Abbey College Manchester

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jesteśmy nieselektywne, koedukacyjny, niezależnie College w samym sercu centrum Manchesteru. Większość naszych studentów studiować 220 A-levels, GCSE lub w naszym Programie Międzynarodowej Fundacji. W naszych przyjaznych, bezpiecznych, wspierających studentów środowiska osiągnąć swoje cele i pomyślnie przejść do wybranej uczelni. Oferujemy unikalną alternatywę dla tradycyjnych szkół z elastycznych programów oraz indywidualną naukę przy jednoczesnym utrzymaniu silnego etosu akademickiego.

Nasza historia

Abbey College Manchester został założony w 1990 roku i jest częścią Grupy Alpha Plus niezależnych szkół i uczelni.

Abbey College Manchester jest teraz obchodzi swoje 25-lecie w ciągu roku 2015 i został rozwinięty silną reputację poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym za wysoką jakość nauczania, małych rozmiarów klasy i silny system wsparcia opiekun.

Szeroki wybór kursów do potrzeb poszczególnych uczniów oferowane są: Dwuletni A-levels; Jeden Rok Intensywny odbić A-Levels; Jeden rok obrotowy BTEC; Jeden i Dwa Rok Fundacja Programów Międzynarodowych (Business and Engineering), a rok GCSE.

Szkoła znajduje się w nowoczesnym budynku pięć kondygnacji, w samym sercu centrum Manchesteru. Wszystkie sale lekcyjne, apartamenty i laboratoria są dobrze wyposażone i zasobami oraz zapewnienie nauczania i środowiska edukacyjnego, aby pomóc studentom spełniać swoje aspiracje.

Udogodnienia

Abbey College Manchester posiada szereg nowoczesnych urządzeń i zasobów, które pomogą zapewnić wysoką jakość kształcenia studentów.

Wszystkie nasze sale lekcyjne korzystać z state-of-the-art udogodnienia, dostęp do nowoczesnych technologii, w tym tablica multimedialna, laptopów i ekranów dotykowych. Wszystkie oddziały wyposażone są w specjalistycznych pomieszczeń i podręczniki są dostępne dla wszystkich kursów.

Studenci mają swoje własne logowanie komputerowego i dostępu do studenckiej udostępnionego dysku, na którym przechowywane są materiały dydaktyczne. Praktyczne prace i badania jest kluczem do nauczania biologii, chemii i fizyki, a więc każdy przedmiot jest nauczany w nowoczesnym, z zastrzeżeniem określonego laboratorium. Każdy pokój został wyposażony według najwyższych standardów i jest dobrze wyposażone, aby umożliwić dostarczanie szerokiej gamy eksperymentów i pokazów stymulowanie kształcenia uczniów.

Kreatywność kwitnie w kolegium z Art & Design oraz fotografia nauczanego w dedykowanych, dobrze wyposażonych pokojach. Uczniowie są zachęcani do wyrażania siebie za pomocą technik, począwszy od modelowania 3D, tkaniny, rzeźby i fotografii, a także tradycyjnego malarstwa i rysunku. Istnieje również ciemne pomieszczenie, w którym obrazy mogą być wzmocnione i opracowane przez studentów. Duży ośrodek badania są dostępne jako cichy i nadzorowanym obszarze badań. Tutaj uczniowie mogą korzystać z własnych lub Kolegium laptopów do pracy indywidualnej. Jest połączenie bezprzewodowe dostępne tutaj i wokół uczelni.

Nauczanie i uczenie się

Nauczanie i uczenie się jest rygorystyczna będąc twórcze i dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia.

Małe klasy

Wierzymy, że małe klasy i wysokiej jakości nauczania są kluczem do sukcesu. Takie podejście jest bardzo osobiste i oznacza, że ​​studenci skupiają się na swoich badaniach i otrzymują wiele uwagi ze strony nauczycieli, aby zmaksymalizować osiągnięcia i spełniają potencjał. Oprócz małych rozmiarów klasy możemy wspierać przyjazne środowisko poprzez posiadanie brak jednolitej polityki i tworzenia relacji, gdzie każdy jest na warunkach imię.

Nauczycieli i ekspertów

Nasze dedykowane nauczyciele mają doskonałą wiedzę o swoich poddanych i specyfikacji oraz jako egzaminatorów do głównych komisji egzaminacyjnych są dobrze przygotowani do zaoferowania wskazówki i wsparcie w rozwoju techniki badania. Nauczyciele przedmiotów rozbić na sekcje w zarządzaniu tak, że studenci mogą pracować łatwiej do klas, których potrzebują. Studenci są dokładnie przygotowywane do badań publicznych i zdobyć ważne umiejętności uczenia się.

Studia w kolegium

Wszyscy studenci mają rozpisanych, nadzorowanego studium wbudowany w ich programach. W naszym ośrodku studiów studenci pracują cicho, a to buduje kulturę koncentracji i szacunku dla potrzeb uczenia innych.

Proces oceny i monitorowania

Małe klasy znaczy nauczyciele mogą poświęcić więcej czasu na ocenę pracy każdego ucznia i podając ustne i pisemne informacje zwrotne na jeden do jednego podstawie. Nauczyciele oceniają wysiłki studentów i osiągnięcia często. Raporty są wysyłane do domu co pół termin i zawierać pisemne uwagi i dane obejmujące frekwencję, osiągnięcia akademickie i wysiłek studentów zarówno w klasie i we własnym czasie. Uczniowie i nauczyciele refleksji na temat bieżącej pracy oraz podniesienie standardów poprzez uzgodnienie celów w obszarach takich jak znajomość tematu, zarządzanie czasem, technik rewizyjnych i postępów na zajęciach. To z kolei buduje zaufanie i podnosi standardy.

Frekwencja

Frekwencja jest monitorowany poprzez codzienną rejestrację i na początku każdej lekcji. Rodzice / opiekunowie kontaktuje jeżeli uczeń nie jest obecny w klasie.

Lokalizacje

Manchester

Abbey College Manchester

Address
5-7 Cheapside
Off King Street

M2 4WG Manchester, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 161 817 2700