Arsutoria School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ARSUTORIA School - Excellence od 1947 roku

ARSUTORIA Szkoła organizuje buty i torby projektowania i kursy sygnatur co od 1947 roku, kursy uznawane na całym świecie jako najlepsze stać projektantów mody, w stanie połączyć projekt talent z wiedzą techniczną buty i modeli toreb.

ARSUTORIA jest światowym liderem na szkolenie szkoła mody, koncentruje się na buty i torby wzór tworzenia i projektowania. Wyjątkowość kursów ARSUTORIA jest przez swoich nauczycieli, wysoko wyspecjalizowanych specjalistów projektantów i twórców wzór, z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie obuwia, a jego metoda ARSUTORIA, które pozwalają uczniom łatwo nauczyć się i szybko najlepsze techniki, aby uświadomić sobie buty i modele toreb i prototypy.

ARSUTORIA Instytut obejmuje również internat dla studentów i łaźnia próbkowania: jedyna szkoła projektowania w centrum Mediolanu, włoskiej stolicy mody, w stanie zrealizować protoypes butów całkowicie we własnym zakresie.

HISTORIA

Arsutoria

Adriano Lunati ARSSUTORIA

Ars Sutoria Szkoła organizuje kursy w dziedzinie obuwia i toreb od 1947 roku. W tamtym czasie były organizowane kursy tylko we Włoszech i były przeznaczone do pociągu obuwie twórców wzór fabryk zlokalizowanych w rejonie Mediolanu. W 1965 roku szkoła przeniosła się na zajęcia do budynku, w którym wciąż organizować nasze kursy.

Adriano Lunati urodził się 27 kwietnia 1924 w Castel San Pietro di Camino w Piemoncie. Jego ojciec szewc zdecydował się go uczyć w szkole salezjańskiej, gdzie uzyskał dyplom uczenia handlu obuwniczych. Pod koniec II wojny światowej pracował w jednej z fabryk obuwia w Casale jako nóż, aż w 1948 roku poznał Giuseppe Muggiani, założyciel Grupy Redakcyjnej Ars Sutoria i Szkoły, i przeniósł się do Mediolanu jako nauczyciel. Potem trenował pokolenia i pokolenia teraz renomowaną twórców wzór i za 53 lat zaprojektował i stworzył wiele nieobliczalne butów.

KURS OFERTA

Kursy w Mediolanie

Zajęcia w Mediolanie nadal są naszym najważniejszym aktywność.

Profil i tła studentów zmieniły się na przestrzeni lat: trzymamy na szkolenia decydentów wzór i deweloperów technicznych, ale teraz częścią significative naszych uczniów mają wzór tła i kilka z nich - zazwyczaj drugiego lub trzeciego pokolenia przedsiębiorców - posiada stopnie Business Administration ,

Powody wyboru naszych kursów są:

 • My nadal koncentrować się na rozwoju technicznego buty i torby, która jest podstawowym tło dla tych, którzy pracują w tej dziedzinie
 • Kursy są krótkoterminowe (maksymalnie 15 tygodni), pełne czasochłonne
 • Środowisko jest międzynarodowy i język używany jest język angielski
 • Studenci nie potrzebują konkretnego tła uczęszczać na zajęcia, nawet jeśli poziom kursów są mistrzami
 • Obecnie mamy uczniów pochodzących z Włoch, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Hiszpanii, Hong Kongu i Chinach, Indiach ...

Kursy międzynarodowe

W ciągu ostatnich 5 lat rozwinęliśmy zajęcia szkoleniowe w różnych krajach, zwykle przy wsparciu lokalnych instytucji. Obecnie organizujemy zajęcia:

 • Boston i Nowy Jork w Stanach Zjednoczonych
 • Leon w Meksyku
 • CHINY
 • Indie
 • Tajlandia
 • Japonia
 • Singapur
 • Kolumbia

Trening w domu

Podczas tych ostatnich pięciu lat zajmujemy się również organizowane w klasach Dom na międzynarodowo uznanych firm takich jak Bata, Nine West, brązowe buty, Timberland, Deckers, Nike, New Balance, Aldo, LVMH. W domu zajęcia są w pełni dostosowane i zostały one opracowane wspólnie z klientami.

Lokalizacje

Mediolan

Address
Via Ippolito Nievo 33,
20145 Mediolan, Lombardia, Włochy