Istituto Italiano di Fotografia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

SZKOŁA

Istituto Italiano di Fotografia od 20 lat jest liderem szkolnictwa w dziedzinie szkolenia zawodowego we Włoszech. Szkolenie w IIF charakteryzuje się kompletnością oraz praktycznym i profesjonalnym podejściem, które obejmuje najważniejsze sektory świata fotografii.

NASZA MISJA

Misją IIF jest przygotowanie do fotografii, która jest solidnym, kompletnym i nowoczesnym ekspresyjnym językiem stylu i innowacji. Podstawowym celem jest rozwinięcie wrażliwości i krytycznego wglądu, koniecznych do zbliżenia się do rynku fotografii w bardziej ekspresyjny i dynamiczny sposób, jak to możliwe.

WYŁĄCZNOŚĆ

Istituto Italiano di Fotografia dzieli się na trzy sekcje, które działają synergistycznie, aby szkolenia, które natychmiast zanurzają studenta w rzeczywistości poprzez konkretne doświadczenia i twórcze projekty we współpracy z wydawcami i firmami.

Rozmiar: rzeczywistość odpowiednia dla studenta

Istituto Italiano di Fotografia to rzeczywistość odpowiednia dla studentów, laboratorium fotograficznego, w którym każdy jest wspierany edukacyjnie, zawodowo i osobiście. Miejsce do rozwijania swoich umiejętności i zdolności ekspresyjnych i twórczych, po indywidualnej i spersonalizowanej ścieżce rozwoju, dokonanej przez porównanie z nauczycielami i wymianą z kolegami. Przyjazna, "rodzinna" atmosfera, która promuje nabywanie umiejętności niezbędnych do zostania przeszkolonymi profesjonalistami, fotografami zdolnymi do wyrażania swojej kreatywności poprzez wyjątkowy, osobisty i oryginalny.

Lokalizacje

Mediolan

Istituto Italiano di Fotografia Srl

Address
Istituto Italiano di Fotografia
Via Enrico Caviglia 3

20139 Mediolan, Lombardia, Włochy
Telefon
+39 02 5810 5598