Przeczytaj oficjalny opis

Twoje cele są u podstaw wszystkiego, co robimy!

MasterPrep to międzynarodowy zespół profesjonalnych instruktorów, których usługi są skierowane na pomoc kandydatów osiągnąć najwyższe możliwe wyniki testów. MasterPrep oznacza pewnie idąc ku swojej dopuszczenie do programów MBA lub Master / licencjackie stopni lub szkoły biznesu na całym świecie.

Rozpoczęcie takich programów często może okazać się trudne zadanie i będzie zawsze pociąga za sobą podjęcie trudnych testów, pisząc ciekawe i dobrze zorganizowane eseje, i pewnie obsłudze procesu wywiad w celu wykazania, że ​​pasuje do profilu i że jesteś prawo osobą do tego programu.

spersonalizowane podejście MasterPrep oferuje kandydatom swoje udokumentowane doświadczenie i rozległą profesjonalizm, koncentrując się wyłącznie na szczególnych potrzeb każdego ucznia i objectives.We przeprowadzić wstępną ocenę w celu zidentyfikowania najlepszej ścieżki szkoleniowej na podstawie profilu każdego kandydata, zarówno biegłości językowej i testach wstępnych. Dodatkowo, nasze wsparcie i testy symulacje E-learning pozwala nam zaprojektować plan.Our wysoce ukierunkowanych i bardzo skuteczne szkolenia doświadczonych trenerów może poprowadzić Cię do budowania spersonalizowany plan nauki, który optymalizuje czas masz dostępne i który bierze pod uwagę wszystkie Twoje inne zobowiązania, które mogą stanąć na drodze przygotowań (tj zobowiązań w pracy, w ograniczonym czasie studiów dostępnych, etc.).

E-Learning Oprócz dostarczania programów prep klas opartych MasterPrep opracował szereg zintegrowanych rozwiązań e-learning. Z naszych bardzo udanych programów prep długodystansowych pośrednictwem naszej platformy wideokonferencji, a za pośrednictwem naszego e-kursów i książek elektronicznych, jesteśmy w stanie dotrzeć do studentów na całym świecie i dostarczać naszym teście Usługi Premium prep w zaciszu własnego domu lub biura.

Profesjonalny personel i stymulujące środowisko Wraz z będących ekspertami w temacie, nasi trenerzy są doskonałymi nauczycielami. Oni stale współpracować ze sobą i regularnie uczestniczą w kursach odświeżających, aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w świecie nauki i przygotowania testu. To dlatego MasterPrep jest w stanie zaoferować najwyższe standardy nauczania w przemyśle oraz w celu zapewnienia, że ​​kandydaci otrzymują najlepszą możliwą service.MasterPrep celowo dobrane, aby ograniczyć rozmiar swoich kursów grupowych, aby być w stanie skupić się szczególnie na każdego uczestnika wymagania.

kompleksowa obsługa Zespół MasterPrep może pomóc zidentyfikować swoje mocne i słabe strony i może pomóc w tworzeniu niestandardowego podejścia, który poprowadzi Cię przez cały process.From stosowanie preparatu testowego, za pomocą indywidualnego planu studiów, który będzie zoptymalizowania czasu masz dostępne, z dopuszczeniem doradztwo, montaż esej i coaching, możemy wyposażyć wszystkich kluczowych elementów niezbędnych do udanej prezentacji.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Włoski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

MasterPrep International

Proces wstęp jest złożony i długotrwały podróż, która może trwać wiele miesięcy przed ostatecznym wyniku selekcji. Rekrutacja do szkół wyższych i uniwersytetów programów ... [+]

Rekrutacja Doradztwo i Esej Edycja

Proces wstęp jest złożony i długotrwały podróż, która może trwać wiele miesięcy przed ostatecznym wyniku selekcji. Rekrutacja do szkół wyższych i uniwersytetów programów wykazywać coraz większą ducha rywalizacji, zwłaszcza w najlepszych szkół europejskich i północnoamerykańskich. Szkoły są stale podnosząc GMAT / GRE i TOEFL / IELTS wyniki testów, dzięki czemu ich akademickie i zawodowe kryteria stosowania coraz bardziej selektywny. W tym samym czasie, są one szuka kandydatów z niekonwencjonalnymi profilami i niezwykłych doświadczeń i umiejętności. Aspekty takie jak międzynarodowy powołania, umiejętność pracy w zespole, elastyczność i wielokulturowy silny potencjał przywództwa są wymagane teraz bardziej niż w przeszłości.... [-]

Włochy Milan Rome Naples Szwajcaria Zürich  + 2 Więcej
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
10 godziny
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
MasterPrep International

GMAT ® (Graduate Management Admission Test) jest wymagane dla dopuszczenia do MBA i innych programów podyplomowych w najważniejszych uniwersytetów i szkół biznesu. ... [+]

GMAT ® (Graduate Management Admission Test) jest wymagane dla dopuszczenia do MBA i innych programów podyplomowych w najważniejszych uniwersytetów i szkół biznesu.

GMAT ocenia zdający z 4 różnych sekcjach: Analityczna Przyporządkowanie pisanie, rozumowanie sekcji Integrated Quantitative, werbalne sekcji.

ANALYTICAL PISANIE ZADANIE

Ta sekcja wymaga pisanie eseju, który później jest skanowane i trafia do oceny zasadności założeń i wniosków, które oferuje esej.

ZINTEGROWANE rozumowania

Sekcja ta sprawdza się umiejętnością oceny informacji i danych pochodzących z różnych źródeł, takich jak wykresy, tabele, e-maili itp

VERBAL SEKCJA... [-]

Włochy Milan Rome Naples Szwajcaria Zürich  + 2 Więcej
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
MasterPrep International

GRE (Graduate Record Egzaminy) jest testem, który ocenia języka angielskiego, matematyki i innych umiejętności i jest często traktowane jako decydującego czynnika w proce ... [+]

GRE (Graduate Record Egzaminy) Jest to test, który ocenia języka angielskiego, matematyki i innych umiejętności i jest często traktowane jako decydującego czynnika w procesie przyjmowania na studia lub do przyznawania stypendiów.

Ogólny Test GRE jest prowadzona w trybie opartym na papierze albo na komputerze lub w oparciu i dzieli się na 3 głównych elementów: Analityczna przypisania pisanie, rozumowanie ilościowe, werbalne pytania.

PISANIE ANALITYCZNE

Ta sekcja ocenia pisemne umiejętności komunikacyjne i umiejętność krytycznej analizy argumentu. Składa się z dwóch działań w piśmie:

Opisz swoją perspektywę o problemie (30 minut) Analizuj argument (30 minut) ... [-]
Włochy Milan Rome Naples Szwajcaria Zürich  + 2 Więcej
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
MasterPrep International

IELTS jest test oceny w języku angielskim najczęściej używane w krajach anglojęzycznych dla przyjęć do instytucji edukacyjnych, imigracji i pracy. ... [+]

IELTS jest test oceny w języku angielskim najczęściej używane w krajach anglojęzycznych dla przyjęć do instytucji edukacyjnych, imigracji i pracy.

IELTS dostępny jest w dwóch formatach, w zależności od przyczyny, dla których wymagane jest badanie: Academic, szkoleń ogólnych.

AKADEMICKI

Format ten test jest stosowany do tych, którzy chcą studiować za granicą w anglojęzycznych uczelni. W tym przypadku badanie ocenia wiedzę kandydata języka akademickiego, który jest niezbędny uczestnictwem uniwersytetów i programów magisterskich w języku angielskim.

TRENING OGÓLNY

Format ten test jest odpowiedni dla tych, którzy chcą wyjechać za granicę do szkoły średniej, imigracji lub pracy. W tym przypadku test mierzy znajomości języka angielskiego w praktyce codziennego kontekstu.... [-]

Włochy Milan Rome Naples Szwajcaria Zürich  + 2 Więcej
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
MasterPrep International

SAT jest test umiejętności wymagane do przyjęcia do szkół wyższych i uniwersytetów w USA i Kanadzie. Badanie ocenia umiejętności krytycznego myślenia kandydata, które są ... [+]

Test SAT Jest to test umiejętności wymagane do przyjęcia do szkół wyższych i uniwersytetów w USA i Kanadzie. Badanie ocenia umiejętności krytycznego myślenia kandydata, które są niezbędne podczas studiów w college'u lub na uniwersytecie.

SAT składa się z trzech części: Evidence-Based czytania i pisania, matematyki, Essay (opcjonalnie).

Opcje Prep SAT indywidualnego toku spersonalizowane harmonogram One-to-One sesje Dostępne na miejscu lub on-line

SAT Group Course

Intensywna nauka w klasie małe grupy Dostępne na miejscu

SAT Korepetycje

indywidualny program Skupienie się na konkretnych obszarach Dostępne na miejscu lub on-line ... [-]
Włochy Milan Rome Naples Szwajcaria Zürich  + 2 Więcej
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
MasterPrep International

TOEFL jest test języka angielskiego dla non-native speakerów najbardziej pożądanych przez instytucje akademickie na całym świecie. Ponadto jest również wymagane przez age ... [+]

Test TOEFL jest test języka angielskiego dla non-native speakerów najbardziej pożądanych przez instytucje akademickie na całym świecie. Ponadto jest również wymagane przez agencje rządowe, instytucje międzynarodowe i programów wymiany w krajach anglojęzycznych.

TOEFL ocenia zdający z 4 różnych części: czytanie, słuchanie, mówienie, pisanie.

CZYTANIE

3 do 5 przejścia fragmenty tekstów akademickich, każda około 700 wyrazów; 12-14 pytań za przejazd.

SŁUCHAJĄCY

Od 4 do 6 wykładów (niektóre z dyskusji w klasie) trwający 3-5 minut każda; 6 pytań na wykładzie. 2 do 3 rozmowy trwające 3 minuty każda, 5 pytań na rozmowie.

... [-]
Włochy Milan Rome Naples Szwajcaria Zürich  + 2 Więcej
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku