Anglolang Academy of English

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Tradycyjna brytyjska lokalizacja

Anglolang jest międzynarodowa szkoła języka angielskiego, która powstała w 1985 roku w historycznym kurorcie Scarborough na pięknej North Yorkshire wybrzeża. Szkoła znajduje się w odległości zaledwie 15 minut spacerem od plaży i większości noclegów. Oferuje on tradycyjną brytyjską lokalizacji dla badań i wygodny dostęp do najważniejszych miast w Anglii i Szkocji.

Ugruntowane Szkoła Jakości angielski

Szkoła jest 19 wieku Manor House z dużym ogrodem. Usługi oferowane obejmują WiFi, tablice interaktywne, kino, duży Cafe Oranżeria, biblioteka i salon dla studentów.

Szeroki zakres kursów przez cały rok, w tym w ramach programu Erasmus + Kursów

Kursy języka angielskiego Anglolang na rozwijanie umiejętności potrzebnych do komunikowania się w języku angielskim z ufnością. Oferujemy szeroki zakres kursów całoroczne dla dorosłych, w tym kształcenia nauczycieli, przygotowanie do egzaminu IELTS i Professional angielskim. Oferujemy kursy dla rodzin i młodszych uczniów w lecie.

Anglolang Internecie

Wszystkie Anglolang studenci mogą uzyskać dostęp Anglolang ONLINE - naszą strefę studenta, który oferuje 24 godzinny dostęp do darmowych lekcji, a także linki do przydatnych stron internetowych.

Gościnny noclegi

Dbamy przy wyborze zakwaterowanie i może zorganizować dla Państwa pobyt w rodzinie angielskiej, w noclegi w pensjonacie, hotelu lub self-catering.

Lokalizacje

Scarborough

Anglolang Academy Of English Language

Address
Anglolang Academy of English
20 Avenue Road

YO12 5JX Scarborough, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 1723 367141