Abbey Road Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ZAPRASZAMY DO ABBEY ROAD INSTITUTE.

Abbey Road Institute jest miejscem szkoleniowym dla przyszłych pokoleń producentów muzycznych i inżynierów dźwięku.

Wykorzystując wiedzę i innowacje powstałe w Abbey Road Studios i współpracując z ekspertami w branży, uczymy profesjonalnego, jednego roku Advanced Diploma in Music Production and Sound Engineering.

Współpracujemy ściśle z inżynierami i producentami w celu stworzenia szerokiego, praktycznego programu nauczania. To przygotowuje naszych uczniów do rozpoczęcia kariery w przemyśle muzycznym tak niepowtarzalne, jak oni. To, co łączy naszych studentów i zespół, jest miłością do muzyki i pasji do tworzenia.

ZAPEWNIAM PRODUKCJE MUZYCZNE I KULTURY INŻYNIERACYJNE Z NAMI.

Nasi uczniowie uczą się od kreatywnych producentów najnowszej generacji, ekspertów technicznych, specjalistów z branży i znanych i znanych nazwisk w całej branży muzycznej. Wybranie studiów w Abbey Road Institute jest decyzją zmieniającą życie i raz w życiu.

Nasi absolwenci to przyszłość branży muzycznej i nagraniowej.

PRZEGLĄD NASZ STUDIA

Nasza flagowa szkoła, Abbey Road Institute London, z siedzibą w Abbey Road Studios w północno-zachodniej części Londynu, została uruchomiona we wrześniu 2015 roku. Szkoła jest zintegrowana z budynkiem Abbey Road Studios i oferuje studentom dedykowaną przestrzeń nauczania i przestrzeń studyjną na 7 dni w tygodniu. Jesteśmy dumni z organizacji naszej szkoły w dynamicznej przestrzeni nauczania, która wspiera wszystkie obszary kursu. W naszych profesjonalnych studiach będziesz współpracować z najlepszymi standardami branżowymi.

Przegląd przestrzeni

Przez cały czas będziesz mieć dostęp do naszych studiów dydaktycznych i komercyjnych na różnych etapach, w zależności od modułów, nad którymi pracujesz. Nasze zaprojektowane przez nas obiekty obejmują przestrzeń do nagrywania na żywo oraz standardową salę kontrolną, dwa pomieszczenia produkcyjne, salę do mieszania i salę wykładową z indywidualnymi stacjami roboczymi.

Studenci mają dostęp do pracowni Instytutu zarówno w ramach nauczania harmonogramu, jak i poza klasą czasu dla niezależnie zarządzanego nagrywania, produkcji i miksowania. Każdy student ma dostęp do potężnej stacji roboczej dostępnej przed, w trakcie i po zajęciach.

Możesz rozpocząć projekt w studio i kontynuować nagrywanie, edytowanie i mieszanie na stacjach roboczych w klasie lub w zespołach produkcyjnych lub w mieszających pomieszczeniach. Studenci Abbey Road Institute mogą mieć pewność, że uczą się na najlepszych urządzeniach klasy przemysłowej w klasie i studiu. Nasze studia wyposażone są w szeroki wachlarz oprogramowania i sprzętu, umożliwiających różne zestawy hybrydowe, które są praktyczne i odpowiednie dla współczesnego środowiska produkcyjnego dźwięku.

Praktyczny czas jest alokowany indywidualnie i w pełni nadzorowany przez wykwalifikowany personel. Praktyki mogą być zarezerwowane przez studentów co tydzień lub co miesiąc w godzinach pracy Instytutu. Nie ma ograniczeń co do czasu praktycznego, jaki student może zarezerwować podczas swojego kursu, w zależności od dostępności.

Lokalizacje

Londyn

Abbey Road Institute

Address
Abbey Road Institute London
Abbey Road Studio
3 Abbey Road

NW8 9AY Londyn, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 20 7266 7397