IED – Istituto Europeo di Design Torino

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Rosnące gospodarki ekologicznej w Heartland przemysłowej.

Więcej niż tylko piasty przemysłowej, od końca XIX wieku Turyn został domu do badań i innowacji w dziedzinie kinematografii, począwszy od mody i komunikacji, sztuki wizualne i humanistycznych.

Jego powołanie do eklektyzmu i eksperymentowanie stało się jednym z najważniejszych stolic świata przemysłu samochodowego, aw ostatnich dziesięcioleciach, światowej klasy odniesienia dla nowej kultury jedzenia i na badania nad równowagi ekologicznej.

IED Turyn jest uznawany z jakąś instytucję, jako jednego z najważniejszych światowych ośrodków szkolenia w zakresie projektowania transportu. Dostosowane do wiedzy i badań typowe z kontekstu, to campus rozwija i skupia swoją prace projektowe w stronę koncepcji przyszłej mobilności i najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych klastrów produkcyjnych.

Specjalistów, którzy są kompetentni w zrównoważony dla środowiska projektowanie coraz częściej poszukiwane przez prywatnego przemysłu i administracji publicznej.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Język hiszpański
  • Włoski

Widzieć Summer courses » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Letnie kursy

Letni kurs projektowania samochodów - wprowadzenie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 tygodnie July 2019 Włochy Turin

Włochy są centrum doskonałości i innowacji w dziedzinie projektowania samochodowego. IED Torino ma swoją siedzibę w stolicy motoryzacji we Włoszech, gdzie znajdują się takie legendarne firmy, jak Fiat, Lancia, Pininfarina i Alfa Romeo. W takim kontekście IED oferuje ten letni program wprowadzający podstawowe elementy i narzędzia niezbędne do zostania przyszłym projektantem samochodów. Kurs zapewnia studentom przegląd współczesnych trendów i wyzwań przemysłowych i koncentruje się na profesjonalnej roli projektanta samochodów. Program będzie ponadto dawał uczniom możliwość rozwijania umiejętności, wiedzy i zdolności intelektualnych do projektowania nowych pojazdów w oparciu o zrozumienie zasad proporcji, objętości i powierzchni. Poprzez program wizyt w firmach, spotkania z profesjonalistami i praktyczne szkolenia, uczniowie doświadczą profesjonalnego dorobku tej ścieżki kariery. Odwiedziny mogą obejmować: Pininfarina, Ferrari, Museum of the Automobile, Cecomp. [+]

TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Włochy są centrum doskonałości i innowacji w dziedzinie projektowania samochodowego. IED Torino ma swoją siedzibę w stolicy motoryzacji we Włoszech, gdzie znajdują się takie legendarne firmy, jak Fiat, Lancia, Pininfarina i Alfa Romeo. W takim kontekście IED oferuje ten letni program wprowadzający podstawowe elementy i narzędzia niezbędne do zostania przyszłym projektantem samochodów. Kurs zapewnia studentom przegląd współczesnych trendów i wyzwań przemysłowych i koncentruje się na profesjonalnej roli projektanta samochodów.

Program będzie ponadto dawał uczniom możliwość rozwijania umiejętności, wiedzy i zdolności intelektualnych do projektowania nowych pojazdów w oparciu o zrozumienie zasad proporcji, objętości i powierzchni.... [-]


Filmy

IED Transportation Design 2015: the making of

IED Transportation Design Presents: Massimo Dotti

HAPPY BIRTHDAY IED TORINO: I NOSTRI VENTICINQUE ANNI!

Hoosier for Happiness

The Making of an interactive book - eng sub

IED TORINO - MASTER IN SUSTAINABLE ARCHITECTURE

Kontakt

IED - Istituto Europeo di Design

Adres IED Torino Via San Quintino 39
10121 Turin, Piedmont, Włochy
Strona internetowa http://www.ied.it/torino/home
Telefon +39 011 541111