Przeczytaj oficjalny opis

O Accent Międzynarodówki

Accent Międzynarodowy

Wykonawczy i Professional Training

Accent jest mała, specjalistyczna organizacja. Chociaż pracujemy z dużych korporacji, nigdy nie mają więcej niż 25 uczestników kursu na temat naszych kursów w Bicton College. Jest to celowe, ponieważ uważamy, że musimy ograniczyć liczbę osób, aby umożliwić nam zapewnić osobiste, dostosowane usługi i odpowiedzieć na potrzeby uczestników.

Nasi uczestnicy są dojrzałe dorosłych - kadry kierowniczej i specjalistów, którzy potrzebują szybkich postępów w konkretnych obszarach.

Nasze programy studiów są w General English, Business English lub specjalista angielskim.

General English mogą obejmować towarzyskich, podróże, komunikacji ogólnej, badania celów.

Business English może patrzeć na General Business Język lub workfocused tematy takie jak finanse, sprzedaż, marketing, zasoby ludzkie, produkcja, logistyka itp

Specjalista English można badać takie dziedziny, jak rachunkowość, bankowość, budownictwo, inżynieria, ubezpieczeń, prawa, medycyny, ropa naftowa, Pharmaceuticals, Technologii.

Szczególne umiejętności mogą obejmować Meetings, negocjacji, prezentacji, pisania sprawozdań, świadomość międzykulturowa, udział w konferencjach.

Wprowadzenie

Akcent został założony w 1988 roku jako doradztwa specjalistycznego języka angielskiego oraz organizacji szkoleń dla firm, kadry kierowniczej, menedżerów i specjalistów. Od tego czasu ściśle współpracuje z klientami korporacyjnymi i osób z całego świata, aby zapewnić rozwiązania szkoleniowe dla problemów językowych i pomóc im wykorzystać możliwości, które są dostępne w skali globalnej.

Angielski jest niewątpliwie językiem międzynarodowej komunikacji w biznesie i profesjonalnego świata. Firmy i osoby, które dodają po angielsku do swoich innych zdolności nagle stanie wykonać w skali międzynarodowej - otwarcie nowych rynków, globalizacji działalności, tworząc prawdziwą komunikacji międzykulturowej, nauka z innych krajów i zwiększanie zarówno przedsiębiorstwa jak również perspektyw kariery.

Akcent pracuje w zakresie szkolenia specjalistycznego języka angielskiego, programy w zakładach pracy, kursów total-nurkowe, szkolenia z zarządzania, projektowania kursu, jeden-na-jeden, małych grup i szkoleń kombinacja formatów, specjalistycznych seminariów, symulacje, analiza potrzeb i doradztwo.

FILOZOFIA

Filozofia Accent można podsumować jako „osobistego, zawodowego, szkolenia jakości”.

Osobisty - bo chociaż Accent działa na arenie międzynarodowej, nasz ośrodek jest niewielka, a liczba uczestników jest ograniczona ostrożnie. W ten sposób możemy zapewnić osobiste uwagi i wzornictwo kursy do indywidualnych potrzeb.

Profesjonalny - bo Accent wykorzystuje wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów, którzy zwykle mają kwalifikacje i doświadczenie w specjalistycznych dziedzinach, takich jak: biznes, finanse, nauki i IT - oprócz kwalifikacji nauczania języka.

Jakość - bo Accent stawia na jakość - na szkolenia, w materiałach, w naszych zakładach, w pomieszczeniach iw relacjach klient-firma. Wierzymy, że wszystkie części programu szkoleniowego są równie ważne - od pierwszego kontaktu do raportu końcowego.

Praktyki - bo Accent służy do pracy z przedsiębiorców, firm i profesjonalistów. Wszystkie nasze usługi są oparte na koncepcji szkoleniowych, nie uczy. Atmosfera na kursie akcent jest całkowicie różni się od szkoły - podejście, relacje i otoczenie nadają się do poważnych, dojrzałych dorosłych z profesjonalnym potrzeby angielskim.

Gwarancja jakości

Accent jest uznawany za skuteczny przez British Council - który regularnie kontroluje nas i zapewnia wysokie standardy są nadal spełnione. Accent jest również członkiem English UK, który jest organem zawodowym angielskiej branży językowej i przewiduje inny monitor jakości. Wreszcie jesteśmy członkami BusinessEnglishUK który jest specjalistą organizacja dla dostawców Business English.

To są twoje uznane gwarancje jakości.

Prawdziwym jednak zagwarantować, jest zadowolenie naszych klientów i uczestników kursu, długość czasu, kiedy pracowałem z firm i uczestników, którzy wracają na więcej szkoleń z akcentem.

Skupienie się na doskonałości Training

Akcent został założony przez trenera - i doskonałości w szkoleniu jest w sercu organizacji. Nasz zespół trenerów jest silnie wspierany przez pracowników biurowych, który zapewnia infrastrukturę i platformy umożliwiające naszych trenerów, aby produkować wysokiej jakości programów dla każdego uczestnika kursu.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Accent International

Specjalny język konkretnych potrzeb ... [+]

Specjalny język konkretnych potrzeb

programy dwutygodniowe

Angielskie dla medycyny

Dla lekarzy i studentów medycyny, kurs wygląda na język ogólnych i szczegółowych dziedzinach medycyny. Z ogólnej praktyki poprzez specjalnościach takich jak onkologii, dermatologii, ginekologii, położnictwa, Cardiac-, Thoracic-, ENT- i nerwowo, chirurgii i wielu innych obszarów językowych technicznych, złożonych i wrażliwych.

Angielskie dla Prawo

Dla prawników, notariuszy, radców prawnych, adwokatów i studentów prawa, specjalista angielskie dla prawa jest skomplikowana, ale niezbędne umiejętności. Niezależnie od tego należy skoncentrować się na cywilnych, karnych, firma Family, kancelarii, International Fiscal publicznych lub przepisów dotyczących praw człowieka, w tym oczywiście pomaga w określonym języku i umiejętności niezbędnych. ... [-]

Wielka Brytania East Budleigh
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Accent International

Większość ludzi, uczestniczyć w kursach na Accent ponieważ muszą angielskiego w swojej pracy. Na Accent otrzymujemy mężczyzn i kobiet z bardzo wielu różnych firm i zawodó ... [+]

Większość ludzi, uczestniczyć w kursach na Accent ponieważ muszą angielskiego w swojej pracy. Na Accent otrzymujemy mężczyzn i kobiet z bardzo wielu różnych firm i zawodów - od Bankowej do leków, od inżynierii z medycyną, z ubezpieczeń z kolei, z przestrzeni korporacji prawników.

W rzeczywistości, z Automotive Industries do zoologów - dosłownie działa od A do Z. Każdy kurs jest inny i wyjątkowy i dowolne dwa Managers Finance, na przykład, mają różne potrzeby. Istnieje jednak szereg specjalności, które wydają się być bardziej popytu niż inne i treść tej ulotki jest dać wyobrażenie o nich. Ta lista tylko próbka. Jak widać na odwrocie tej ulotki, możemy zazwyczaj dostarczenie specjalistycznego programu - bez względu na konkretne potrzeby.... [-]

Wielka Brytania East Budleigh
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 tydzień
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Accent International

Przeznaczony do Twoich potrzeb. Specjalizacje od AZ. ... [+]

Przeznaczony do Twoich potrzeb. Specjalizacje od AZ.

Intensywne kursy indywidualne

Indywidualne kursy intensywne zapewnić najbardziej osobiste, dostosowane do potrzeb i indywidualnie zaprojektowane programy nauki języka angielskiego oferowanych przez akcent.

Zawartość kursu

Treść kursu na indywidualnym programie jest dokładnie to, co Kursant chce! Trenerzy będą doradzać, ale w końcu, że decyzja jest z uczestnikiem. Na ndil.idual programu można studiować zarówno ogólne, a także specjalista angielsku. General English mogą obejmować pracę na dokładności i płynności w mówieniu, słuchania, czytania i pisania lub jednego z nich. Może skupić się na zdolności komunikacyjnych lub może skoncentrować się na dokładności czytania ze zrozumieniem lub angielskiego do indywidualnych potrzeb. Specjalista angielskiego może eiclude wiele różnych obszarów pracy - wszystkie obszary działalności gospodarczej, na przykład, albo dziedzinach zawodowych, takich jak medycyna, prawo, reklama, farmaceutyki, inżynierii itp Dodatkowo, praca na konkretnych umiejętności, takich jak spotkania, negocjacje. Prezentacje, Telefonowanie lub Raport pisemne-Ig może być przeszkoleni w zakresie poszczególnych przedmiotów - jako część szerszego planu lub w szczególnym naciskiem na program tygodniowy. ... [-]

Wielka Brytania East Budleigh
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
40 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Accent International

Przeznaczony do Twoich potrzeb. Specjalizacje od AZ. ... [+]

Przeznaczony do Twoich potrzeb. Specjalizacje od AZ.

Kursy Mała Grupa

Małe pola grupy są przez co najmniej 2, a najwyżej 4 uczestników podobnym poziomie. Grupy są uprawiane na podstawie informacji uzyskanych w analizie formularz i początkowe potrzeb. Zdarza się, że uczestnik będzie telefonował, by sprawdzić poziom. Podczas oceny w pierwszym dniu, skład kursu jest potwierdzone lub zmienione przez nauczyciela przedmiotu.

Treść Small Group Course

Kursy mała grupa może być ogólnie lub Business English. Kurs składa się zazwyczaj z czterech modułów - pierwszy skupia się na dokładność i dlatego patrzy na prawidłowego stosowania gramatyki i słownictwa, drugi skupia się na Zrozumienia - albo otwarci umiejętności - i pomaga par6cOants celu poprawy ich słuchanie i czytanie; wygląd trzecimi na umiejętności i prowadzi szkolenia w spotkaniach, telefonowanie, towarzyskich, prezentacje, etc. a ostatni element ponownie podkreśla komunikat i działa w obszarach płynność, wymowy, intonacji i zaufania. Zawartość każdego małego przedmiotu grupa nie jest stała, ale i dostosowane do potrzeb członków grupy. Jest stale przeglądane i zmieniane w miarę potrzeb.... [-]

Wielka Brytania East Budleigh
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
40 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Accent International

Przeznaczony do Twoich potrzeb. Specjalizacje od AZ. ... [+]

Przeznaczony do Twoich potrzeb. Specjalizacje od AZ.

Kursy kombinowane

Kursy kombinowane oferują mieszany program jakiegoś indywidualnego szkolenia i niewielkim treningu grupowego.

Indywidualne Komponent Kursów kombinowane

Składnik ten skupia się na indywidualnych potrzebach uczestnika kursu. Można go naprawić osobiste problemy gramatyczne, skupić się na indywidualnych wymowy lub poprawić płynność, na przykład. Może to zapewnić intensywne prace skoncentrowane na dowolnym szczególności umiejętności wymagane np słuchania, czytania i pisania. Wreszcie, może być przeznaczone na bardzo specyficzny język angielski - finansów, marketingu, prawa, inżynierii, medycyny itp Kursy kombinowane zapewniają szeroki zakres indywidualnego treningu dziennie. ... [-]

Wielka Brytania East Budleigh
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
40 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

A Quick Look - Accent International Language Consultancy

The Philosophy and The Reality - Accent International