kursie AUB?

Nasze letnie kursy są otwarte dla wszystkich kreatywnych entuzjastów

Młodsi uczniowie mogą wziąć udział w naszej letniej szkole twórczej, zaprojektowanej z myślą o entuzjastycznych twórcach w wieku 14–16 lat (kurs czerwcowy) i 13–14 lat (kurs lipcowy).

Kursy przyciągają studentów, kreatywnych profesjonalistów i freelancerów w każdym wieku z Wielkiej Brytanii i całego świata, z różnym pochodzeniem i doświadczeniem.

Nasze letnie kursy korzystają z włączenia takiej mieszanki ludzi, którzy mogą się uczyć i współpracować ze sobą.

Czy istnieją specjalne wymagania dotyczące kursów letnich?

Nie ma formalnych wymagań wstępnych do naszych kursów letnich, ponieważ chcemy, aby uczniowie i twórcy dzielili się i uczą się bez względu na ich pochodzenie lub wcześniejsze doświadczenia.

Kursy są bardzo praktyczne i napisane z myślą o osobach żywo interesujących się kreatywnością; spodziewamy się po prostu, że studenci będą entuzjastycznie nastawieni i chętni do nauki jako jednostki i jako członkowie zespołu.

Nie musisz żadnych wcześniejszych kwalifikacji, aby dołączyć do naszych kursów.

W jakim języku odbywa się kurs? Czy potrzebuję certyfikatu lub testu angielskiego lub elity, aby wziąć udział?

Wszystkie kursy letnie prowadzone są w języku angielskim.

Nie ma formalnych wymagań dotyczących angielskiego, jednak zalecamy, abyś miał średni poziom znajomości języka angielskiego, aby w pełni korzystać z doświadczenia na naszych wakacyjnych kursach i móc komunikować się z liderem kursu i innymi studentami.

Jeśli masz wątpliwości, czy Twój angielski jest wystarczająco dobry, napisz do nas na adres summercourses@aub.ac.uk, aby uzyskać poradę.

Ile osób będzie na moim kursie?

Nasze kursy są bardzo popularne, jednak aby upewnić się, że masz doskonałe doświadczenie w kursie i wystarczająco dużo czasu kontaktu ze swoim nauczycielem, utrzymujemy niewielkie rozmiary klas.

Numery zajęć będą się różnić w zależności od przedmiotu kursu, jednak kursy letnie zazwyczaj mają od 15 do 25 uczniów na kurs, z opiekunem kursu, asystentem kursu i ambasadorem AUB dla studentów.

Jak zarezerwować letni kurs?

Wszystkie kursy letnie można łatwo zarezerwować w naszym sklepie internetowym za pomocą karty debetowej lub kredytowej.

Jeśli nie jesteś w stanie zapłacić przez Internet, poprosimy Cię o wypełnienie formularza rezerwacyjnego, a my przekażemy Ci dane naszego rachunku bankowego, dzięki czemu możesz zorganizować przelew bankowy (pamiętaj, że będą dodatkowe opłaty bankowe do zapłaty, jeśli wybierzesz tę opcję metoda).

Wyślij e-mail do summercourses@aub.ac.uk w celu otrzymania formularza rezerwacji.

Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zarezerwować tutaj .

Jestem studentem międzynarodowym - czy będę potrzebować wizy na letni kurs?

Jeśli nie posiadasz paszportu brytyjskiego / unijnego / EOG, potrzebujesz wizy, która pozwoli ci uczyć się tutaj, aby wziąć udział w jednym z naszych kursów.

Większość studentów zagranicznych zamierzających studiować krótki kurs letni w Wielkiej Brytanii może to zrobić za pomocą krótkoterminowej wizy studyjnej.

Twoim obowiązkiem jest jednak ustalenie, czy musisz złożyć wniosek o wizę z wyprzedzeniem i aby dać wystarczająco dużo czasu na uzyskanie wizy.

Należy zapewnić wystarczającą ilość czasu na uzyskanie niezbędnej wizy przed rozpoczęciem naszego kursu letniego, a Uniwersytet dostarczy list potwierdzający otrzymanie wizy po otrzymaniu pełnej płatności.

Proszę zapoznać się z wizą rządową Wielkiej Brytanii

Wszystkie wizy i dokumenty podróżne potwierdzające kwalifikowalność zostaną sprawdzone po przyjeździe na studia uniwersyteckie lub w pierwszym dniu rejestracji. Jeśli nie masz odpowiedniej wizy, nie będziemy mogli pozwolić Ci dołączyć do kursu, ani nie będziesz mieć prawa do zwrotu pieniędzy.

Jeśli ubiegasz się o wizę i potrzebujesz dokumentów potwierdzających twoje podróże i ustalenia dotyczące kursu w celu zabezpieczenia twojej wizy, pamiętaj, że listy potwierdzające kurs dla wniosków wizowych będą wydawane tylko wtedy, gdy opłaty za kurs i wszystkie zarezerwowane zakwaterowanie zostały opłacone w pełni.

O co jeszcze trzeba będzie płacić?

Nasze letnie kursy są w pełni dostępne, łącznie z materiałami i zasobami.

Dla osób przebywających w naszym obiekcie zapewnione jest śniadanie i lunch (od poniedziałku do piątku), dlatego studenci będą potrzebować tylko dodatkowych pieniędzy na wieczorne i weekendowe posiłki. Wskazane jest, aby przynieść dodatkowe abit, jeśli planujesz zakupy na prezenty, zakupy osobiste, dodatkowe przekąski i zajęcia weekendowe.

Jeśli mieszkasz lokalnie lub wybrałeś opcję zarezerwowania tylko kursu letniego i samodzielnego zakwaterowania, powinieneś pozwolić na wystarczające fundusze na lunch i inne posiłki, czynności lub osobiste zakupy.

Co dostanę na końcu kursu?

Po pomyślnym ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat AUB of Attendance.

Możesz użyć tego do udokumentowania pracy, którą możesz dodać do swojego portfolio lub CV. Masz również prawo ubiegać się o kredyty z uczelni macierzystych, które możesz wykorzystać w dowolnym badaniu, które obecnie wykonujesz (np. Jako student Study Abroad na innej uczelni lub student pobierający IB na kredyty CAS).

W zależności od kursu letniego, który odbyłeś, będziesz mieć możliwość zabrania ze sobą pracy wykonanej w twoim czasie.

Na przykład uczniowie charakteryzacji będą mieli szkicowniki i zestaw cyfrowych odbitek ukończonych stylów z sesji zdjęciowych, uczniowie filmowi i animacji będą mieli krótkie filmy, studenci mody mogą zabrać do domu skończone ubranie, jak również folio mody itp.

Lokalizacje

Bournemouth

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium