TOChina HUB

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

TOChina HUB to zintegrowane centrum wiedzy, które ma za zadanie angażować Chiny nie tylko jako obszar badań, ale także jako niezbędny partner w edukacji przyszłych pokoleń kosmopolitycznych obywateli i kompetentnych specjalistów.

Uniwersytet Torino opracował TOChina HUB we współpracy z ESCP Europe (kampus Torino) i Torino World Affairs Institute (T.wai), aby promować innowacyjny model współpracy akademickiej z wybranymi chińskimi partnerami.

Wspólne programy badawcze, dynamiczne programy szkoleń międzykulturowych i mobilności studentów oraz nowe kanały odpowiednich wymian międzyludzkich zostały nawiązane z Uniwersytetem Pekińskim, Pekińskim Uniwersytetem Studiów Zagranicznych, Uniwersytetem Zhejiang i Uniwersytetem Studiów Zagranicznych Guangdong.

TOChina HUB ma zamiar przyłączyć się do obchodów 50. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych między Włochami a Chinami w 2020 r. Dzięki ambitnej platformie, która posłuży wspieraniu uczenia się przez całe życie w Chinach, a także dynamice transformacji pasa i drogi Inicjatywa.

Wspierany przez dwie największe włoskie fundacje bankowe - Compagnia di San Paolo, poprzez program do spraw międzynarodowych i Fondazione CRT - oraz przez Torino Chamber of Commerce, TOChina HUB działa w celu dostarczenia wiedzy opartej na teorii, spostrzeżeń dotyczących polityki i praktyczna wiedza na temat zmieniających się tożsamości Chin, struktur społeczno-gospodarczych, instytucji i polityk.

Lokalizacje

Pekin

Address
Pekin, Pekin, Chiny

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium