IED – Istituto Europeo di Design Venice

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Inkubator wiedzy i badań na rzecz innowacji.

Wenecja była zawsze skrzyżowaniem różnych kultur, a jego stan spowodował, że być narażone bardziej niż inne miasta, wpływów, trendów i innowacji, w sztuce, jak w kulturze i handlu, uprawy powołanie Zgromadzenia oraz badania Nowy.

Miasta z pierwszej i największej organizacji proto-przemysłowych Zachodu: Arsenale w Wenecji, gdzie został wymyślony i rozpoczęła produkcję w morskiej serii.

W Wenecji zbiegają języki, pomysły i talenty z nich przedmiotów i materiałów. Stosunek do przekształcenia istniejącego jakości, która odróżnia konieczne jest zebranie różnych światów i urodzić się do nowych realiów.

Co sprawia, że ​​IED Wenecja centrum doskonałości w edukacji? Jego zdolność do tworzenia relacji z bogatej wiedzy i być katalizatorem dla propozycji, projektów, ludzi i energii, nie tylko w kontekście lokalnym, ale w kraju i na świecie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Włoski

Widzieć Summer courses » Zobacz kursy » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Zaawansowany Program Studiów W Zakresie Projektowania Szkła

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 miesięcy April 2019 Włochy Venice

Szkło to materiał o dużym potencjale ekspresji i wielu ograniczeniach technicznych. Jego produkcja i produkcja związane są ze sztuką antyczną i kultowymi miejscami, jak pokazuje dzielnica szkła w Murano. Budowanie pomostu między nową generacją projektantów a tradycyjną produkcją szkła jest nowością w kursie Glass Design Advanced promowanym przez IED Venezia we współpracy z ważnymi instytucjami i firmami działającymi w tym sektorze. Jego celem jest wyszkolenie specjalistów zdolnych do wspierania firm szklarskich w ponownym przemyśleniu ich wizerunku i / lub zmianie ich marki. Międzynarodowi wykładowcy, studia przypadków, bezpośrednie doświadczenie w fabrykach szkła stanowią atut tego kursu, który to zajęcia są ukierunkowane na oferowanie uczniom różnorodnego spojrzenia i świadomości świata szkła oraz jego związków z projektowaniem i rzemiosłem. Możliwości kariery - projektant szkła, dyrektor kreatywny, artysta szklany. [+]

Szkło to materiał o dużym potencjale ekspresji i wielu ograniczeniach technicznych. Jego produkcja i produkcja związane są ze sztuką antyczną i kultowymi miejscami, jak pokazuje dzielnica szkła w Murano.

Budowanie pomostu między nową generacją projektantów a tradycyjną produkcją szkła jest nowością w kursie Glass Design Advanced promowanym przez IED Venezia we współpracy z ważnymi instytucjami i firmami działającymi w tym sektorze. Jego celem jest wyszkolenie specjalistów zdolnych do wspierania firm szklarskich w ponownym przemyśleniu ich wizerunku i / lub zmianie ich marki.

Międzynarodowi wykładowcy, studia przypadków, bezpośrednie doświadczenie w fabrykach szkła stanowią atut tego kursu, który to zajęcia są ukierunkowane na oferowanie uczniom różnorodnego spojrzenia i świadomości świata szkła oraz jego związków z projektowaniem i rzemiosłem.... [-]


Letnie kursy

Letni Kurs: Sztuka Współczesna I Architektura W Wenecji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Włochy Venice

Gromadząc wizje i oryginalne pomysły związane z konkretnym tematem, Biennale w Wenecji działa jak rodzaj lustra, aby spojrzeć na współczesność w bardzo oryginalny sposób, zarówno w sztuce, jak iw aspekcie architektonicznym. "Freespace" to tytuł wybrany przez Yvonne Farrell i Shelley McNamara na 16. Międzynarodową Wystawę Architektoniczną, ale jest również słowem opisującym "poczucie człowieczeństwa umiejscowione w rdzeniu architektury, patrząc na istotną jakość przestrzeni i jej ucieleśniona moc i piękno ". Poczynając od tego stwierdzenia, kurs zaproponowany przez IED Venezia bada relacje między przestrzenią i sztuką, patrząc z różnych punktów widzenia i perspektywicznych, poprzez konkretne wizyty i spotkania. Celem ścieżki szkoleniowej jest dostarczenie uczniom wiedzy i narzędzi przydatnych do zrozumienia, w jaki sposób architektura może skutecznie prowadzić dialog z przyrodą i ludzką ekspresją artystyczną. [+]

Gromadząc wizje i oryginalne pomysły związane z konkretnym tematem, Biennale w Wenecji działa jak rodzaj lustra, aby spojrzeć na współczesność w bardzo oryginalny sposób, zarówno w sztuce, jak iw aspekcie architektonicznym.

"Freespace" to tytuł wybrany przez Yvonne Farrell i Shelley McNamara na 16. Międzynarodową Wystawę Architektoniczną , ale jest również słowem opisującym "poczucie człowieczeństwa umiejscowione w rdzeniu architektury, patrząc na istotną jakość przestrzeni i jej ucieleśniona moc i piękno ".

Poczynając od tego stwierdzenia, kurs zaproponowany przez IED Venezia bada relacje między przestrzenią i sztuką, patrząc z różnych punktów widzenia i perspektywicznych, poprzez konkretne wizyty i spotkania.... [-]


Filmy

Aggiudicati una borsa di studio per il corso di Marketing e Comunicazione dei Beni Culturali

Aggiudicati una borsa di studio per il corso di Grafica Digitale

Mery Glez - performance luminosa e sonora

Kontakt

IED - Istituto Europeo di Design

Adres Venice, Veneto, Włochy
Strona internetowa http://www.ied.it/venezia/home
Telefon +39 041 277 1164