H-FARM Education

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

innowacje technologiczne i transformacja w zachowań społecznych otwierają się nowe, niesamowite krajobrazy. Firmy muszą być gotowi do przyjęcia tej zmiany, tak aby mogły stawić czoła nowej dynamiki rynku poprzez odpowiednie umiejętności i kompetencji, a młodzi ludzie muszą być świadomi nowych możliwości i być gotowy do kariery w przyszłości.

Dlatego nasza oferta szkoleniowa jest utworzona z dwóch różnych, lecz kompleksowych, ścieżki: jedna dla sektor przedsiębiorstw i jeden dla ludzie, Pierwszy prowadzone przez cyfrowy Accademia, Koncentruje się na wspieraniu firm innowacyjnych swoje metody pracy, organizacja i językowych; drugie projektuje i realizuje w praktyce kursów edukacyjnych, które zapewniają studentom umiejętności niezbędnych do nowych wyzwań zawodowych.

Ostatnio, H KAMPUSU urodziła: unikalny projekt na poziomie krajowym i międzynarodowym, mające na celu stworzenie kompletnego programu K-12, od przedszkola do szkoły średniej, a także kursy podyplomowe, które pozwolą młodzież dziś i jutro świadomie adres i zrozumieć ogromne zmiany, że technologia cyfrowa jest produkujących globalnie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Włoski

Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również: