MasterPrep International

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Twoje cele są u podstaw wszystkiego, co robimy!

MasterPrep to międzynarodowy zespół profesjonalnych instruktorów, których usługi są skierowane na pomoc kandydatów osiągnąć najwyższe możliwe wyniki testów. MasterPrep oznacza pewnie idąc ku swojej dopuszczenie do programów MBA lub Master / licencjackie stopni lub szkoły biznesu na całym świecie.

Rozpoczęcie takich programów często może okazać się trudne zadanie i będzie zawsze pociąga za sobą podjęcie trudnych testów, pisząc ciekawe i dobrze zorganizowane eseje, i pewnie obsłudze procesu wywiad w celu wykazania, że ​​pasuje do profilu i że jesteś prawo osobą do tego programu.

spersonalizowane podejście MasterPrep oferuje kandydatom swoje udokumentowane doświadczenie i rozległą profesjonalizm, koncentrując się wyłącznie na szczególnych potrzeb każdego ucznia i objectives.We przeprowadzić wstępną ocenę w celu zidentyfikowania najlepszej ścieżki szkoleniowej na podstawie profilu każdego kandydata, zarówno biegłości językowej i testach wstępnych. Dodatkowo, nasze wsparcie i testy symulacje E-learning pozwala nam zaprojektować plan.Our wysoce ukierunkowanych i bardzo skuteczne szkolenia doświadczonych trenerów może poprowadzić Cię do budowania spersonalizowany plan nauki, który optymalizuje czas masz dostępne i który bierze pod uwagę wszystkie Twoje inne zobowiązania, które mogą stanąć na drodze przygotowań (tj zobowiązań w pracy, w ograniczonym czasie studiów dostępnych, etc.).

E-Learning Oprócz dostarczania programów prep klas opartych MasterPrep opracował szereg zintegrowanych rozwiązań e-learning. Z naszych bardzo udanych programów prep długodystansowych pośrednictwem naszej platformy wideokonferencji, a za pośrednictwem naszego e-kursów i książek elektronicznych, jesteśmy w stanie dotrzeć do studentów na całym świecie i dostarczać naszym teście Usługi Premium prep w zaciszu własnego domu lub biura.

Profesjonalny personel i stymulujące środowisko Wraz z będących ekspertami w temacie, nasi trenerzy są doskonałymi nauczycielami. Oni stale współpracować ze sobą i regularnie uczestniczą w kursach odświeżających, aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w świecie nauki i przygotowania testu. To dlatego MasterPrep jest w stanie zaoferować najwyższe standardy nauczania w przemyśle oraz w celu zapewnienia, że ​​kandydaci otrzymują najlepszą możliwą service.MasterPrep celowo dobrane, aby ograniczyć rozmiar swoich kursów grupowych, aby być w stanie skupić się szczególnie na każdego uczestnika wymagania.

kompleksowa obsługa Zespół MasterPrep może pomóc zidentyfikować swoje mocne i słabe strony i może pomóc w tworzeniu niestandardowego podejścia, który poprowadzi Cię przez cały process.From stosowanie preparatu testowego, za pomocą indywidualnego planu studiów, który będzie zoptymalizowania czasu masz dostępne, z dopuszczeniem doradztwo, montaż esej i coaching, możemy wyposażyć wszystkich kluczowych elementów niezbędnych do udanej prezentacji.

Lokalizacje

Mediolan

Address

Via V. Monti, 8

20123 Mediolan, Lombardia, Włochy

Rzym

Address
Piazza Marconi 15
00144 Rzym, Lacjum, Włochy

Neapol

Address
Via Cesario Console, 3
80132 Neapol, Kampania, Włochy

Zurych

Address
Badenerstrasse 816
8049 Zurych, Zurych, Szwajcaria