Haute Future Fashion Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AKADEMIA

Wyższa Akademia Mody i Wzornictwa (HFFA) - innowacyjna instytucja edukacyjna, która kształci specjalistów na najwyższym poziomie w dziedzinie mody Suite, haute couture i koncepcji projektu.

Akademia została założona w Mediolanie - uznanej światowej stolicy mody i designu. Celem Akademii - szkolenie nowego pokolenia dyrektorów kreatywnych (dyrektor artystyczny) oraz kadry kierowniczej w zakresie zarządzania strategicznego w Suite.

Metoda awangardy nauczania w Akademii zmian podejście do przyszłego rozwoju edukacji interdyscyplinarnej i ma na celu kontynuację tradycji najwyższej rzemiosła «Made in Italy".

METODA HFFA

Ze względu na stale zmieniających się wymagań procesu tworzenia mody, najwyższej kunsztu i artystycznego wyrazu znowu dzisiaj na wysokości. Metoda HFFA daje studentom odpowiednią bazę kulturowym i zrównoważonych umiejętności w zakresie projektowania procesu twórczego, który z pewnością wejść do systemu mody i osiągnąć sukces.

Zintegrowane innowacyjny program nauczania akademickiego, a ustalone relacje z wiodących organizacji i marek z branży mody pozwalają HFFA stać się centrum doskonałości dla studentów i punktem odniesienia dla firm, które chcą inwestować w modernizację tego sektora strategicznego.

CAMPUS

Campus HFFA znajduje się w zabytkowym centrum Mediolanu, zaledwie kilka kroków od katedry Duomo i Via Montenapoleone (słynny "Kwadratowe Fashion"), zajmuje strategiczną pozycję wśród biur domów mody i butików. Akademia mieści się w murach słynnego Instytutu SIAM (Society of Arts and Crafts) - jeden z najstarszych ośrodków edukacyjnych włoska, która została założona w 1838 roku, przed krajowym zjednoczenia Włoch. SIAM zawsze zachęcał nowych pomysłów i wynalazków, i uczynił ogromny wkład w rozwój zarówno w Mediolanie i całego kraju.

Oprócz murów rzymskich, powierzchnia zabudowy ponad 5000 m² są inne ważne wartości historyczne i kulturowe, w tym zadziwiającym Assembly Hall, w którym organizowane wykłady HFFA i słynnej biblioteki o nazwie Carlo Cattaneo, który ma ponad 6500 książek i rękopisów, od XVIII wieku. To prawdziwa oaza kultury w sercu miasta w dwa duże wygodne zielenią dziedziniec i taras z panoramicznym widokiem. Tu wszystko jest przemyślane dla maksymalnej wygody studentów.

Akademia jest otwarta od 08.00 do 22.00 i oferuje ogromne możliwości socjalizacji, nieograniczony dostęp do komputerów Mac klasie, z niezbędnym oprogramowaniem i szybki dostęp do Internetu Wi-Fi.

Sale lekcyjne i pracownie

W klasach, wyposażone w komputery Mac i Wi-Fi, dzięki udanej kombinacji konstrukcji i technologii, aby stworzyć przytulną atmosferę pracy.

Oprócz wykładów pokoje i zapewnia specjalistyczne zajęcia laboratoryjne - Atelier, Laboratorium Perfum i design studio dźwięku. Zajęcia praktyczne prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów w celu zapoznania się z technologii i sprzętu.

BIBLIOTEKA mody i designu

Oprócz starej biblioteki Instytutu Towarzystwa Sztuki i Rzemiosła (SIAM), Akademia posiada własną bogatą bibliotekę mody i designu. Ponad sześć milionów książek i publikacji z starożytnych manuskryptów do najnowszych publikacji są zawsze dostępne dla badań naukowych i nowych informacji do studentów i profesjonalistów.

MOBILE usługi dla studentów

HFFA jest pierwszym Akademia Szkolnictwa Wyższego, który posiada innowacyjny system zarządzania informacją mobilną. Rzeczywiście, poprzez wykorzystanie aplikacji dla smartfonów i tabletów, studenci zawsze mają pod ręką najświeższe informacje o kursach, zajęciach harmonogramu i sal lekcyjnych. W każdej chwili, nawet po ukończeniu studiów, można uzyskać zdalny dostęp do materiałów z naszej Wirtualnej Biblioteki: Książki, tekst, podręczników, czasopism i innych informacji ..

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Summer courses » Zobacz kursy » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:


Summer Campus

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Włochy Milan

[+]

Program

Aranżacja wnętrz

Projektanci wnętrz są siłą twórczą przy projektowaniu wnętrza przestrzeni, tworząc tło jakości, który spełnia potrzeby klientów, a jednocześnie uhonorowanie praktyczne i funkcjonalne cechy przestrzeń jest. Jest to zawód, który wymaga umiejętności projektowania, dobry smak i wrażliwość w kierunku innowacji, w celu przedstawienia doskonałe pomysły, które przyciągają i zadowolić najbardziej wymagających elitarnej klienteli.

Wnętrze Projekt Lato Campus jest ukształtowana tak, aby zapewnić studentom dogłębnej wiedzy o tym zawodzie przez czynienia z wieloma różnymi aspektami. Letni Kurs obejmuje wprowadzenie do draftsmanship technicznych, stosowanych w oprogramowanie do projektowania wnętrz, a także analizę poszczególnych etapów projektu.... [-]


Koncepcja stylizacji mody i komunikacji koncepcja jednoroczna

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2019 Włochy Milan

Kurs zapewnia studentom wszechstronną wiedzę o systemie mody, stylizacji i komunikacji, badając podstawowe estetyczne kanony sztuki i fotografii. [+]

Stylista mody jest ekspertem w tworzeniu stylu i wizerunku i ma na celu poprawę tożsamości linii mody. Powinien posiadać zwiększoną wrażliwość estetyczną i kreatywność i móc z góry wykrywać przyszłe trendy i zidentyfikować zwycięski styl, oferując skoordynowany obraz całej kolekcji w celu zapewnienia jego sukcesu.

Intensywny kurs w koncepcji stylizacji mody i komunikacji jest zaprojektowany, aby pomóc uczniom szybko rozwijać umiejętności i narzędzia, których potrzebują, aby mieć skuteczny wpływ na komunikację i promocję produktu mody, poprawiając pomysł i styl.

Kurs zapewnia studentom wszechstronną wiedzę o systemie mody, stylizacji i komunikacji, badając podstawowe estetyczne kanony sztuki i fotografii.... [-]


Marketing i komunikacja luksusu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie October 2019 Włochy Milan

Letni Campus Marketing & Communication luksusu jest zaprojektowany, aby zapewnić obraz dogłębnej rynku dóbr luksusowych i wprowadzają główne elementy marketingu i komunikacji. [+]

Opracowanie strategii marketingowych i przekazywanie luksusowej marki signi ca veicolarne ef ectively wartości i tożsamości, utrzymując stałą pozycję na rynku z obietnicą wyjątkowości i wyłączności, jego dóbr luksusowych.

Il Lato Campus Marketing & Communication luksusu Został on zaprojektowany, aby zapewnić obraz dogłębnej rynku dóbr luksusowych i wprowadzają główne elementy marketingu i komunikacji.

Podczas kursu będzie badać teorie pozycjonowania i kierowania, a dzięki analizie specy c "case studies", przeanalizuje strategie marketingowe i komunikacyjne przyjętych przez najbardziej znanych marek luksusowych.

PROGRAM

Tydzień 1

Wprowadzenie i analiza pojęcia "luksusowego" Różne koncepcje luksusowych de ned poprzez zmienną "Czas i miejsce" Luksusowy jako narzędzie komunikacji Case studies: wielkie kampanie reklamowe, adnotacje sławna i celebrity gossip Luksusowe System mody: ogólnej analizy mocnych i słabych stron Marka segmentacji: scenariusz międzynarodowy i kluczowymi czynnikami konkurencyjności ... [-]

Moda biznesowych roczny kurs

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok Otwarta rekrutacja Włochy Milan

W sektorze mody i luksusu towarów z wysoką zawartością symbolicznego i stylistycznej, jest coraz ważniejsze dla firmy interpretować i zaspokojenia potrzeb rynku, tworzenie wartości dodanej dla klienta. [+]

FASHION BUSINESS

W sektorze mody i luksusu towarów z wysoką zawartością symbolicznego i stylistycznej, jest coraz ważniejsze dla firmy interpretować i zaspokojenia potrzeb rynku, tworzenie wartości dodanej dla klienta.

Intensywny kurs w Fashion Business zapewnia metodyczne i organizacyjne narzędzia potrzebne do analizy i zrozumienia rynku i procesów produkcyjnych. Pozwoli to uczniom na sformułowanie planu rozwoju efektywnego zarządzania.

Studenci zdobędą wiedzę i umiejętności, aby mogły one działać w dziedzinie zarządzania mody. Będą nabywać umiejętności marketingowych i nauczą się rozumieć i interpretować rynku poprzez realizację konkretnych studiów przypadków związanych z sektorem mody i towarów luksusowych.... [-]


Projektowanie mody roczny kurs

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok Otwarta rekrutacja Włochy Milan

Fashion Designer to twórczy umysł za planowanie i tworzenie zbiorów, opracowanie innowacyjnych pomysłów i koncepcji. Posiada umiejętności w zakresie projektowania, wrażliwości estetycznej i głęboką wiedzę na temat systemu mody. [+]

PROJEKTOWANIE MODY

Fashion Designer to twórczy umysł za planowanie i tworzenie zbiorów, opracowanie innowacyjnych pomysłów i koncepcji. Posiada umiejętności w zakresie projektowania, wrażliwości estetycznej i głęboką wiedzę na temat systemu mody.

Intensywny kurs w Fashion Design stanowi możliwość szkolenia dostosowane do studentów, którzy nie posiadają umiejętności w branży i chcą osiągnąć wysoki poziom wiedzy w stosunkowo krótkim czasie.

Multidyscyplinarne podejście pozwoli studentom uzyskać idealne połączenie stylu, estetyki twórczej i umiejętności rzemieślniczych. Podczas kursu nauczą się podstaw projektowania mody i techniki podejmowania wzór, przeciwdziałanie badania tkanin, materiałów i trendów w modzie.... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
Via Santa Marta, 18
Milan, Lombardy, 20123 IT