Milan Fashion Campus

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Milan Fashion Campus

Pierwsze rzeźby Italian Fashion Włoskie kursy online.

Intensywne kursy w modzie Brief - otwarte przez cały rok - Rejestracja kursy w każdy poniedziałek.

Odkryj modę we Włoszech! Nie będzie w stanie przeżyć bez uczuć

www.milanfashioncampus.it

Od 2003 roku, Milan Fashion Campus ma na celu szerzenie kultury włoskiej mody za pomocą Internetu. Nasze kursy mody pomóc uczniom poprawić swój styl osobiście i nabyć unikalną włoskim stylu. Założycielem Milan Fashion Campus jest Angelo Russica, który urodził się i wychował w Szwajcarii, ale jest pochodzenia sycylijskiego.


Ukończywszy studia mody w Mediolanie, Angelo Russica stawiał pierwsze kroki w świecie mody jako asystent Giorgio Correggiari, gdzie spotkał się Domenico Dolce i Stefano Gabbana (Dolce & Gabbana). Musiałem wyjechać do udziału w służbie wojskowej na okres jednego roku. Po powrocie pracował z włoskiej firmy Barbas (odzieży męskiej). Potem miał jeden z najbardziej ekscytujących doświadczeń zawodowych w jego karierze: Zaczął pracować jako asystent projektanta Gianni Versace, z którymi pracował przez 5 lat projektuje kolekcje Kobieta i mężczyzna: Genny, Spazio i Versus. Po tym doświadczeniu, udał się do Hiszpanii, gdzie przez 4 lata pracował z Induyco - El Corte Ingles w Madrycie. Raz wrócił, zaczął pracować jako konsultant moda na Gruppo Marzotto, Miroglio Vestebene, Gruppo Max Mara, również w Japonii, jeden z wiodących na świecie firm futrzarskich, spółki Króla.


Podczas swoich lat pracy w świecie mody, Angelo czuł wielkie rozczarowanie młodzieży uczęszczających do szkół w prestiżowych mody: Niestety, zdał sobie sprawę, że po trzech latach studiów, gdzie spędził dużo pieniędzy, oni nie mają solidną wiedzę i absolwenci często nie miał nawet szansę zrobić staż.


Tak więc sobie sprawę, że nie było wiele do zrobienia, dlatego założył Milan Fashion Campus, mając na celu stworzenie młodym ludziom możliwość poznania świata mody, nie wydając fortuny, indywidualną pomoc i sprzężenia zwrotnego, a jednocześnie z zawartością z prawdziwymi i praktycznego punktu widzenia: jak praca jest wykonywana w środowisku zawodowym.


Jego międzynarodowe doświadczenie pozwoliło mu zbudować swoją karierę jako konsultant projektu i wreszcie w edukacji.


Milan Fashion Campus nieustannie pracuje nad rozwojem i tworzenia intensywnych kursów, które mogą umożliwić studentom osiągnąć swój pełny potencjał, bez konieczności przechodzenia przez trudności gospodarcze.
Nasza szkoła dąży do osiągnięcia doskonałości swoich uczniów, nauczanie stworzenie kolekcji, tworzyć historie, które łączą tkaniny i koloru, badać szczegóły dotyczące kostiumów, które mogą sprawić, że jest to wyjątkowy kawałek. Tak też stara się uzupełniać twórczą część z wykorzystaniem oprogramowania. Jak pracować w handlu i innowacji, natomiast Kolekcja jest stworzona, od koncepcji, planowania i realizacji?
Milan Fashion Campus współpracuje z elastycznych programów skupiających treści w interesie studentów. Z małych grupach i profesjonalną i indywidualną obsługę, studenci otrzymują informację zwrotną na temat swojej pracy, w celu zwiększenia swoich umiejętności twórczych i rozwijania krytycznego spojrzenia na jego procesu twórczego. Milan Fashion Campus oferuje międzynarodowe środowisko, w którym studenci pochodzą z całego świata, od Europy, Azji, Afryce, Ameryce. Pozwala to na wymianę kulturalną, gdzie uczniowie poszerzyć swoją światopogląd, poznania nowych i różnych kultur, które wpływają na poczucie stylu i estetyki, mając jednocześnie możliwość tworzenia ciekawych i wzbogacając kontakty do kariery w świecie moda.

Lokalizacje

Mediolan

Milan Fashion Campus Fashion Courses

Address
MILAN FASHION CAMPUS Via Broggi 7
20129 Mediolan, Lombardia, Włochy
Telefon
+39 02 2682 2730