Przeczytaj oficjalny opis

1

Szkoła języka włoskiego we Florencji

  • Pierwsza włoska szkoła językowa we Florencji, akredytowana przez włoskie Ministerstwo Edukacji, do nauczania języka włoskiego i kultury dla zagranicznych studentów.
  • Najwyższa jakość profesjonalnego nauczania języków od czasu alt = "1948.
  • Członek globalnej szwajcarskiej Fundacji Eurocentres, która uczy 8 języków w 38 lokalizacjach na całym świecie, z ponad alt = "15 000 studentów rocznie.
  • Innowacyjny system sukcesu zobowiązany do zapewnienia najwyższej jakości szkoleń językowych na całym świecie.
  • Certyfikat wydany przez EAQUALS, Europejskie Stowarzyszenie na rzecz Jakościowych Usług Językowych, w celu zagwarantowania wysokich standardów edukacji przez lata.
  • Pięknie położony w renesansowym pałacu "Palazzo Guadagni" (alt = "1502), zaprojektowany przez słynnego architekta florenckiego Cronacę.
  • Centralne położenie: Szkoła wychodzi na bardzo centralny plac zwany Piazza S. Spirito , w samym sercu starego centrum miasta, 300 m od Pałacu Pitti, 500 m od Mostu Złotników i około alt = "15 minut spacerem od Katedry .
  • Łatwo dostępne z dowolnego miejsca w mieście, w otoczeniu typowych trattorii, kawiarni i tradycyjnych warsztatów rzemieślniczych.

Nasza szkoła języka włoskiego składa się z jedenastu sal lekcyjnych, w pełni wyposażonego multimedialnego centrum nauki z szeroką gamą włoskich zasobów edukacyjnych, od tradycyjnych ćwiczeń gramatycznych po programy online, duża sala konferencyjna, sala studencka i duży słoneczny taras.

Dlaczego warto wybrać Akademię InFlorence?

5Miej możliwość studiowania w budynku pochodzącym z XVI wieku ...

Doświadcz życia w mieście znanym na całym świecie jako "kolebka renesansu". Akademię InFlorence można znaleźć w najstarszej części Florencji, na pięknym placu Piazza S. Spirito, w otoczeniu typowych trattorii, kawiarni i tradycyjnych warsztatów rzemieślniczych, w centrum miasta, ale z dala od zatłoczonych terenów turystycznych.

Mają możliwość studiowania w budynku pochodzącym z XVI wieku, bogatym w historię i florenckim uroku. Nasza szkoła mieści się w Palazzo Guadagni i ma 11 sal lekcyjnych, multimedialne centrum nauki, salę konferencyjną, strefę relaksu dla studentów i duży taras słoneczny.

3

Wierzymy w utrzymanie małych rozmiarów klas w celu utrzymania wysokiej jakości standardów nauczania od naszych doświadczonych pracowników akademickich.

Nasi wykwalifikowani nauczyciele języków mają duże doświadczenie w nauczaniu języka włoskiego. Korzystają z różnych innowacyjnych podejść, aby zaprojektować idealny kurs dla każdej grupy. Niektórzy członkowie naszej kadry nauczycielskiej są także nauczycielami nauczycieli.

Wszyscy nasi pracownicy mają duże doświadczenie w kontaktach z uczniami z całego świata, więc zawsze znajdzie się ktoś, kto może ci pomóc z każdym problemem, dużym lub małym!

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

In Florence Academy

Dowiedz się, jak zostać aktorem z doświadczeniem krok po kroku działania i szkolenia w działaniu ekranu. Dowiedz się, jak stać się reżyserem. Teoretyczne i praktyczne lek ... [+]

działając golfowe

Dowiedz się, jak zostać aktorem z doświadczeniem krok po kroku działania i szkolenia w działaniu ekranu.

Działając cechy kursu: Program: Działając na filmy, technik przesłuchania rzemiosła filmowego, głosu i ruchu, badania scen, monologów, metoda Meisner. Pod koniec warsztatów, każdy student otrzymuje CD-ROM ze prace wykonywane, certyfikat uczestnictwa, oraz możliwość podjęcia przesłuchanie w słynnej agencji "La Bottega degli attori" w Rzymie. Hiszpania 1 lekcja = 50 minut Ceny kursów i czas trwania: 2 miesiące kursu:4 lekcje, 2 dni w tygodniu, 150 zł 6 lekcji, 3 dni w tygodniu, 180 zł 4 miesięcy kursu:4 lekcje, 2 dni w tygodniu, 100 zł 6 lekcji, 3 dni w tygodniu, 180 zł 6 miesięcy kursu:4 lekcje, 2 dni w tygodniu 100 zł 4 lekcje, 2 dni w tygodniu 120 € (prywatny) Reżyserii golfowe ... [-]
Włochy Florence
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 6 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
In Florence Academy

Włoski Kurs gotowania koncentruje się w szczególności na toskańskiej kuchni i na końcu każdej lekcji znajduje się degustacji. ... [+]

Italian Cooking - Kurs podstawowy

Test Podstawowy kurs języka włoskiego gotowania polega na przygotowaniu kompletnego włoskim menu (2 Typowe naczynia włoski + 1 deser). Włoski Kurs gotowania koncentruje się w szczególności na Kuchnia toskańska a na końcu każdej lekcji jest degustacji.

Podstawowe cechy przedmiotu: Lekcje (tygodniowo): 5 praktycznych lekcji w tygodniu (dwie sesje gotowania, w każdy wtorek i czwartek po południu) 1 lekcja = 50 minut Poziomy wejściowe: 0-9 Czas trwania: od 1 do 12 tygodni Dostępne również w języku angielskim. Cena kursu (tygodniowo): 70 EUR Zapisy Opłata: Nie Wpisowe będzie opłata, jeśli uczeń nie zapisze się na kurs języka włoskiego. Jeżeli student zapisze się na ten kurs, nie biorąc kurs językowy będzie € 15 bezzwrotna opłata wpisowa. Ten € 15 Opłatę należy uiścić tylko raz student powinien zapisać się na więcej niż jednego dodatkowego przedmiotu (tj rejestruje w Cucina Italiana, Storia dell'arte, etc.). Italian Cooking - profesjonalny kurs ... [-]
Włochy Florence
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 20 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
In Florence Academy

Projektowanie Mody Kurs ma na celu zapewnienie wprowadzenie do włoskiego Projektowania Ubioru i rozwoju kolekcji, ze szczególnym odniesieniem do włoskiej mody płyty, jej ... [+]

Test Fashion Design Course ma zapewnić wprowadzenie do włoskiego Projektowania Ubioru i rozwoju kolekcji, ze szczególnym odniesieniem do włoskiej mody płyty, jej praktycznego tworzenia i badania akcesoriów.

Kurs Fashion Design ma na celu zapoznanie studentów z modą przez wiele ścieżek, pomagając im nie tylko w celu zwiększenia ich umiejętności praktycznych dla Projektowania Ubioru i ilustracji, ale również nabyć bardziej konkretne i wieloaspektowy wrażliwość wobec wszystkiego, co wiąże się modą, takich jak, nowe trendy aspekty techniczne odzież / style wpływy historii na ubrania i podejść teoretycznych rozwijać i tworzyć kolekcje mody.

Moda cechy kursu: Lekcje (tygodniowo): 5 praktycznych lekcji w 2 aftnernoons 1 lekcja = 50 minut Poziomy wejściowe: 3-9 Czas trwania: od 2 do 12 tygodni Dostępne również w języku angielskim Dostępne również dla początkujących Cena kursu (tygodniowo): 100 Eur Zapisy Opłata: Nie Wpisowe będzie opłata, jeśli uczeń nie zapisze się na kurs języka włoskiego. Jeżeli student zapisze się na ten kurs, nie biorąc kurs językowy będzie € 15 bezzwrotna opłata wpisowa. Ten € 15 Opłatę należy uiścić tylko raz student powinien zapisać się na więcej niż jednego dodatkowego przedmiotu (tj rejestruje w Cucina Italiana, Storia dell'arte, etc.). Terminy rozpoczęcia kursów i ceny ... [-]
Włochy Florence
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Włoski
Zaoczne
2 - 12 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
In Florence Academy

Kurs skierowany jest do studentów, którzy są zainteresowani w projektowaniu wnętrz i którzy chcą zrozumieć aspekty techniczne i konstrukcyjne we wnętrzach, metodologii op ... [+]

Kurs skierowany jest do studentów, którzy są zainteresowani Architektura wnętrz a kto chce zrozumieć aspekty techniczne i konstrukcyjne we wnętrzach, metodologii opracowywania koncepcji projektu i jego właściwą reprezentację. Podejście to nie tylko techniczne, ale twórcze, artystyczne i intuicyjne. Fundamenty oczywiście mają na celu dostarczenie wiedzy na temat różnych stylów wewnętrznych, badanie rozwiązań w meblarstwie, użyte materiały i różne możliwości w tkaninach; wzory, kolory i odcienie.

[-]
Włochy Florence
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 8 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
In Florence Academy

Doświadczenie życia w mieście znany na całym świecie jako "kolebka renesansu". InFlorence Academy znajdują się w najstarszej części Florencji, w pięknym placu P ... [+]

Dlaczego InFlorence Academy?

Mają możliwość studiowania w budynku z 16 wieku ...

Doświadczenie życia w mieście znany na całym świecie jako "kolebka renesansu". InFlorence Academy znajdują się w najstarszej części Florencji, w pięknym placu Piazza S. Spirito otoczeniu typowych trattorii, kawiarni i tradycyjnych warsztatów rzemieślniczych, w centrum miasta, ale z dala od zatłoczonych ośrodków turystycznych.

Mają możliwość studiowania w budynku z 16 wieku, z bogatą historią i florenckim uroku. Nasza szkoła znajduje się w Palazzo Guadagni i ma 11 klas, multimedialne centrum nauki, salę konferencyjną, centrum wypoczynku dla studentów oraz duży taras do opalania.... [-]

Włochy Florence
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
In Florence Academy

kursy języka włoskiego języka i kultury dla studentów w każdym wieku i narodowości. Warto wiedzieć, który z nich najlepiej pasuje do Ciebie! Dawno, krótki czas, kursy gru ... [+]

Włoski Language Studies

kursy języka włoskiego języka i kultury dla studentów w każdym wieku i narodowości. Warto wiedzieć, który z nich najlepiej pasuje do Ciebie! Dawno, krótki czas, kursy grupowe i lekcje indywidualne, specjalistyczne kursy językowe dla biznesu i turystyki, kursy przygotowujące do egzaminu, a także wiele więcej. A jeśli nadal nie znaleźć taki, który pasuje do Twoich potrzeb, zapytać naszych pracowników z jakiegoś osobistego doradztwa lub niestandardowych programów!

standard 20 Standard 20 Włoski Kurs składa się z 20 lekcji języka ogólnego tygodniowo. To jest sedno swojego programu, w którym możemy zapewnić sukces w nauce. Twój nauczyciel starannie planuje zrównoważony, w pełni zintegrowany, zróżnicowany program w oparciu o indywidualne potrzeby edukacyjne. Od 5 do 10 lekcji w tygodniu prowadzone są przez drugiego nauczyciela w realizacji tygodniowego planu. W każdy piątek, w czasie lekcji test, będziesz miał okazję spojrzeć wstecz na tydzień i sugestii dla kolejnej. Standardowa 20 Włoski Kurs zapewnia celowych, czarujący program nauczania zarówno dla długich i krótkoterminowych studentów. Intensive 25 - kurs języka włoskiego Intensywny 25 jest kompletnym Włoski intensywny kurs języka idealna dla tych, którzy chcą zanurzyć się w języku i kulturze naszego kraju nie tylko naukę lub poprawić swoje umiejętności językowe, ale również odkrywanie i pogłębienie ich wiedzy na temat włoskiej kultury i sztuki. Pogłębić swoją wiedzę z języka włoskiego i rozwijać pewność siebie. Intensywny kurs pozwoli Ci dalszego doskonalenia swoich umiejętności językowych włoskiej, zwłaszcza mówienie i pisanie. Będzie również możliwość pracy na wszelkie trudności lub problemy z gramatyką i wymową. Survival włoski ... [-]
Włochy Florence
Otwarta rekrutacja
Włoski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 52 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Brochure Interattiva Eurocentres Firenze

Just a view

Eurocentres Firenze Japanese presentation

Florence Secret

How to spell in Italian

Florence Attitude

Eurocentres Firenze
Address
Piazza Santo Spirito, 9
50125 Florence, Tuscany, Włochy
Witryna
Telefon
+39 055 213030