Berlitz Roma

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Fascynująca historia szkoły językowej Berlitz rozpoczyna się w 1878 roku w stanie Rhode Island (USA) od innowacyjnej i rewolucyjnej idei jej założyciela, Maximiliana D. Berlitz . W ciągu zaledwie dziesięciu lat ekspansja rozszerza się na Europę , także na pierwszy etap dalszego rozwoju na włoskim terytorium. Wśród jego najbardziej prestiżowych nauczycieli pamiętamy wielkiego pisarza Jamesa Joyce'a , który wykładał prawo w biurze w Trieście; wśród jego uczniów wspominamy wielkiego pisarza.

Światowa ekspansja

W pierwszej połowie lat 50. otwarto wiele biur na całym świecie, aw dekadzie lat 60. szkoła językowa Berlitz zaczęła uczyć także w Azji, gdzie ma ponad sto szkół! Wśród jego najbardziej prestiżowych nauczycieli pamiętamy wielkiego pisarza Jamesa Joyce'a, przydzielonego do włoskiego oddziału Triestu.

Total Immersion®

Dzięki swojej unikalnej metodzie, Total Immersion® zdobył nagrodę "E" w 1964 roku, wymyśloną przez prezydenta Kennedy'ego, aby zachęcić do eksportu usług. Jest to pierwsza szkoła językowa, która ją wygra.

Innowacyjne metody nauczania języków

  • W 1970 r. Berlitz wdrożył wykorzystanie multimediów, takich jak taśmy audio, aby ułatwić i zwiększyć efektywność nauki języków.
  • W 1996 roku dzieci biorą udział w programach Berlitz: opracowano specjalną metodę zintegrowaną z kreatywnymi działaniami, takimi jak śpiewanie, rysowanie i gra, aby ułatwić uczenie się dzieci.
  • W 2004 r. Wraz ze wzrostem dostępności zasobów internetowych i internetowych tworzone są kursy online.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Włoski

Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Indywidualne kursy ekspresowe

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 3 lat October 2019 Włochy Rome

Program Express to intensywny indywidualny kurs, który pozwala uczyć się lub doskonalić język w zaledwie trzy tygodnie. Zawsze będziesz mieć gwarancję metody Berlitz®, wykwalifikowanych nauczycieli języka ojczystego i wysokiej jakości usług. Lekcje zostaną zaplanowane zgodnie z dostępnością: intensywne podejście ułatwia naukę i maksymalizuje wyniki ... [+]

Program Express to intensywny indywidualny kurs, który pozwala uczyć się lub doskonalić język w zaledwie trzy tygodnie. Zawsze będziesz mieć gwarancję metody Berlitz®, wykwalifikowanych nauczycieli języka ojczystego i wysokiej jakości usług.

Lekcje zostaną zaplanowane zgodnie z dostępnością: intensywne podejście ułatwia naukę i maksymalizuje wyniki.

ZaletySzybka i skuteczna nauka języków dzięki metodzie Berlitz®Wykwalifikowani nauczyciele języka ojczystego do Twojej dyspozycjiDostępne dla wszystkich poziomów językowych i dla wszystkich językówMaksymalna elastyczność programowaniaUkończenie poziomu Berlitz

Jedną z najskuteczniejszych metod uczenia się języka jest metoda całkowitego zanurzenia. Podczas lekcji uczeń mówi w nowym języku co najmniej w 50% przypadków.... [-]


Półprywatne kursy angielskiego

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu October 2019 Włochy Rome

Ucz się angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego lub innego języka w przyjemnym otoczeniu z innymi uczestnikami i znaną metodą Berlitz. Kursy w małych grupach Berlitz łączą zalety kursów indywidualnych i grupowych ... [+]

Ucz się angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego lub innego języka w przyjemnym otoczeniu z innymi uczestnikami i znaną metodą Berlitz. Kursy w małych grupach Berlitz łączą zalety kursów indywidualnych i grupowych.

Kursy półprywatne składają się z 2-4 uczestników o tym samym poziomie językowym i tym samym celu edukacyjnym. Liczba lekcji jest proporcjonalna do liczby uczestników, a harmonogram zajęć jest uzgadniany z wyprzedzeniem.

Kurs jest dostępny dla wszystkich poziomów językowych.

ZaletySzybka i skuteczna nauka dzięki gwarancji Berlitz MethodProfesjonalni i doświadczeni nauczyciele języka ojczystegoSkoncentruj się na konwersacji: gramatyka uczy się również pośrednioStopniowe wzbogacanie słownictwaNiski koszt... [-]