European Cultural Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Celem Europejskiej Akademii Kultury jest poszerzenie wiedzy i rozwój kariery w sztuce artystycznej, architekturze i innych branżach twórczych.

Przez ponad dziesięć lat pomagaliśmy twórczym społecznościom zwiększyć widoczność, budować kontakty i wywierać trwały wpływ na ich karierę. W naszych kursach, możemy podzielić się naszymi spostrzeżeniami jako organizatorzy międzynarodowych wystawach i Biennale Sztuki Performance Altany, tygodnia, nagrody designu i architektury Nagrody jako także sympozjów, konferencji i pobytów.

Nasz wydział obejmuje artystów, projektantów, kuratorów, galerystów, architektów i uczonych, którzy pomogą Ci zbudować niezbędne umiejętności i umożliwić Ci poruszanie się po nieprzejrzystej i bardzo konkurencyjnej branży.

Artysta Herman Nitsch i kuratorzy Karlyn de Jongh i Sarah Gold Zwiedzanie wystaw: Tu z artystą Herman Nitsch i kuratorami Karlyn de Jongh i Sarah Gold

Nasze podejście

Europejska Akademia Kulturalna podkreśla praktyczne rozwiązania. Będą Państwo mogli wyjść za kulisy Biennale i nauczyć się współpracować z rządami, artystami, fundacjami i sponsorami. Po zakończeniu kursu stworzysz prawdziwy projekt (np. Projekt wystawy, dzieło sztuki, publikację, wydarzenie itp.), Które można dodać do portfolio / CV, a będziesz miał możliwość przedstawienia go opinii publicznej.

Wyżsi profesorowie z dziedzin pokrewnych zapewniają solidny składnik akademicki i umożliwią Ci zdobycie szerszej perspektywy.

Kto może się ubiegać

Nasi uczestnicy pochodzą z różnych środowisk, a kurs otwarty jest dla każdego, kto interesuje się sztuką i architekturą. Jeśli jesteś przedstawicielem uniwersytetu i chcesz zorganizować program dla swoich uczniów, możemy dostosować go do Twoich potrzeb.

Poszczególne wnioskodawcy mogą składać wnioski o określone terminy, prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Czas trwania wynosi od 1 do 3 tygodni. Akademia biegnie przez cały rok, choć najbardziej optymalny okres to Biennale (maj-listopad).

Lokalizacja

Wenecja, Włochy. Mamy cztery zabytkowe palazzos w centrum Wenecji, gdzie organizujemy wystawy i są w stanie zapewnić studentom wyjątkowe doświadczenie za kulisami.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Summer courses » Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Kurs sztuki współczesnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 3 tygodnie March 2019 Włochy Venice

Kochasz sztukę, design i architekturę. Chcesz nawiązać kontakt z osobami, które w tej chwili przenoszą twórcze pomysły. Poczuj Wenecję i Biennale w Wenecji razem z podobnie myślącymi studentami z całego świata. Tutaj, ty i twoi rówieśnicy jesteście zanurzeni w inspirującym środowisku prowadzonym przez renomowanych wykładowców i ekspertów branżowych. Zdobądź nowe umiejętności, aby natychmiast uzyskać lepszy efekt w swojej pracy. [+]

O kursie

Kochasz sztukę, design i architekturę. Chcesz nawiązać kontakt z osobami, które w tej chwili przenoszą twórcze pomysły. Poczuj Wenecję i Biennale w Wenecji razem z podobnie myślącymi studentami z całego świata. Tutaj, ty i twoi rówieśnicy jesteście zanurzeni w inspirującym środowisku prowadzonym przez renomowanych wykładowców i ekspertów branżowych. Zdobądź nowe umiejętności, aby natychmiast uzyskać lepszy efekt w swojej pracy.

Rozpocznij w każdy poniedziałek, pozostań przez dowolną liczbę tygodni:

Dołącz przez 1 tydzień, aby skupić się na konkretnym temacie;Dołącz przez 2 tygodnie, aby objąć szerszy zakres tematów;Dołącz przez 3 tygodnie, aby doświadczyć wszechstronnego doświadczenia i dodatkowych możliwości.Programy 2019... [-]

Współczesna architektura

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 3 tygodnie May 2019 Włochy Venice

Kochasz sztukę, design i architekturę. Chcesz nawiązać kontakt z osobami, które w tej chwili przenoszą twórcze pomysły. Poznaj Wenecję i Biennale w Wenecji razem z podobnie myślącymi studentami z całego świata. Tutaj, ty i twoi rówieśnicy jesteście zanurzeni w inspirującym środowisku prowadzonym przez renomowanych wykładowców i ekspertów branżowych. Zdobądź nowe umiejętności, aby natychmiast uzyskać większy wpływ na swoją pracę. [+]

O kursie

BIENNALE ARCHITEKTURA WENECJI | 12-17 listopada 2018 r

Wenecja jest celem 2018 roku. Będziesz jednym z pierwszych, którzy odkryją nowe talenty i dokonają przeglądu projektów ze studiów gwiazd. Większość architektów i projektantów nie bez powodu odwiedza Biennale. Od maja do listopada miasto oferuje niesamowitą koncentrację najlepszych projektów i wystaw.

Dowiedz się o kulisach najbardziej prestiżowej wystawy na świecie. Kurs pozwala poznać wydarzenie, spotkać organizatorów i uczestników, a także zobaczyć najbardziej przyszłościowe projekty z 70 krajów.

Przedmioty: Historia Biennale Architettura; Studium przypadku: organizowanie pawilonu narodowego i wydarzenia towarzyszącego; PR... [-]


Letnie kursy

Kursy architektury, sztuki i wzornictwa podczas Biennale w Wenecji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 3 tygodnie Otwarta rekrutacja Włochy Venice

Kochasz sztukę, design i architekturę. Chcesz nawiązać kontakt z osobami, które w tej chwili przenoszą twórcze pomysły. Przyjdź na jeden, dwa lub trzy tygodnie, aby poznać Wenecję jako osobę z wewnątrz i przeżyć ekscytujące wakacje praktyczne. [+]

Sztuka, wzornictwo i architektura podczas Biennale w Wenecji

KOLEJNY KURS: BIEŻĄCY PRZEDMIOT WENECYJNY ARCHITEKTURY W BIENNALE

12-17 LISTOPADA, 2018 r.

Klasy:

Historia architektury Biennale: wprowadzenie w Wenecji i poza nią.Wenecja dla Wenecjan, Wenecja dla świata.Biennale w Wenecji: procedury selekcji, schemat organizacyjny i rzeczy do zapamiętania przedstawione przez Fundację Biennale.Studium przypadku: organizacja pawilonu narodowegoPołączenia między sztuką, wzornictwem i architekturą: przemyślany wygląd.

ODWIEDZINY:

Wizyta w Pawilonie Watykańskim na wyspie San Giorgio Maggiore.Wycieczka z kuratorem Time-Space-Existence, Palazzo BemboPołączenia między sztuką, wzornictwem i architekturą: przemyślany wygląd.Wizyta na Biennale Architektury w Wenecji: Arsenale. Wycieczka z zespołem Biennale.Wizyta na Biennale Architektury w Wenecji: Giardini. Wycieczka z przewodnikiem z profesjonalnym architektem.... [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
Str. Nova, 3659
Venice, Veneto, 30121 IT