Read the Official Description

Akademia Syracuse Jest międzynarodową szkołą specjalizującą się w ułatwianiu i zarządzaniu studiami za granicą programów dla studentów na Sycylii, ze szczególnym uwzględnieniem badań śródziemnomorskich, zarówno starożytnych, jak i współczesnych.

Z ponad 30-letnim doświadczeniem jako centrum edukacyjne Akademia Syracuse oferuje idealne warunki do nauki: znajduje się w centrum Syrakuz, tuż obok znanego na całym świecie parku i muzeum archeologicznego. Wszystkie kursy są prowadzone w języku angielskim.

Willa San Giovanni

W zabytkowej willi znajduje się 2 hektary bujnego botanicznego ogrodu wypełnionego drzewami cytrusowymi, śródziemnomorską roślinnością, wiekowymi palmami i innymi egzotycznymi roślinami.

Znajduje się tuż obok kościoła św. Jana, który zapewnia dostęp do Katakumby i Krypta św. Marcosza: Pierwsze miejsce kultu chrześcijańskiego na Zachodzie, gdzie głosił św. Paweł. Willa jest także przylegająca do hotelu Muzeum Archeologiczne i Bazylika Matki Bożej Łzy, Natomiast Teatr Grecki I wyspie Ortygia Są w odległości krótkiego spaceru.

Spokojna oaza w centrum miasta Syrakuzy, gdzie studenci znajdują się w otoczeniu stanowisk archeologicznych i przyrody. Strategiczny punkt wyjścia do odkrywania wyspy Sycylii i odkrywania śródziemnomorskiej kultury.

POTRZEBACJA TERYTORA DLA HISTORYCZNYCH, ARTYKUŁÓW I ZESPOŁÓW NAUKOWYCH

Syracuse (Siracusa w języku włoskim), krótko wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, jest skarbnicą położoną na południowo-wschodnim wybrzeżu włoskiej wyspy Sycylii. Ponad 3 tysiąclecia zgromadziła bogactwo sztuki i cennej architektury, która świadczy o przejściu wielu chwalebnych cywilizacji.

Dzisiaj miasto Syrakuzy Jest ciepłym i życzliwym miastem Z wieloma do zaoferowania przygód duszy i kulturystów: można się zgubić w labiryncie wąskich uliczek historycznego centrum, wybrać się na spacer po średniowiecznym zamku, który wychodzi na naturalny port lub zbadać dziewicze plaże i rezerwaty morskie Otaczają miasto.

"Największe greckie miasta we Włoszech i najbardziej potężne z nich wszystkich"Zgodnie z definicją Cicero, Syracuse był kiedyś Najpotężniejszy ze wszystkich kolonii greckich We Włoszech (znane w tamtym czasie jako Magna Grecia lub "Greater Greece"). W 5 wieku pne, w szczycie jego potęgi i licząc dwukrotnie obecną ludność, Syracuse pokonał potężną flotę Aten, aby przejąć kontrolę nad Morzem Śródziemnym.

Miasto było domem dla wielu wspaniałych Greków, przede wszystkim wielkiego wynalazcy i matematycznego geniuszu, Archimedes. Wśród wielu momentów "Eureka" poświęcił się badaniu matematyki, kombinatorom i rachunkowi, zanim został zabity przez żołnierza rzymskiego po ciężkim obronie swojego miasta przed oblężeniem. Jest przodkiem późniejszych wynalazców i naukowców, jak Leonardo i Galileo.

Wyspa Ortygia, Zabytkowego centrum i kulturalnego serca miasta, z tradycyjnym rynkiem ulicznym i wspaniałymi kawiarniami, posiada przyjazną i kolorową atmosferę, która sprawia, że ​​zwiedzanie stawia radość. Ta dzielnica miasta jest domem dla majestatycznych Świątynia Apolla i Świątynia Ateny, Zbudowany na cześć greckiej bogini, aby świętować zwycięstwo nad Atenami i nieprzerwanie używany przez wieki jako miejsce kultu przez Rzymian, Arabów i chrześcijan.

Syracuse jest również Podstawa strategiczna Dla tych, którzy chcą cieszyć się pięknem Sycylii, zaledwie rzut kamieniem od wszystkich innych głównych atrakcji wyspy: Doliny Świątyń i Scala dei Turchi w Agrigento, Mt. Etna, najwyższy wulkan w Europie i na wzgórzu miasto Taormina. Łatwo dotrzeć do wszystkich głównych włoskich lokalizacji: pobliski port lotniczy Fontanarossa łączy Syracuse ze wszystkimi dużymi miastami (Rzym, Florencja, Wenecja, Mediolan, Neapol), codziennie i przy niskich kosztach lotów.

Chociaż natura wychodząca i Hotelarstwo Włosi są znani na całym świecie, studenci zagraniczni są zawsze zaskoczeni otwartymi ramionami, które otrzymują od lokalnych mieszkańców, co pomaga stworzyć przyjazną i komfortową atmosferę, którą wszyscy studenci chętnie opowiedzą.

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

The Italian Academy

Nasze kursy języka włoskiego koncentrują się na zapewnieniu studentom odpowiednich umiejętności komunikacyjnych poprzez uczenie się języka włoskiego w najbardziej natural ... [+]

Nasze nauczanie oparte jest na podejściu komunikacyjnym. Dzięki rozwojowi czterech umiejętności - mówienia, pisania, czytania i słuchania - kurs zapewnia studentom narzędzia niezbędne do korzystania z języka i współdziałania w różnych sytuacjach w życiu codziennym. To podejście oparte na komunikacji jest uzupełnione przez dogłębne badanie włoskich struktur gramatycznych, ważnych dla właściwego używania języka włoskiego. Stosowane materiały są starannie dobierane w oparciu o interesy studentów i zgodne z wytycznymi określonymi przez wspólne ramy europejskie.

Nasi długoletni studenci, którzy chcą podążać za konkretnymi kursami egzaminacyjnymi, mogą przygotowywać i zasiadać w CILS na poziomach od A1 do C2 CEFR. ... [-]

Włochy Syracuse
Otwarta rekrutacja
Zaoczne
1 - 70 tygodnie
Stacjonarne
Online
Czytaj więcej po polsku
Location address
Via San Giovanni alle Catacombe, 7
Syracuse, Sicily, 96100 IT