In Florence Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

1

Szkoła języka włoskiego we Florencji

  • Pierwsza włoska szkoła językowa we Florencji, akredytowana przez włoskie Ministerstwo Edukacji, do nauczania języka włoskiego i kultury dla zagranicznych studentów.
  • Najwyższa jakość profesjonalnego nauczania języków od czasu alt = "1948.
  • Innowacyjny system sukcesu zobowiązany do zapewnienia najwyższej jakości szkoleń językowych na całym świecie.
  • Certyfikat wydany przez EAQUALS, Europejskie Stowarzyszenie na rzecz Jakościowych Usług Językowych, w celu zagwarantowania wysokich standardów edukacji przez lata.
  • Pięknie położony w renesansowym pałacu "Palazzo Guadagni" (alt = "1502), zaprojektowany przez słynnego architekta florenckiego Cronacę.
  • Centralne położenie: Szkoła wychodzi na bardzo centralny plac zwany Piazza S. Spirito , w samym sercu starego centrum miasta, 300 m od Pałacu Pitti, 500 m od Mostu Złotników i około alt = "15 minut spacerem od Katedry .
  • Łatwo dostępne z dowolnego miejsca w mieście, w otoczeniu typowych trattorii, kawiarni i tradycyjnych warsztatów rzemieślniczych.

Nasza szkoła języka włoskiego składa się z jedenastu sal lekcyjnych, w pełni wyposażonego multimedialnego centrum nauki z szeroką gamą włoskich zasobów edukacyjnych, od tradycyjnych ćwiczeń gramatycznych po programy online, duża sala konferencyjna, sala studencka i duży słoneczny taras.

Dlaczego warto wybrać Akademię InFlorence?

5Miej możliwość studiowania w budynku pochodzącym z XVI wieku ...

Doświadcz życia w mieście znanym na całym świecie jako "kolebka renesansu". Akademię InFlorence można znaleźć w najstarszej części Florencji, na pięknym placu Piazza S. Spirito, w otoczeniu typowych trattorii, kawiarni i tradycyjnych warsztatów rzemieślniczych, w centrum miasta, ale z dala od zatłoczonych terenów turystycznych.

Mają możliwość studiowania w budynku pochodzącym z XVI wieku, bogatym w historię i florenckim uroku. Nasza szkoła mieści się w Palazzo Guadagni i ma 11 sal lekcyjnych, multimedialne centrum nauki, salę konferencyjną, strefę relaksu dla studentów i duży taras słoneczny.

3

Wierzymy w utrzymanie małych rozmiarów klas w celu utrzymania wysokiej jakości standardów nauczania od naszych doświadczonych pracowników akademickich.

Nasi wykwalifikowani nauczyciele języków mają duże doświadczenie w nauczaniu języka włoskiego. Korzystają z różnych innowacyjnych podejść, aby zaprojektować idealny kurs dla każdej grupy. Niektórzy członkowie naszej kadry nauczycielskiej są także nauczycielami nauczycieli.

Wszyscy nasi pracownicy mają duże doświadczenie w kontaktach z uczniami z całego świata, więc zawsze znajdzie się ktoś, kto może ci pomóc z każdym problemem, dużym lub małym!

Lokalizacje

Florencja

Eurocentres Firenze

Address
Piazza Santo Spirito, 9
50125 Florencja, Toskania, Włochy
Telefon
+39 055 213030