Newcastle University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dokładnie tam, gdzie chcesz być

Chcesz studiować na wyższej uczelni w jednym z najbardziej ekscytujących miast w Wielkiej Brytanii? Newcastle University umieścił 5. miejsce w Wielkiej Brytanii w International Student Barometer 2016 i jest częścią znanej na całym świecie Russell Group. W Newcastle University znajduje się w samym sercu kampusu. Poczujesz się częścią tej tętniącej życiem, kwitnącej sceny uniwersyteckiej od razu, jak się uczyć w jej fantastycznych nowoczesnych obiektów. Doświadczysz nauczania w stylu uniwersyteckim z wykładami, tutorialami i wspartymi prywatnymi studiami. Nasz przyjazny zespół wsparcia znajduje się w pobliżu, więc możesz być pewien prostego, zrelaksowanego i inspirującego pierwszego roku.

Serce twojego doświadczenia edukacyjnego

Chcesz studiować w sercu kwitnącego miasta? Centrum INTO na Newcastle University w Newcastle University oferuje właśnie to. To nowoczesne, bezpieczne centrum z pełnym dostępem do szeregu udogodnień dla życia i nauki.

Dzięki najnowocześniejszym obiektom do nauki, zakwaterowaniu na miejscu oraz wielu możliwościom relaksu i spotkań towarzyskich, znajdziesz wszystko w jednym miejscu.

Oprócz nowoczesnych sal lekcyjnych i fantastycznych urządzeń IT, Centrum oferuje wszechstronne laboratorium, Centrum Zasobów Językowych i obszerną bibliotekę. Będziesz wspierany przez naszych oddanych nauczycieli i pracowników, którzy zapewnią ci maksymalne wykorzystanie czasu na Newcastle University w Newcastle University .

Biblioteka

W kampusie są trzy biblioteki. Otwarta siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, Biblioteka Robinsona jest główną biblioteką uniwersytetu. Tutaj znajdziesz ponad milion książek, ponad 100 000 zasobów elektronicznych i tysiące czasopism.

Istnieją dwie dodatkowe biblioteki specjalistyczne - Law Library i Walton Medical and Dental Library. Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz? Przyjazny personel służy pomocą w znalezieniu potrzebnych informacji.

 • 1300 komputerów w sieci, niektóre z dostępem 24-godzinnym
 • Pisanie prac rozwojowych, Pomocy matematycznej i ogólnej pomocy bibliotecznej
 • Kasa DVD i CD do nauki języka

Udogodnienia

Jeśli chodzi o naukę, centrum INTO ma wszystko, czego potrzebujesz. Istnieje mieszanka przestrzeni społecznych i spokojnych miejsc do prywatnego studiowania. Dobrze zaopatrzone Centrum Zasobów Nauczania jest wypełnione książkami, zasobami internetowymi i czasopismami, aby poprawić swoje studia. Centrum zasobów szkoleniowych jest otwarte od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-18.

Chcesz uczyć się online? Będziesz mieć dostęp do Blackboard, wirtualnego środowiska nauczania, w którym będziesz mógł pobierać notatki z wykładów i zawartość kursu, a także brać udział w dyskusjach z kolegami z klasy i nauczycielami.

Potrzebuje porady? Centrum oferuje 24-godzinne wsparcie od momentu przybycia. Od pomocy wizowej i imigracyjnej po odbiór z lotniska, program orientacyjny i pomoc domową w zakwaterowaniu, będziesz miał wszelką pomoc potrzebną do osiedlenia się.

Życie na kampusie to nie tylko nauka. Będziesz mieć także dostęp do wspaniałych udogodnień, w których możesz spotkać się ze swoimi nowymi przyjaciółmi. Kawiarnie, restauracje i obiekty sportowe można znaleźć na terenie kampusu. Lub udaj się do Unii Studenckiej, w której będziesz rozpieszczany przez ponad 200 klubów i stowarzyszeń.

jedzenie

Wspaniałe miejsce na spędzanie czasu z przyjaciółmi i odpoczynek między zajęciami, kawiarnia znajduje się w centrum kampusu. To świetne miejsce na śniadanie, lunch lub drinka między lekcjami. Dostępne są często opcje wegetariańskie i halal, a także karta lojalnościowa, dzięki której możesz zaoszczędzić pieniądze.

Niesamowite udogodnienia i fantastyczna lokalizacja

Będziesz miał dostęp do wszystkich niesamowitych udogodnień Newcastle University . Jest wielokrotnie nagradzana Robinson Library i Language Resource Center - obie są świetnymi miejscami do nauki, a także doskonałym środowiskiem wirtualnego uczenia się. Ale na Newcastle University nie chodzi tylko o zajęcia i naukę, ze świetnym związkiem studenckim i fantastycznym centrum sportowym.

Globalna uczelnia o najwyższym rankingu

Newcastle University zapewnia doskonałą perspektywę zatrudnienia, niezapomniane wrażenia studenckie i jest członkiem-założycielem grupy Russell, która obejmuje 24 najbardziej cenione uniwersytety wymagające intensywnej nauki. Zajmując 1% najlepszych uczelni na świecie i 23 miejsce w Wielkiej Brytanii, Newcastle University zajmuje także 12. miejsce na świecie pod względem satysfakcji studentów z zagranicy.

Studiowanie tutaj oznacza, że ​​dołączysz do ponad 23 000 uczniów z ponad 120 krajów i silnej społeczności studenckiej, która zainspiruje i zachęci do nauki.

Utrzymanie tradycji doskonałości

Jeden z najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii, cieszący się znakomitą reputacją dzięki doskonałemu nauczaniu i najnowocześniejszym badaniom, Newcastle University jest popularnym wyborem zarówno dla studentów, jak i pracodawców.

Będziesz budować globalne powiązania tutaj, z uniwersytetem oferując szereg opcji, które poprawią twoje studia, w tym:

 • studiuj za granicą umowy z ponad 250 uniwersytetami na całym świecie, a także międzynarodowe studia za granicą, letnia szkoła i programy pracy zintegrowane w stopniach
 • finansowanie podróży studenckich na całym świecie
 • partnerstwa z ponad 400 instytucjami globalnymi
 • bezpłatny dostęp dla wszystkich studentów do obiektów umożliwiających naukę innego języka
 • dyplomy dostarczone w Singapurze i szkoła medyczna w Malezji
 • nowiutki kampus w Londynie, oferujący szereg kursów dyplomowych, kursów mistrzowskich oraz wydarzeń dla pracodawców i absolwentów
 • różne dyscypliny, z 27 tematami w rankingu 20 najlepszych w Wielkiej Brytanii

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Undergraduate Pathways » Widzieć Dyplomy studiów magisterskich » Widzieć Podstawowy rok »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom absolwenta

Absolwent dyplomu w biznesie i humanistyce z pre-sessional english

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Wielka Brytania Newcastle upon Tyne

Ten program obejmuje dodatkowy termin, specjalnie poświęcony poprawie umiejętności języka angielskiego w celu bezpośredniego wejścia na studia magisterskie na Newcastle University. Postęp w szeregu stopni podyplomowych w dziedzinie biznesu, komunikacji, dziedzictwa, prawa, mediów, nauk społecznych i transportu na Uniwersytecie Newcastle. [+]

Popraw swój język i umiejętności akademickie w celu bezpośredniego wejścia na studia magisterskie na Newcastle University. Kurs obejmuje moduł Pre-sessional English Language, który pomoże Ci przygotować się do nauki w Wielkiej Brytanii.

Dyplom ukończenia z Pre-sessional English umożliwia studiowanie jednego języka w języku angielskim, a następnie studiów akademickich w biznesie i humanistyce.

[-]

Absolwent dyplomu w dziedzinie architektury

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 miesięcy September 2018 Wielka Brytania Newcastle upon Tyne

[+]

[-]

Dyplom ukończenia szkoły i biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 miesięcy September 2018 Wielka Brytania Newcastle upon Tyne

Popraw swój język i umiejętności akademickie w celu bezpośredniego wejścia na studia magisterskie na Newcastle University. Ten szlak oferuje postępy w zakresie studiów podyplomowych w dziedzinie rolnictwa, biznesu, komunikacji, dziedzictwa, prawa, mediów, nauk społecznych i transportu na Uniwersytecie Newcastle. [+]

Popraw swój język i umiejętności akademickie w celu bezpośredniego wejścia na studia magisterskie na Uniwersytecie Newcastle

Ten szlak oferuje postępy w zakresie studiów podyplomowych w dziedzinie rolnictwa, biznesu, komunikacji, dziedzictwa, prawa, mediów, nauk społecznych i transportu na Uniwersytecie Newcastle.

Dlaczego ubiegać się o program Graduate Diploma? miejsce uczelni dla wszystkich pomyślnych studentów wysokiej jakości program uniwersytecki pełny status uniwersytetu

[-]

Graduate Diploma in Architecture with Pre-sessional English

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Wielka Brytania Newcastle upon Tyne

[+]

Akademicki: studia licencjackie lub trzyletnie dyplom

[-]

Podstawowy rok

International Foundation in Architecture

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 - 12 miesięcy September 2018 Wielka Brytania Newcastle upon Tyne

[+]

Język angielski: IELTS 5.0 - 5.5 lub równoważny

[-]

International Foundation in Business and Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 - 12 miesięcy January 2019 Wielka Brytania Newcastle upon Tyne

[+]

pomyślne ukończenie wywiadu; po uprzednim zbadaniu odpowiedniej dyscypliny; po ukończeniu studiów; lub posiadający IELTS 6.0 lub równoważny w języku angielskim.

7. miejsce w Wielkiej Brytanii w dziedzinie rolnictwa

(The Times i The Sunday Times Dobry Przewodnik uniwersytecki w 2017)

Prowadząc do studiów licencjackich na Uniwersytecie Newcastle w takich dziedzinach, jak:

Księgowość, Finanse i Ekonomia

Oprócz wykładów odbędą się seminaria, zajęcia grupowe, sesje komputerowe, a także kliniki naukowe, gdzie nauczyciele otrzymają od nauczyciela wytyczne. Eksperci z dziedziny biznesu pomogą zwiększyć Twoje studia, dając prezentacje. Będziesz także korzystać z studiów przypadku z serii Financial Times 100.... [-]


Międzynarodowe fundamenty nauk humanistycznych i społecznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 - 12 miesięcy September 2018 Wielka Brytania Newcastle upon Tyne

Oferując bezpośredni wjazd do pierwszego roku studiów licencjackich w szeregu dziedzin z prawa do mediów do polityki w wiodącym uniwersytecie w Wielkiej Brytanii. [+]

Połączenie nauki akademickiej, intensywnego nauczania języka angielskiego i umiejętności uczenia się, aby przygotować się na rozpoczęcie pierwszego roku w dziedzinie polityki i socjologii na Uniwersytecie Newcastle

INTO Newcastle University oferuje najlepsze przygotowanie do bezpośredniego wjazdu do pierwszego roku studiów licencjackich w różnych dziedzinach z prawa, mediów i polityki.

Dlaczego warto ubiegać się o program International Foundation? gwarantowane uczelnie dla wszystkich pomyślnych studentów wysokiej jakości program uniwersytecki pełny status studenta i dostęp do obiektów uniwersyteckich

Dostępne są dwa warianty kursu:

Międzynarodowa Fundacja (3 terminy) - jest to standardowa opcja Rozszerzona Międzynarodowa Fundacja (4 terminy) - dodatkowe funkcje języka angielskiego na początku służą dodatkowej pomocy językowej Gdzie zajmie mi? ... [-]

Międzynarodowym fundamencie nauk przyrodniczych i inżynierskich

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 - 12 miesięcy September 2018 Wielka Brytania Newcastle upon Tyne

Oferując bezpośredni dostęp do pierwszego roku studiów licencjackich w zakresie przedmiotów inżynieryjnych i naukowych na wiodącym uniwersytecie w Wielkiej Brytanii. [+]

Studiuj na studiach licencjackich w dziedzinach, takich jak nauka i inżynieria na Newcastle University

Kurs gwarantowany jakością oferujący bezpośredni wstęp do pierwszego roku studiów licencjackich w zakresie przedmiotów inżynieryjnych i przedmiotów ścisłych w wiodącym uniwersytecie w Wielkiej Brytanii.

Dlaczego warto ubiegać się o program International Foundation? gwarantowane uczelnie dla wszystkich pomyślnych studentów wysokiej jakości program uniwersytecki pełny status studenta i dostęp do obiektów uniwersyteckich

Dostępne są dwa warianty kursu:

[-]

Undergraduate Pathway

International Year One in Architecture

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 - 12 miesięcy September 2018 Wielka Brytania Newcastle upon Tyne

[+]

Gdzie mnie to zaprowadzi?

[-]

Jeden rok w biznesie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 - 12 miesięcy September 2018 Wielka Brytania Newcastle upon Tyne

Przygotuj się na przystąpienie do drugiego roku studiów licencjackich w Newcastle University Business School. Ten kurs zwiększy twoją wiedzę w zakresie nowoczesnych umiejętności biznesowych i zarządzania, umożliwiając postępowanie bezpośrednio w drugim roku studiów licencjackich po pomyślnym zakończeniu. [+]

Przygotuj się na przystąpienie do drugiego roku studiów licencjackich w Newcastle University Business School.

Dlaczego ubiegać się o program International Year One? miejsce uczelni dla wszystkich pomyślnych studentów wysokiej jakości program uniwersytecki pełny status uniwersytetu

Dostępne są dwa warianty kursu:

[-]

Kontakt

INTO Newcastle University

Adres The INTO Building
NE1 7RU Newcastle upon Tyne, England, Wielka Brytania
Strona internetowa http://www.intostudy.com/en-gb/universities/newcastle-university