GEMA Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Od ponad 30 lat, Szkoła Biznesu GEMA Opracował szkolenie na wysokim szczeblu zarządzania dla osób i organizacji na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Dzięki szerokiemu zakresowi studiów magisterskich podyplomowych organizowane są programy wykonawcze dla przedsiębiorców i menedżerów, programy korporacyjne dla przedsiębiorstw publicznych i prywatnych oraz międzynarodowe kursy certyfikacyjne w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, marketingu i zarządzania projektami. Połączenia ze światem stowarzyszeń biznesowych i biznesowych, doskonałe programy szkoleniowe, wydział z międzynarodową reputacją, renomowana i strategiczna marka: to tylko niektóre z elementów, które sprawiają, Szkoła Biznesu GEMA Wybór doskonałości na temat włoskiego krajobrazu szkół menedżerskich.

Dlaczego GEMA Business School?

Gema Business School od ponad 30 lat oferuje szkolenia w zakresie zarządzania w imieniu krajowych i międzynarodowych firm.

Nasza szeroka oferta studiów podyplomowych, programów wykonawczych dla przedsiębiorców i menedżerów, programów korporacyjnych dla firm publicznych i prywatnych, klasyfikują naszą Szkołę Biznesu jako jedną z najbardziej dynamicznych i niezwykłych w krajobrazie kraju.

Jesteśmy kwalifikacyjną i wyróżniającą się dziedziną szkolenia, której celem jest podnoszenie talentów, rozwijanie umiejętności, promowanie rozwoju osób i firm.

Szkoła GEMA Business ma silne powiązania ze światem korporacyjnym i stowarzyszeniowym, obejmującym szereg programów doskonalenia zawodowego, międzynarodowego wydziału oraz uznawania i certyfikacji w dziedzinie szkoleń z zakresu zarządzania. Są to tylko niektóre z elementów, które sprawiają, że GEMA Business School jest doskonałym wyborem we włoskim krajobrazie szkół biznesu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kontakt
Adres lokalizacji
Via Umberto Quintavalle, 100
Rome, Lazio, 00173 IT
Media społecznościowe