Przeczytaj oficjalny opis

Jesteśmy nieselektywne, koedukacyjny, niezależnie College w samym sercu centrum Manchesteru. Większość naszych studentów studiować 220 A-levels, GCSE lub w naszym Programie Międzynarodowej Fundacji. W naszych przyjaznych, bezpiecznych, wspierających studentów środowiska osiągnąć swoje cele i pomyślnie przejść do wybranej uczelni. Oferujemy unikalną alternatywę dla tradycyjnych szkół z elastycznych programów oraz indywidualną naukę przy jednoczesnym utrzymaniu silnego etosu akademickiego.

Nasza historia

Abbey College Manchester został założony w 1990 roku i jest częścią Grupy Alpha Plus niezależnych szkół i uczelni.

Abbey College Manchester jest teraz obchodzi swoje 25-lecie w ciągu roku 2015 i został rozwinięty silną reputację poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym za wysoką jakość nauczania, małych rozmiarów klasy i silny system wsparcia opiekun.

Szeroki wybór kursów do potrzeb poszczególnych uczniów oferowane są: Dwuletni A-levels; Jeden Rok Intensywny odbić A-Levels; Jeden rok obrotowy BTEC; Jeden i Dwa Rok Fundacja Programów Międzynarodowych (Business and Engineering), a rok GCSE.

Szkoła znajduje się w nowoczesnym budynku pięć kondygnacji, w samym sercu centrum Manchesteru. Wszystkie sale lekcyjne, apartamenty i laboratoria są dobrze wyposażone i zasobami oraz zapewnienie nauczania i środowiska edukacyjnego, aby pomóc studentom spełniać swoje aspiracje.

Udogodnienia

Abbey College Manchester posiada szereg nowoczesnych urządzeń i zasobów, które pomogą zapewnić wysoką jakość kształcenia studentów.

Wszystkie nasze sale lekcyjne korzystać z state-of-the-art udogodnienia, dostęp do nowoczesnych technologii, w tym tablica multimedialna, laptopów i ekranów dotykowych. Wszystkie oddziały wyposażone są w specjalistycznych pomieszczeń i podręczniki są dostępne dla wszystkich kursów.

Studenci mają swoje własne logowanie komputerowego i dostępu do studenckiej udostępnionego dysku, na którym przechowywane są materiały dydaktyczne. Praktyczne prace i badania jest kluczem do nauczania biologii, chemii i fizyki, a więc każdy przedmiot jest nauczany w nowoczesnym, z zastrzeżeniem określonego laboratorium. Każdy pokój został wyposażony według najwyższych standardów i jest dobrze wyposażone, aby umożliwić dostarczanie szerokiej gamy eksperymentów i pokazów stymulowanie kształcenia uczniów.

Kreatywność kwitnie w kolegium z Art & Design oraz fotografia nauczanego w dedykowanych, dobrze wyposażonych pokojach. Uczniowie są zachęcani do wyrażania siebie za pomocą technik, począwszy od modelowania 3D, tkaniny, rzeźby i fotografii, a także tradycyjnego malarstwa i rysunku. Istnieje również ciemne pomieszczenie, w którym obrazy mogą być wzmocnione i opracowane przez studentów. Duży ośrodek badania są dostępne jako cichy i nadzorowanym obszarze badań. Tutaj uczniowie mogą korzystać z własnych lub Kolegium laptopów do pracy indywidualnej. Jest połączenie bezprzewodowe dostępne tutaj i wokół uczelni.

Nauczanie i uczenie się

Nauczanie i uczenie się jest rygorystyczna będąc twórcze i dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia.

Małe klasy

Wierzymy, że małe klasy i wysokiej jakości nauczania są kluczem do sukcesu. Takie podejście jest bardzo osobiste i oznacza, że ​​studenci skupiają się na swoich badaniach i otrzymują wiele uwagi ze strony nauczycieli, aby zmaksymalizować osiągnięcia i spełniają potencjał. Oprócz małych rozmiarów klasy możemy wspierać przyjazne środowisko poprzez posiadanie brak jednolitej polityki i tworzenia relacji, gdzie każdy jest na warunkach imię.

Nauczycieli i ekspertów

Nasze dedykowane nauczyciele mają doskonałą wiedzę o swoich poddanych i specyfikacji oraz jako egzaminatorów do głównych komisji egzaminacyjnych są dobrze przygotowani do zaoferowania wskazówki i wsparcie w rozwoju techniki badania. Nauczyciele przedmiotów rozbić na sekcje w zarządzaniu tak, że studenci mogą pracować łatwiej do klas, których potrzebują. Studenci są dokładnie przygotowywane do badań publicznych i zdobyć ważne umiejętności uczenia się.

Studia w kolegium

Wszyscy studenci mają rozpisanych, nadzorowanego studium wbudowany w ich programach. W naszym ośrodku studiów studenci pracują cicho, a to buduje kulturę koncentracji i szacunku dla potrzeb uczenia innych.

Proces oceny i monitorowania

Małe klasy znaczy nauczyciele mogą poświęcić więcej czasu na ocenę pracy każdego ucznia i podając ustne i pisemne informacje zwrotne na jeden do jednego podstawie. Nauczyciele oceniają wysiłki studentów i osiągnięcia często. Raporty są wysyłane do domu co pół termin i zawierać pisemne uwagi i dane obejmujące frekwencję, osiągnięcia akademickie i wysiłek studentów zarówno w klasie i we własnym czasie. Uczniowie i nauczyciele refleksji na temat bieżącej pracy oraz podniesienie standardów poprzez uzgodnienie celów w obszarach takich jak znajomość tematu, zarządzanie czasem, technik rewizyjnych i postępów na zajęciach. To z kolei buduje zaufanie i podnosi standardy.

Frekwencja

Frekwencja jest monitorowany poprzez codzienną rejestrację i na początku każdej lekcji. Rodzice / opiekunowie kontaktuje jeżeli uczeń nie jest obecny w klasie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

A-levels

Abbey College Manchester

Istnieje ponad 130 uczniów w szóstej postaci, z których większość biorą trzy lub cztery A-levels w programie AS i A2 dwóch lat. Wejście jest uzależniona od zadowalających ... [+]

Istnieje ponad 130 uczniów w szóstej postaci, z których większość biorą trzy lub cztery A-levels w programie AS i A2 dwóch lat. Wejście jest uzależniona od zadowalających klas GCSE zwykle w tym szereg A *, A, B i C klas wraz z dobre referencje z poprzedniej szkoły.

Jeśli badali jak poziom gdzie indziej i chcą dołączyć do nas na poziomach A2, podamy nasze najlepsze porady o których kursy podjąć. Czasami trzeba przenieść komisje egzaminacyjne. Zazwyczaj jest to proste zadanie i możemy doradzić dalej w tej sprawie. Kolegium ma doświadczenie w pomyślnie umożliwiając przejście uczniów do górnego szóstego roku.

Dla niektórych studentów, których znajomość języka angielskiego są uznane za nie do końca na poziomie wymaganym do podjęcia programu A-level dwuletniego, opcja A-Level trzy lata jest obecnie dostępny. To jest podejmowane w nieco wolniejszym tempie do tradycyjnego programu dwuletniego.... [-]

Wielka Brytania Manchester
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Certyfikat

Abbey College Manchester

Uczelnia oferuje unikalne i bardzo udany rok programu GCSE dla studentów, którzy chcą przenieść się w połowie roku 11 GCSE. Studenci potrafią trwać do 6 przedmiotów i ocz ... [+]

Uczelnia oferuje unikalne i bardzo udany rok programu GCSE dla studentów, którzy chcą przenieść się w połowie roku 11 GCSE. Studenci potrafią trwać do 6 przedmiotów i oczywiście jest dostarczany w całości w ciągu roku. Oczekuje się, że w normalnych warunkach studenci będą w wieku 16 lat w dniu 1 września roku lub proponowanego badania.

Studenci mają pokój bazową i zaangażowanego i doświadczonego szefa Roku nadzorować ukończenie kursu. Studenci ustawowego wieku szkolnym mają rozpisanych osobistego, społecznego i edukacji zdrowotnej (PSHE) i sportu.

Na ukończeniu GCSE wielu studentów są zaproszeni do naszego dwuletniego programy poziomie.

Ścieżki: ... [-]

Wielka Brytania Manchester
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Kursy

Abbey College Manchester

Angielski jest głównym globalnym językiem biznesu, nauki i stosunków międzynarodowych, to jest globalna lingua franca. A kursy poziomu, przy Abbey College Cambridge i cał ... [+]

Czym jest Academic English?

Angielski jest głównym globalnym językiem biznesu, nauki i stosunków międzynarodowych, to jest globalna lingua franca. A kursy poziomu, przy Abbey College Cambridge i całej Wielkiej Brytanii prowadzone są w języku angielskim, to będzie również językiem nauczania dla kierunków studiów, że pójdziesz na studia na uniwersytecie.

Dlaczego badań naukowych po angielsku?

Podczas ogólnych korzyści, że opanowanie języka angielskiego przynosi są ogromne, jeśli głównym celem ma być przyjęty do wybranej uczelni w Wielkiej Brytanii lub innego kraju anglojęzycznym, będzie zobowiązany do wykazania określony poziom znajomości języka angielskiego. Zazwyczaj jest to wykazane przez nacięcie w teście uznawane języka angielskiego, takie jak IELTS.... [-]

Wielka Brytania Manchester
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Podstawowy rok

Abbey College Manchester

Jest to kurs w pełnym wymiarze godzin na celu przygotowanie studentów zagranicznych do bezpośredniego wejścia do większości brytyjskich uniwersytetów. Te uniwersytety nal ... [+]

Jest to kurs w pełnym wymiarze godzin na celu przygotowanie studentów zagranicznych do bezpośredniego wejścia do większości brytyjskich uniwersytetów. Te uniwersytety należą Bristol, Bath, Manchester, Sheffield, Leeds, Birmingham, Aston, Nottingham, York, Southampton, University College London, Salford i Queen Mary. To jest zwykle dostarczane w ciągu jednego roku. Jednakże, może być również dokonywane w ciągu 18 miesięcy lub dwa lata dla tych studentów, którzy odpowiadają wolniej lub nie studiowali na ekwiwalent poziomu 3 (czyli A-Level) wcześniej.

Jest w pełni akredytowany przez NCFE zgodne z brytyjskim Visa Imigracji (UKVI) wymagań.

Przygotowujące

... [-]
Wielka Brytania Manchester
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Abbey College Manchester - The Gold Standard in Education