Accent International

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Accent Międzynarodówki

Accent Międzynarodowy

Wykonawczy i Professional Training

Accent jest mała, specjalistyczna organizacja. Chociaż pracujemy z dużych korporacji, nigdy nie mają więcej niż 25 uczestników kursu na temat naszych kursów w Bicton College. Jest to celowe, ponieważ uważamy, że musimy ograniczyć liczbę osób, aby umożliwić nam zapewnić osobiste, dostosowane usługi i odpowiedzieć na potrzeby uczestników.

Nasi uczestnicy są dojrzałe dorosłych - kadry kierowniczej i specjalistów, którzy potrzebują szybkich postępów w konkretnych obszarach.

Nasze programy studiów są w General English, Business English lub specjalista angielskim.

General English mogą obejmować towarzyskich, podróże, komunikacji ogólnej, badania celów.

Business English może patrzeć na General Business Język lub workfocused tematy takie jak finanse, sprzedaż, marketing, zasoby ludzkie, produkcja, logistyka itp

Specjalista English można badać takie dziedziny, jak rachunkowość, bankowość, budownictwo, inżynieria, ubezpieczeń, prawa, medycyny, ropa naftowa, Pharmaceuticals, Technologii.

Szczególne umiejętności mogą obejmować Meetings, negocjacji, prezentacji, pisania sprawozdań, świadomość międzykulturowa, udział w konferencjach.

Wprowadzenie

Akcent został założony w 1988 roku jako doradztwa specjalistycznego języka angielskiego oraz organizacji szkoleń dla firm, kadry kierowniczej, menedżerów i specjalistów. Od tego czasu ściśle współpracuje z klientami korporacyjnymi i osób z całego świata, aby zapewnić rozwiązania szkoleniowe dla problemów językowych i pomóc im wykorzystać możliwości, które są dostępne w skali globalnej.

Angielski jest niewątpliwie językiem międzynarodowej komunikacji w biznesie i profesjonalnego świata. Firmy i osoby, które dodają po angielsku do swoich innych zdolności nagle stanie wykonać w skali międzynarodowej - otwarcie nowych rynków, globalizacji działalności, tworząc prawdziwą komunikacji międzykulturowej, nauka z innych krajów i zwiększanie zarówno przedsiębiorstwa jak również perspektyw kariery.

Akcent pracuje w zakresie szkolenia specjalistycznego języka angielskiego, programy w zakładach pracy, kursów total-nurkowe, szkolenia z zarządzania, projektowania kursu, jeden-na-jeden, małych grup i szkoleń kombinacja formatów, specjalistycznych seminariów, symulacje, analiza potrzeb i doradztwo.

FILOZOFIA

Filozofia Accent można podsumować jako „osobistego, zawodowego, szkolenia jakości”.

Osobisty - bo chociaż Accent działa na arenie międzynarodowej, nasz ośrodek jest niewielka, a liczba uczestników jest ograniczona ostrożnie. W ten sposób możemy zapewnić osobiste uwagi i wzornictwo kursy do indywidualnych potrzeb.

Profesjonalny - bo Accent wykorzystuje wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów, którzy zwykle mają kwalifikacje i doświadczenie w specjalistycznych dziedzinach, takich jak: biznes, finanse, nauki i IT - oprócz kwalifikacji nauczania języka.

Jakość - bo Accent stawia na jakość - na szkolenia, w materiałach, w naszych zakładach, w pomieszczeniach iw relacjach klient-firma. Wierzymy, że wszystkie części programu szkoleniowego są równie ważne - od pierwszego kontaktu do raportu końcowego.

Praktyki - bo Accent służy do pracy z przedsiębiorców, firm i profesjonalistów. Wszystkie nasze usługi są oparte na koncepcji szkoleniowych, nie uczy. Atmosfera na kursie akcent jest całkowicie różni się od szkoły - podejście, relacje i otoczenie nadają się do poważnych, dojrzałych dorosłych z profesjonalnym potrzeby angielskim.

Gwarancja jakości

Accent jest uznawany za skuteczny przez British Council - który regularnie kontroluje nas i zapewnia wysokie standardy są nadal spełnione. Accent jest również członkiem English UK, który jest organem zawodowym angielskiej branży językowej i przewiduje inny monitor jakości. Wreszcie jesteśmy członkami BusinessEnglishUK który jest specjalistą organizacja dla dostawców Business English.

To są twoje uznane gwarancje jakości.

Prawdziwym jednak zagwarantować, jest zadowolenie naszych klientów i uczestników kursu, długość czasu, kiedy pracowałem z firm i uczestników, którzy wracają na więcej szkoleń z akcentem.

Skupienie się na doskonałości Training

Akcent został założony przez trenera - i doskonałości w szkoleniu jest w sercu organizacji. Nasz zespół trenerów jest silnie wspierany przez pracowników biurowych, który zapewnia infrastrukturę i platformy umożliwiające naszych trenerów, aby produkować wysokiej jakości programów dla każdego uczestnika kursu.

Lokalizacje

East Budleigh

Address
Accent International Language Consultancy
Bicton College,
East Budleigh
Devon,
EX9 7BY,
England

East Budleigh, Anglia, Wielka Brytania