Read the Official Description

Informacje o Accademia Riaci

"Zawsze mówię moim studentom: w każdym z nas, w najbardziej odpowiedni sposób, maleńki, magiczny potencjał artystyczny ukrywa się cierpliwie, aby go odkryć."

"Zadaniem nauczycieli jest obudzić tę magię w uczniach i poprowadzić ich do poszukiwania prawdziwej sztuki i talentu oraz do nauczenia ich radości uczenia się. Nauczyciele mają więc nie tylko nauczyć technicznego know-how, ale także pielęgnować wyobraźnię, fantazję i kulturę każdego człowieka, dążąc do prawdziwej sztuki i talentu. " Accademia Riaci Honorowy prezydent Raymond Riaci.

Nasza historia

Dziedzictwo tradycyjnego rzemiosła i sztuki, które rozkwitły w Toskanii, zwłaszcza we Florencji, świętowało sławę epoki renesansu jako prawdziwy klejnot sztuki. Warsztaty i pracownie rzemieślników były główną siłą napędową działalności produkcyjnej miasta, która pomogła Florencji prawdziwie rozkwitnąć jako włoska stolica artystyczna epoki, i razem z kupcami osiągnęły chwałę i wielką fortunę.

Liczne wspaniałe przedmioty artystyczne zostały stworzone do bapisteriów w pracowniach rzemieślniczych, często złotniczych. Dobrym przykładem jest Maestro Benvenuto Cellini, który nauczył swoich najlepszych technik rzeźbiarskich, by stworzyć nagą figurkę z marmuru dla swoich uczniów w studio. Dziś te zlecone rzemiosła wykonywane przez ukochanego Maestro zachowały się przez stulecia jako prawdziwe dzieło sztuki. Ta spuścizna zdrowych i specjalnych tradycji rzemiosła, takich jak produkcja złota i biżuterii, rzeźba i malarstwo, była na szczęście żywa dziedziczona przez wiele stuleci we Florencji i całym regionie Toskanii.

Po założeniu studia w 1983 roku, Maestro Raymond Riaci miał silną wizję stworzenia szkoły, która nie tylko nauczyła swoich technik, ale także oświeconych młodych artystów żywym duchem i atmosferą renesansu, aby spełnić swoją życiową misję jako Maestro. W ten sposób powstała Accademia Riaci: skrzynia skarbów sztuki tradycyjnej i jej niezastąpione techniki. Nauka potajemnie zawiera techniki nieznane jakiejkolwiek innej szkole, a Accademia Riaci dąży do pielęgnowania i rozwijania wyobraźni i fantazji każdego ucznia.

Zaczynając jako małe studio artystyczne, dziś ta sama pasjonująca misja rozświetla nie tylko jednego maestro, ale także widowiskowy zespół nauczycieli reprezentujących najlepszych włoskich artystów we Florencji, zachowując założyciela i wizję tradycji i ducha Honorowego Prezydenta wyrażoną w cytacie . Ciało naszego studenta reprezentowało ponad 50 krajów na całym świecie, kontynuując swoją sztukę w dziedzinie projektowania, rzemiosła, sztuk pięknych, języka włoskiego i włoskich sztuk kulinarnych, nigdy nie inspirując ich.

Metoda nauczania i filozofia

Misja - "Przeżyj przeszłość, stwórz przyszłość"

Ostatecznym celem edukacji Accademia Riaci nie jest wyłącznie nauczanie tradycyjnych technik i stylów, ale ma na celu poprowadzenie uczniów do rozwijania własnej artystycznej wrażliwości, kreatywności i pełnego wykorzystania ich potencjału.

Od tradycyjnych do ultranowoczesnych technik

Studenci mogą wybrać naukę z różnych dziedzin sztuki i sztuk tradycyjnych oferowanych w akademii. W przeciwieństwie do ostatnich trendów masowej produkcji, Accademia Riaci wierzy w wysoką jakość, a nie ilość. Właśnie dlatego projekt i techniki sztuki tradycyjnej i klasycznej do najbardziej zaawansowanych projektów i technik są badane i zdobywane poprzez liczne godziny praktycznego treningu praktycznego w ich głównym wyborze. Uczniowie będą pielęgnować, aby rozwijać swoją wyobraźnię i fantazje - najbardziej cenione elementy artysty. Profesorowie zachęcają każdego ucznia do inspirowania i rozwijania oryginalności każdego ucznia nie tylko poprzez jego nauczanie, ale także poprzez pomaganie im w ponownym odkryciu "szczególnego czegoś" na temat każdego uczącego się artysty.

Małe rozmiary Classe

Badania pokazują, że uczniowie pracujący w małych grupach uczą się więcej i wydają się bardziej zadowoleni ze swoich zajęć. Niższe rozmiary klas są powiązane z dodatnimi korzyściami edukacyjnymi, takimi jak lepsze wyniki testów, mniej przerw w nauce i wyższe wskaźniki ukończenia studiów. Dlatego zajęcia Accademia Riaci są zorganizowane w małej grupie studentów.

Dostosowana instrukcja

Podobnie jak Leonardo Da Vinci nauczał swoich asystentów, lekcje prowadzone są w ścisłej relacji z każdym uczniem, zgodnie z ich zdolnościami i osobowością, wyzwaniem zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych profesjonalistów.

Accademia Riaci School Group

Grupa Accademia Riaci School składa się z trzech szkół: Accademia Riaci, FCAS i ABC de Conti.

Każda szkoła oferuje kursy w różnych dziedzinach:

  • Accademia Riaci: Arts, Crafts
  • FCAS: Kursy kulinarne
  • ABC de 'Conti: kursy języka włoskiego
Programs taught in:
Język angielski
Włoski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Accademia Riaci

2 tygodnie 4 tygodnie 6 tygodni 8 tygodni 12 tygodni Łącznie Orientacja. Pełny tłumacz podczas lekcji z instruktorem. ... [+]

2 tygodnie 4 tygodnie 6 tygodni 8 tygodni 12 tygodni Łącznie

Orientacja. Pełny tłumacz podczas lekcji z instruktorem.

[-]
Włochy Florence
October 2019
Zaoczne
2 - 12 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Accademia Riaci

Dział Biżuterii skupia się na technikach produkcji lub umiejętnościach projektowych, które są niezbędne do osiągnięcia sukcesu jako projektant / złotnik. ... [+]

Jeden rok / semestr

Dział Biżuterii skupia się na technikach produkcji lub umiejętnościach projektowych, które są niezbędne do osiągnięcia sukcesu jako projektant / złotnik.

Poprzez nasze programy i dostosowane do indywidualnych potrzeb instrukcje - w zależności od poziomu i celu każdego uczestnika - zachęcamy uczniów do odkrywania i rozwijania własnego stylu ekspresji, opracowywania samoregulujących projektów i badań. Projekty obejmują konwencjonalne formaty, takie jak broszki, pierścionki i kolczyki, a także projekty eksperymentalne, zarówno noszone, jak i nie noszone. Studenci będą również wprowadzani do praktyki biznesowej, niezbędnej do rozpoczęcia nowej kariery zawodowej. ... [-]
Włochy Florence
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Accademia Riaci

6 tygodni 8 tygodni Orientacja. Pełny tłumacz podczas lekcji z instruktorem. ... [+]

6 tygodni 8 tygodni

Orientacja. Pełny tłumacz podczas lekcji z instruktorem.

[-]
Włochy Florence
October 2019
Zaoczne
2 - 12 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Accademia Riaci

... [+]

Instruktorzy 2 tygodnie 4 tygodnie 6 tygodni 8 tygodni 12 tygodni [-]
Włochy Florence
October 2019
Zaoczne
2 - 12 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Accademia Riaci

W kursie projektowania materiałów tekstylnych w Accademia Riaci można nauczyć się batik, barwienia tie, farbowania, linoleum, wzorów geometrycznych, motywów wzorców natur ... [+]

Krótki kurs sztuki

Tekstylia nie tylko noszone są jako modne ubrania, ale są wykorzystywane jako tkaniny do wnętrz, papiery ścienne, zasłony, kanapy, obrusy, dywany, meble, samochody i transporty publiczne - prawie na każdej scenie naszego życia codziennego. Wzornictwo tekstylne składa się z koloru, nadruku, motywu, tkaniny, funkcji 3D, kształtu i oporu, co oznacza, że ​​projekt włókienniczy jest bogaty w różnorodność. Wiele rodzajów narzędzi do rysowania, takich jak długopisy, farby olejowe, farby akrylowe, sitodruk, nadruki z bloczków, kompozycje fotograficzne, Photoshop lub Illustrator za pomocą komputera PC, a wszystkie te narzędzia dają projektantowi tekstylnemu nieograniczoną możliwość swobodnego wyrażania siebie.... [-]

Włochy Florence
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
1 - 12 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Accademia Riaci

Instruktorzy Opłaty i harmonogram 2 tygodnie 4 tygodnie 6 tygodni 8 tygodni 12 tygodni Łącznie ... [+]

Instruktorzy Opłaty i harmonogram 2 tygodnie 4 tygodnie 6 tygodni 8 tygodni 12 tygodni Łącznie [-]
Włochy Florence
October 2019
Zaoczne
2 - 12 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Accademia Riaci

Kamienie szlachetne ... [+]

Żyj i ucz się w jednym z najbardziej uwielbianych miast na świecie - we Florencji.Podczas gdy możesz w pełni wykorzystać włoską kulturę i styl życia, zarabiasz na przekazywanie środków.

Kamienie szlachetne

W ciągu zaledwie 2 lub 4 tygodni możesz poznać i nauczyć się włoskiej kultury według własnego wyboru. Staż szkolenia z pewnością wzmocni twoje perspektywy zawodowe.

Ten zabawny, praktyczny kurs uczy się w uniwersalnym języku angielskim.

Przegląd kursuKamienie szlachetne

Odkryj swój artystyczny gust dzięki doświadczeniu stażu we Florencji, centrum sztuki renesansu

Akcesoria z kamieniami szlachetnymi (w tym niektóre odmalowane kamienie szlachetne) odważnie podkreślone naturalnym odcieniem (srebro użyte do łańcucha i części) oraz - jak zaprojektować i stworzyć własną i jedyną na świecie biżuterię z Twoim birthstone lub twoimi ulubionymi kamieniami?... [-]

Włochy Florence
October 2019
Zaoczne
2 - 4 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Accademia Riaci

Studenci poznają wszystkie niezbędne techniki wytwarzania obuwia, od podstawowego do wysokiego poziomu. Oprócz różnego rodzaju butów uczniowie mogą studiować buty na konk ... [+]

Produkcja obuwia

Kurs jednego roku

Studenci poznają wszystkie niezbędne techniki wytwarzania obuwia, od podstawowego do wysokiego poziomu. Oprócz różnego rodzaju butów uczniowie mogą studiować buty na konkretne potrzeby, takie jak buty dążące do "prostoty i wygody", "wytrzymałości", "funkcjonalnych butów do stóp z problemami medycznymi", "elegancji dla stron" itp. i zdobyć wystarczające umiejętności, aby rozpocząć swoją karierę jako producent obuwia. Studenci zdobędą również ogólną wiedzę o sztuce poprzez między innymi podstawowe ćwiczenia plastyczne (rysunek 3D, teoria kolorów, historia sztuki, malarstwo podstawowe) oraz wizytówki artystyczne poza klasą.... [-]

Włochy Florence
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Letnie kursy

Accademia Riaci

W kursie projektowania produktu uczniowie uczą się włoskiej kreatywności, która produkuje różne dobre wzory, koncepcje produktów sugerowane technikami i kształtami, funkc ... [+]

W kursie projektowania produktu uczniowie uczą się włoskiej kreatywności, która produkuje różne dobre wzory, koncepcje produktów sugerowane technikami i kształtami, funkcje produktu, modyfikowanie produktu, używanie produktu itd. Dzięki specyficznym tematom i już istniejącym produktom studenci analizują jego funkcje, kształt i strukturę. W oparciu o taką analizę uczniowie uczą się praktycznie realizować, poprawiać i / lub poprawiać swoje pomysły. W zależności od potrzeb każdego studenta (poziom wiedzy, życzenia osobiste, okres studiów itp.) Możemy zaoferować studentom doświadczenia w zakresie różnego rodzaju wzorów włoskich od projektowania mebli do innych produktów.... [-]

Włochy Florence
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
2 - 12 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Accademia Riaci

Komunikacja w branży mody wymaga obecnie umiejętności planowania i zarządzania zintegrowanymi strategiami komunikacyjnymi, śledzenia kampanii reklamowych, związanych z me ... [+]

Komunikacja w branży mody wymaga obecnie umiejętności planowania i zarządzania zintegrowanymi strategiami komunikacyjnymi, śledzenia kampanii reklamowych, związanych z mediami i agentami mody, organizowania imprez i pokazów mody, dbania o public relations. Przede wszystkim konieczne jest opracowanie planów sprzedaży nowych produktów, projektantów i marek mody.

Nasi uczniowie zaczynają podstawowe podstawowe umiejętności, aby skutecznie radzić sobie z marketingową i modową trasą komunikacyjno-planistyczną. Oprócz wiedzy kulturalnej i podstawowych technik poprawi się prawidłową metodę planowania, począwszy od rynku, produktów mody i analizy konsumentów, do prezentacji planu marketingu i komunikacji przy użyciu tradycyjnych i innowacyjnych nowych mediów. Następnie studenci będą analizować mody jako cały system znaków i tendencji, zaproponować osobiste poglądy i zorganizować tematy w projektach mających krytyczną postawę, aby być gotowymi do prawdziwego świata pracy.... [-]

Włochy Florence
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
2 - 12 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Accademia Riaci

Nauczysz się nie tylko koncepcji projektowych, ale również ukończenia prac końcowych w oparciu o motywy instruktora, takie jak pomieszczenia mieszkalne, handlowe i public ... [+]

Nauczysz się nie tylko koncepcji projektowych, ale również ukończenia prac końcowych w oparciu o motywy instruktora, takie jak pomieszczenia mieszkalne, handlowe i publiczne. Celem lekcji jest rozwijanie koncepcji kreatywności, która jest unikalna dla włoskiej wrażliwości. Instruktorzy indywidualnie dostosowują się do każdego ucznia, dlatego jesteśmy pewni, że instruktorzy będą zadowoleni z tego, że studenci z szerokim wachlarzem środowisk, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów. Nauczysz się włoski wystrój wnętrz, który ma reputację za najlepszą światową wrażliwość na kolor, tryb i funkcje. Studiuj indywidualny styl w lekcjach dekoracji wnętrz po wykorzystaniu modelu schodów. Projekt funkcji, który koncentruje się na funkcji i jest zgodny ze standardem użytkowania, selektywnym rozwiązaniem, różnymi pracami, pokazywaniem pokoju, biurami, mieszkaniem itp. Benchmark dla projektu włoskiego, przygotowujący projęzynię dla klientów. Metoda polega na tworzeniu formularzy i ich zastosowaniu do wzorów.... [-]

Włochy Florence
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
2 - 12 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Accademia Riaci

Praktyczne badania nad wiodącym włoskim stylem 1 lub 2 miesiące krótkoterminowego intensywnego kursu. Nauczysz się od projektu do rzeczywistego. ... [+]

Praktyczne badania nad wiodącym włoskim stylem 1 lub 2 miesiące krótkoterminowego intensywnego kursu. Nauczysz się od projektu do rzeczywistego.

Instruktorzy:

Po ukończeniu studiów w dziedzinie projektowania przemysłowego i komunikacyjnego, pracuje jako dyrektor artystyczny i koordynator projektu wielu włoskich firm, a także jej pasję do nauczania jako specjalistyczny instruktor Adobe Photoshop, Illustrator i Indesign. W naszym dziale Projektowanie mody prof. Veronica przekazuje studentom styl włoskiego stylu i mody, omawiając następujące tematy: Rozwój modeli kolekcji mody, badania i rozwój nowych produktów w odniesieniu do konkretnego celu. Uczestnicy tych kursów mogą nauczyć się wszystkich aspektów branży projektowania mody, w tym tablic nastrojowych, rysowania i pomalowania blachy, palety kolorów, zmian tekstury, arkuszy profili produktu itd.... [-]

Włochy Florence
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
2 - 12 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Accademia Riaci

W Studiu Bag Studenci będą studiować różne wzory torby z włoskimi smakami, kolorami (nowe kombinacje, nową dekoracją), materiały (aplikacja awangardowa, nowe materiały), ... [+]

Włoskie torby są znane z wyrafinowanych wzorów i najwyższej jakości, reprezentowanych przez liczne gwiazdy takie jak GUCCI czy PRADA, aby wymienić tylko kilka. Szczególnie we Florencji jest tłoczno przez skórzane sklepy i siedzibę wielu światowych marek, w tym GUCCI i Salvatore Ferragamo.

Taka sława włoskich toreb najwyższej jakości jest utrzymywana przez torbę, nalegając na rzemieślników na wysokie techniki i wysokiej jakości materiały.

W Studiu Bag Studenci będą studiować różne wzory torby z włoskimi smakami, kolorami (nowe kombinacje, nową dekoracją), materiały (aplikacja awangardowa, nowe materiały), wzorce, funkcje, a także badania nad trendem i ustalania oryginalności. Studenci będą studiować również projekt geometryczny, realistyczny projekt, projektowanie projektu i projektowanie przy użyciu komputera. ... [-]

Włochy Florence
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
2 - 12 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Accademia Riaci

7 maja (Słońce), 2017 - 20 maja (sob), 2017; 21 maja (Słońce), 2017 - 3 czerwca (sob), 2017;Cze 4 (słońce), 2017 - 17 czerwca (sob), 2017;Czerwiec 18 (Słońce), ... [+]

7 maja (Słońce), 2017 - 20 maja (sob), 2017;

21 maja (Słońce), 2017 - 3 czerwca (sob), 2017;Cze 4 (słońce), 2017 - 17 czerwca (sob), 2017;Czerwiec 18 (Słońce), 2017 - 1 lipca (sob.), 2017;Lipiec 2 (Słońce), 2017 - 15 lipca (sob), 2017;16 lipca (Słońce), 2017 - 29 lipca (sob), 2017;

Zakwaterowanie - Mieszkanie dzielone (pokój dwuosobowy / trzyosobowy), codzienny kupon na jednodniowy posiłek (* cztery codzienne kupony na posiłki / tydzień Dwa kupony na śniadanie Trzy kupony na kawę / gorący napój) Orientacja. Pełny tłumacz podczas lekcji z instruktorem.

Lekcje intensywne: 22 lekcje / tydzień z instruktorami... [-]
Włochy Florence
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
2 - 12 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Przygotowawczy rok

Accademia Riaci

Ten program ma na celu przygotowanie studentów do przygotowania do Accademia di Belle Arti we Włoszech. Fundacja w tym programie obejmuje rysunek, historię sztuki, warszt ... [+]

Przegląd

Ten program ma na celu przygotowanie studentów do przygotowania do Accademia di Belle Arti we Włoszech. Fundacja w tym programie obejmuje rysunek, historię sztuki, warsztaty i język włoski. Obowiązki w zależności od szkoły, którą chciałbyś wejść, obejmują Malarstwo olejne i wodne, historię architektury i przygotowanie portfela. Program nauczania zmienia się w zależności od szkoły.

Accademia Riaci udostępnia następujące programy:

Treści merytoryczne:

Lekcje specjalizacji Niezależne badania Zwiedzanie z przewodnikiem artystycznym Etapy sztuki Podstawowe lekcje sztuki (historia sztuki, malarstwo podstawowe, teoria kolorów, rysunek 3D)

Jeden-letniego programu:... [-]

Włochy Florence
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku