European University of Rome

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Międzynarodowy uniwersytet oparty na wielkiej tradycji wartości ludzkich, zaangażowany w prowadzenie przyszłych pokoleń i profesjonalistów. Świetny wybór zarówno dla edukacji etycznej, jak i kulturalnej.112023_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

Kim jesteśmy

Włoski Uniwersytet

European University of Rome (EUR) to prywatny , prawnie uznany uniwersytet, który wydaje kwalifikacje akademickie o wartości prawnej. EUR oferuje studia licencjackie w zakresie ekonomii i zarządzania przedsiębiorstwem (L-18), nauki i techniki psychologiczne (L-24) oraz turystyka i gospodarowanie gruntami (L-15); Magister ekonomii i zarządzania innowacjami (LM-56) i psychologii (LM-51); Studia licencjackie magisterskie z jednolitym cyklem prawa (LMG-01) i naukami podstawowymi (LM-85 bis). Ponadto oferuje doktorat i zaawansowane szkolenia i kursy specjalizacyjne.

chrześcijanin

European University of Rome , założony w 2004 r. Przez zgromadzenie zakonne Legionistów Chrystusa , jest częścią wielkiej tradycji Kościoła katolickiego i międzynarodowej sieci uniwersytetów.

Gdzie uczeń jest w centrum innowacyjnego projektu edukacyjnego

Lata poświęcone szkolnictwu wyższemu stanowią ekscytujący i decydujący moment życia: European University of Rome prowadzi młodych ludzi, aby ich wybór uniwersytecki był starannie rozważany zgodnie z ich postawami i aspiracjami; w ten sposób talenty każdego ucznia są cenione osobiście, gwarantując im dostęp do szerokiego zakresu wiedzy, a jednocześnie zmniejszając ryzyko problematycznych ścieżek.

Projekt European University of Rome znajduje się w nowocześnie zorganizowanym kampusie i opiera się na centralnej roli ucznia . Kursy oferowane przez European University of Rome charakteryzują się metodą partycypacyjną, która pozwala uczniowi nawiązać bezpośredni związek z profesorami , zgodnie z duchem autentycznej społeczności akademickiej. Kursy te charakteryzują się wysokim poziomem treści nauczania i skuteczną organizacją nauczania .

Oferta programowa różnych kursów obejmuje działania z zakresu odpowiedzialności społecznej i rozwoju umiejętności osobistych w celu wspierania rozwoju osobistego, autonomii i pozytywnego konfrontacji oraz zaangażowania wobec innych.

Wielokrotne możliwości ukończenia szkolenia akademickiego z okresami studiów za granicą pozwalają uczniom doskonalić umiejętności językowe , poszerzać horyzont kulturowy i przeżywać ważne doświadczenia dla rozwoju ludzkiego i zawodowego.

European University of Rome towarzyszy również absolwentom w dostępie do świata pracy , oferując staże i staże, a także kursy przygotowujące do wywiadów, egzaminów kwalifikacyjnych do wykonywania zawodów i egzaminów państwowych.

W służbie nowego globalnego rozwoju społeczeństwa

European University of Rome przygotowuje poważnych i zdolnych specjalistów, szkoli ludzi z solidnym systemem wartości , świadomi swojej roli w społeczeństwie, którzy będą odpowiedzialni za budowanie wspólnego dobra i promowanie godności osoby.

Università Europea di Roma : Szkolimy ludzi, przygotowujemy specjalistów.

Lokalizacje

Rzym

Address
Via degli Aldobrandeschi, 190
00163 Rzym, Lacjum, Włochy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium