NABA Summer school 2019

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Laureate101


Przyjedź do Włoch tego lata i naucz się sztuki i projektowania! Letnie kursy NABA oferują dwutygodniowe intensywne badania i doświadczenia projektowe w dziedzinie projektowania, mody i wizualnego

NABA oferuje również kursy letnie w kulturze włoskiej

Oferta letnia NABA obejmuje kursy wprowadzające, pośrednie i zaawansowane rozprowadzane podczas trzech letnich sesji. Możesz łączyć kursy, aby stworzyć sesję dwu-, cztero- lub sześciotygodniową, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać swój czas w Mediolanie iw pełni doświadczyć podejścia i wartości NABA.

Wszystkie programy letnie prowadzone są w języku angielskim.

KREDYTY

NABA przyzna punkty ECTS za kursy letnie, więc uczniom łatwiej będzie przekazać swoje kredyty innym uniwersytetom i akademiom, które korzystają lub akceptują system ECTS.

Po pomyślnym ukończeniu każdego dwutygodniowego kursu letniego (45 godzin zajęć) NABA wyda 3 punkty ECTS, które mogą być przeniesione na opcję macierzystego uniwersytetu każdego ucznia.

Zainteresowani studenci powinni wymagać programu NABA ECTS kursu do biura letnich kursów NABA na adres summer@naba.it i przesłać go do swoich uczelni macierzystych w celu sprawdzenia możliwości uzyskania punktów ECTS wydanych przez NABA dla kursów letnich uznanych w ich programie nauczania. Aby uzyskać punkty ECTS, uczniowie muszą mieć ukończone 18 lat, ukończyć studia w szkołach średnich i zapisać się na ścieżkę studiów uniwersyteckich, spełnić wymagania wstępne kursu i osiągnąć efekty i cele kształcenia.

MIESZKANIOWY

NABA pomaga studentom zagranicznym znaleźć zakwaterowanie. Studenci mogą wybierać spośród kilku pojedynczych i wspólnych pokoi na odległość spaceru Campus, w apartamentach zarządzanych przez szkołę.

Ponadto NABA opracowała umowy z pewną liczbą agencji nieruchomości, które mają zróżnicowany wybór mieszkań w innej części miasta, a jednocześnie rozwinęła kontakty z prywatnymi właścicielami wynajmującymi apartamenty w pobliżu kampusu i w różnych obszarach. NABA ma również specjalne oferty z hostelami, rezydencjami i hotelami.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z Urzędem Mieszkaniowym NABA pocztą elektroniczną na adres: short@milanhousing.it lub telefonicznie: 39 02 97 372 295

WIZA

Skontaktuj się z włoską ambasadą lub konsulatem w swoim kraju pochodzenia, aby ustalić, czy potrzebujesz wizy, aby wjechać do Włoch.

Jeśli potrzebujesz wizę, NABA dostarczy ci świadectwo dopuszczenia (po całkowitym uiszczeniu opłat za naukę), abyś mógł uzyskać wizę w swojej włoskiej ambasadzie / konsulacie włoskim.

Pamiętaj, że złożenie wniosku wizowego i wystawienie wniosku może potrwać dłużej niż miesiąc, więc pomyśl o ubieganie się o wizę z dużym wyprzedzeniem. Twoim obowiązkiem jest starać się o wizę na czas.

W przypadku odmowy wydania wizy, NABA zwróci pełną opłatę za naukę (minus opłata administracyjna w wysokości 150 EUR) tylko wtedy, gdy prześle dowód odrzucenia wizy (tj. Oficjalny list lub wiadomość e-mail wysłana przez ambasadę / konsulat odmawiający wydania wizy; wiza).

laureateSchools

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Summer courses »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Letnie kursy

Kurs letni w cyfrowej ilustracji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Włochy Milan

Kurs nauczy Cię, jak tworzyć interesujące, pozbawione papieru ilustracje za pomocą aplikacji. Zostanie podzielony na dwie części: CZĘŚĆ 1: cyfrowy jako wierna reprodukcja instrumentów malowania ręcznego CZĘŚĆ 2: cyfrowy jako niezależny ekspresyjny język. Kurs nie skupi się na Photoshopie ani Illustratorze, ale na ekspresyjnym użyciu narzędzi cyfrowych. Ilustracje będą dotyczyły publikacji (czasopism i okładek książek), animacji (inspirujące rysunki) i nowych mediów (tablety, aplikacje itp.). [+]

Kurs nauczy Cię, jak tworzyć interesujące, pozbawione papieru ilustracje za pomocą aplikacji. Zostanie podzielona na dwie części:

CZĘŚĆ 1: cyfrowa jako wierna reprodukcja instrumentów ręcznego malowania.CZĘŚĆ 2: cyfrowy jako niezależny ekspresyjny język.

Kurs nie skupi się na Photoshopie ani Illustratorze, ale na ekspresyjnym wykorzystaniu narzędzi cyfrowych. Ilustracje będą dotyczyć publikacji (czasopism i okładek książek), animacji (inspirujące rysunki) i nowych mediów (tablety, aplikacje ...)

Wymagania

Ten kurs jest odpowiedni dla studentów z ilustracjami i dla studentów, którzy ukończyli jeden lub dwa lata studiów uniwersyteckich w dziedzinie sztuki i wzornictwa.... [-]


Kurs letni w Fashion Image

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie June 2019 Włochy Rome

Studenci będą rozwijać zrozumienie i doświadczenie w stylach polowania i stylizacji obrazu jako podstawy mody i podejścia projektowego. [+]

Studenci będą rozwijać zrozumienie i doświadczenie w stylach polowania i stylizacji obrazu jako podstawy mody i podejścia projektowego. Zostaną oni zapoznani z włoskim systemem mody i zostaną zachęceni do pełnego rozwinięcia swoich pomysłów i ich potencjału.

Nauczą się, jak innowacyjnie zastosować umiejętności związane z trendem, aby zinterpretować osobowość klienta i jego styl życia, stworzyć styl kolekcji dla magazynu mody i zaproponować nowy wizerunek poprzez odzież, akcesoria, zdjęcia i kombinacje lokalizacji.

Wymagania

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy nie mają podstaw w projektowaniu mody i dla studentów, którzy uczęszczają lub będą uczestniczyć w pierwszym roku studiów uniwersyteckich w dziedzinie sztuki i wzornictwa.... [-]


Kurs letni w Fashion Image

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Włochy Milan

Studenci będą mieli specjalne szkolenie techniczne w zakresie stylizacji mody, aby umożliwić im stworzenie nowego wizerunku ciała i jego ubrań obejmujących techniki makijażu, kształty włosów, lokalizację, światło, fotografię. [+]

Studenci będą mieli specjalistyczne szkolenie techniczne w zakresie stylizacji mody, aby umożliwić im stworzenie nowego wizerunku ciała i jego ubrań obejmujących techniki makijażu, kształty włosów, lokalizację, światło, fotografię. Uczniowie doświadczą emocji związanych z robieniem zdjęć w prawdziwym środowisku pracy: z modelami na żywo, na miejscu i w profesjonalnym studiu.

Osobiste badania i obserwacje zostaną wykorzystane do analizy współczesnych pojazdów reklamowych w celu promocji produktu modowego dla docelowego konsumenta.

Wymagania

Ten kurs jest odpowiedni dla studentów z doświadczeniem w projektowaniu mody oraz dla studentów, którzy ukończyli rok lub dwa lata studiów uniwersyteckich w dziedzinie sztuki i wzornictwa.... [-]


Kurs Summer w ilustracji dłoni

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie June 2019 Włochy Milan

Studenci będą uczyć się tworzyć skuteczne i potężne obrazy, ciekawe ilustracje, mające zastosowanie do różnych obszarów zawodowych. Alternatywna teoria i praktyka, kurs pokaże różne techniki, procesy i podejścia. [+]

Studenci będą uczyć się tworzyć skuteczne i potężne obrazy, ciekawe ilustracje, mające zastosowanie do różnych obszarów zawodowych. Alternatywna teoria i praktyka, kurs pokaże różne techniki, procesy i podejścia.

Wymagania

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy nie mają tła w ilustracjach i dla studentów, którzy uczęszczają lub będą uczestniczyć w pierwszym roku studiów uniwersyteckich w dziedzinie sztuki i wzornictwa.

[-]

Letni kurs animacji 2D animacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Włochy Milan

Kurs zajmie się wszystkimi aspektami związanymi z realizacją udanego filmu krótkometrażowego: rysowaniem, projektowaniem, animacją, storyboardingiem, działaniem, timingiem, pisaniem scenariuszy. Studenci będą zarówno reżyserami, jak i animatorami własnego filmu, a tym samym stawią czoła wszystkim problemom i problemom, które zwykle powstają podczas tworzenia filmu animowanego. [+]

Kurs zajmie się wszystkimi aspektami związanymi z realizacją udanego filmu krótkometrażowego: rysowaniem, projektowaniem, animacją, storyboardingiem, działaniem, timingiem, pisaniem scenariuszy.

Studenci będą zarówno reżyserami, jak i animatorami własnego filmu, a tym samym stawią czoła wszystkim problemom i problemom, które zwykle powstają podczas tworzenia filmu animowanego.

Wymagania

Ten kurs jest odpowiedni dla studentów z wykształceniem i dla studentów, którzy ukończyli jeden lub dwa lata studiów uniwersyteckich w dziedzinie sztuki i projektowania.

[-]

Letni kurs fotografii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Włochy Milan

Podczas tego intensywnego kursu uczestnicy z elementarną wiedzą z zakresu fotografii zostaną zapoznani z wyspecjalizowanymi technikami i materiałami. [+]

Podczas tego intensywnego kursu uczestnicy z elementarną wiedzą z zakresu fotografii zostaną zapoznani z wyspecjalizowanymi technikami i materiałami.

Poznasz podstawy optyki i światła (przysłona, czas otwarcia migawki, ekspozycja), metody fotograficzne i techniki kompozycji.

Obejmuje to również przetwarzanie obrazu w programie Photoshop i techniki wyjściowe.

Wymagania

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy nie mają doświadczenia w fotografii i dla studentów, którzy uczęszczają lub będą uczestniczyć w pierwszym roku studiów uniwersyteckich w dziedzinie sztuki i wzornictwa.

[-]

Letni Kurs Fotografii II

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Włochy Milan

Kurs ten będzie kontynuacją fotografii I i umożliwi studentom pogłębienie wiedzy o technikach fotograficznych i dalszy rozwój ich ekspresywnych umiejętności. [+]

Kurs ten będzie kontynuacją fotografii I i umożliwi studentom pogłębienie wiedzy o technikach fotograficznych i dalszy rozwój ich ekspresywnych umiejętności.

Studenci będą mieli określony temat i będą musieli opracować koncepcję, tablicę nastrojów i ostateczny projekt pod okiem profesjonalnego fotografa.

Wymagania

Ten kurs jest odpowiedni dla studentów z wykształceniem fotograficznym i dla studentów, którzy ukończyli studia na wydziale sztuki i projektowania od jednego roku do dwóch lat.

[-]

Letni kurs fotografii podróżniczej: Fotografowanie Rzymu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 tydzień June 2019 Włochy Milan Rome + 1 więcej

W tym kursie poznasz podstawy fotografii podczas zwiedzania jednego z najbardziej historycznych i najpiękniejszych miast na świecie: Rzymu [+]

W tym kursie poznasz podstawy fotografii podczas zwiedzania jednego z najbardziej historycznych i najpiękniejszych miast na świecie: Rzymu

Dzięki praktycznym ćwiczeniom eksperymentujesz z kreatywną kompozycją, sterowaniem kamerą, oświetleniem i kolorowymi filmami. Wydział poprowadzi Cię do zbadania narracyjnego aspektu fotografii podróżniczej, z naciskiem na reprezentowanie miejsc, wydarzeń i tematów oraz używanie technik opowiadania historii jako narzędzia do przekazywania twoich doświadczeń i wizji. Zyskasz również zaznajomienie się z różnymi technikami korygowania lub ulepszania obrazów za pomocą oprogramowania komputerowego.

[-]

Letni Kurs Kreatywnego Kodowania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie June 2019 Włochy Rome

W tym kursie będziesz studiować historię i filozofię stojącą za artystycznym wykorzystaniem technologii. Nauczysz się strategii kodowania, odkryjesz, jak dołączyć kodowanie do swojego procesu twórczego i odkryjesz, w jaki sposób narzędzia komputerowe mogą zwiększyć Twoją kreatywność. [+]

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, świat kodowania i projektowania koliduje. Dawno minęły czasy kpiny z projektów, aby technik mógł je ożywić. Wielu projektantów uczy się kodu, dzięki czemu mogą zaprojektować z większą empatią w erze cyfrowej, lepiej współpracować z zespołami technicznymi i uzyskać większą kontrolę nad gotowym produktem.

W tym kursie będziesz studiować historię i filozofię stojącą za artystycznym wykorzystaniem technologii. Nauczysz się strategii kodowania, odkryjesz, jak dołączyć kodowanie do swojego procesu twórczego i odkryjesz, w jaki sposób narzędzia komputerowe mogą zwiększyć Twoją kreatywność. Twój prowadzący kurs poprowadzi Cię do zastosowania praktycznych koncepcji programowania w projektach praktycznych.... [-]


Letni Kurs Kulturalnego Zjazdu Najlepszych w Modzie w Mediolanie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 tydzień June 2019 Włochy Milan Rome + 1 więcej

Otrzymasz szeroki przegląd systemu mody, z naciskiem na to, co definiuje włoską modę, jak Mediolan stał się mekką dla projektantów mody; skupienie się na tym, co sprawia, że ​​moda włoska jest wyjątkowa, a co konkretnie określa scenę mody w Rzymie. [+]

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego Mediolan jest znany jako światowa stolica mody, dołącz do nas w tej dwutygodniowej kreatywnej podróży. Kurs ten przemawia na wykładach z historii i zasad projektowania mody z wizytami w najmodniejszych miejscach mody w Mediolanie: atelier mody i butików, salonach wystawowych, sklepach flagowych i koncepcyjnych oraz kultowych miejscach dla fajnych łowców.

Jeśli chcesz pogłębić swoje zrozumienie świata włoskiej mody, to twórcze doświadczenie jest dla Ciebie. Kurs ten przemawia na wykładach z historii i zasad projektowania mody z wizytami w najmodniejszych miejscach mody w Rzymie: atelierach mody i butikach, salonach wystawowych, sklepach flagowych i koncepcyjnych oraz kultowych miejscach dla fajnych łowców.... [-]


Letni Kurs Kuratorski i Projektowania Wystaw

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Włochy Milan

Praca kuratora obejmuje wiele umiejętności i różnorodność podejść do zrozumienia teraźniejszości, interakcji z przeszłością i tworzenia nowych perspektyw. [+]

Praca kuratora obejmuje wiele umiejętności i różnorodność podejść do zrozumienia teraźniejszości, interakcji z przeszłością i tworzenia nowych perspektyw. Oprócz wiedzy teoretycznej kurs oferuje uporządkowaną ścieżkę rozwoju projektów kuratorskich, od badań i produkcji koncepcji, po organizację i wyświetlanie. W trakcie zajęć studenci będą pracować nad osobistym lub grupowym projektem, który będzie prezentowany w przestrzeniach NABA z chwilą otwartą dla publiczności, z wykorzystaniem różnych możliwych formatów, od prezentacji wideo po wykłady, od wystawy po publikacje online. Oprócz lekcji w klasach, zajęcia obejmują wizyty na wystawach i przestrzeniach sztuki współczesnej w Mediolanie.... [-]


Letni Kurs Mody Cool Hunting w Rzymie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 tydzień June 2019 Włochy Milan Rome + 1 więcej

Kurs koncentruje się na tym, w jaki sposób powstają nowe trendy w modzie i w jaki sposób miasto Rzym odgrywa rolę w ich wpływie. [+]

Kurs koncentruje się na tym, w jaki sposób wyłaniają się nowe trendy w modzie oraz w jaki sposób miasta Rzymu

W klasie otrzymasz wskazówki, jak być dobrym myśliwym - jak badać, obserwować i analizować aktualne trendy w modzie i przyszłe kierunki. Wykorzystując Rzym jako teren łowiecki, będziesz ćwiczyć te techniki i dowiedzieć się, co trzeba zrobić, aby przetłumaczyć trendy kulturowe, artystyczne, społeczne i modowe na pomysły rynkowe. Będziesz badać pojawiające się trendy poprzez wyjazdy terenowe do sklepów detalicznych i butików, sklepów z tkaninami, wystaw i modnych miejsc, w których stylowi ludzie spędzają czas w mieście.

W trakcie kursu będziesz pracować nad stworzeniem czasopisma naukowego, które ilustruje tekst i obrazy, koncepcje, które eksplorujesz, oraz fajne pomysły mody, które znalazłeś w Rzymie.... [-]


Letni Kurs Odkrywczości Klasycznej w Rzymie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 tydzień June 2019 Włochy Milan Rome + 1 więcej

Odkryj, dlaczego Rzym jest znany jako "Wieczne Miasto". W tej pełnej zanurzenia podróży odkryjesz ponadczasowe miasto, poszerzając swoją wiedzę o sztuce klasycznej. [+]

Odkryj, dlaczego Rzym jest znany jako "Wieczne Miasto". W tej pełnej zanurzenia podróży odkryjesz ponadczasowe miasto, poszerzając swoją wiedzę o sztuce klasycznej. Kurs przeplata wykłady o klasycznej rzeźbie, ceramice i malarstwie z wizytami w najbardziej znanych zabytkach, muzeach i wystawach w Rzymie.

Odkrywając fascynującą historię starożytnych artystów i ich religijne i kulturowe inspiracje, zostaniesz poprowadzony, aby stworzyć osobisty projekt: broszurę przedstawiającą Twoją wizję Rzymu, zawierającą zdjęcia, rysunki, artykuły i notatki, które robisz podczas lekcji Twój wolny czas.

Mediolan to centrum nie tylko mody i designu, ale także sztuki współczesnej. Kurs łączy wykłady o najbardziej wpływowych artystach z aktywną eksploracją mediolańskiej sceny sztuki współczesnej. Odwiedzimy kolekcje muzealne, prywatne fundacje i międzynarodowe galerie sztuki, w tym takie miejsca, jak kolekcja Boschi di Stefano, Museo del 900, Gallerie d'Italia, Fondazione Prada i Pirelli HangarBicocca (znajdujące się w dawnej fabryce Pirelli).... [-]


Letni Kurs Projektowania Akcesoriów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Włochy Milan

Kurs koncentruje się na eksploracji podstaw kolekcji luksusowych akcesoriów, butów i toreb Made in Italy. [+]

Kurs koncentruje się na eksploracji podstaw kolekcji luksusowych akcesoriów, butów i toreb Made in Italy.

Studenci zdobędą podstawowe umiejętności potrzebne do koordynacji i opracowania nowej marki luksusowych akcesoriów i zapoznają się z techniczną metodologią wytwarzania obuwia.

Wymagania

Ten kurs jest odpowiedni dla studentów z doświadczeniem w projektowaniu mody oraz dla studentów, którzy ukończyli rok lub dwa lata studiów uniwersyteckich w dziedzinie sztuki i wzornictwa.

[-]

Letni kurs projektowania gier planszowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Włochy Rome

Gry są interaktywną formą rozrywki, która łączy ludzi w różnym wieku, płci, grup etnicznych, grup społeczno-ekonomicznych i poziomów umiejętności. Poprzez gry, w które gramy, poznajemy nowych ludzi, ulepszamy nasze umiejętności - i, co najważniejsze, uczymy się. [+]

Gry są interaktywną formą rozrywki, która łączy ludzi w różnym wieku, płci, grup etnicznych, grup społeczno-ekonomicznych i poziomów umiejętności. Poprzez gry, w które gramy, poznajemy nowych ludzi, ulepszamy nasze umiejętności - i, co najważniejsze, uczymy się. Kurs koncentruje się na specyficznym rodzaju gier - gier planszowych - które wymagają więcej niż jednego gracza, a tym samym zachęcają do rozwoju umiejętności społecznych, takich jak współpraca, negocjacje, blefowanie i perswazja.

Po wykładach, które badają podstawowe zasady projektowania gier planszowych, prototypowania i testowania, użyjesz tych podstaw do stworzenia oryginalnej gry, pojedynczo lub w małych grupach. Pod koniec kursu będziesz mógł przekształcić swoje pomysły w łatwe w zarządzaniu projekty i opracować szybkie prototypy, aby w pełni przetestować doświadczenie gracza, które chcesz osiągnąć.... [-]


Letni kurs projektowania interakcji z panelem dotykowym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Włochy Rome

W tym kursie będziesz miał okazję uczestniczyć w tworzeniu, projektowaniu i realizacji interaktywnego projektu za pomocą Touch Board, urządzenia, które zamienia dźwięk w dotyk i sprawia, że ​​każda powierzchnia jest interaktywna. [+]

Ciekawi Cię świat projektowania interakcji? W tym kursie będziesz miał okazję uczestniczyć w tworzeniu, projektowaniu i realizacji interaktywnego projektu za pomocą Touch Board, urządzenia, które zamienia dźwięk w dotyk i sprawia, że ​​każda powierzchnia jest interaktywna.

Poznasz elementy interaktywnego projektu, w tym media, języki, cele, zachowania użytkowników i technologie (sprzęt i oprogramowanie). Będziesz ćwiczyć używając podstawowych narzędzi do tworzenia prototypów urządzeń interaktywnych, a nauczysz się podstaw języka kodowania, języka i programowania TouchBoard / Arduino. Kiedy uczysz się przez działanie, będziesz budował urządzenia, które wpływają i są pod wpływem świata fizycznego.... [-]


Letni Kurs Projektowania Oświetlenia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Włochy Milan

Kurs daje ogólną wizję sztuki oświetlenia i powiązanych z nim funkcji z technicznego i stylistycznego punktu widzenia. [+]

Kurs daje ogólną wizję sztuki oświetlenia i powiązanych z nim funkcji z technicznego i stylistycznego punktu widzenia. Dostarczy uczniom narzędzi do realizacji projektu oświetleniowego w szerokim zakresie różnych przestrzeni. Wykłady zajmują się tematem światła i projektowania zarówno teoretycznie, jak i praktycznie. Od uczniów oczekuje się tworzenia szkiców i rysunków technicznych.

Wymagania

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów ostatniego roku studiów oraz dla osób z doświadczeniem w dziedzinie projektowania, którzy chcą odkrywać nowe możliwości łączące strategię i kreatywność.

[-]

Letni kurs projektowania produktu I

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie June 2019 Włochy Milan

Studenci zostaną zapoznani z procesem projektowania, aby zrozumieć, co kryje się za produktem. Będą mieli okazję zagłębić się w intensywne prace projektowe ukierunkowane na kreatywne myślenie i odkrywanie formy i funkcji. Studenci będą pracować w małych grupach, w otwartym środowisku dyskusyjnym, rozwijając swój proces twórczy od pomysłu do prezentacji końcowej. Rezultat końcowy zostanie zaprezentowany, symulując małą wystawę, z modelem i opowiadaniem w formacie cyfrowym. [+]

Studenci zostaną zapoznani z procesem projektowania, aby zrozumieć, co kryje się za produktem. Będą mieli okazję zagłębić się w intensywne prace projektowe ukierunkowane na kreatywne myślenie i odkrywanie formy i funkcji.

Studenci będą pracować w małych grupach, w otwartym środowisku dyskusyjnym, rozwijając swój proces twórczy od pomysłu do prezentacji końcowej. Rezultat końcowy zostanie zaprezentowany, symulując małą wystawę, z modelem i opowiadaniem w formacie cyfrowym.

Wymagania

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy nie mają podstaw w projektowaniu produktów i dla studentów, którzy uczęszczają lub będą uczestniczyć w pierwszym roku studiów uniwersyteckich w dziedzinie sztuki i wzornictwa.... [-]


Letni kurs projektowania produktu II

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Włochy Milan

Uczniowie opracują skoordynowaną linię produktów za pomocą ręcznego lub cyfrowego rysunku oraz prototypowy model produktu. Projekt będzie realizowany w grupach jako praca studyjna, pod nadzorem uznanego projektanta w otwartej dyskusji. Konkretne warsztaty poświęcone materiałom, historii projektowania i biografii obiektu będą wystawiać uczniów na wiele możliwych podejść. [+]

Uczniowie opracują skoordynowaną linię produktów za pomocą ręcznego lub cyfrowego rysunku, jak również prototypowy model produktu. Projekt będzie realizowany w grupach jako praca studyjna, pod nadzorem uznanego projektanta w otwartej dyskusji.

Konkretne warsztaty poświęcone materiałom, historii projektowania i biografii obiektu będą wystawiać uczniów na wiele możliwych podejść.

Wymagania

Ten kurs jest odpowiedni dla studentów z pewnym doświadczeniem w projektowaniu produktów i dla studentów, którzy ukończyli rok lub dwa lata studiów uniwersyteckich w zakresie sztuki i projektowania.

[-]

Letni kurs projektowania tkanin

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Włochy Milan

Pierwsza część tego kursu poświęcona będzie zdobyciu podstawowej wiedzy o dostępnych materiałach i strukturach oraz uczeniu się dokonywania świadomych i odpowiedzialnych wyborów. Po zapoznaniu się z tym, co jest niezbędne, aby tkanina wykonywała swoją pracę z praktycznego punktu widzenia, kurs skupi się na kwestiach estetycznych obejmujących dziedziny manipulacji, projektowania powierzchni (drukowanie i haftowanie) oraz sieci / tkaniny koronkowe (cutwork, devoré) ). Następnie uczniowie wybierają konkretną sytuację, w której projektują tekstylia w oparciu o zdobyte wcześniej informacje i umiejętności, a następnie przygotowują mini projekt przedstawiający powody swoich wyborów i ilustrują to za pomocą próbek. [+]

(Po udzieleniu podstawowej wiedzy o dostępnych materiałach kurs skupi się na manipulacji i projektowaniu powierzchni w celu wytworzenia mini projektu)

Opis

Pierwsza część tego kursu poświęcona będzie zdobyciu podstawowej wiedzy o dostępnych materiałach i strukturach oraz uczeniu się dokonywania świadomych i odpowiedzialnych wyborów. Po zapoznaniu się z tym, co jest konieczne, aby tkanina wykonała swoją pracę z praktycznego punktu widzenia, kurs skupi się na kwestiach estetycznych obejmujących obszary manipulacji, projektowania powierzchni (drukowanie i haftowanie) i sieci / tkaniny koronkowe (cięcie, devoré). Następnie uczniowie wybierają konkretną sytuację, w której projektują tekstylia w oparciu o zdobyte wcześniej informacje i umiejętności, a następnie przygotowują mini projekt przedstawiający powody swoich wyborów i ilustrują to za pomocą próbek.... [-]


Letni kurs projektowania wizualnego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Włochy Milan

Podczas tego intensywnego kursu studenci zdobędą wiedzę na temat różnych koncepcji i narzędzi komunikacji wizualnej. Uczestnicy zostaną poprowadzeni przez ścieżkę oznaczoną lekcjami teoretycznymi i ćwiczeniami praktycznymi w celu uczenia się umiejętności cyfrowych i metod reprezentacji wizualnej. Pod koniec kursu każdy uczeń będzie mógł znaleźć swój własny styl wizualny i nauczy się, jak rozwijać swój własny projekt. [+]

Podczas tego intensywnego kursu studenci zdobędą wiedzę na temat różnych koncepcji i narzędzi komunikacji wizualnej. Uczestnicy zostaną poprowadzeni przez ścieżkę oznaczoną lekcjami teoretycznymi i ćwiczeniami praktycznymi w celu uczenia się umiejętności cyfrowych i metod reprezentacji wizualnej. Pod koniec kursu każdy uczeń będzie mógł znaleźć swój własny styl wizualny i nauczy się, jak rozwijać swój własny projekt.

Wymagania

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy nie mają podstaw w projektowaniu wizualnym i dla studentów, którzy uczęszczają lub będą uczestniczyć w pierwszym roku studiów uniwersyteckich w dziedzinie sztuki i wzornictwa.... [-]


Letni kurs rozwoju gier

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Włochy Rome

Dowiedz się, jak tworzyć gry wideo za pomocą Unity 3D, darmowego mechanizmu tworzenia gier. Będziesz miał okazję do tworzenia gier 3D z wyrafinowanymi fabułami, interakcjami, estetyką i aspektami technicznymi. [+]

Dowiedz się, jak tworzyć gry wideo za pomocą Unity 3D, darmowego mechanizmu tworzenia gier. Będziesz miał okazję do tworzenia gier 3D z wyrafinowanymi fabułami, interakcjami, estetyką i aspektami technicznymi. Podczas projektowania pierwszej gry odkryjesz, jak korzystać z podstawowych funkcji oprogramowania, zaczynając od nauki tworzenia nowego projektu i zarządzania zasobami gier. Będziesz ćwiczyć elementy budowy w pełni gotowego prototypu w Unity: instalacji i konfiguracji, odnajdywania ścieżek, oświetlenia i mapowania światła, podstaw sztucznej inteligencji, animacji kamery, animacji postaci, skryptów, materiałów, skyboxów, efektów cząsteczkowych, efektów dźwiękowych i muzyki.... [-]


Letni Kurs Rysowania i Malowania Portretów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie June 2019 Włochy Rome

Chcesz się nauczyć, jak stworzyć realistyczny portret lub wykorzystać istniejące umiejętności? W tym kursie będziesz ćwiczyć zarówno rysowanie, jak i malowanie ludzkiej twarzy, używając zdjęć i modeli na żywo. Będziesz pracować z różnymi ćwiczeniami, aby opracować precyzyjne techniki i indywidualny styl, ze szczególnym naciskiem na formę i kolor. [+]

Chcesz się nauczyć, jak stworzyć realistyczny portret lub wykorzystać istniejące umiejętności? W tym kursie będziesz ćwiczyć zarówno rysowanie, jak i malowanie ludzkiej twarzy, używając zdjęć i modeli na żywo. Będziesz pracować z różnymi ćwiczeniami, aby opracować precyzyjne techniki i indywidualny styl, ze szczególnym naciskiem na formę i kolor.

Nasz wydział, który jest pracownikiem artystycznym, poprowadzi Cię do rozwijania swoich umiejętności poprzez obserwowanie proporcji, renderowanie koloru i cienia oraz wykonywanie szybkich szkiców, które przenoszą wiele emocji. Będziesz miał okazję eksperymentować z szeroką gamą materiałów, gdy zaczniesz tworzyć mocne obrazy.... [-]


Letni Kurs Szkicowania Wokół Mediolanu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Włochy Milan Rome + 1 więcej

Rozwijaj swoje umiejętności rysunkowe podczas odkrywania starożytnego i współczesnego miasta Mediolanu - jego zabytków, muzeów i codziennych miejsc, gdzie gromadzą się Milanese, aby cieszyć się życiem. [+]

Rozwijaj swoje umiejętności rysunkowe podczas odkrywania starożytnego i współczesnego miasta Mediolanu - jego zabytków, muzeów i codziennych miejsc, gdzie gromadzą się Milanese, aby cieszyć się życiem.

Podczas szybkiego rysowania i malowania szkiców na zewnątrz iw różnych środowiskach będziesz ćwiczyć przechwytywanie tonów, kolorów, światła i atmosfery za pomocą różnych technik rysowania i malowania oraz mediów.

Wymagania

Ten kurs jest odpowiedni dla wszystkich poziomów umiejętności.

[-]

Letni kurs tworzenia treści You Tube i zarządzania kanałem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Włochy Rome

Bez względu na poziom doświadczenia i rodzaj używanego aparatu, ten krótki kurs zapewni ci wiedzę niezbędną do ulepszenia zawartości Twojego kanału YouTube lub, jeśli jeszcze go nie masz, do jego uruchomienia. [+]

Bez względu na poziom doświadczenia i rodzaj używanego aparatu, ten krótki kurs zapewni ci wiedzę niezbędną do ulepszenia zawartości Twojego kanału YouTube lub, jeśli jeszcze go nie masz, do jego uruchomienia.

Nasz wydział przeprowadzi Cię przez proces tworzenia skutecznych filmów. Nauczysz się, jak tworzyć scenorys, jak filmować profesjonalnym filmem przy użyciu popularnych typów aparatów, jak nagrywać dźwięk, jak oświetlać filmy za pomocą przystępnej konfiguracji i jak efektywnie edytować materiał. Poznasz także platformę YouTube i dowiesz się, jak publikować filmy na swoim kanale YouTube, używając skutecznych tytułów, opisów i tagów, które są przyjazne SEO i zyskują wiele wyświetleń.... [-]


Letni Kurs Wirtualnej Rzeczywistości i Produkcji Wideo 360 °

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie June 2019 Włochy Rome

Obecnie stawanie się wciągającym twórcą jest zarówno sporym wyzwaniem, jak i fantastyczną szansą dla filmowców i producentów mediów. Kurs omawia wszystkie aspekty realizacji wideo 360 ° przy użyciu dzisiejszych najbardziej odpowiednich technologii. [+]

Obecnie stawanie się wciągającym twórcą jest zarówno sporym wyzwaniem, jak i fantastyczną szansą dla filmowców i producentów mediów. Kurs omawia wszystkie aspekty realizacji wideo 360 ° przy użyciu dzisiejszych najbardziej odpowiednich technologii.

Po pierwsze, przeanalizujesz, dlaczego współczesna rzeczywistość wirtualna jest naprawdę nowym rodzajem medium, odrębnym od wszystkich poprzednich form. Zyskasz dogłębne zrozumienie kamery 360 ° i odkryjesz, które narzędzia działają najlepiej w jakich scenariuszach. Następnie zidentyfikujesz historie lepiej przekazane przez doświadczenie niż przez inne media. Wreszcie, otrzymasz praktyczną praktykę z pełnym obiegiem pracy w ramach projektu wirtualnej rzeczywistości, w tym opracowanie koncepcji, wybór technologii, wykonywanie przedprodukcji i filmowanie w 360 ° wideo, a następnie postprodukcyjne procesy edycji, szycia, finalizowanie i publikowanie filmów 360 °.... [-]


Letni kurs wizualnego merchandisingu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Włochy Milan

Analiza wizualnych strategii merchandisingu dla salonów sprzedaży, sklepów koncepcyjnych, sklepów z jednomarami i domów towarowych będzie kluczowym elementem kursu wraz z zrozumieniem narzędzi do tworzenia strategicznego języka dla marki modowej. [+]

Analiza wizualnych strategii merchandisingu dla salonów sprzedaży, sklepów koncepcyjnych, sklepów z jednomarami i domów towarowych będzie kluczowym elementem kursu wraz z zrozumieniem narzędzi do tworzenia strategicznego języka dla marki modowej. Studenci opracują teoretyczne, analityczne i krytyczne podejście poprzez wycieczki z przewodnikiem do najbardziej odpowiednich sklepów z koncepcjami w Mediolanie.

Pod koniec kursu zostaną poproszeni o opracowanie indywidualnego projektu.

Wymagania

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów ostatniego roku studiów oraz dla osób z doświadczeniem w projektowaniu mody, którzy chcą odkrywać nowe możliwości łączące strategię i kreatywność.... [-]


Letni Kurs Wnętrz dla Hoteli

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Włochy Milan

Kurs umożliwi uczestnikom zrozumienie połączenia estetyki, aspektów funkcjonalnych i operacyjnych w projektowaniu udanych hoteli. [+]

Kurs umożliwi uczestnikom zrozumienie połączenia estetyki, aspektów funkcjonalnych i operacyjnych w projektowaniu udanych hoteli. Studenci będą mogli dogłębnie przeanalizować współczesne typologie hoteli, najnowsze trendy w projektowaniu hoteli oraz informacje dotyczące materiałów, mebli i oświetlenia.

Kurs oferuje głęboką eksplorację rozległej i złożonej dziedziny projektowania wnętrz w branży hotelarskiej oraz sposobu, w jaki się zmienia i ewoluuje.

Wymagania

Kurs przeznaczony jest dla studentów ostatniego roku studiów oraz dla osób z doświadczeniem w dziedzinie projektowania wnętrz, którzy chcą odkrywać nowe możliwości łączące strategię i kreatywność.... [-]


Letni Kurs Wnętrz I

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie June 2019 Włochy Milan

Pełny kurs zanurzeniowy, który zapewni studentom przegląd włoskiej metodologii projektowania. [+]

Pełny kurs zanurzeniowy, który zapewni studentom przegląd włoskiej metodologii projektowania. Studenci zostaną zapoznani z analizą elementów przestrzeni i będą mieli okazję skoncentrować się na projektowaniu wnętrz i zagłębić się w intensywne prace projektowe.

Studenci, którzy opracują plan wnętrza, wykorzystają badania stylu życia, sztuki i wzornictwa w Mediolanie.

Wymagania

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy nie mają podstaw w projektowaniu wnętrz oraz dla studentów, którzy uczęszczają lub będą uczestniczyć w pierwszym roku studiów uniwersyteckich w dziedzinie sztuki i wzornictwa.

[-]

Letni Kurs Wnętrz II

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Włochy Milan

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów ze zrozumieniem tła i doświadczeniem w projektowaniu wnętrz. Studenci będą mieli okazję przeanalizować współczesne przestrzenie wewnętrzne poprzez obserwację opartą na osobistych badaniach. [+]

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów ze zrozumieniem tła i doświadczeniem w projektowaniu wnętrz. Studenci będą mieli okazję przeanalizować współczesne przestrzenie wewnętrzne poprzez obserwację opartą na osobistych badaniach. Rozwiną profesjonalne podejście projektanta poszukującego materiałów jako źródła inspiracji poprzez eksplorację miasta.

Prace projektowe będą ukierunkowane na stworzenie fizycznego modelu układu wnętrza, wykorzystującego wyłącznie materiały zregenerowane lub odrzucone.

Wymagania

Ten kurs jest odpowiedni dla studentów z pewnym doświadczeniem w projektowaniu wnętrz oraz dla studentów, którzy ukończyli rok lub dwa lata studiów uniwersyteckich w dziedzinie sztuki i wzornictwa.... [-]


Letni kurs w pakowaniu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie June 2019 Włochy Rome

W tym kursie poznasz procesy i materiały związane z projektowaniem opakowań, nauczysz się, jak składać tektury, tworzyć proste paczki i pracować w zespole, aby zinterpretować brief firmy. [+]

Dyscyplina projektowania opakowań może na pierwszy rzut oka polegać niemal wyłącznie na umiejętnościach technicznych w projektowaniu graficznym. W rzeczywistości projektowanie opakowań wykorzystuje także kilka innych podstawowych aspektów szkolenia w zakresie projektowania wizualnego, w tym umiejętności edytorskie, kompozycyjne, pakietowania warstw i postprodukcji. Pakiet produktów opowiada historię, przekazuje jej tożsamość i wartości oraz staje się zmysłowym i interaktywnym doświadczeniem dla klientów obejmujących wzrok, dotyk i dźwięk.

W tym kursie poznasz procesy i materiały związane z projektowaniem opakowań, nauczysz się, jak składać tektury, tworzyć proste paczki i pracować w zespole, aby zinterpretować brief firmy. Opracowując koncepcję opakowania produktu, będziesz ćwiczyć strategię projektowania, tworzyć kompozycje i rozwijać nowe umiejętności związane z renderowaniem.... [-]


Letni kurs w projektowaniu kostiumów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Włochy Rome

Czy chcesz nauczyć się tworzyć wspaniałe kostiumy na scenie lub ekranie? W tym kursie otrzymasz przegląd procesu projektowania kostiumów dla branży wykonawczej, wraz ze zrozumieniem ważnej roli, jaką kostiumy odgrywają w tworzeniu postaci. [+]

Czy chcesz nauczyć się tworzyć wspaniałe kostiumy na scenie lub ekranie? W tym kursie otrzymasz przegląd procesu projektowania kostiumów dla branży wykonawczej, wraz ze zrozumieniem ważnej roli, jaką kostiumy odgrywają w tworzeniu postaci.

W pierwszym tygodniu będziesz badać świat strojów analizując i omawiając obrazy, filmy i odczyty, aby odkryć, w jaki sposób biorą w tym udział czynniki historyczne, osobowości postaci, proporcje, kolor, materiały i techniki krawieckie. Twoja klasa zrobi kilka wizyt w sklepach krawców, teatrach i archiwach kostiumów. W drugim tygodniu będziesz współpracować z innymi studentami, aby zaprojektować portfolio strojów na występ na żywo lub film. W zależności od dostępnego czasu i umiejętności uczestników, twoja klasa może również stworzyć prototyp kostiumu.... [-]


Letni kurs w projektowaniu mody I

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie June 2019 Włochy Milan

Inspirująca eksploracja gazety Italian Fashion z wykładami doświadczonych profesjonalistów i wizytami w najlepszych strefach i salonach mody w Mediolanie. [+]

Inspirująca eksploracja gazety Italian Fashion z wykładami doświadczonych profesjonalistów i wizytami w najlepszych strefach i salonach mody w Mediolanie.

Studenci otrzymają przegląd Włoskiego Systemu Mody i nauczą się robić szkice modowe, przeprowadzać badania i wykorzystywać je do opracowania kolekcji mody.

Wymagania

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy nie mają podstaw mody i dla studentów, którzy uczęszczają lub będą uczestniczyć w pierwszym roku studiów uniwersyteckich w dziedzinie sztuki i wzornictwa.

[-]

Letni kurs w projektowaniu mody II

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Włochy Milan

W tym kursie uczniowie stworzą małą skoordynowaną kolekcję. Koncepcje, nastroje i tematy zostaną opracowane i opracowane, aby zapewnić inspirację do ubrania, koloru i kształtu. [+]

W tym kursie uczniowie stworzą małą skoordynowaną kolekcję. Koncepcje, nastroje i tematy zostaną opracowane i opracowane, aby zapewnić inspirację do ubrania, koloru i kształtu.

Studenci będą eksperymentować z praktyką studyjno-warsztatową i pracować nad wykonaniem prototypu z metodami krawieckimi.

Wymagania

Ten kurs jest odpowiedni dla studentów z doświadczeniem w projektowaniu mody oraz dla studentów, którzy ukończyli jeden lub dwa lata studiów uniwersyteckich w dziedzinie sztuki i projektowania.

[-]

Letni kurs w zakresie marketingu mody

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Włochy Rome

Kurs koncentruje się na branży modowej z perspektywy biznesu i zarządzania. Dostarczy uczniom niezbędnych narzędzi do zrozumienia dynamicznego kontekstu branży modowej we Włoszech i za granicą. [+]

Kurs koncentruje się na branży modowej z perspektywy biznesu i zarządzania. Dostarczy uczniom niezbędnych narzędzi do zrozumienia dynamicznego kontekstu branży modowej we Włoszech i za granicą. Studenci zapoznają się z podstawami, takimi jak zaopatrzenie w modę, łańcuch dostaw i cykl kupowania mody; kryteria wyboru dostawcy i kryteria wyboru mody; marketing marek detalicznych w branży mody; internacjonalizacja handlu detalicznego modą; międzynarodowe marki i sklepy firmowe.

Wymagania

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy nie mają podstaw w modzie i którzy uczęszczają lub będą uczestniczyć w pierwszym roku studiów uniwersyteckich w dziedzinie sztuki i wzornictwa.... [-]


Letni kurs w zakresie rozpoznawania trendów w modzie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Włochy Milan Rome + 1 więcej

Trend scouting jest kluczem do rozwoju kreatywnej i innowacyjnej kolekcji osobistej mody. Cool Hunting jako metodologia badań opiera się na obserwacji tego, co naprawdę dzieje się na ulicach świata. To, co ludzie naprawdę robią, myślą i noszą, jest potężnym narzędziem do stworzenia nowej wizji mody. Studenci poznają i wdrożą techniki obserwacji, badań i analizy związane z chłodnym polowaniem, koncentrujące się w szczególności na Mediolanie. [+]

Szkoła letnia NABA proponuje szeroką i zaktualizowaną syntezę know-how NABA, dającą pogląd na najważniejsze trendy na rynku, procesy tworzenia przemysłowego, ekspresję artystyczną i społeczną oraz możliwość eksperymentowania z tematem tematycznym projektu.

Kursy NABA Summer to 2-tygodniowe intensywne badania i doświadczenia projektowe w 4 obszarach tematycznych (Fashion Design, Design, Visual

PIERWSZA SESJA: CZERWIEC 26 - 6 LIPCA

DRUGA SESJA: 10 LIPCA - 20 LIPCA

TRZECIA SESJA: 24 LIPCA - 3 SIERPNIA

Koszt i opłata:/>

1 595 EUR czesnego za 2-tygodniową sesję (45 godzin lekcji przez 9 dni)2 795 EUR czesnego za sesję 4-tygodniową (90 godzin lekcji w ciągu 18 dni)3 995 EUR czesnego za 6-tygodniową sesję (135 godzin lekcji w ciągu 27 dni)... [-]

Letni Kurs Włoskiego Projektowania Mody: Rzym i Mediolan, od Haute Couture do Pret_à_porter

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 tydzień June 2019 Włochy Milan Rome + 1 więcej

Ten jednotygodniowy kurs oferuje społeczną i kulturową analizę włoskiego fenomenu mody, badając filozofie, style i struktury biznesowe najbardziej znanych włoskich marek modowych. [+]

(Poprzez wizyty w salonach mody i studiach, zrozumiesz przemysłowy system prêt-à-porter i eksperymentujesz z projektowaniem kolekcji prêt-à-porter .)

Opis

Ten jednotygodniowy kurs oferuje społeczną i kulturową analizę włoskiego fenomenu mody, badając filozofie, style i struktury biznesowe najbardziej znanych włoskich marek modowych.

Zostaniesz poproszony o zastanowienie się, w jaki sposób projektanci mogą łączyć jakość haute couture z praktyczną potrzebą rynku oferowania kolekcji prêt-à-porter . Poprzez wizyty w salonach i studiach mody w Mediolanie zrozumiecie przemysłowy system prêt-à-porter - czyli fabryczną odzież sprzedawaną z szafy w standardowych rozmiarach.... [-]


Kontakt

Adres Via Darwin 20 Tel: +39 02.97372.1
20143 Milan, Lombardy, Włochy
Telefon undefined

Adres Dessauer Str. 3-5 Tel: +49 (0) 30 338 539 500
10933 Berlin, Berlin, Niemcy
Telefon undefined

Adres Av. Dom Carlos 4 Tel. +351 210 309937
1200-649 Lisbon, Lisbon, Portugalia
Telefon undefined

Adres C/ Tajo s/n – Villaviciosa de Odòn Tel. +34 91 740 7272
28670 Madrid, Community of Madrid, Hiszpania
Telefon undefined

Adres NABA
Rome, Lazio, Włochy