Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto wybrać Able Manchester:

Tworzenie A Bespoke kurs języka angielskiego!

W STANIE Manchester oferuje unikalne podejście do rozwoju języka angielskiego, oferując każdemu uczniowi możliwość stworzenia bespoke kurs, który pozwala im na ich cele nauczania czy to zawodowe, osobiste lub akademickie.

Dodaj mnie na skype do dyskusji już od dziś: Skype: alicja_golub

-Affordable Kursy-

W STANIE Manchester jest zobowiązana do przekazywania studentom nie tylko zajęcia językowe, ale także doskonałą wartość dla pieniędzy, dlatego mamy jasną strukturę cenową i bardzo przystępne ceny zaczynają się od £ 5 na godzinę. Każdy student ma możliwość stworzenia dedykowanego kurs, który pozwala im na ich cele nauczania.

-Experienced, Profesjonalny Tutors-

W STANIE Manchester jest zobowiązana do przekazywania studentom nie tylko zajęcia językowe, ale także doskonałą wartość dla pieniędzy, dlatego mamy jasną strukturę cenową i bardzo przystępne ceny zaczynają się od £ 5 na godzinę.

Student Referencje:

"Podejście w ABLE Manchester jest fantastyczne - w krótkim czasie byłem w szkole byłem w stanie poprawić swoje ogólne umiejętności języka angielskiego, podczas gdy tak naprawdę buduje na mojej Business English." -Robert Chojecki "Łącząc kursy stanie Manchesteru razem udało mi się osiągnąć mój cel uzyskania zespół 7 w IELTS szybciej niż kiedykolwiek, że to możliwe. "-Diego Natali

Kursy języka angielskiego w Manchester City Centre:

Każdy student ma możliwość stworzenia dedykowanego kurs, który pozwala im na ich cele nauczania.

Manchester ma wszystko i jest to o wiele tańsze niż mieszka w Londynie! Dwie klasy kluby piłkarskie świata, trzy znakomite uczelnie, w centrum rewolucji przemysłowej, jedne z najlepszych brytyjskich zespołów wszechczasów, wspaniałe zakupy, niezapomniane nocnych, niesamowite restauracje i zupełnie wyjątkowe połączenie nowoczesnych i architektury gotyckiej. Łatwy transport Manchester jest niewielkim miastem, które sprawia, że ​​poruszanie się proste z jednym z najlepszych usług transportu publicznego w Wielkiej Brytanii.

Kapitał wielokulturowym Manchester jest jednym z najbardziej przyjaznych miast w Wielkiej Brytanii, która łączy północną urok z żywą wielokulturowej atmosferze. Świetna lokalizacja w miejscu brytyjskiego Manchesteru oznacza, że ​​największe miasta i atrakcje - Liverpool, Leeds, York, North Wales oraz Lake District to mniej niż godzinę i pół drogi, co sprawia, wycieczki i wizyty weekendowe łatwe i proste.

Minut od lotniska łączy Manchester Airport jest zaledwie 20 minut jazdy pociągiem od centrum miasta i Liverpool Airport jest mniej niż godzinę drogi.

W STANIE Manchester może zorganizować wybór zakwaterowania do własnych wymagań i budżetu!

Zakwaterowanie u rodziny

Jest to fantastyczna okazja, aby doświadczyć życia w prawdziwej angielskiej rodziny. Życie z angielskiej rodziny oznacza, że ​​można mieć prawdziwego angielskiego zanurzenie doświadczenie, jak masz okazję poćwiczyć swoje umiejętności językowe z native speakerami poza klasą.

Wszystkie nasze rodziny są w pełni sprawdzone u rodziny i musi przejść szeroki proces wywiad. Na ABLE Manchester używamy tylko rodziny goszczące, którzy mają duże doświadczenie gospodarzem międzynarodowych studentów. Mamy dużo czasu na dopasowanie studentów z prawej rodziną spędzić w celu zapewnienia, studenci mają najlepsze możliwe pobyt.

Homestay jest podzielony na dwie kategorie - standard i executive - i jest dostępny w pełnym lub niepełnym wyżywieniem.

Akademik

Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą żyć w środowisku młodych i tętniącej życiem z innymi studentami. Nasze studenckie rezydencje znajdują się blisko centrum miasta, więc łatwo jest dostać się do szkoły. Ten rodzaj zakwaterowania oferuje doskonały stosunek jakości do ceny, jak uczniowie są blisko do wielu udogodnień i można zaoszczędzić na kosztach transportu.

Rezydencje studenckie są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć trochę wolności, jak można przyjść i odchodzą, jak należy, a także mają okazję gotować dla siebie. Mieszka w rezydencji jest idealnym miejscem dla ludzi, którzy kochają się towarzysko, jak będzie zazwyczaj żyć z 5-6 innych ludzi i bardzo często będą z całego świata, więc mieszkasz w warunkach prawdziwie międzynarodowym!

Rezydencje studenckie mają prywatną sypialnię z łazienką i wspólną kuchnią i salonem.

Mieszkanie studenckie

W STANIE Manchester jest tylko Akademia Języka Angielskiego w Manchesterze, aby być w stanie zaoferować swoim studentom wyłącznego użytku mieszkaniu studenckim. Apartament znajduje się 20 minut drogi od szkoły i składa się z trzech sypialni dwuosobowych ze wspólną łazienką i aneksem kuchennym. Niedawno odnowiony, mieszkanie jest bardzo przystępne rozwiązaniem dla studentów przyjeżdżających na studia na ABLE Manchester.

To mieszkanie jest zajęte tylko przez ABLE studentów Manchester, dzięki czemu można poznać swoich współlokatorów przed przyjazdem - staramy się również utrzymać mieszankę narodowości w mieszkaniu, aby można było mówić tylko po angielsku w domu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają możliwości taniego, ale chcą bezpieczeństwa wynajem z zaufanego źródła. Mieszkanie jest własnością ABLE Manchester więc można wynająć zarówno na długoterminowe i krótkoterminowo.

Prywatne Wypożyczalnie

Jeśli planujesz pobyt w Manchesterze przez długi okres czasu (czyli ponad sześć miesięcy) lub jeśli chcesz żyć z przyjacielem lub partnerem, a następnie prywatny wynajem może być odpowiedź. Istnieje wiele dostępnych opcji, aby zadowolić wszystkich wymagań i budżetu. W STANIE Manchester może pomagać i doradzać tych, którzy chcą wynająć dom lub mieszkanie przez prywatnego właściciela. Wystarczy poinformować nas w momencie rezerwacji. Hotele i Schroniska W dużym mieście, istnieje wiele hoteli i hosteli dostępne zarówno długim i krótkim podstawie terminu. W centrum Manchesteru istnieje szeroka oferta hoteli dla każdego - luksus, biznesu i budżetu, a my jesteśmy bardziej niż szczęśliwi, aby doradzać i zarezerwuj swój pobyt w hotelu jako część pakietu badań. Istnieje duży hostel blisko do szkoły, gdzie prywatne pokoje i łóżka w pokojach wieloosobowych można wynająć na krótki okres.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

ABLE English Language School in Manchester UK

Zbuduj zajęcia w STANIE są zaprojektowane, aby umożliwić uczniom rozwijać swoje umiejętności w określonych obszarach języka. Zajęcia te koncentrują się na każdym pojedync ... [+]

Zbuduj zajęcia w STANIE są zaprojektowane, aby umożliwić uczniom rozwijać swoje umiejętności w określonych obszarach języka. Zajęcia te koncentrują się na każdym pojedynczym umiejętności lub jednego obszaru języka, tak aby uczniowie mogą doskonalić w tych obszarach. Zbuduj zajęcia są fantastyczne dla tych, którzy szukają większego zrozumienia pewnej dziedzinie lub którzy mają specjalne wymagania dla nauki języka angielskiego. Dodaj mnie na skype do dyskusji już od dziś: alicja_golub Zbuduj zajęcia są doskonałym dodatkiem do każdego osiągnięcia lub Dowiedz się oczywiście. Zbuduj zajęcia obejmują: Budowanie Pisanie, Budowanie Czytanie i słownictwo, Budowanie płynność, Budowanie Gramatyka i budować biznes. ... [-]
Wielka Brytania Manchester
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 52 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ABLE English Language School in Manchester UK

Zajęcia Excel w STANIE są 12:59 klas, gdzie uczniowie mogą spędzić czas pracy z ich osobistego trenera, aby osiągnąć swoje konkretne cele - zajęcia mogą skupić się na pra ... [+]

Zajęcia Excel w STANIE są 12:59 klas, gdzie uczniowie mogą spędzić czas pracy z ich osobistego trenera, aby osiągnąć swoje konkretne cele - zajęcia mogą skupić się na praktyce egzamin, English for Business lub uniwersytetu, lub zdolności General English. One-to-One zajęcia są idealne dla tych, którzy szukają wyników szybko! Wydając jeden na jeden raz z nauczycielem oznacza, że ​​cały nacisk klasy jest o osiągnięcie celów ucznia w możliwie najkrótszym czasie.

Dodaj mnie na skype do dyskusji już od dziś: alicja_golub Jak długo muszę się uczyć, aby nauczyć się angielskiego?

To zależy od poziomu zaczynasz się, co twój język ojczysty jest i jak ciężko pracują! Początkującego może zwykle osiągnąć silny poziom pośredni w 9-12 miesięcy. ... [-]

Wielka Brytania Manchester
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 52 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ABLE English Language School in Manchester UK

W STANIE najpopularniejszych Kurs skupia się na wszystkich kluczowych umiejętności studenci muszą skutecznie używać języka angielskiego w warunkach realnego świata. Komun ... [+]

W STANIE najpopularniejszych Kurs skupia się na wszystkich kluczowych umiejętności studenci muszą skutecznie używać języka angielskiego w warunkach realnego świata. Dodaj mnie na skype do dyskusji już od dziś: alicja_golub Komunikatywna lekcja skupia się na czterech kluczowych umiejętności; mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. Celem kursu jest dla studentów, aby być w stanie komunikować się w płynnym, naturalnym stylu.

Jak długo muszę się uczyć, aby nauczyć się angielskiego?

To zależy od poziomu zaczynasz się, co twój język ojczysty jest i jak ciężko pracują! Początkującego może zwykle osiągnąć silny poziom pośredni w 9-12 miesięcy. ... [-]

Wielka Brytania Manchester
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 52 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ABLE English Language School in Manchester UK

Osiągnąć kursy na ABLE naciskiem na umiejętności i technik niezbędnych do uzyskania stopień chcesz i zasługują. ABLE na trenerzy to egzamin z wybitnych specjalistów rekor ... [+]

Język angielski OSIĄGNIĘCIA egzaminu Sukces Osiągnąć kursy na ABLE naciskiem na umiejętności i technik niezbędnych do uzyskania stopień chcesz i zasługują. ABLE na trenerzy to egzamin z wybitnych specjalistów rekordów torów, który nauczy Cię, porady i wskazówki, których potrzebujesz, aby zmaksymalizować swój znak. Klasy egzaminacyjne obejmują: IELTS - (Academic / Ogólne), FCE, CAE, CPE, KET, PET

Dodaj mnie na skype do dyskusji już od dziś: alicja_golub

l = Uczyć się języka: STANIE najpopularniejszych Kurs koncentruje się na wszystkich kluczowych umiejętności studenci muszą skutecznie używać języka angielskiego w warunkach realnego świata. ... [-]

Wielka Brytania Manchester
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 52 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku