SICILIA Scuola di lingua Italiana per stranieri

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W 2005 roku założył Palermo, W Sycylia, Szkoła języka włoskiego dla obcokrajowców Sycylii, Jeden z niewielu szkół w Palermo która specjalizuje się w nauce języka włoskiego. Szkoła Sycylia, oprócz organizowania kursów włoskiego dla obcokrajowców, wykonuje inne czynności związane z turystyki i kultury włoskiej.

Szkoła Sycylia Jest to jedna z niewielu szkół w Sycylia łącząc Wakacje Kultury w Palermo nauce języka włoskiego. Szkoła jest akredytowana przez "Uniwersytet w PizieI to jest domem dla egzaminów DITALSCertyfikaty do nauczania języka włoskiego dla cudzoziemców.

Zespół składa się z nauczycieli szkoły Sycylii native speakerów i specjalizuje się w nauce języka włoskiego.

Nasza szkoła, nasi uczniowie Zastrzegamy sobie ciepło i prostotę naszej ziemi dla słoneczna uczyć się języka włoskiego w obsłudze, a jednocześnie spędzić miłe godziny lekcji, pobliskie plaże z błękitną wodą, pozwoli wakacje -Badanie wspaniałym i niezapomnianym.

Nauczyciele w naszej szkole są specjalizuje się w nauce języka włoskiego, ponieważ posiadają kompetencje certyfikacji. Dodatkowo, nasi nauczyciele są absolwentami i rodzimych włoski.

Nasz personel jest do dyspozycji lekcje dla osób lub grup, do tych wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka włoskiego przez formuły Holiday Studio w Palermo, na Sycylii.
Zespół naszej szkoły, z pomocą naszych partnerów, lokalnych operatorów turystycznych, dostępna jest również zorganizowanie wolnego czasu w weekendy i przez cały okres pobytu w różnych działań (wycieczki, imprezy, sport, gotowania klasy, pływanie łodzią, itp).

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Włoski

Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Kursy języka włoskiego w szkole "Sicilia"

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu October 2019 Włochy Palermo

Szkoła języka włoskiego "Sicilia" oferuje kursy języka włoskiego dla obcokrajowców na wszystkich poziomach językowych, tworząc same początkujących do zaawansowanych, którzy chcą specjalizować się ich schills. Nasze poziomy odnosić się do tych z Common European Framework: A1-A2; B1-B2; C1-Advanced. Kursy włoskie są odpowiednie dla wszystkich obcokrajowców, którzy chcą nauczyć się języka włoskiego w Palermo, na Sycylii i pogłębić swoją wiedzę w ... [+]

Kursy języka włoskiego w szkole "Sicilia"

Szkoła języka włoskiego "Sicilia" oferuje kursy języka włoskiego dla obcokrajowców na wszystkich poziomach językowych, tworząc same początkujących do zaawansowanych, którzy chcą specjalizować się ich schills. Nasze poziomy odnosić się do tych z Common European Framework: A1-A2; B1-B2; C1-Advanced. Kursy włoskie są odpowiednie dla wszystkich obcokrajowców, którzy chcą nauczyć się języka włoskiego w Palermo, na Sycylii i pogłębić swoją wiedzę w inny i niepowtarzalny sposób przez pobyt na wyspie Morza Śródziemnego. Niezapomnianym przeżyciem poprawić swoją znajomość języka włoskiego, poszerzyć słownictwo i formy gramatyczne zrozumieć i struktury, które są prezentowane i analizowane w kolejności ich złożoności i częstotliwości użytkowania.... [-]